Lens, Objektif, Filtre

için 12,776 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Lens, Objektif, Filtre

Fotoğraf çekmek sizin için bir tutkuysa, gittiğiniz her yerde manzara fotoğrafları veya hayvan fotoğraflarını çekiyorsanız profesyonel makine kullanmanız gerekebilir. Profesyonel fotoğraf makinesi ile çektiğiniz resimler daha canlı ve daha göz alıcı görünür. Profesyonel makinenin en verimli şekilde kullanılabilmesi için bir takım gereçlere ihtiyacı vardır. Bunlardan en önemlileri, objektif, lens ve filtredir. Manzara fotoğraflarında, portrelerde veya hızlı hareketlerdeki görüntüleri kaliteli bir şekilde fotoğraflayabilmek için çeşitli lenslere ihtiyaç vardır. Gittiğiniz her yere yanınızda taşıyabileceğiniz Canon ve Nikon marka lensleri tercih edebilirsiniz. Böylece seyahat halindeyken lensleri taşımakta zorluk çekmezsiniz. Kaliteli ve göz alıcı fotoğraf çekme keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Fotoğraflanacak yerin odak noktasında sensore, görüntünün düşmesini sağlayan merceklere objektif denir. Objektifler fotoğraf makinelerinin olmazsa olmazlarıdır. Objektiflerin kalitesi, milimetreye düşen ışık miktarı ile ölçülebilir. En fazla ışık geçiren objektif en kalitelisidir. Mavi olan ve ışığı az kıran objektifler ışığı daha fazla geçirir.

Objektifin odak uzaklığı büyüdükçe, odak noktasına düşebilecek ışık miktarında azalma olur. Objektifin çapı büyüdükçe, objektife giren ışık artacağı için ışık noktasıdaki ışık da artacak böylece daha kaliteli fotoğraflama ortaya çıkacak. Canon çok yönlü 18-55mm zoom lensi ile keskin odaklı ve yüksek kaliteli filmler kolayca çekilebilir. Film modunda sessiz sürekli odaklanma için STM adım motoru kullanan Canon lens sayesinde daha az bulanık ve kusursuz filmler çekebilirsiniz. Etkileyici manzaraların arka planını yumuşak şekilde bulandırabilir, güzel portreler ve hızlı hareketlere kadar her ayrıntıyı yakalayabilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinizde hızlı ve doğru netleme sağlayan yüksek hassasiyetli otomatik odaklama sistemi bulunur. Böylece keyifli anlarınızı güzel fotoğraflarla belgeleyebilirsiniz. Su veya cam gibi metal olmayan yüzeylerde istenmeyen yansımaları önlemek için filtre kullanabilirsiniz. Filtreler sayesinde su damlası gibi ince detaylı fotoğraflarda kaliteli görüntü sağlayabilirsiniz. Gökyüzünün fotoğrafını çekerken kontrast eklemek, daha derin ve zengin görüntüler oluşturmak için 67mm CPL Circular Polarize Filtre kullanabilirsiniz.

Fotoğraf makinelerinde kullanılan ve objektife takılan aksesuarlar olan filtreler ile ışık doygunluğunu ve yansımaları ayarlayarak daha net ve profesyonel fotoğraflar elde edebilirsiniz. Fotoğraf makinesi filtre çeşitleri arasında birçok model bulunmakla beraber, en çok kullanılan filtreler yumuşatıcı olarak tabir edilen ve portre çekimlerinde kullanılan filtrelerdir. Fotoğraf makinesi lenslerinin özellikleri, fotoğraf makinesi objektifinin özellikleri ile benzer niteliklerdir. Günümüzde fotoğraf makinesi lensi terimi ve fotoğraf makinesi objektifi şeklinde de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Fotoğraf makinesi lensinin fiyatları, lensin çekim fonksiyonlarına göre değişiklik göstermektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(3724)
Hoya (1208)
Canon (744)
Kenko (292)
Nikon (272)
Emolux (196)
Sony (182)
BW (159)
Tamron (143)
Sigma (130)
HLYPRO (114)
Tokina (91)
Benro (54)
Raypro (50)
YongNuo (47)
Phottix (42)
Weifeng (32)
Olympus (25)
Samsung (17)
Pentax (16)
tiffen (15)
Manfrotto (13)
Fancier (11)
Zeiss (6)
(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Uyumluluk

(775)
(554)
(273)
(99)
(71)
(46)
(36)
(16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Garanti Durumu

(728)
(367)
(255)
(140)
(140)
(44)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(666)
ve üzeri (847)
ve üzeri (885)
ve üzeri (890)
ve üzeri (897)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL