TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Video Kamera

için 1,245 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Video Kamera

Kameralar teknolojinin gelişmesiyle beraber günden güne iyileşirken birçok kişinin de bu teknolojiye ulaşma imkanı artmaktadır. Eskiden kameralar ağır ve taşıması zor aletler iken şimdi cebimize sığdırabileceğimiz kadar küçülmüş durumdalar. Durum böyle olduğundan dolayı video kameralar kullanım alanlarının genişlemesiyle ve kullanımlarının kolay olmasıyla oldukça popülerleşmiştir. İster kendi filminizi çekecek olun isterseniz çocuğunuzun ilk adımlarını kaydedecek, günümüzde birçok şeyi kayıt altına alma ihtiyacı hissediliyor ve bunu yapabilme imkanına sahipsiniz. Kamera teknolojilerinin gelişmesiyle beraber video kamera profesyonel modellerinde sayfamızda çeşitlendiğini görebilirsiniz.

Video Kameranızın Merceğinden Hayata Bakın

Video Kameranızın Merceğinden Hayata Bakın

Profesyonel video kamera birçok film çekiminde kullanılırken genellikle setlerde 4K kameralar tercih edilmektedir. Bu kameralar yüksek kalitesi ve özellikleriyle hem film ekibini hem de seyirciyi tatmin etmektedir. Bunun yanı sıra değişik kalitedeki kameralar ve tekniklerle çekilmiş görüntülerin de izleyicinin dikkatini çektiğini söylemek doğru olur. Yani klasik bir anlatı mı istiyorsunuz yoksa deneysel bir iş mi yapacaksınız; bu seçim tamamen size kalmış. Ancak buna uygun bir Fotoğraf & Kamera seçmeniz sizi en uygun ve tatmin sağlayan sonuca ulaştıracaktır. Kameranızın yanı sıra ışık ve ses ekipmanlarına da yatırım yapmak kaliteli görsel sonuçlar almak için önemlidir. Böylece çekim sonrası yapacağınız düzenlemelerde daha az zorluk yaşayacak ve yaptığınız videodan alacağınız tatmini arttıracaksınız. Sonuç olarak yaratıcı yönünüzü daha da öne çıkartmanızı sağlayacak bir yatırım sizi uzun bir süre idare edecektir. Kameraların kasalarının giderek daha hafif ve dayanıklı olmalarının sadece aksiyon kameralarına özel olmadığından da bahsetmek gerekir. DSLR kameraların çoğu, günümüzde oldukça dayanıklı ve zor hasar gören materyallerden üretilmektedir. Dijital video kamera dünyası her yeni gün gelişen ve değişik ihtiyaçlara hitap eden farklı ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Kamera alışverişi yaparken video kamera önerisi alıp ona göre alışveriş yapmak genel olarak tercih edilen bir yöntemdir ancak dijital kamera seçmek için önce ne tür videolar çekmek istendiğine karar verilmeli, ardından ise çekilen stilde en iyi performans verecek ürün satın alınmalıdır. Eğer hafif bir makine istiyorsanız cep kameraları, orta segment kameralar size göre olabilir. Bu aletlerin kullanımı kolaydır. Cep kameraları aile tatilleri ve doğum günleri gibi etkinlikleri kayda almak için tercih edilebilmektedir. Cep kameralarının dezavantajı lens kalitelerinin yeterince yüksek olmamasıdır bu durum da profesyonel kalitede videolar çekmeyi imkansız kılmaktadır. HD görüntü kalitesine sahip modeller uygun ve ideal seçeneklerdir ve bu segmentteki ürünleri tercih edecekler için yeterli bir konumdadırlar. Elektronik kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle ve hızlıca satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri detaylı incelemeyi unutmayınız.

Video Kamera Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Video Kamera Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Video kamera fiyatları arasında ise istenilen özelliklere göre dramatik farklılıklar görülebilir. Çıkacağınız tatildeki unutulmaz dakikaları kaydetmek için uygun fiyatlı bir mini video kamera işinizi görebilecekken standartlarınızı yükseltmek ve sanatçı yönünüzü oraya koymak istiyorsanız profesyonel bir kamera için birkaç tavsiye almanız yararınıza olacaktır. Video kamera tavsiyesi alırken, kameraların niteliklerinin açıklayıcı olmasına dikkat etmeyi ve öneriler için detaylı bir araştırma yapmayı ihmal etmeyin. Profesyonel video kamera fiyatları her kullanıcıya hitap etmektedir. Fiyat farkının yanı sıra özellikleri itibarıyla da farkını ortaya koyacak bu modelleri yüksek zoom özellikleri ve birçok koşulda iyi bir çekim imkanı sağlayacağı için tercih etmek isteyebilirsiniz. Yine de ihtiyacınıza göre almak isteyeceğiniz kameranın özellikleriyle birlikte boyutları da değişime uğrayacaktır. Eğer bazı video kamera çeşitlerinin üzerinde bulunan kafa karıştırıcı tuş kombinasyonlarıyla uğraşmak istemiyorsanız dokunmatik ekrana sahip küçük video kameraları tercih edebilirsiniz. Hareketli bir yaşam tarzına sahip iseniz de action kameralar daha mantıklı bir seçim olacaktır. Aksiyon kameraları su altında kayıt alabilme özelliğine sahip olmanın yanı sıra çarpma ve düşünmelere dayanıklıdır. Ayrıca ekstrem soğuklara da dayanabilmektedir. İsterseniz dalış sporlarıyla uğraşın isterseniz kaya tırmanışı yapıyor olun, kameranız sizi yarı yolda bırakmayacaktır. -30 derece soğuğa, 60 metre derinliğe ve yükseklerden düşmelere dayanabilen aksiyon kamera model ve çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Aksiyon halinde bir şeyleri çekmek istiyorsanız aksiyon kameraları tam size göredir. Kaskınıza monte edip yamaç paraşütü yapabilir, zıpkınınıza monte edip denizin mavi suları arasında kaliteli videolar çekebilirsiniz. Aksiyon kameraları çok dayanıklıdır ve bu modeller su geçirmez, darbeye dayanıklı olacak şekilde üretmişlerdir. Kamera fiyatları satın alınmak istenen makinenin markasına, modeline göre farklılık göstermektedir.

Video Kamera ile Anı Yakalayın

Video Kamera ile Anı Yakalayın

Yüksek kalitede videolar çekmek istiyorsanız profesyonel bir kamera size göre olabilir. Büyük ve ağır modeller olan profesyonel kameralar pek çok manuel kontrol ve ayarı da beraberinde getirir. Diğer modellere nazaran profesyonel kameraları kullanmak için bir bilgi birikimi olması gerekmektedir. Profesyonel kameralarla müzik videolarından belgesellere dilediğiniz içeriği kaliteli bir şekilde kayda alabilirsiniz. YouTube sektöründe ise izleyicilerin beklentisinin artmasıyla HD video kamera seçenekleri ve 1080p kameralar tercih edilen kamera modelleri arasına girmiştir. Sinema kameraları ise ancak profesyonellerin kullandığı daha detaylı ve uzmanlık isteyen aletlerdir. Sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte içerik üreticiliği de fazlasıyla yaygınlaştı. Bu işe yeni başlayan çoğu kişi telefon kamerasını tercih etse de kaliteli bir içerik üretmek adına küçük video kameraları tercih etmeleri önerilmektedir. İhtiyaçları göz önüne alındığında vloggerlar, hafif ve küçük, otomatik netleme özelliğine sahip ve titreşim azaltma fonksiyonu yüksek zoom oranı, bağlantı zenginliği sunmaları, projeksiyon ve dokunmatik ekran da bulunan dijital kameraları tercih etmelilerdir. Bu bağlamda dijital kameraların yanı sıra ekipmanın da önemi ortaya çıkmaktadır. Sürekli ayakta veya hareketli video çekmek isteyenler jimble da satın alarak video kalitesini daha da üst düzeye çıkarma şansı yakalayabilmektedirler. Sabit bir mekan da çekim yapacaklar için ise ışık ve tripod çok büyük önem taşımaktadır. Kamera alırken dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise depolama alanıdır. Bazı kameralar hiç dahili depolama alanı sunmamaktadır, bazılarında ise geniş depolama alanları sunulmaktadır. Dışarıdan eklenecek hafıza kartının kaç gigabyte’a kadar desteklendiği bu konuda önemlidir. Kaliteli kayıtların boyutları da büyük olacaktır ve bu büyük depolama alanları gerektirmektedir. Görüntü sabitleme yüksek zomla yapılan çekimler için bir ihtiyaçtır. Titremenin önlenmesi kaliteli görüntü alabilmek adına elzemdir. Bu bağlamda dijital kamera alışverişinizde bu özelliği de göz etmelisiniz. Çeşitli model ve fonksiyonlardaki dijital kameralara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bullwark (8)
Camlink (9)
Canon (30)
Cisco (3)
(993)
Gopro (8)
Hit (6)
Jvc (6)
Knmaster (13)
Kodak (3)
Leica (3)
Next (4)
Panasonic (8)
Petrix (1)
Piranha (5)
Praktica (1)
Samsung (8)
Sanyo (5)
Semper (3)
Sony (110)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kayıt Tipi

Başka bir kelime deneyin

Zoom Oranı

(329)
(37)
(30)
(24)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(113)
ve üzeri (176)
ve üzeri (198)
ve üzeri (203)
ve üzeri (215)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL