Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Megapiksel

Başka bir kelime deneyin

Hafıza Kartı Desteği

Başka bir kelime deneyin

Görüntü Sabitleyici

Başka bir kelime deneyin

Dokunmatik Ekran

Başka bir kelime deneyin

Maksimum ISO

Başka bir kelime deneyin

HDMI

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Model

Now
R
Başka bir kelime deneyin

Minimum ISO

Başka bir kelime deneyin

Pozlama Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Bluetooth Desteği

Başka bir kelime deneyin

Sensör Tipi

Başka bir kelime deneyin

USB

Başka bir kelime deneyin

Wi-Fi Desteği

Başka bir kelime deneyin

Batarya Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

GPS

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Fotoğraf Makinesi

için 284 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Fotoğraf Makinesi

Her anın özel bir hikâyesi vardır. Bu özel anları yakalamak için her daim sizlerin yanında olan fotoğraf makinesi ile bu özel hikâyenizi sizler de ölümsüzleştirin. Her hikâye fazlası ile özel ve değerlidir. Sizler de kendi hikâyenizi fotoğraf karesinde yakalayın. Özel anlarınızın vazgeçilmez bir parçası haline fotoğraf makinesi modelleri ile anı yakalamak ve ölümsüzleştirmek artık çok kolay. Her anı doyasıya yaşayabilir ve anlarınızı en kolay bir şekilde ölümsüzleştirme şansına sizler de sahip olabilirsiniz. Sizler de bu şansı yakalamak için fotoğraf makinesi fiyatları ve modelleri hakkında bilgileri detaylı bir şekilde sayfamızdan inceleyebilir ve sizlere hitap eden modeli kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi ile Anı Yakalayın ve Paylaşın

 Fotoğraf Makinesi ile Anı Yakalayın ve Paylaşın

Güzel anılarınızı ölümsüzleştirme konusunda oldukça hızlı bir kullanım sunan şipşak fotoğraf makinesi ile çektiğiniz karenin baskısını anında alabilir ve yakaladığınız fotoğrafı hemen görebilirsiniz. Her daim yanınızda kolay bir şekilde taşıyabileceğiniz ürünlerin başında yer alan model sayesinde anı hemen yakalayın ve hemen baskısını alın. Fotoğraf çekme ve çekinme konusunda büyük tutkuya sahip olanların tercihi olmayı başaran bu model sayesinde anı en hızlı bir şekilde yakalama fırsatına sizler de sahip olun. Bununla birlikte akıllı teknoloji sahip olan bu modeller sayesinde hem çekim yapabilir hem de baskıyı kolay bir şekilde alabilirsiniz. İki işlemi de aynı anda başarılı bir şekilde gerçekleştiren modeller sizlerin ellerin düşüremeyeceği ürünler arasında yer almaya devam ediyor. Bununla birlikte geliştirilmiş olduğu teknolojik özellikleri sayesinde hareket halindeyken de fotoğraf çekebilir ve istediğiniz kareyi başarılı bir şekilde yakalayabilirsiniz. Geliştirilmiş olan teknolojik özellikleriyle gözleri üzerine çeken bu ürünler sayesinde sizler de her koşulda istediğiniz kareyi yakalama keyfine varabilirsiniz. Bununla çektiğiniz çarpıcı fotoğrafları çektiğiniz kadar hızlı basabilme ve paylaşabilme olanağı sunan polaroid fotoğraf makinesi ile de otomatik olarak basabilirsiniz. Geliştirilmiş olan baskı teknoloji sayesinde görüntü yakalandığında lekesiz ve renkli bir şekilde basabilme fırsatını kullanıcılarına sunar. Mürekkep ve toner kartuşlarını ihtiyaç duymadan kaliteli bir şekilde fotoğrafın baskı işlemini gerçekleştirir. Fotoğraflarınızı kaliteli bir şekilde basma fırsatını sunan bu modeller yakaladığınız güzel kareleri bilgisayarınıza ve sosyal medya platformlarınızı kolay bir şekilde yükler. Böylece çektiğiniz kareyi anında sosyal medya platformlarınızda da kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Bununla birlikte kompakt tasarıma sahip olan bu modelleri her yere kolay bir şekilde taşıyabilir ve etkili kareleri yakalayabilirsiniz. Kompakt fotoğraf makinesi modelleri cebinize ve birçok alana rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Böylece ağırlığıyla sizleri rahatsız etmeden en eğlenceli anları en rahat bir şekilde yakalama keyfine sizler de ulaşabilirsiniz. Renkli seçeneklere imza atan ürünleri pembe fotoğraf makinesi ile tasarım şıklığını da ortaya çıkarmaktadır. Sizler de yakaladığınız güzel anları fotoğraf makinesi çeşitleri ile en hızlı bir şekilde yakalayabilirsiniz. Geniş ürün alternatifleri için fotoğraf ve kamera sayfamıza göz atabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi ve Parçaları Çarpıcı Kareler Yakalayın

Fotoğraf Makinesi ve Parçaları Çarpıcı Kareler Yakalayın

Anılarınızı canlı tutma konusunda sizlere büyük destek sağlayan fotoğraf makineleri sizlerin vazgeçilmez ürünlerindendir. Herkesin kendine özel hissettiği ve hissettirildiği anlar çok farklıdır. Böyle anlarda sizlerin her daim yanınızda olarak yaşadığınız o özel anları etkili bir şekilde ölümsüzleştiren bu ürünler ile anılarınızı her daim canlı tutabilirsiniz. Bu aşamada ürünler sizlerin güzel anılarınızı yakalamakla birlikte sizlere kolay bir kullanım sunmaya da özen gösterir. Fotoğraf makinesini her yere kolay bir şekilde taşıyabilir ve sizlerin yükünü hafifletecek fotoğraf makinesi çantası ve modelleriyle yükünüzü sizler de hafifletebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde fotoğraf makinesini pratik bir şekilde her yere taşıyabilir ve yakalamak istediğiniz özel anları rahatça yakalayabilirsiniz. Şık ve kullanışlı tasarımları sayesinde hem fotoğraf makinesini ve hem de makine parçalarını da kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Pratik bir kullanımı sizlere yaşatmaya hazır olan bu ürünleri tercih ederek sizler de fotoğraf çekme aşaması sırasında yaşanan zorluklardan kurtulabilirsiniz. Bununla birlikte rahat bir fotoğraf çekme deneyimini yaşatma konusunda destek olan bir diğer ürün ise fotoğraf makinesi askısı ve modelleridir. Bu ürünleri fotoğraf makinesine kolay bir şekilde takabilir ve rahatça çekiminizi yapabilirsiniz. Boynuna takılan askı modelleri mevcut olduğu gibi el askısı modelleri de bulunmaktadır. El askısı modelleriyle de fotoğraf makinesini başarılı bir şekilde sabitleyebilir ve güzel bir çekim yapabilirsiniz. Elini çevreleyen ve ayarlanabilir özelliği sayesinde rahat bir şekilde sabit bir çekim yapabilirsiniz. Fotoğraf çekme konusunda destek sağlayan bir diğer ürün ise fotoğraf makinesi lens ve modelleridir. Bu ürünler sayesinde aradığınız açıyı ve netliği kolay bir şekilde yakalayabilir ve çektiğiniz çarpıcı fotoğraf sayesinde tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Fotoğraf makinesi için kompakt yardımcı olan bu ürünler sayesinde yüksek kaliteli kareleri en kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz. Spordan portre çekimine kadar birçok alanda etkili kareler yakalamanıza fırsat sunan bu ürünler sayesinde anı en güzel şekilde yakalayabilirsiniz. Sizler de fotoğraf makinesi seti ve modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve en özel kareleri kolay bir şekilde ölümsüzleştirebilirsiniz. Ardından bu kareleri albüm içerisinde özenle bir araya getirebilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi ile Fotoğraf Çekme Tutkusunu Doyasıya Yaşayın

Fotoğraf Makinesi ile Fotoğraf Çekme Tutkusunu Doyasıya Yaşayın

Fotoğraf çekmek büyük tutkulardan birisidir. Bu tutkuya bağlı olan ve bu tutkuyu doyasıya yaşayan kişilerin vazgeçilmez ürünleri arasında profesyonel fotoğraf makinesi modelleri yer almaktadır. Bu ürünler sayesinde tek ve özel kareleri başarılı bir şekilde yakalayabilir ve tutkunuzu doyasıya yaşayabilirsiniz. Başarının ve tutkunun gücünü çektiğiniz karelere yansıtabilirsiniz. Çarpıcı ve etkili karelere imza atarak tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Yakalanan her karenin bir hikâyesi vardır. Sizler de bu hikâyeyi yakaladığınız karelere bu ürünler sayesinde kolaylıkla yansıtabilirsiniz. Bununla birlikte bu tutkulu yolculuğa yeni başlayanlarında yanında olan yeni başlayanlar için fotoğraf makinesi modelleri de mevcuttur. Bu modeller sayesinde bu tutkulu yolculuğa ilk adımı atabilir ve kendinizi bu güçlü tutkunun serüvenine bırakabilirsiniz. Kendinize özgü kareleri bu yolculukta kolay bir şekilde yakalayabilir ve kendinizi keşfedebilirsiniz. Fotoğraf çekmek hem kendini hem de dünyayı keşfederek en güzel anları yakalamaktır. Sizler de bu eğlenceli keşfe yarı profesyonel fotoğraf makinesi modelleriyle de başlayabilir ve fotoğraf çekme tutkusunu doyasıya yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte fotoğraf makinesi tutkusu da giderek artmaktadır. Nostalji yolculuğunda sizleri karşılayan analog fotoğraf makinesi ve modelleriyle de flaş ile ve flaşsız çekimleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğraf çekme tutkusunu doyasıya yaşayabilir ve en güzel kareleri yakalayabilirsiniz. Kendinizden emin bir şekilde fotoğraf çekmenize fırsat sunan dijital fotoğraf makinesi ve modelleriyle başarılı kareleri kolay bir yakalayın. Düşük ışık koşullarında bile zahmetsiz bir şekilde kareleri yakalayabilir ve kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Geliştirilmiş olan teknolojik özellikleriyle uzaktan çekimi pratik bir şekilde yapabilir ve hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Hızın ve teknolojinin harika buluşumu olan bu karelerle yakalamak istediğiniz kareyi kolay bir şekilde yakalayabilir ve hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Bununla birlikte yaratıcı efektlere sahip olan bu ürünlerle etkili rötuşları yapabilirsiniz. Böylece çektiğiniz kareye etkili dokunuşları yaptıktan sonra cihazların akıllı özellikleri sayesinde sosyal medya alanlarınızda fotoğrafınızı paylaşabilirsiniz. Sizler de bu teknoloji harikası dijital fotoğraf makinesi fiyatları ve modelleri hakkındaki bilgiler sayfamızdan inceleyebilir ve size hitap eden modeli satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz kameranın yanı sıra tripod ve monopod ekipmanlarını da uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi ile Eğlenceye ve Kaliteye Ulaşın

Fotoğraf Makinesi ile Eğlenceye ve Kaliteye Ulaşın

Günlük yaşamınızda kolay bir şekilde kullanabileceğiniz mini fotoğraf makinesi ile eğlenceli ve renkli kareleri başarılı bir şekilde yakalayabilirsiniz. Her anın eğlencesini doyasıya yaşarken o anları ölümsüzleştirme konusunda büyük etkiler yaratacak kareleri yakalamak artık çok kolay. Küçük fotoğraf makinesi ve modellerini her yere kolay bir şekilde taşıyabilir ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım kolaylığı açısından kullanıcılarına büyük destek sağlayan bu ürünler renkli ve şık tasarımlarıyla tüm gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sarı renkten mor renge, mavi renkten yeşil renge kadar birçok renk seçeneğini kullanıcılarına sunuyor. Eğlenceli ve renkli tasarımlarıyla kullanıcılarının beğenisini kazanmaya devam eden ürünleri sizler de sakın kaçırmayın. Sizler de renk zevkinize hitap eden modeli satın alabilir ve oldukça renkli ve bu eğlenceli yolculuğa dahil olabilirsiniz. Farklı ve renkli tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken bu ürünler teknik özellikleriyle de kendinden fazlasıyla söz ettiriyor. Cihazlar da yer alan selfie aynasıyla çekeceğiniz kareyi rahat bir şekilde kontrol edebilir ve etkili bir selfie çekme çılgınlığına sizler de dahil olabilirsiniz. Fotoğraf makinesi özellikleri ve tasarımlarıyla kullanıcılarının gözdesi olan bu modelleri sizler de tercih edebilirsiniz. Olağanüstü performansıyla dikkatleri üzerine çeken bir diğer model ise DSLR fotoğraf makinesi ve modelleridir. Bu modellerle gerçek fotoğrafçılığın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Bu keyfi doyasıya ve uzun süre yaşama fırsatını sunan modeller dayanıklı bir yapıya sahip olmasıyla da kalitesini göstermektedir. Kaliteli malzemelerden üretilen ürünleri uzun süre zarar görmeden kullanabilir ve bu deneyimi sorunsuz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken diğer model ise, su altı fotoğraf makinesi ve modelleridir. Bu modelleri kaliteli yapıları sayesinde bisiklete binerken kayak yaparken en zorlu anlarda bile kolay bir şekilde kullanabilir ve istediğiniz kareyi başarılı bir şekilde yakalayabilirsiniz. Su geçirmez kılıfı ve özellikleri sayesinde suyun derinliklerinde istediğiniz video ve fotoğraf çekimini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğraf makinesi önerileri ve yorumları da ürünleri oldukça başarılı buluyor. Sizler de tavsiye ve yorumları dikkate alarak ürünleri düşünmeden satın alabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi ve Modelleri

Fotoğraf Makinesi ve Modelleri

En hızlı otomatik odaklama sistemine sahip olan aynasız fotoğraf makinesi ve modelleriyle spordan doğa çekimlerine kadar birçok alanda mükemmel kareleri kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz. En yüksek odaklama hızını sizlere sunan model sayesinde çekim yaptığınızı nesneyi tam olarak istediğiniz anda yakalayabilir ve etkili fotoğraf karenizle yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Fotoğraf çekmek yaratıcılığı ve özgünlüğü ön plana çıkarmaktır. Sizler de renkli fotoğraf makinesi ile tüm yaratıcılığınızı ortaya koyarak en etkili ve özgün karelere yakalayabilirsiniz. Renkli tasarımlara imza atan bu ürünler nostaljik tasarımlarıyla da kullanıcılarının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Canlı ve eğlenceli renkleri bir araya getiren tasarımlara imza atan bu ürünler tasarımlarıyla da tüm gözleri üzerine çekiyor. Renkli dünyalarınıza renk katacak tasarımlarıyla sizlerin beklentilerini fazlasıyla tatmin eden ürünleri sizler de renk tercihleriniz doğrultusunda kolaylıkla tercih edebilir ve renkli fotoğraf makinenizle tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Renkli ve farklı tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanan bu ürünler filmli yapılarıyla da kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Filmli fotoğraf makinesi ve modelleriyle de çekim yaparak anında fotoğraf karesini alabilirsiniz. Böylece bu ürünler sayesinde anı başarılı bir şekilde yakalayabilir ve hızlı bir şekilde baskısını alabilirsiniz. Nostaljik kullanımı ve tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken ürünler eski fotoğraf makinesi modellerini sizler de sakın kaçırmayın. Nostaljiyi sevenlerin tercihi olan bu modeller sayesinde sizler de nostaljik duyguyu yaşayabilir ve en güzel anları kolay bir şekilde ölümsüzleştirebilirsiniz. Bununla birlikte mükemmel kareler yakalamanıza fırsat ürünlerden biri de DSLR fotoğraf makinesi modelleridir. Bu modeller ISO ışık duyarlılığı aralığına sahip olmasıyla he türlü ışıkta etkili kareleri kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz. Ürünler sayesinde gece yarısının büyüsünden günün ilk ışıklarına kadar her an da her koşulda etkili kareleri başarılı bir şekilde yakalayın. Hassas ayrıntılarla donatılmış bu modelleri sayesinde full HD filmlerde kaydedebilirsiniz. Bu modeller aracılığıyla hem özel karelerinizi ölümsüzleştirebilir hem de etkili bir şekilde video çekebilirsiniz. Sizler de fazlasıyla etkili olan ürünleri kolay bir şekilde satın alabilir ve deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer profesyonel çekimler yapmak istiyorsanız ışık çadırı modellerini rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Göz Alıcı Fotoğraflar Çekmenin İpuçları

  • Daha çarpıcı görüntüler için odağınızdaki objeye yaklaşın.
  • Her gün fotoğraf çekerek pratik yapın.
  • Her fotoğraftan önce mutlaka ışığın nereden geldiğini tespit edin.
  • Doğal bir gülüş için deklanşöre basmadan 2 saniye önce küçük bir espri yapın.
  • Güneşin keskin gölgelerinden kurtulmak için gündüz de flaş kullanın.

Bunlara Dikkat!

  • Tanımadığınız kişilerin fotoğrafını çekmeden önce izin isteyin.
  • Gün ışığındayken ISO değeriniz 100-200, karanlıktayken 800-1600 arasında olmalıdır.
  • Doğa çekimlerinde mutlaka kayış ve kılıf kullanmalısınız.
  • Kompakt fotoğraf makinesi için AA pille beslenen bir makine tercih edin.
  • Video özellikli makineniz varsa hafıza kartının yüksek olmasına dikkat edin.

Hangi Fotoğraf Makinesini Almalıyım?

Kullanım amaçlarına göre fotoğraf makineleri çeşitlilik göstermektedir. Anlık fotoğraf baskısını almak isterseniz şipşak fotoğraf makinelerini tercih edebilirsiniz. Profesyonel fotoğraf çekimleri yapmak isterseniz de profesyonel fotoğraf makinelerini satın alabilirsiniz. Kendi arasında birçok çeşitli modeli barındıran ürünleri tercih ederken kullanım amacınızı ve beklentinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu çerçevede fotoğraf makinesi tercihinizi yapabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi Nasıl Kullanılır?

Fotoğraf makinesini kullanmadan önce çekeceğiniz konuyu belirlememek gerekir. Bu konu çerçevesinde gerekli olan ışık ve ayarlamaları yaparak yakalamak istediğiniz kareyi yakalayabilirsiniz. Bununla birlikte çekmek istediğiniz nesneleri uzaklaştırmak ve yakınlaştırmak için zum özelliğini kullanabilir ve deklanşöre basarak çekim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üründe yer alan deklanşöre yarıya kadar basarak netlik ayarının otomatik olarak yapıldığını görebilir ve deklanşöre sonuna kadar bastığınız taktirde de fotoğraf çekimini tamamlarsınız.

Fotoğraf Makinesi Nasıl Çalışır?

Fotoğraf makineleri aynı temel prensiple çalışır. Fotoğraf makinesinde yer alan lens, diyafram, sensör ve örtücü bağlantılarıyla çalışır. Böylece görüntü sensör üzerine düşer. Siz de dilediğiniz görüntüyü anında yakalayabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi Ne ile Çalışır?

Fotoğraf makinesi içerisinde yer alan özel pil yapısı sayesinde çalışır. Fotoğraf makinesinin içerisinde yer alan pili şarj aletine takarak şarj etme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Şarjı olan pili tekrardan fotoğraf makinesinin üzerinde yer alan bölmeye düzgün bir şekilde yerleştirerek fotoğraf makinesini çekim için tekrardan kullanabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi Kaç Megapiksel Olmalı?

Fotoğraf makinesiyle profesyonel çekim yapmak için 5-6 megapikselin altına düşmemeye özen gösterebilirsiniz. Çekim amacınıza göre fotoğraf makinesinin megapikselini dikkate alarak bir tercih yapabilirsiniz.

Nasıl Fotoğraf Makinesi Almalıyım?

Yeni fotoğraf çekimine başlayanlar için profesyonel makineler zor bir kullanım süreci yaşatabilir. Bu dönemde özellikle kullanıcılar başlangıç seviyesindeki fotoğraf makinesi modellerini tercih ederek kendilerini geliştirebilirler. Profesyonel çekim yapma konusunda kendini geliştiren ve profesyonel modelleri tercih edenler ise, çeşitli özelliklere ve lenslere sahip olan profesyonel fotoğraf makineleri satın alabilirler. Bununla birlikte anında fotoğraf baskısını almak için de şipşak fotoğraf modellerini tercih edebilirsiniz. Kullanım isteklerinizi belirleyerek doğru fotoğraf modelini tercih edebilirsiniz.

Fotoğraf Makinesinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Fotoğraf makinesi tercih ederken ne kadar sıklıkla kullanılacağını dikkate alarak ilk adımı atabilirsiniz. Bununla birlikte çekim türlerini göz önüne alarak bir tercih de bulunabilir ve istediğiniz çekim türlerini seçtiğiniz model aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Objektifin genel özelliklerine de göz önünde bulundurarak sizlere hitap modeli tercih edebilirsiniz. Ayrıca manuel ayarlarını da göz önünde bulundurarak isteğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Kaç Çeşit Fotoğraf Makinesi Vardır?

Fotoğraf makineleri genel olarak dört gruptan oluşmaktadır. Kompakt, DSLR, orta format fotoğraf makineleri ve aynasız sistemlerden oluşan fotoğraf makineleri olarak dört grup şeklindedir. Kompakt modeller fiyat ve taşınabilir açısından avantajlı modellerdir. DSLR modelleri ile de doğada ve stüdyoda çekimleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Orta format fotoğraf makineleri de moda ve stüdyo çekimlerinde kullanılan modellerdir.