Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çanta & Kılıf

için 3,604 sonuç bulundu.

Çanta & Kılıf

Kamera, fotoğraf makinesi, dürbün ve teleskop benzeri cihaz ve aygıtlarımızı en çok kullandığımız yerler araziler ve ev dışı alanlar. Dolayısıyla, tek tek bu cihazların her birini yanımızda güvenle taşımak ve bunları olası zararlardan korumak istiyoruz çünkü her biri hem işlevsel hem de maddi anlamda gerçekten değerli cihaz ve aygıtlar. Bu nedenle, fotoğraf makinesi, kamera, dürbün ve teleskoplarımız için uygun çanta ve kılıflara ihtiyacımız oluyor.

DSLR Fotoğraf Makinesi Nedir?

DSLR Fotoğraf Makinesi Nedir?

Eğer profesyonel bir fotoğrafçıysanız ve genellikle açık alanda çekim yapıyorsanız, sizin için en önemli aksesuar fotoğraf makinesi çantası olacaktır. Öte yandan, fotoğrafçılıkla amatör olarak ilgileniyor olsanız bile, dışarıda çekim yaparak deneyim kazanmak istediğiniz için fotoğraf makineniz her zaman yanınızda olacaktır. Bütün bu uzunlu kısalı, maceralı, hareketli zamanlar boyunca fotoğraf makinenizi korumak için gerekli olan hafif ve işlevsel bir fotoğraf makinesi çantası fotoğraf makinesi çantası işinizi görecektir. Omuz çantası ve sırt çantası şeklinde piyasada bulunabilen DSLR çanta modellerine kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Kamera Çantası

Kamera Çantası

İster profesyonel kamera çantası ister aksiyon kamera çantası, siz de açık alanda çekim yapmayı sevenlerdenseniz, kameranıza uygun bir kamera çantası edinmeniz gerekiyor. Böylelikle, kötü hava koşullarına ya da seyahat esnasında karşılaşmanız olası olumsuz durumlara karşı kameranızı mümkün olan en üst düzeyde koruyabilirsiniz. Kategorimizde bulabileceğiniz video kamera çantası çeşitlerimiz, her markadan, modelden ve farklı ölçülere sahip kameralar için uygun ürünler barındırmaktadır. Kameranızla uyumlu DSLR kamera çantası arasında yer alan Sony kamera çantası ve diğer markaların ürettikleri kamera sırt çantası modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

Dürbün Çantası ve Teleskop Çantası

Dürbün Çantası ve Teleskop Çantası

Avcılık, doğa sporları, doğa gözlemleriyle, astronomiyle ve gökcisimleriyle profesyonel ya da amatör olarak ilgilenen kişilerin kullandığı aygıtlar olan dürbün ve teleskop doğrudan açık alanda kullanılan ürünlerdir. Dolayısıyla, dışarıdan gelebilecek zarara her zaman daha açık olan bu hassas aygıtları yanınızda taşırken sağlam bir çanta ya da kılıf içinde olmalarına özen göstermeniz gerekir. Dürbün ve teleskobunuzla uyumlu bir dürbün çantası ve teleskop çantası edinerek bu hassas ve pahalı aygıtları olası zararlardan koruyabilirsiniz. Toza, neme, kötü hava koşullarına dayanıklı çanta ve kılıflar ile korunan dürbün ve teleskoplarınızın kullanım ömrü uzayacak ve yaptığınız hassas ayarlar uyumlu çanta ve kılıflar içinde bir sonraki kullanıma kadar saklanacaktır.

Fotoğraf Makinesi Çantasında Başka Neleri Taşıyabilirsiniz?

  • Çok bölmeli bir fotoğraf makinesi çantasına makinenizin ayrılabilir parçalarını sağlamca yerleştirebilirsiniz.
  • Fotoğraflarınızı her yerde yedekleyebilmek için harici hard disk ve hafıza kartı taşıyabilirsiniz.
  • Satın alacağınız fotoğraf makinesi çantası, sıklıkla kullanacağınız tripodunuzu da takmanız için bir bölüm ya da aparat barındırıyorsa, en rahat taşıma ve kullanım deneyimini sağlayacaktır.

Çanta ya da Kılıf Alırken Bunlara Dikkat!

  • Fotoğraf makineniz ile çantanın ölçüleri tam uyumlu olmasına dikkat edin.
  • Tercihinizi hafif ve rahat modellerden yana kullanın. Hareket alanınızı kısıtlayan modeller bir süre sonra rahatsızlık verir.
  • Satın aldığınız çanta, fotoğraf makinesini oluşturan ya da ek diğer ekipmanlar için bölmeler barındırmalı.
  • Omuz çantası alıyorsanız omuz destek pedi bulunması ve askının ayarlanabilir olması önemlidir. Sırt çantası ise laptop bölmesine sahip olması en iyi tercih olacaktır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Uyumlu Model

(265)
(33)
(27)
(22)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Addison (11)
Benro (25)
Canon (32)
(483)
Fancier (5)
Fujifilm (20)
GGT (3)
HPRC (3)
Kodak (15)
Lowenpro (43)
LOWEPRO (80)
Manfrotto (24)
Minox (8)
Nest (1)
Nikon (19)
Petrix (1)
Sony (12)
Tamrac (144)
Tucano (1)
Vanguard (41)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(440)
ve üzeri (585)
ve üzeri (610)
ve üzeri (613)
ve üzeri (620)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL