Video Kamera

Gündelik hayatımızın en önemli anlarından tutun, profesyonel amaçlarla ya da sanatsal uğraşlar için en çok kullandığımız dijital teknolojiler fotoğraf makinesi ve video kamera adını verdiğimiz cihazlardır. Düğün, doğum günü, açılış, konferans, sunum gibi mutlu ve önemli anların videolarını çekip arşivlemek şimdi artık çok kolay. Eski teknolojilerin ağır video kamera modellerinin yerine kolay taşınabilir, hafif ve birden çok fonksiyonuyla pek çok ihtiyaca yanıt veren video kamera modellerine kategorimizden ulaşmanız mümkün.

Full HD Video Kamera

Full HD Video Kamera

Görüntü çekimi, kaydetme ve paylaşma üzerine kurulu yeni çağımızda dijitalleşmenin geldiği en üst seviyelere tanık olan video kamera çeşitleri artık televizyonlarımızdan alışık olduğumuz keskin ve pürüzsüz görüntü kalitesiyle video kaydetme özelliğine sahip. Video çekmek için kamera satın alırken siz de çağın gereklerine uygun teknolojiyle donatılmış full HD video kamera çeşitlerinden birini satın almak isteyebilirsiniz. Video çekerken ortamdaki her ayrıntının en hassas şekilde kayıt altına alındığı ve mükemmel renk dengesi sayesinde görüntünün gerçeğe en yakın şekliyle kaydedildiği 4K video kamera çeşitleri de video çekimini ve ertesinde izleme sürecini her zamankinden daha keyifli kılıyor.

Aksiyon Kamera

Aksiyon Kamera

Hareket berekettir diyenler için tasarlanmış el kamerası modellerinden biri olan aksiyon kamera, şimdilerde en çok aranan video kamera çeşitlerinden biri haline geldi. Bunun nedeni ise, en zor koşullar altında bile mükemmel videolar çekmenizi sağlaması. Su altında video çekmek istiyorsanız, bunu ancak bir aksiyon kamera ile yapabilirsiniz. Yetersiz ışıklı ortamlarda kullandığınız aksiyon kamera, sıradan video kamera modellerine kıyasla daha tatmin edici bir performans sunuyor. Motorsiklet kullanıcısıysanız, yolunuzu kaydetmek için kullanabilirsiniz. Farklı cihazlarla iletişim kurabilmesi sayesinde akıllı telefonunuzdan dahi kontrol edebileceğiniz bir video kamera çeşidi olarak aksiyon kamera yerinde duramayanlar için en ideal model.

Video Kamera Fiyatları

Video Kamera Fiyatları

Görüntü kalitesinden sabitliğe, ışıktan renge, Wi-Fi özelliğinden Bluetooth uyumluluğuna kadar pek çok video kamera marka ve modelini kategorimiz üzerinden incelemeniz mümkün. Sizin için derlediğimiz video kamera ürünlerimizin hepsi en tanınmış markaların en iyi modelleridir. Örneğin, Samsung, Canon, Sony, Panasonic, Bullwark, Kodak, Piranha, JVC ve Grundig gibi dünyaca ünlü markaların en iyi video kamera modellerini kategorimiz üzerinden hızlı ve güvenli bir biçimde satın alabilirsiniz. Öte yandan, alacağınız marka ve modelin fiyat araştırmasını yapmanız da önemlidir. Piyasada bulunan en iyi ve en yeni video kamera çeşitlerine en uygun video kamera fiyatları ile sahip olmak istiyorsanız, kategorimiz sizin için birbirinden kaliteli ve güncel teknolojiyle donatılmış pek çok video kamera marka ve modeli sunuyor.

Video Kamera Hakkında Bunları Biliyor Muydunuz?

  • Günlük aktiviteleri kaydetmek için kullanacağınız video kamera ile su altı çekim yapacağınız video kamera farklıdır.
  • 4K teknolojisi gibi en güncel teknolojilerle uyumlu olması satın aldığınız video kamerayı daha uzun süre kullanabileceğiniz anlamına gelir.
  • Wi-Fi, uzaktan kumanda, timelapse ve fotoğraf çekimi yapabiliyor olması video kamera için tercih sebebidir.

Aksiyon Kamera Alırken Bunlara Dikkat!

  • Aksiyon kamerası satın alırken 60 FPS ve üzeri kayıt hızı sağlayan modelleri tercih etmeniz daha iyi sonuçlar verir.
  • Çözünürlük değerleri ne kadar yüksek olursa, o kadar iyi videolar çekebilirsiniz.
  • Mutlaka tanıdığınız bir markanın ürününü tercih edin ve kameranızın darbelere karşı dayanıklı olmasına da özen gösterin.
  • Panoramik izleme açısı bulunan aksiyon kameraları ile geniş alanlarda ferah ve net çekimler yapabilirsiniz.

Video Kamera

için 1,433 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bullwark (1)
Camlink (2)
Canon (49)
Cisco (1)
(1096)
Gopro (5)
Grundig (2)
Hit (1)
Jvc (6)
Knmaster (1)
Kodak (11)
Next (4)
Orite (1)
Panasonic (13)
Petrix (3)
Piranha (9)
Praktica (11)
Samsung (31)
Sanyo (12)
Semper (1)
Sony (151)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kayıt Tipi

Başka bir kelime deneyin

Zoom Oranı

(64)
(52)
(23)
(19)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(128)
ve üzeri (175)
ve üzeri (194)
ve üzeri (195)
ve üzeri (197)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL