TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Eğitim Tasması

için 364 sonuç bulundu.

Eğitim Tasması

Köpek eğitim tasması eğitim dönemindeki köpekler için kullanılan tasma çeşitleri arasında yer almaktadır. Eğitim tasması, farklı model ve seçenekleriyle her yaş, ırk ve eğitim grubundan köpek için uygundur. Köpeğinizin ihtiyacı olabilecek eğitim tasmalarına kategorimiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

Köpek Eğitim Tasması Çeşitleri Nelerdir?

Köpek Eğitim Tasması Çeşitleri Nelerdir?

Kategorimide de bulabileceğiniz köpek eğitim tasmalarından bazıları; boğma tasma, köpek havlama tasması, gezdirme tasması, dikenli tasma, zincir eğitim tasması gibi tasmalardır. Her cins, yaş ve ırka uyumlu olan eğitim tasmaları, minik dostunuz eğitim ve itaat süreci boyunca kullanabileceğiniz tasma çeşitleridir. Köpek eğitim tasması modelleri arasında beden ayrımı bulunmaktadır. Bu yüzden köpeğinizin cinsiyetine ve boyutuna uygun bir tasma seçmeniz oldukça önemlidir. Bazı eğitim tasmaları da köpeklerin çene bölgesine takılarak kullanılmaktadır. Eğer köpeğinizin dikkati çok çabuk dağılıyorsa çene tasmaları tercih edebilirsiniz.

Eğitim Tasması Nasıl Kullanılır?

Eğitim Tasması Nasıl Kullanılır?

Birçok insan tarafından eğitim tasması nasıl kullanılır, eğitim tasması nasıl takılır soruları tam olarak yanıtlanamamaktadır. Bu yüzden eğer eğitim tasmasının nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız vereceğimiz ipuçlarının yanı sıra veterinerinize de danışın. Köpek eğitim tasması kullanmak bir süreçtir. Dolayısıyla köpeğiniz eğitim tasması kullanmaya başladığı andan itibaren hemen eğitimli olması gibi bir durum söz konusu değildir. Eğitim tasması çeşitlerinden hangisini kullanıyor olursanız olun dikkat etmeniz gereken konu, tasma şiddetinin doğru ayarlanmasıdır. Köpeklere verilen titreşimin şiddeti son derece önemlidir. Titreşim şiddeti, köpeğin zarar görmeyeceği sadece uyarılmasını sağlayacak şekilde olmalıdır. Aksi kullanımda şoklu ve titreşimli tasmalar köpeklerde kalıcı rahatsızlıklara kadar yol açabilmektedir. Bu yüzden eğitim tasması şiddetini doğru ayarlamalısınız. Bunun yanı sıra seçeceğiniz tasma ile köpeğinizin rahat edeceğinden de emin olmalısınz. Bunun için ürün bilgileri kısmından ölçü ya da beden bilgilerini dikkatlice incelemeli ve minik dostunuza uygun boyutlarda bir tasma tercih etmelisiniz.

Eğitim Tasması Seçerken...

Eğitim Tasması Seçerken...

Eğitim tasması seçerken dikkat etmeniz gereken ilk husus tasmayı hangi eğitim amacıyla kullanacağınızdır. Çünkü eğitim tasmalarından her biri farklı eğitimler için kullanılmaktadır. Örneğin; boğma tasmalar köpeklere yürüyüş eğitimi vermek amacıyla kullanılan eğitim tasması çeşitlerindendir. Boğma tasmanın kullanım prensibi, yürüyüş esnasında kontrolün sağlanması için tasmanın çekilmesi ve köpeğin uyarılması esasına dayanır. Bu şekilde köpeğin itaat etmesi ve eğitilmesi sağlanır. Dikenli yapıdaki eğitim tasmaları ise köpeğin gırtlak bölgesine baskı yapan tasmalardır. Eğitim sürecinde sıkça kullanılan bir başka eğitim tasması çeşidi havlama tasmaları ise daha çok ev içinde köpeğin havlamasını engellemek amacıyla kullanılır. Köpek eğitim tasması satın alırken eğitim amacını belirlemenin yanı sıra köpeğinizin boyutuna uygun bir tasma seçmeye de özen göstermelisiniz. Çünkü eğitim tasmaları farklı boyutlardaki köpekler için bedenli olarak üretilmektedir. Köpeğinizin rahat edeceği bir tasma seçmek için doğru boyutta bir tercih yapmalısınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8in1 (1)
Acana (1)
Alice (1)
Alphadog (1)
Ans (1)
(150)
Doggie (91)
Eastland (3)
EzyDog (3)
Flip (1)
Karlie (4)
Lion (2)
Markapet (2)
Naturbird (1)
Pawise (1)
Percell (10)
Pet Safe (4)
Pet Style (2)
PetStyle (2)
Petviya (3)
Royalist (26)
Sprenger (3)
Trexie (4)
Trixie (43)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(9)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (23)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL