TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Eğitim Oyuncakları

için 1,795 sonuç bulundu.

Eğitim Oyuncakları

Köpeklerin evcil hayata alıştırılması, sahibi ile iyi bir ilişki kurması ve çevreye karşı daha sevecen olması gibi isteklere sahip olan köpek sahiplerinin onlar için öncelikle eğitim uygulamalarını tercih etmesi gerekir. Eğitim uygulamalarında köpekler için kullanılabilecek birçok farklı aksesuar yer alsa da onlara fiziksel veya psikolojik olarak zarar vermeden eğlenceli ve eğitici malzemeler kullanmak açısından köpek eğitim malzemeleri tercih edilebilir. Bu malzemeler temel olarak birer oyuncak oluşturan malzemeler olmakla birlikte bazen köpek eğitim seti kapsamında da tercih edilebilir. Hatta oyuncaklar ile birlikte kullanılabilecek şekilde köpek eğitim tasması gibi ürünlerin kullanımı da seçilebilir.

Köpek Eğitim Oyuncakları ile Sorunsuz Köpekler

Köpek Eğitim Oyuncakları ile Sorunsuz Köpekler

Evcil hayata alışmış ve şehir hayatında çevreye rahatsızlık vermeyen bir köpek, tuvalet eğitimi, yemek eğitimi, uyku eğitimi, havlama eğitimi veya saldırganlık gibi birçok noktada eğitim alarak gelişmiş bir noktaya ulaşır. Köpek sahiplerinin birçoğu bu noktalarda eğitimler gerçekleştirmek amacı ile nitelikli malzemeleri ve köpeklere zarar vermeyecek malzemeleri seçmektedir. Bu nedenle köpek eğitim oyuncakları ilk sırada yer almakla birlikte bu oyuncaklar örnek olarak köpekleri tuvalet eğitimine alıştırmak için seçilebilir. Yine benzer şekilde köpeklerin yavruluk döneminde tuvalet eğitimi gerçekleştirmek için köpek eğitimi paket ürünleri gibi sistemler bulunmaktadır. Örneğin, bu sistem sayesinde yavru köpek gerçek çim görüntüsüne sahip olan bir tabaka ile birlikte tuvalet yapma ihtiyacında bu ürünü kullanır ve bu alışkanlık sayesinde de dış alanda da tuvalet eğitimi alma imkanına sahip olur. Bu gibi örnekler ile birlikte köpek eğitim çalışmaları gerçekleştirmek isteyen herkes farklı oyuncaklar tercih ederek, bu oyuncakların sunduğu imkanlardan faydalanabilir. Örneğin, ısırma eğitimi gerçekleştirmek için de köpek eğitim malzemeleri arasında ısırma yastığı gibi ürünler gösterilebilir. Evcil Hayvan Ürünleri kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Köpek Eğitim Oyuncakları Özellikleri ve Fiyatları

Köpek Eğitim Oyuncakları Özellikleri ve Fiyatları

Çok geniş bir kapsamda bahsedilen köpek eğitim oyuncakları aslında birçok farklı marka tarafından üretilen birçok farklı model içeriğine sahiptir. Çünkü bu oyuncaklar kapsamında köpeklerde tuvalet eğitimi gerçekleştirmek, uyku eğitimi gerçekleştirmek, ısırma eğitimi, oyun eğitimi ve havlama eğitimi gibi birçok farklı nokta göz önünde bulundurulabilir. Bu noktada köpek eğitimi gerçekleştirilirken kullanılan önemli ürünlerden biri olan top gibi oyuncaklar köpeklerin daha iyi bir şekilde enerji atması, refleks eğitimleri ve egzersiz eğitimleri için önemli bir yapı oluşturur. Bu nedenle ürün modelleri arasında özellikle köpek eğitim topu en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Klasik bir şekilde bilinen bu top, köpeklerin gerektiği miktarda enerji harcayabilmesi, sağlıklı bir vücut yapısına sahip olması gibi noktalarda destek oluşturur. Bu ürün modeline benzer şekilde köpek frizbi ürünleri de yine oyun eğitimi ve hareket eğitimi gerçekleştirme açısından seçilebilir. Bu gibi ürünler şehir hayatında açık alanlarda veya evlerinizin bahçesinde kullanılabilir hatta kumsal gibi noktalarda tercih edilebilir. Bu noktada markalar tarafından sunulan farklı modellerin özellikleri göz önünde bulundurulduğunda da eğitim oyuncaklarında fiyatlar değişim gösterebilir.

Köpek Eğitim Oyuncakları ile Huzurlu Köpekler

Köpek Eğitim Oyuncakları ile Huzurlu Köpekler

Evcil bir köpeğin iyi bir şekilde yetiştirilmesi sayesinde mutlu, huzurlu ve sahibi ile arasında ilişki bulunan bir yapı sağlaması mümkün olacaktır. Örneğin, düzenli bir şekilde birkaç günde bir veya haftada bir oyun eğitimi ve çalışmaları yapıldığında köpekler daha sağlıklı ve güçlü bir yapıya kavuşur. Köpek Oyuncakları ile eğitimi sağlanabilir. Bu tür bir durumda köpek eğitim tünelleri gibi malzemelerin tercih edilmesi sayesinde köpeğinizi eğitirken, onunla birlikte bir oyun oynayabilir ve ona spor alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Aslında bu gibi benzer bir yapı yine köpek eğitim seti temin edilmesi sayesinde de elde edilebilir. Çünkü eğitim seti ürünleri içerisinde hem tünel hem top gibi oyuncaklar hem de tuvalet alışkanlığı kazandırmak için gereken tüm noktalar yer alacaktır. Tam bir set içerisinde birçok zaman bu parçaların her birinin uzun süre kullanımı köpeğin tam bir eğitime sahip olması için avantaj oluşturmaktadır. Eğer köpek eğitim çalışmaları kapsamında özellikle belirli bir nokta üzerinde duruyorsanız, bu nokta ile ilgili ürünleri tercih ederek detaylı ve yeterli bir çalışma sağlayabilirsiniz. Özellikle tuvalet eğitimi seti gibi noktalar bilhassa ev hayatına ve şehir hayatına alışması talep edilen köpeklerde doğru eğitim imkanı sağlamaktadır. Bu konuda istediğiniz ürün türüne bağlı bir şekilde rakamları görmek ve köpek eğitim tasması gibi birçok farklı ürüne ulaşmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

8 in 1 (2)
8in1 (3)
Acana (1)
Ada (2)
Adasel (6)
Afp (4)
Agran (4)
Aim (1)
Akkum (1)
Ans (2)
Apex (1)
Aressimom (8)
Aro (1)
Atı (1)
Atlantik (1)
Balzer (1)
Baran (1)
Bavet (3)
beeztees (6)
BirdMozz (1)
Bobby (1)
Bobo (2)
Bobyland (3)
Brinsea (1)
Cado Pet (3)
Canser (2)
Cat Chefs (1)
Cats Best (1)
Dainichi (1)
Daisy (1)
Dax (8)
Deep (1)
Diafarm (2)
Dibo (1)
Dican (1)
(1103)
Doggie (4)
Doglife (6)
Eastland (27)
Eurodog (74)
Exclusion (1)
EzyDog (2)
Fish-Pro (1)
Flamingo (17)
Flip (2)
Forma (18)
Funny (1)
Gigwi (5)
Gimdog (1)
Hartz (1)
Hobi (1)
Imac (18)
Jw (5)
Kardelen (4)
Karlie (14)
KM (1)
Kong (29)
Lion (7)
Lovely (1)
M-pets (7)
Markapet (10)
MAS (1)
Mascot (4)
MG (1)
Mita (30)
MYGOS (3)
N&D (1)
Omega (1)
Ozzy (2)
Pawise (45)
Percell (1)
Pet Style (2)
Petcraft (3)
petimore (1)
Petstages (9)
PetStyle (1)
Plykron (1)
Proff (1)
Purrfect (1)
Red Dingo (1)
Red Sea (2)
Rs (1)
Rulo Pak (1)
Sapphere (1)
Savic (1)
Sheba (1)
Trexie (11)
Trixie (171)
Vitakraft (3)
Yummhaow (1)
Zee.Dog (4)
Zoetis (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (68)
ve üzeri (73)
ve üzeri (74)
ve üzeri (80)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL