TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tasma Kayışı

için 905 sonuç bulundu.

Tasma Kayışı

Eğer köpek beslemeye karar verdiyseniz beraberinde getirdiği sorumluluğu da almayı kabul etmişsiniz demektir. Yeterli miktarda su ve mama, tüy ve tırnak bakımı gibi temel sağlık ihtiyaçları ve bol bol sevgi ve ilgi, bu sorumlulukların başında geliyor. Bir diğeri ise tabii ki köpeğinizin kana kana ihtiyaç duyduğu gezme, dolaşma ve hareket etme dürtüsü.

Tasma Kayışı Nedir?

Tasma Kayışı Nedir?

Her ne kadar bazı köpekler, sahiplerinin yanında tasma ve kayışsız dolaşma konusunda sıkıntı çıkartmazken, çoğu durumda bu ideal senaryo mümkün olmuyor. Aktif, dost canlısı ve hareketli canlılar oldukları için köpekler, özellikle açık hava gezintileri sırasında hoşlarına giden her şeyle etkileşime geçmek isterler, bu da köpek sahipleri için onları kontrol altında tutmayı zorlaştırır. Tasma kayışları tam olarak bu noktada devreye giderek köpek sahibinin hayvan üzerinde daha fazla söz sahibi olmasını sağlar. Tasma kayışı, genellikle tasma ucuna takılarak gerektiğinde uzayıp kısalanilen ve köpeği belirli bir mesafeden de kontrol edebilme fırsatı sunan bir köpek aksesuarıdır. Köpeklere özel tasarlanan bu kayış sayesinde köpeğinizi gezdirirken uzak durmasını istediğiniz yerlerde onu yönlendirebilir, kalabalık ortamlarda yanınızdan yürümesini sağlayarak onu denetleyebilir ve herhangi bir tehlike sezdiğiniz anlarda onu koruma altına alabilirsiniz.

Tasma Kayışı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Tasma Kayışı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Gezdirme kayışı olarak kullanacağınız bu ürün, doğrudan köpeğin tasmasına, başka bir deyişle de doğrudan boynuna bağlı olduğu için kullanım esnasında dikkat etmeniz gereken noktalar yok değil. Öncelikle tasma kayışını kullanarak köpeğinizi durdurmak istediğinizde kuvvetli ama yumuşak hareketlerle halatı çekmeli, ani çekiştirmelerden kaçınmalısınız. Köpeğinizin çekiş gücü, çoğunlukla sizin gücünüze baskın geleceği için onu durdurmakta sıkıntı çekebilirsiniz. Özellikle durmasını istediğiniz noktalarda bir yandan tasma kayışını iki elinizle kavramalı, diğer yandan da ayaklarınızı zemine saplayarak yerden ve bacak kaslarınızdan güç almalısınız. Yalnızca elleriniz ve kollarınız ile kontrol etmeye çalıştığınız bir kayış tasması, köpeğinizin kuvvetine yenik düşerek elinizden kayabilir. Bununla birlikte bazı özel durumlarda tasma kayışını her daim en kısa modunda tutmakta fayda var; karşıdan karşıya geçerken, insan kalabalığının bol olduğu ortamlarda ya da yakın çevrede başka bir köpek bulunduğunda gibi. Köpek gezdirme tasması bu gibi başlıca püf noktalara dikkat ettiğiniz takdirde köpeğinizle harika bir yürüyüş deneyimi geçirmenizi engelleyen hiçbir şey kalmıyor.

Tasma Kayışı Modelleri & Fiyatları Nelerdir?

Tasma Kayışı Modelleri & Fiyatları Nelerdir?

Tasma kayışı çeşitleri arasında en sık tercih edilenler genellikle otomatik gezdirme kayışları oluyor. Tek bir düğme ile kontrol edilebilen bu kayışlar sayesinde baş parmağınızla köpeğinizin size ne kadar uzak ya da yakın olacağını ayarlayabilirsiniz. Bu uzatma bantlı kayışlar yalnızca köpeğinize değil, size de kişisel bir özgürlük alanı sağlayarak köpek gezdirme aktivitesini çok daha keyifli bir hale getirir. Şok absorbe edici özelliği olan tasma kayışları, köpeği ani bir şekilde durdurmanız durumunda boynunda yarattığı şoku ve baskıyı minimize edici özelliğe sahip, yenilikçi bir kayış tasarımıdır. Tasma kayışı satın almadan önce dikkate almanız gereken diğer faktörler arasında antibakteriyel kumaştan üretilmiş olması, kaliteli işçiliğe sahip olması ve köpeğinizin boynuna herhangi bir zarar oluşturmayacak, yumuşak bir dokuyla işlenmiş olmasıdır. Tasma kayışı fiyatları marka ve modele göre değişkenlik göstermekle birlikte bütçe dostu fiyat aralıkları içindedir, bu yüzden de gönül rahatlığıyla kategorimizde beğendiğiniz tasma kayışını satın alabilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz diğer tasma çeşitleri için ise Tasma & Künye kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

8in1 (3)
Ada (22)
Alphadog (1)
Ans (1)
beeztees (7)
Bobo (5)
Buffer (2)
Cameo (2)
Chicos (5)
(330)
Doggie (154)
DogyDog (1)
Eastland (78)
EzyDog (38)
Flexi (39)
Imac (1)
K9BeBoO (2)
Karlie (24)
Kayapet (5)
KERBL (1)
M-pets (1)
Markapet (45)
Nite Ize (1)
Pawise (3)
Percell (12)
Pet Style (9)
PetStyle (1)
Petza (1)
Puffy (1)
Red Dingo (33)
Royalist (10)
Royalıst (1)
Tailpetz (31)
Trexie (2)
Trixie (27)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(84)
(82)
(7)
(4)
(3)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(28)
ve üzeri (34)
ve üzeri (36)
ve üzeri (37)
ve üzeri (37)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL