Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Çanta & Kılıf

için 1,582 sonuç bulundu.
 • 209,90 TL
  tnclelektronik
  %95
 • 119,90 TL 99,90 TL
  % 17
  GünTech
  %100
 • 10,99 TL
  digiaworld
  %99
 • Taşınabilir Bacak Bel Çantası 2Lt

  Taşınabilir Bacak Bel Çantası 2Lt

  YURT DIŞINDAN ÜRÜNLER
  (6)

  222,90 TL
  CBTXGlobal
  %98
 • 398,24 TL 295,00 TL
  % 26
  sanger
  %99
 • 1.689,00 TL
  CBTXGlobal
  %98
 • 279,90 TL
  trend_accessories
  %100
 • 158,90 TL 138,90 TL
  % 13
  BilişimKutusu
  %96
 • 4.979,00 TL
  Fujifilm
  %100

Fotoğraf Makinesi Çanta ve Kılıf

Teknolojik aletlerin kullanım alanları günümüzde daha erişilebilir ve daha gelişmiştir. Hayatınızın her alanına her alanda yayılmış ve kimi zaman dayanıklı ve uzun ömürlü olması ile ön plana çıkar. Bunun yanı sıra hassas ve daha özel bakıma ihtiyaç olan teknolojik aletler vardır. Teknoloji malzemeleri tek bir alanda gelişmemiştir. Fakat görselliğe dayanan medya ve fotoğrafçılık her dönem yenilenmek ile birçok alan gibi olumlu yönden bir değişime uğramıştır. Fotoğrafçılık çok yaygın olmasına rağmen seçici bir göz algısı istemektedir. Yani fotoğraf çekerken tüm detay ve modeller göz önünde bulunmalıdır. Odak olacak nesne, nesnenin etrafındaki destekleyici unsurlar. Çekilen fotoğrafın renk dengesi. Renk tonlarını eşliği ve zıtlığı, şekil ve dokuların uyumu ya da dokuların uyumsuzluğu gibi birçok etken vardır. Bunlar bir fotoğrafta istenilen, ayırt edilen ve ayırt edici özellikleridir. Bunların iyi ve kaliteli durabilmesi için geliştirilmiş bir makine lensine ihtiyaç vardır. Fakat kullanılan lenslerin bütçelere uyumlu olması kimi kullanıcılar için önem arz etmektedir. Bu nedenle sahip olunan her bir lensin tüm özellikleri değerlendirilmelidir. Tüm imkanlar kullanılarak gelişmiş bir fotoğrafçı gözüne sahip olunabilir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik objektifin iyiyi belirlenmesi. Bir fotoğraf makinesinin özellikleri düşük olsa bile yeterliliği ve kullanılacak olan alanı belirlenmelidir. Bir meslek hobi ve aktivite halinde ise tercihe dayalı seçim yapılabilir. Profesyonelliğe göre bir fotoğraf makinesi tercihi yapılması en doğru sonuca götürecektir. Eskiye göre fotoğrafı çeken bölüm artık cam yani lens değil bu nedenle fotoğrafı elde eden parça artık elektronik bir ekipman haline gelmiştir. Bu nedenle eskiye göre üretilmiş olan lensler, camlar günümüze kıyasla çok daha kaliteli oluyor. Günümüzde de kaliteli lensler detaylı araştırma ile bulunabilir.

Fotoğraf Makinesi Çanta ve Kılıf Çeşitleri

Fotoğraf Makinesi Çanta ve Kılıf Çeşitleri

Kullanılan fotoğrafçılık ekipmanlarına bir maliyet ödendiği için hasar görmemesi önemlidir. Kullanılan ekipmanların hassas yapıları olduğundan özel şartlar altında hassasiyeti göz önüne alınarak korunması gerekmektedir. Tüm çekilen fotoğraflar özel bir bakış açısı ile anlık olarak kayıt altına alınır. Anı yakalarlar bu nedenle analog makineler tercihe göre daha samimi, içten ve sahte olmayan görüntüler sağlar. Bunu bir diğer nedeni de analog makinelerin içerisindeki fotoğraf karelerini makine kartını yıkattıktan sonra elde edilmesi, diğer bir nedeni de bir elektronik telefonlar gibi hafızasını sınırsız olmamasıdır. Bu nedenler eşlik ettiğinde fotoğraf karelerinin ayarlanabilir olması yalnızca ışığın doğru açıdan gelmesi ile gerçekleşir. Aynı zamanda karelerde netlik ve tonlama fotoğraf kareleri elde edildikten sonra ayarlanır. Analog fotoğraf ve kamera ürünleri için çantalar özel olarak üretilmişlerdir. Analog fotoğraf makinesi çantası hassasiyet üzerine dizayn edilmiştir. Daha eskiye dönük olan analog fotoğraf makineleri dijital fotoğraf makinelerine göre daha sağlam yapıdadır. Düşme ve dışarıdan gelecek olan bir kuvvete karşı dayanıklı olan bu makineler için özel olarak tasarlanmış analog fotoğraf makinesi çantası ve koruyucu fotoğraf makinesi kılıfları üretilmiştir. Fiziki ve dış özellikleri olarak estetik ve daha bohem bir havası vardır. Çoğunlukla toprak tonlarında esinlenilerek renk ve dizaynı yapılmış olan bu analog fotoğraf makinesi çantası modelleri tüm analog makinesi sevenlerin göz bebeği olacaktır. Dış tasarımında kilitli bir sistem olan analog fotoğraf makinesi çantaları taşınabilirliği ve darbelere karşı direnci ile tercih edilebilecek nedenler arasındadır. Ayrıca fotoğraf makinesi omuz çantası bir birleşim olarak da kullanılabilir. Yani hem boyut olarak hem de konfor alanı içinde kullanılması mümkün bir tasarım çantadır. Analog makinenin boyutuna göre daha minimal ve ufaltılmış düzeyleri de vardır. Bu minimal ve küçük fotoğraf makinesi çantası analog makineler için oldukça uygun ölçülerde tasarlanmıştır. İç tasarımı olarak bölmelerden oluşur. Boyuna da asılabilen modelleri de olan analog makinelerin kullanımları esansı da dikkat ve özen görmesi gerekir. Bariyer olarak birçok katmanı vardır. Analog fotoğraf makinesi çantası ve kılıfı için dışarıdan gelecek tüm darbelerin engellenebilmesi için çantanın iç tarafında özel bir zar bulunur. Bölmelerin olması nedeni ile sırt çantası modelleri de vardır. Çoklukla tercih edilir. Bundan dolayı taşınabilirliği güven ve koruma altına alınmış olur.

 Fotoğraf Makinesi Çanta ve Kılıf Tasarımları

Fotoğraf Makinesi Çanta ve Kılıf Tasarımları

Dijital makinelerde koruma ve saklama daha büyük bir özen ister. Lensleri oldukça hassas olan bu dijital makineler için farklı işlevde çantalar üretilmiştir. Fotoğraf makinesi çantası çok yönlü düşünülerek tasarlanmıştır. Bunun birinci nedeni fotoğraf makinesi ve ekipmanlarının birden fazla olmasıdır. O kadar çok fotoğraf makinesi çantası vardır ki fotoğraf makinesi çantası ve buna ek olan bir fotoğraf makinesi koruyucu kılıf bile vardır. Elbette tek bir amaç için değildir. Kullanılan fotoğraf makinesi çantası korunaklı ve konforlu olmalıdır. Fotoğraf makinesi çantası ve fotoğraf makinesi silikon kılıf çeşitlerinin üretilmesi ve korunaklı olmasının istemesinin birinci nedeni fotoğraf makinesi ve ekipmanlarının dışarıdan gelebilecek tüm dış etkenleri engelleyip makineyi korumasıdır. Aynı zamanda konforlu olması da makinenin korunması ve muhafaza edilmesi kadar önemlidir. Çünkü fotoğraf yürüyüşü ve keşfi yapılıyor ise makine ve ekipmanlar ile bir yolculuk yapılabilecek konumda olmalıdır. Eğer yürüyüş yapılıyorsa bile makinelerin taşınması için bir efor sarf edilir. Bu nedenle en az enerji ile fotoğraf makinesi çantası ve kılıfı taşınmalıdır. Bunun bir diğer konfor bakımından yüksek olan boyutu da fotoğraf makinesi sırt çantaları modelleridir. Çantaların iç dizaynı dik olarak tasarlanmıştır. Böylelikle aparatları ve ekipmanları yerleştirmeyi daha kolay olacaktır. Çanta bölmelerin arsında olan yumuşak yapıdaki ayraçlar sayesinde bir katman halinde olacak şekilde ayırırım yapar ve güvenle muhafaza edilir. Parçalar arasında sürtünme ve çizilme olmaması için ek, ara parçalar geliştirilmiştir. Yalnızca fotoğraf makinesi için yapılmış olan bir çanta ve kılıf dizaynı değildir. Aynı zamanda fotoğraflar arasında düzenleme ve organizasyon yapılabilmesi için laptop bölmeli fotoğraf makinesi çantası da vardır. Böylelikle fazladan bir çantaya ihtiyaç duymazsınız. Laptop için bir çanta daha taşımanıza gerek kalmaz ve de tüm ekipmanlarınızı muhafaza etmek için bir tane çanta yeterli olur.

 İşlevsel Fotoğraf Makinesi Çanta ve Kılıf Çeşitleri

İşlevsel Fotoğraf Makinesi Çanta ve Kılıf Çeşitleri

Tüm fotoğraf makinesi çantası ve kılıfları ihtiyaca yönelik üretilmiştir. Böylelikle profesyonel fotoğraf makinesi çantası ve bunu gibi modellerini bulmak ihtiyaca yönelik olduğundan kolaylıkla bulunabilir. Genellikle fotoğraf makinesi üreticileri tarafından üretilip, fotoğraf makinesinin boyutuna göre tasarlanır. Koruma ve makine hassasiyeti ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Tekerlekli fotoğraf makinesi çantası çoğunlukla profesyonel ve fotoğrafçılığı meslek haline getirmiş kişiler için tercih edilesi bir çanta modelidir. Ekipmanların büyüklüğü ve çokluğuna göre tercih edilir. Bu nedenle çok fazla ekipmana sahip değilseniz kullanılması tercihe bağlıdır. Bunlara ek olarak su geçirmez fotoğraf makinesi çantası geliştirilmiştir. Materyalleri daha ender malzemelerden üretilmiştir. Böylece yağmura karşı da kullanılması mümkündür. Daha çok çeşitlendirilebilmesi ve kullanım alanın artması için fotoğraf makinesi yağmur kılıfı tasarımları vardır. Yani hem su geçirmez çanta alırken kolaylıkla taşıyabileceğiniz fotoğraf makinesi yağmur kılıfı alarak güvenliği artırmış olursunuz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Uyumlu Model

(119)
(16)
(14)
(7)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Canon (205)
Nikon (118)
Kata (107)
Lowepro (98)
Sony (83)
Tamrac (76)
Vanguard (48)
Tenba (38)
Pdx (36)
Sara (35)
Panasonic (32)
Manfrotto (29)
Easycover (28)
Deyatech (26)
Benro (20)
Sanger (19)
Thinktank (18)
LOWEPRO (15)
Fujifilm (14)
Samsung (13)
Eye (12)
Fototek (12)
Ausek (10)
Caselogic (8)
Tonba (8)
Vantage (8)
Haskan (7)
Megagear (7)
Soligor (7)
DP (6)
Braun (5)
Dji (5)
Dörr (5)
Kodak (5)
Pacsafe (5)
Reflex (5)
Bbox (4)
Fancier (4)
Tewise (4)
Ally (3)
B&T (3)
Fuji Film (3)
K&F (3)
Olympus (3)
Procase (3)
Addison (2)
Insta360 (2)
JJC (2)
Jealiot (2)
Puluz (2)
Refleks (2)
Telesin (2)
Valja (2)
Andoer (1)
Brinno (1)
Caden (1)
Cbtx (1)
Cullmann (1)
GGT (1)
Hayrer (1)
Lexar (1)
Lizer (1)
Mirtek (1)
Naneu (1)
Optech (1)
Ordro (1)
Seyu (1)
Werlisa (1)
(261)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(173)
ve üzeri (244)
ve üzeri (258)
ve üzeri (261)
ve üzeri (267)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL