Video Kamera Aksesuarları

için 3,322 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Video Kamera Aksesuarları

Tatile gittiğinizde, su altında geçirdiğiniz keyifli anlarınızın veya dalış anlarınızın videosunu çekebilirsiniz. Teknolojik aletlerin su ile temas etmesi mümkün değil fakat Sony su altı kılıfı ile video kameranızı suyun içine rahatlıkla sokabilirsiniz. Sony su altı kılıfı ile suyun içinde kolaylıkla video çekebilirsiniz ve video kameranıza hiçbir zarar gelmez. Sony action cam için bileklik kayışı , dayanıklı ve hafif yapısı ile bileğinize tam oturur. Çekim açısını ayarlamak için bileklik kayışının tabanını 360 derece döndürebilirsiniz ve istediğiniz açıda kilitleyebilirsiniz. Dalarken, kanoya binerken, uçurtma sörfü veya snowboard yaparken farklı bakış açısından benzersiz çekimler yapabilirsiniz, o an hissettiğiniz heyecanı kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz. Çocuklarınızın suyla ilk tanışmasını, ilk yüzme deneyimini arşivleyip saklayabilirsiniz.

Gittiğiniz yerlerde video çekmeyi seviyorsanız yanınızda yedek kamera kaseti, pil, batarya, şarj aleti gibi gereçleri bulundurmanızda yarar olacaktır. Canon ve Nikon gibi markaların kamera pillerini, Sony orjinal kamera bataryasını, yedek araç ve gereçlerinizin yanında bulundurmanız, şarjınız bittiğinde keyifli anları kaçırmanıza engel olacaktır. Video kameranız pille çalışıyorsa, şarj edilebilir pillerden satın alarak gittiğiniz yerlerde pillerinizi şarj edebilir ve çekimlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Video çektiğiniz alanların ışıklı olması, videolarınızın kaliteli ve net olması açısından oldukça önemlidir. Gittiğiniz mekanlara video kamera ışık setinizi götürürseniz bulunduğunuz ortamı aydınlatabilir ve çektiğiniz videoların daha kaliteli ve net olmasını sağlayabilirsiniz. Video kameranızı elinizde tutmak yerine sabit bir yerde kalmasını istiyorsanız tripodlardan yararlanabilirsiniz. Tripodunuza yerleştirdiğiniz kameranız, anları kaydetmeye devam eder siz de kameranın başında beklemekten kurtulursunuz. Kayıtlarınızı CD’lere ve DVD’lere aktararak arşivleyebilirsiniz. Maxell ve Verbatım gibi markaların uygun fiyatlı CD ve DVD’lerine sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Sony (258)
YongNuo (58)
Azden (35)
(4)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(227)
ve üzeri (270)
ve üzeri (285)
ve üzeri (286)
ve üzeri (291)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL