ERKEK GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle

Police Erkek Güneş Gözlüğü

Güneşin zararlı UV ışınlarından cildinizi olduğu kadar, gözlerinizi de korumanız gerekir. Özellikle yaz aylarında oldukça güçlü ve zararlı hale gelen bu ışınlar, size görme bozukluğuna varacak zararlar verebilir. Police erkek güneş gözlükleri kalite ve eşsiz tasarımları bir araya getirerek bu ışınlara karşı maksimum koruma sağlar. Gözlerinizi rahatsız etmeyerek, ağırlık yapmayarak size rahatlık sağlayan Police erkek güneş gözlüğü aynı zamanda şık tasarımları ile estetik açıdan da sizi oldukça tatmin eder. Police güneş gözlükleri üretildiği kaliteli materyaller sayesinde oldukça uzun süre kullanılabilir. Sayısız çeşitte renk ve modele sahiptir. Sayfamızdan markanın pek çok modeline kolayca ulaşabilirsiniz.

Police Erkek Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Police Erkek Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Police güneş gözlüklerinde organik, degrade, polikarbon camlar kullanılır. Bu sayede gözlükler gözünüzde ağırlık yapmaz. Ayrıca bu tür camlar diğer camlara göre kırılmaya daha dayanıklıdır. Bu sayede gözlüğünüzü uzun süre kullanabilirsiniz. Yine bu camlar sayesinde UV ışınlarının geçişi yüzde yüze kadar engellenir ve göz sağlığınız güvenle korunur. Police erkek güneş gözlüğü modelleri oldukça geniş bir spektruma sahiptir. Çeşitli renklere ve şekillere sahip modeller mevcuttur. Çerçeveleri genellikle metalden üretilir. Camlarını seçerken aynalı camları da gözden geçirebilirsiniz. Camların damla şekli, kare, yuvarlak gibi çeşitli şekilleri vardır. Cam şekillerindeki bu çeşitlilik sayesinde farklı yüz şekillerine ve tarza sahip kullanıcılar farklı modelleri seçebilirler. Bazı modellerin camları ve çerçevelerinin rengi aynıdır. Fakat çerçeve rengi ve cam rengi farklı olan modeller de mevcuttur. Police güneş gözlükleri geniş bir renk skalasına sahiptir. Koyu renkler sevenler için mavi, siyah, bordo gibi seçenekler varken aynı zamanda daha farklı zevkleri olanlar için sarı gibi parlak renkler de mevcuttur. Bu gözlüklerin hepsi farklı ekartmanlara sahiptir ve bu sayede farklı yüz ölçülerine sahip kullanıcıların arayışını kolaylaştırır. Siz de farklı modeller arasında size uygun olan gözlüğü bulabilirsiniz.

Police Erkek Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Police Erkek Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Police güneş gözlüğü erkek ürünleri geniş bir skalaya sahip olduğu için bu ürünler arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Gözlük camının üretildiği materyal, ekartmanı, burun kemiği, renk, sap uzunluğu gibi konular bu noktalardan bazılarıdır. Police güneş gözlükleri organik, degrade ve polikarbon olmak üzere üç farklı cam türüne sahiptir. Bu camların arasından sizin kullanımınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Gözlük ekartmanı ve burun kemiği de oldukça önemli noktalardır. Herkesin yüz ölçüleri farklıdır bu nedenle sizin de kendi yüz ölçünüze uygun olan ekartmana sahip gözlüğü seçmeniz daha uygun olur. Gözlüğün tasarımı da seçiminizde oldukça önemlidir. Çeşitli şekillere sahip tasarımlardan kendinize uygun gördüğünüz modeli seçebilirsiniz. Seçiminizi yaparken Police erkek güneş gözlüğü kullananlar kişileri ve onların Police erkek güneş gözlüğü yorum ve değerlendirmelerini inceleyerek sağlıklı bir satın alma kararı verebilirsiniz.

Police Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Police Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Police erkek güneş gözlüğü fiyatları üzerinde çeşitli tasarım özelliklerinin ve kullanılan materyalin büyük bir etkisi vardır. Kullanılan cam tipi ve çerçeve materyali gözlüğün fiyatını doğrudan etkiler. Police gözlüklerinin camlarının üretildiği materyal son derece kaliteli olduğu ve gözlüğe çeşitli işlevsel özellikler kazandırdığı için fiyatının yükselmesine sebep olabilir. Fakat bu gözlükler kırılmaya ve çeşitli şekillerde zarar görmeye karşı son derece dayanıklı oldukları için uzun vadede bütçenizi zorlamaz. Aynı zamanda gözlerinizin zarar görmesini de engellediği için ürünün karşılığını tam anlamıyla almış olursunuz. Metal çerçeve sapları size rahatsızlık vermeyeceği için kullanımınızı aksatmaz. Police güneş gözlüğü aynı skalada bulunduğu diğer birçok markaya göre en uygun fiyatlara sahiptir. Farklı özelliklerdeki çeşitli modelleri arasında karşılaştırmalar yaparak dilediğiniz Police erkek güneş gözlüğü seçimini sayfamızdan yapabilirsiniz.