TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Video Kamera Aksesuarları

için 9,258 sonuç bulundu.

Video Kamera Aksesuarları

Hayatımızın ya da profesyonel ilgi alanlarımız doğrultusunda yakaladığımız anların görüntülerini kaydetmek için kullandığımız teknolojik cihazlar olan video kamera çeşitleri sayesinde anılar biriktiriyoruz. Sadece amatör kullanıcılar için değil, aynı zamanda profesyoneller için de video kamera kullanımını kolaylaştıracak belli başlı aksesuarlar bulunuyor. Bu aksesuarları kamera aksesuarları başlığı altında gruplandırabiliyoruz.

Mikrofon

Mikrofon

Video çekerken en iyi görüntü kalitesinin yanı sıra videoların bize ulaşacağı ses kalitesi de önemlidir. Bu nedenle, mikrofon, en çok kullanılan video kamera aksesuarları arasında yer alır. Kaydettiğiniz amatör ya da profesyonel amaçlı videoların sesleri daha net ve daha pürüzsüz olsun istiyorsanız, kamera mikrofonu çeşitlerimize buradan göz atabilirsiniz.

Şarj Cihazı

Şarj Cihazı

Video kameralarımız şarj edilebilen cihazlardır. Video kameranız ile kesintisiz video çekimi yapmak için şarjının dolu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bunun için mutlaka her koşulda yanınızda taşımanız gereken aksesuar bir kamera şarj cihazı olacaktır. Kamera adaptörü veya şarj cihazı satın alırken, video kameranızın markasıyla uyumlu olan bir ürün seçmelisiniz. Piyasada bulunan bütün video kameralarla uyumlu adaptör ve şarj aleti çeşitlerimiz için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Batarya

Batarya

Video kamera bataryası, elektrik enerjisini dönüştüren ve depolayan parçalardır ve video kameranız ile kayıt alma sürenizi uzatır. Batarya çeşitleri, farklı video kamera markalarıyla uyumlu olarak üretilir. Örneğin, Canon marka bir video kamera kullanıyorsanız, hem markanızı hem de kullandığınız modeli destekleyen bir batarya satın almalısınız. Sony kamera bataryası, JVC kamera bataryası ve daha birçok ürünü kategorimiz üzerinden hızlıca satın almanız mümkün.

Işık

Işık

Çekim yaptığınız ortamdaki ışık video kameranız ile kaydettiğiniz görüntülerin kalitesi açısından büyük önem taşır. Bu nedenle, en iyi görüntü kalitesine ulaşmak için ortamdaki ışığı dengeli bir biçimde oluşturmanız, müdahale etmeniz gerekir. Bu amaçla kullanabileceğiniz aksesuarlar olan kamera ışığı çeşitleri, ledli kamera ışığı ve ampul flaş gibi ürünleri kapsar. En iyi kamera ışık sistemleri söz konusu olduğunda kategorimizde bulunan ürünler ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Boş Kaset ve DVD

Boş Kaset ve DVD

Eğer mini DV formatında kayıt yapan bir video kamera kullanıcısıysanız, kamera kaseti sizin için yabancı bir ürün olmayacaktır. Kayıt esnasında kaset dolduğunda yanınızda mutlaka yedek olarak bir boş kaset bulundurmalısınız. Aynı zamanda handycam kamera ve DVD li kamera kullanıcılar için de benzer bir durum geçerlidir. Boş kamera DVD si her zaman yanınızda bulunmalı, DVD kayıt süresi dolduğunda yeni bir boş DVD ile değişim yapılmalı ve çekime devam sağlanmalıdır. Sony kamera kaseti de dahil olmak üzere pek çok markanın kamera kaseti DVD çeşitlerini en uygun fiyatlarla satın almak için doğru adrestesiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Apple (1)
Avec (4)
Azden (76)
Bca (2)
Benro (12)
Bowens (6)
Boya (891)
Bullwark (4)
Ce-link (14)
Dexim (2)
(13)
Elinchrom (49)
Fancier (19)
Fotga (4)
Gary Fong (19)
GDX (5)
HLYPRO (45)
HyperX (1)
İmotech (1)
Irenis (1)
JDI (2)
Leica (3)
Minox (6)
Nest (4)
NİTECORE (2)
Oem (1)
PgyTech (17)
pinetron (3)
Praktica (1)
Raypro (7)
Sanger (26)
Shoot (16)
Sony (187)
Trust (9)
Visico (26)
Weifeng (10)
YF Nice (2)
YongNuo (160)
YoungNuo (5)
Zhiyun (111)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(786)
ve üzeri (983)
ve üzeri (1,046)
ve üzeri (1,069)
ve üzeri (1,094)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL