TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Havlama Tasması

için 31 sonuç bulundu.

Havlama Tasması

Şehir yaşantısı içerisinde ev ortamında veya açık alanlarda yetiştirilen evcil hayvanlar olarak köpekler, çevrede en çok rahatsızlık verilen durumlardan biri olarak havlamaları ile şikayetçi olunan hayvanlardır. Aslında tamamen evcil ve sevecen hayvanlar olmalarına rağmen bazı şikayetlerinde veya isteklerinde havlama ile tepki verebilirler. Hatta gezdirme ve açık alanda oyun etkinlikleri gibi noktalarda havlama şikayetleri sıkıntı oluşturduğu için Evcil Hayvan Ürünlerinden biri olan havlama tasması gibi ürünler kullanılarak, bu sıkıntılar ile baş etmek mümkün olabilir. Çünkü köpek havlama tasması köpeğin ağız kısmında kullanılan, fiziksel sorun çıkarmadan sadece belirli bir eğitime ulaşılmasını sağlayan ürünler arasında yer alır. Ayrıca havlama önleyici tasma olarak bilinen bu ürünler, her köpek türüne uygun şekilde farklı marka, model ve boyutlarda sunulmaktadır.

Havlama Tasması Her Köpekte Kullanılabilir

Havlama Tasması Her Köpekte Kullanılabilir

Temel olarak bu tasma ürünleri her köpek cinsi ve türü için kullanılabilecek ürünler olsa da bazı vahşi tür ve saldırgan köpeklerde daha faydalı kullanımlar oluşturabilir. Fiziksel olarak değişen bir yapısı bulunan bu tasma açısından öncelikle havlama tasması nedir sorusunun cevaplanması gerekir. Bu ürünler köpeğin boğazında bir aktivite hissettiğinde tepki oluşturan elektronik cihazlar olarak bilinmektedir. Bu kapsamda cihaz hayvanın havlama isteğini hisseder ve bunu engellemek açısından köpeğin vücudunda rahatsız edici bir uyarı oluşturur. Bu nedenle köpek havlaması için tasma kullanımı özellikle şehir yaşantısında balkon, teras veya bahçe içerisinde köpek besleyen insanlar tarafından kullanılabilir. Bu tasma ürünleri farklı özellikleri ile birlikte birçok farklı Köpek türü için de uygun yapılar oluşturmaktadır. Örnek olarak doberman, golden veya rottweiler türündeki birçok farklı köpek için bu tasma kullanımları gerçekleştirilebilir. Hatta bu konuda köpek havlama tasması yorumları incelenerek, kullanıcıların sağladığı bilgiler ve tecrübeler gözden geçirilebilir. Çünkü bu kullanımlarda kumandalı veya ayarlanabilir kayış özelliği sağlayan havlama tasması ürünlerinin her biri kullanıcı için ve köpek türü için ayrı özelliklere sahiptir.

Havlama Tasması Özel Tasarımları

Havlama Tasması Özel Tasarımları

Bu ürün tamamen bir plastik olarak köpeğin ağız kısmında kullanımı görülen ve havlamasını engelleyen pratik bir yapı oluştursa da farklı markalar tarafından farklı ürün modelleri sağlanmaktadır. Bu kapsamda havlama tasması kullananlar tarafından bu ürün modelleri arasından kolaylıkla farklı seçimler gerçekleştirilebilir. Örnek olarak şarjlı köpek havlama tasması elektronik yapısı sayesinde kendiliğinden bir sistem oluşturur ve köpeği gerekli noktada uyararak, havlamasına engel olan fiziksel bir baskı sağlar. Aslında kumanda veya elektronik devre bulunmadan sadece plastik şekilde üretilmiş ve deri kayışı ayarlanarak farklı beden özellikleri gösteren tasma ürünleri de yer almaktadır. Bahsedildiği şekilde bu tasmalar her köpek türü için uygun olarak kullanım sağlayacağı belirtilen ürünler olduğu için küçük ırk havlama tasması gibi seçimler de yer almaktadır. Bu noktada en önemli ayrıntılardan biri olarak öncelikle köpek cinsini ve türünü belirlemeniz, sonrasında bütçenize uygun şekilde farklı marka ve modeller arasından seçim yapmanızdır. Zira köpek havlama önleyici olarak adlandırılan bu ürünlerde marka, model ve boyut seçeneklerine göre fiyat değişimleri görülmektedir.

Havlama Tasması ile Şehir Hayatında Köpek Eğitimi

Havlama Tasması ile Şehir Hayatında Köpek Eğitimi

İlk noktada bahsedildiği şekilde özellikle şehir hayatında farklı köpek türlerini beslemek ve onlara iyi bir eğitim vermek isteyen herkes, köpek havlama tasması kullanmayı tercih edebilir. Çünkü bu tasma, köpeğin rahatsız olduğu noktalarda veya tepki göstermek istediği noktalarda yüksek ses ile havlaması hatta uzun süre havlaması gibi reflekslere karşı bir önlem oluşturur. Örnek olarak köpek farklı bir köpek ile karşılaştığında, bir tepki vermek isteyebilir. Özellikle şehir hayatında sokaklar, parklar, caddeler veya bahçeler gibi noktalarda farklı bir köpek gördüğünde, uzun süre havlama ve tepki gösterme durumunda havlama önleyici tasma bu tepkiyi engeller ve çevreye verilecek yüksek sesli rahatsızlığın önüne geçer. Hatta özellikle balkonda köpek beslemeyi tercih eden insanlar ve apartman ortamında köpek besleyen insanlar, komşularına rahatsızlık vermemek açısından da köpek havlama önleyici ürünleri kullanmayı seçebilir. Bu konuda özellikle teknik imkanlardan faydalanılması sayesinde şarjlı köpek havlama tasması ürünleri seçilmesiyle birlikte de pratik bir kullanım sağlanabilir. Hatta bu konuda tüm ürünleri gözden geçirmek ve daha rahat bir seçim yapmak için sayfamıza göz atabilirsiniz. Tasma & Künye kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(25)
Flamingo (1)
Pawise (1)
Pet Safe (2)
Trixie (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL