Öne Çıkanlar

Tripod & Monopod

için 11,680 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tripod & Monopod

Tripod, fotoğraf makinesi veya kameraların gövdesinin kımıldamaması için gövdenin üzerine takılabilen üç bacaklı sehpa sistemidir. Özel çekimlerde veya uzun süreli pozlama gereken çekimlerde tripod kullanmak tercih edilebilir. Uzun pozlama gerektiren çekimlerde elin titremesi bulanık görüntüye neden olabilir, bulanık görüntüyü engellemek için tripod ile kamera sabitlenebilir. Yüksek enstantelerde elde oluşan el titremesini önlemek ve makro çekimlerin kolayca gerçekleştirilebilmesi için tripod kullanmak çok işinize yarayacak. Spor müsabakaları gibi hareketli çekimler yaparken titreşimleri engellemek ve net görüntü elde edebilmek için tripod kullanmak faydalı olacaktır. Fotoğraf çekimlerinizi net ve kaliteli gerçekleştirmek istiyorsanız gittiğiniz yerlere yanınızda tripod götürmenizde yarar olacaktır. Tripodlar sayesinde video veya fotoğraf çekimlerinizi titreme olmadan çekebilirsiniz.

Tripodların ayarlanabilen yükseklikleri sayesinde istediğiniz yükseklikten çekimlerinizi yapabilirsiniz. Tripod satın alırken özelliklerine iyice bakmanız gerekmektedir. Yere sabitleyicilerinin sağlam olması önemlidir, zemin nasıl olursa olsun tripodların bacaklarının yere sağlam basıyor olması gerekir. Doğa çekimleri yapacaksanız kancalı tripod tercih edebilirsiniz; çivili ayakları olan bir tripod doğa çekimlerinizi gerçekleştirmekte kolaylık sağlayacaktır. Stüdyo çekimlerinde kullandığınız tripodların ayakları lastik olabilir, böylece kaymaları engellemiş olursunuz. Ayaklar dışınsan tripodların kollu mekanizması, merkezi denge sistem ve su terazisi özelliklerinin bulunması gerekir. Bu özellikler sayesinde başarılı fotoğraflar çekebilir ve tripodlarınızı uzun süreli kullanabilirsiniz.

Vivitar profesyonel tripod, 360 derece dönebilen ve 3 farklı hareket yönüne sahip kafa mekanizması özelliği ile işinizi oldukça kolaylaştıracak. Ayrıca 3 bölmeli ayak mekanizması ve kaymayı önleyen plastik ayakları sayesinde bulunduğu ortama iyice sabitlenir. Ayakların sabitlenmesini sağlayan mandal tipi kilitler ile yüksekliği kolayca ayarlanabilir. Böylece size hızlı ve kolay kullanım imkanı sunar. Günümüzde selfie akımı yaygınlaştığından beri herkes selfie fotoğrafları çeker oldu. Selfie, kendi kendinin fotoğrafını çekmek demek olsa da grup fotoğraflarında da selfie tekniği kullanılıyor. Monopodlar sayesinde grupça selfie çekme imkanınız çok kolay olacak.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Canon (401)
Nikon (229)
Slik (203)
Manfrotto (179)
Vanguard (64)
Sony (36)
HLYPRO (33)
Tamron (28)
Weifeng (24)
Nest (15)
Camlink (6)
Raypro (6)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(318)
ve üzeri (488)
ve üzeri (536)
ve üzeri (549)
ve üzeri (570)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL