TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Frizbi

için 82 sonuç bulundu.

Frizbi

Köpeklerle birlikte yaşayan insanlar köpeklerle oyun oynamanın keyfini ve değerini en çok bilen insanlardır. Köpeklerin çoğu zaman oldukça komik ve eğlenceli varlıklar olduğunu tecrübe ederler ve hem kendileri hem de onlara dostluk ve yoldaşlık eden köpekleri için en iyisini isterler. Bu durum onlara mutluluk verir. Köpeklerle eğlenceli vakit geçirmenin en kolay yolu ise köpek oyuncaklarıdır.

Köpeğinizle Aranızdaki Bağı Kuvvetlendirin

Köpeğinizle Aranızdaki Bağı Kuvvetlendirin

Köpeklerle vakit geçirmek, onlarla oyun oynamak sadece köpekleri mutlu etmez, aynı zamanda insanlara da duygusal bir tatmin sağlar. Eğer bir köpeğiniz varsa, bilirsiniz ki onunla birlikteyken eğlenmemek imkânsızdır. Bu eğlencenin en önemli parçalarından biri de köpek oyuncaklarıdır. Piyasada bulunan çok çeşitli köpek oyuncakları içinde köpek frizbisi çeşitleri, köpekleri ile açık havada vakit geçirmeyi seven köpek sahipleri için vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Parklarda, kendi bahçenizde ya da yaz mevsimi boyunca plaj ve sahillerde pek çok kere köpeğinizle birlikte vakit geçiriyorsanız, köpeğinizin yakalamaktan çok keyif aldığı köpek frizbilerinden mutlaka satın almalısınız. Köpeğinizle birlikte oynayacağınız köpek frizbi oyunları köpeğinizi eğlendirmekle ve mutlu etmekle kalmayacak aynı zamanda onun koşup oynamasını, zıplamasını yani kısacası hareket etmesini sağlayacaktır.

Köpek Köpek Frizbisi Ne İşe Yarar?

Köpek Frizbisi Ne İşe Yarar?

Günümüzde evlerimizde bizlerle birlikte yaşayan köpeklerin en büyük probleminin hareketsizlik ve hantallık olduğu düşünüldüğünde, köpeğinizle birlikte dışarıda vakit geçirmenin önemi artmaktadır. Köpeğinizle birlikte gideceğiniz bir parkta ya da köpeğinizin rahatça hareket edebileceği başka bir yerde tercih edebileceğiniz köpek oyuncakları arasında köpekler için frizbi de yer almalıdır. Köpek frizbisi, köpeklerin içgüdüsel olarak hissettiği yakalama ve avlanma dürtülerini doyurmak için en ideal köpek oyuncaklarından biridir aynı zamanda. Köpeğiniz köpek frizbisinin ardından koşarken ya da onu havada yakaladığı anda, aslında çok evrimsel bir duygusunu da tatmin etmiş olacaktır. Bu durum onu mutlu etmeye yetecektir. Köpeğinizin daha fazlası için sizin yanınıza geldiğini görecek ve onun mutluluğunu mutlaka hissedeceksiniz.

Oto Lastik ve Yedek Parça

Frizbi Çeşitleri

N11.com mağazalarında pek çok köpek için frizbi çeşitlerini bulabilirsiniz. Mağazalarımızın sizlere sunduğu frizbi köpek oyuncağı modellerini incelediğinizde sayısız seçenek arasından sizin beğenilerinize uygun olan köpek frizbisini bulacağınızdan eminiz. Köpeklerin dikkatini çekmesi için üretilen ışıklı frizbi modellerinin yanı sıra batmayan frizbi, suda yüzen frizbi de yaz aylarında tatil keyfini köpeğinizle sürmeniz için idealdir. Lastik, kauçuk ya da silikon gibi malzemelerden üretilmiş olan köpek frizbisi çeşitlerini kategorimiz içinde bulabilir, hızlıca satın alabilirsiniz. Trixie, Georgplast, Eastland gibi ünlü markaların köpek frizbi fiyatları için kategorimizi mutlaka incelemelisiniz. Eğer köpeğiniz için bir top da almak isterseniz, top kategorimizdeki ürünlere göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(51)
Doglife (1)
Eastland (6)
EzyDog (1)
Happy Dog (1)
Karlie (5)
Lion (1)
Pawise (3)
Trexie (1)
Trixie (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (9)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (12)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL