TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Künye & Süs

için 2,518 sonuç bulundu.

Künye & Süs

Köpek künyeleri ve süsleri genellikle köpeklerin boynuna takılan köpek aksesuarlarıdır. Köpekseverler tarafından sıklıkla tercih edilen köpek künyesi genellikle köpeğin isminin yazdığı ve arka kısmında ise telefon numarası, adres gibi bilgilerin yazıldığı ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde köpeğinizin olası bir kaybolma durumunda size ulaşılması çok daha kolay olacaktır. Dolayısıyla köpek künyeleri ayrı bir önem taşımaktadır.

Köpek Künye Çeşitleri

Köpek Künye Çeşitleri

Köpek isim künyeleri, köpeklerin boynuna takılan, isimlerinin ve adres, telefon gibi bilgilerin yazıldığı köpek ürünleridir. Köpeklerin kaybolma ya da kaçma gibi olası olumsuz durumlarında bulan kişinin sizlere kolayca ulaşmasını sağlayacak olan isim künyeleri aynı zamanda şık bir aksesuardır. Köpek isim künyesi çeşitlerinden bazıları; kemik şeklinde olan künyeler, isimli künyeler, farklı figürlerdeki künyeler ve künyeli tasmalardır. Künyeli köpek tasmaları köpeklerin boynuna takılan boyun tasmalarında yer alan künyelerle oluşturulmuştur. Bu tasmalar sayesinde tasma ve künye ihtiyacınızı tek bir ürünle giderebilirsiniz.

Köpek Süsleri Nelerdir?

Köpek Süsleri Nelerdir?

Kategorimizde köpek künyelerinin yanı sıra köpek süsleri de yer almaktadır. Köpek süsleri arasında; köpek papyonu, köpek kravatı gibi ürünler yer almaktadır. Bu ürünleri, köpeğinizin doğum gününde ya da sizin için özel olan bir günde kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir yapılarıyla köpeğinize kolayca giydirebileceğiniz papyon ve kravatlar çeşitli kumaşlarda üretilmektedir. Ayarlanabilir oluşları nedeniyle beden sorunu yaşamayacağınız köpek papyon ve kravatları her cins, ırk ve yaştan köpek için uygundur. Ayrıca farklı renk seçenekleri ve desenlerde sunulan köpek papyon ve kravatları sevimli köpek aksesuarlarından. Uygun fiyat seçeneğiyle alım kolaylığı sunan köpek süsleini dilerseniz kendi kıyafetlerinize uygun renk ve desende seçebilir böylece minik dostunuzla bir uyum içerisinde görünebilirsiniz. Tüm köpek süslerini görmek için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Köpek Künyelerinin Önemi

Köpek Künyelerinin Önemi

Köpek isimlikleri olarak da bilinen köpek künyeleri çoğu zaman hayati bir önem taşımaktadır. Bilindiği gibi köpekler kediler gibi değildir. Özellikle tuvalet ihtiyaçlarını karşılamaları içinde günde birkaç kez gezdirilmeleri gerekir. Günde birkaç kez dışarı çıkardığınız can dostunuzun elinizden kaçma ya da kaybolma gibi olumsuz tehlikeleri bulunabilir. Tüm bu olumsuzluklara karşı önlem almak amacıyla köpek künyeleri ve isimliklerinden yardım alabilirsiniz. Köpek künyelerine isim, adres ve telefon numaranızı bırakarak birinin onu bulması durumunda size kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde özellikle de büyük şehirlerde, köpeğinizi bulan kişinin size ulaşması çok zor olacaktır. Bu yüzden köpeğinize uygun bir künye seçerek onu güvence altına alabilirsiniz. Köpek künyelerini ayrı olarak satın almak istemiyorsanız künyeli köpek tasmalarını da tercih edebilirsiniz. Ayrıca diğer tüm köpek tasmalarını görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ada (6)
Apex (3)
Buffer (2)
Dali's (25)
Dalis (395)
Dekoliva (3)
(832)
Doggie (5)
Eastland (6)
Flexi (3)
Karlie (3)
Lion (2)
Markapet (20)
Pawise (10)
Pawstar (17)
Percell (14)
Pet Style (1)
PetAg (2)
PetBul (14)
Petza (3)
Red Dingo (1)
Trexie (4)
Trixie (13)
Vitakraft (2)
Zee.Dog (6)
Zoetis (1)
Çimen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(28)
(11)
(8)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(46)
ve üzeri (81)
ve üzeri (85)
ve üzeri (86)
ve üzeri (86)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL