TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Rampa & Merdiven

için 25 sonuç bulundu.

Rampa & Merdiven

Aslında çoğu zaman bir oyuncaktan çok ihtiyaç doğrultusunda da kullanılan köpek rampası ve köpek merdiveni tüm ırk köpek türleri için kullanıma uygun ürünlerdir. Koltuk, araba ve benzeri yerlere inip çıkmak için kullanılan köpek rampa ve merdivenlerinin kullanımı pek çok köpek için zorunlu olabilir.

Rampa ve Merdiven Ne İşe Yarar?

Rampa ve Merdiven Ne İşe Yarar?

Köpek ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan köpek merdiveni ve rampası, özellikle kilo ve eklem problemi olan küçük köpekler için kullanılır. Koltuk, yatak, araba ve benzeri yerlere daha kolay ve rahat inip çıkabilmeleri için tavsiye edilen rampa ve merdivenler kaymaz tabandan üretilmektedirler. Yavru köpeğiniz ve küçük evcil hayvanınız için ideal ürünlerden biri olan köpek merdivenleri ve rampalar hafif yapıları sayesinde kolayca taşınabilir ürünlerdir. Böylece hem evinizde hem de dışarıda köpek merdiven ve rampalarını kolayca kullanabilirsiniz. Bu sayede minik dostunuzun kendi başına arabaya binip inebilir ya da evde kolayca koltuklarda gezinebilir. Dolayısıyla özellikle ev içinde rahatça hareket edebilir ve keyifli vakit geçirebilirler.

Rampa ve Merdiven Markaları

Rampa ve Merdiven Markaları

Köpek rampa ve merdivenleri belli başlı köpek ürünleri üretici markalar tarafından piyasaya sunulmaktadır. Bunlardan biri olan olan Trixie merdiven huş ağacından üretilen sağlam ve dayanıklı bir üründür. Tüm küçük ırk köpekler, yaşlı ve hasta köpekler hatta kediler için de kullanıma uygunluğu bulunan bu ürünün basamakları güvenli iniş ve çıkış sağlaması amacıyla halı ile kaplanmıştır. Köpeklerinizin yüksek noktalara zıplamalarına gerek kalmadan serbestçe diledikleri yere çıkabilmelerini sağlayan bu ürünü kategorimizden inceleyebilirsiniz. Bir başka marka olan KPM köpek merdiveni ise silinebilir ve antibakteriyel leke tutmaz kumaşlar ile kaplanmıştır. Geniş renk seçeneğiyle sizlere sunulan bu köpek merdiveninin aynı zamanda farklı desenlere sahip olanı da bulunmaktadır. Merdivenlerin yanı sıra rampaları da kategorimizden inceleyebilirsiniz. Kategorimizde bulabileceğiniz rampalar kilo sorunu yaşayan ya da eklem problemi olan köpeklerin kullanımı için idealdir. Üzeri kaymaz yapısıyla güvenli bir kullanım vaadeden bu rampalar aynı zamanda kolayca temizlenebilir.

Rampa ve Merdiven Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Rampa ve Merdiven Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Eğer köpeğinizin eklem problemi, aşırı kilo problemi, arthrosis ve artrit rahatsızlığı gibi sağlık sorunları varsa ya da çok küçükse köpek rampa ya da merdivenleri kullanmanız gerekebilir. Minik dostunuz için merdiven ya da rampa alırken ilk olarak ürünün taşıma kapasitesine dikkat etmeniz gerekir. Zira bu merdiven ve rampaların taşıma kapasiteleri birbirinden farklıdır. Bu yüzden köpeğinizin kilosuna uygun bir merdiven ya da rampayı tercih etmelisiniz. Ürün bilgileri kısmından alacğaınız ürünün taşıma kapasitesini dikkatlice inceleyebilirsiniz. Ayrıca alacağınız merdiven üzerine döşenmiş olan halı ya da kumaşın yıkanabilir ya da silinebilir olmasına da dikkat edin. Böylece ürünü çok daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Son olarak ürünün hafif olması sizlere taşıma kolaylığı sağlayacağından hem evde hem dışarda rahatça ürünü kullanabilirsiniz. Köpeğinizin ihtiyaç duyabileceği diğer tüm ürünleri görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

BOR-EV (1)
(17)
Trixie (6)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL