Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Kemikler

için 589 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Köpek Oyuncak Kemikleri

Köpek kemikleri, özellikle ilk günlerinde köpek arkadaşınızla bağ kurmak için kullanabileceğiniz önemli bir ödül mekanizması görevi görür. Köpek ödül kemikleri yavrularınızı eğitirken veya siz uzaktayken onları meşgul etmek için kullanıldığında da etkilidir. Aynı zamanda köpeğinizi yeni bir yere tanıtmaya çalışırken de önemlidir. Onlara en sevdikleri ikramları vermek, genellikle onları rahatlatmaya yardımcı olur. Bununla birlikte, köpeğinizin beslenme düzeninde olduğu gibi kullandığınız ödül türlerine de dikkat etmeniz çok önemlidir. Köpeğinize, onun için özel olarak üretilmeyen mamalardan ve ödüllerden vermek sağlığı için zararlı olabilir. Örneğin, yavru bir köpeği yetiştirmeye çalışıyorsanız, onlar için özel olarak geliştirilen köpek süt kemiği gibi ürünlerden tercih edebilirsiniz. En iyi köpek ödül kemikleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Köpek Ödül Kemikleri ile Köpeğinizi Mutlu Edin

Köpek Ödül Kemikleri ile Köpeğinizi Mutlu Edin

Yavru köpekleri eğitmek ve beslemek zor olabilir. Burada önemli olan detay, doğru mama ve ödülleri seçmekten geçer. Yavru köpeğinizi eğitiyorsanız, özellikle yavru köpekler için yapılmış bir köpek ödülü veya maması seçin. Etli, ısırık büyüklüğünde ikramlar yumuşak ve çiğnenebilir niteliktedir. Bu da onları eğitim için ideal kılar. Ayrıca, güçlü dişlerin ve kemiklerin büyümesini desteklemeye yardımcı olmak için kalsiyum ile özel olarak tasarlanmıştır. Bir süreliğine evden ayrılacaksanız, sert, çiğneme gerektiren bir dış tabakayı etli bir merkezle akıllıca birleştiren köpek kemiği büyük boyutlu ürünlerden seçebilirsiniz. Ayrıca bu ödülün uzun ömürlü olmasına dikkat edin. Köpeğinizi evde yalnız bırakmanız gerekiyorsa, onu meşgul etmek ve can sıkıntısını hafifletmek için bir süre çiğneyebileceği bir ödül vermeniz önerilir. Bununla birlikte, kıymıklar boğulmaya neden olabileceğinden ve hatta köpeğinizin ağzına, boğazına veya bağırsaklarına zarar verebileceğinden pişmiş ya da işlenmiş hayvan kemiklerinden uzak durduğunuzdan emin olun. Köpek kemirme kemiği, hem atıştırmalıkların tadını çıkaran köpekler hem de heyecanlarına tanıklık eden evcil hayvan ebeveynleri için her zaman olumlu bir deneyimdir. Köpek kemikleri saatlerce süren eğlence, heyecan ve zihinsel uyarım sağlar. Lezzetli olurlar, güçlü boyun ve çene kasları oluşturmaya yardımcı olurlar. Dişler için de harikadırlar, kemiklerin diş eti hastalıklarını ve diğer ağız sağlığı sorunlarını önlemede etkili bir araç olduğu bilinir. Köpekler et yiyicilerdir. Vahşi doğada, kemikler ve organlar da dahil olmak üzere çiğ et beslenmesi ile yaşarlar. Köpek arkadaşınız, atalarının yaptığı gibi yiyecek avlamak zorunda olmasa da, yine de dilimlemek, yırtmak ve kıtırdatmak için tasarlanmış 42 dişe sahiptir. Bu yüzden çiğ kemikleri çiğnemek doğal olarak onun için iyidir. Sadece tadını sevmekle kalmazlar aynı zamanda tüm bu kemirme etkinliği, harika bir zihinsel uyarım sağlar. Köpek diş kaşıma kemiği ile çiğneme hareketinin yapılması aynı zamanda çene kasları için harika bir egzersizdir ve endorfin salınımını mümkün kılar. Bu da köpeğinizin mutlu olmasını destekler. Bu nedenle köpeğinize her kemik verdiğinizde heyecanlanması şaşırtıcı değildir. Onun zihinsel ve fiziksel gelişimi için düzenli olarak köpeğinize ödül kemiği sunmanız önemlidir.

Besleyici, Sağlıklı ve Kaliteli Köpek Kemikleri Çeşitleri

Besleyici, Sağlıklı ve Kaliteli Köpek Kemikleri Çeşitleri

Köpek çiğneme kemikleri, köpeğinizin dişlerinde plak ve tartar birikmesini sıyırırken, bu sırada diş etlerini temizler ve masaj yapar. Kemikler günlük bakım için harika olsa da, düzenli kontroller için veterinerinizi ziyaret etmeniz de önemlidir. Diş hekiminde yaptığınız profesyonel bir diş temizliği gibi veterineriniz yılda bir kez köpeğinizin dişlerinin herhangi bir tartar oluşumunu giderecek profesyonel temizlik yöntemini önerebilir. Doğru kemik köpeğinizi saatlerce mutlu tutabilirken, yanlış kemik ciddi hasara neden olabilir. Köpeğiniz için doğru boyutu seçtiğiniz ve her zaman onları denetlediğiniz sürece yenilebilir köpek kemikleri güvenlidir. Kemik, bir köpeğin veya kedinin beslenmesinde önemli bir bileşendir. Çünkü kalsiyum desteği sunar. Özellikle yenilebilir olanlar için bu geçerlidir. Kalsiyum kemik yapısı için hayati önem taşır. Köpeğinizin ve kedinizin kan pıhtılaşması, kas kasılması için kalsiyuma ihtiyacı vardır. Bu besin bileşeni görme ve kalp fonksiyonu üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Kalsiyum, büyüme aşamalarında ve daha büyük ırklarda kemik yoğunluğu ve eklem sağlığı için son derece önemlidir. Köpekler isteğe bağlı etoburlardır. Kedigiller zorunlu etoburlardır. Her ikisinin de kıkırdak ve kemiği kırıp parçalamanın yanı sıra yırtacak ve parçalayacak şekilde yapılandırılmış çeneleri ve dişleri vardır. Çenelerini ve dişlerini istedikleri gibi kullanabildiklerinde mutlu olurlar. Evcil hayvanınız iyi bir kemiği parçalayıp çıtırdatırken neler olduğuna çok dikkat edin. Bu aktivite sırasında çene kasları çok iyi çalışır. Boyundan omuza, bacaklara ve pençelere doğru bir dizi kas egzersizine dönüşür. Bu antrenmanın en büyük yararı, onları yorma potansiyeline sahip olmasıdır. Özellikle yavru köpekler açısından da bu durum önemlidir. Bir köpeği yetişkin ya da yavru köpek kemikleri ile beslemenin en büyük faydası diş sağlığıdır. Kemikler, dişlerin inci gibi beyaz kalmasına ve zamanla herhangi bir kötü oluşumdan arınmasına gerçekten yardımcı olabilir. Bu, diş faturalarını azaltır ve en önemlisi sağlıklı bir bağışıklık sistemini destekler. Köpek ödülleri, evcil hayvanınıza verebileceğiniz en iyi diş temizleme yöntemidir. Haftada bir veya iki kez gerekli olan tek şeydir. Yenilebilir kemikleri, haftada bir ya da iki kez öğün yerine sunmanız yeterli olacaktır. Ödül kemikleri ise eğitim sıklığınıza bağlıdır.

Köpeğinizi Ödüllendirmenin En Kolay Yolu: Köpek Kemiği Modelleri

Köpeğinizi Ödüllendirmenin En Kolay Yolu: Köpek Kemiği Modelleri

Köpeğinizi bir kemikle beslerken altın kural, onu her zaman denetlemektir. Her köpek farklıdır, bu nedenle onlara kemik vermeden önce yaşlarını, büyüklüklerini ve çiğneme davranışlarını göz önünde bulundurun. Küçük kemikler, tamamen yutulabilecekleri veya boğulmaya neden olabilecekleri için agresif çiğneyiciler için ideal değildir. Köpeğiniz agresif bir çiğneyiciyse, büyük boyutlu köpek oyun kemiği gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Uzun boyutu ve yoğun kemik yapısı köpeğinizi güvende ve mutlu tutacaktır. Sindirim sorunlarına yol açabilecek büyük parçaları yutma olasılıkları daha yüksek olacağından, gerçekten acıktıklarında köpeğinize kemik vermekten kaçının. Bakteriler için bir üreme alanı olabileceğinden çiğ kemikleri bahçenizde günlerce bırakmayın. Kemiklerin çoğu yavrular için uygun değildir. Bu nedenle ödül kemiğinin yavru köpeğiniz için uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca yetişkin dişleri henüz gelişirken onlara bol miktarda güvenli çiğneme seçeneği sunmak önemlidir. Aksi halde kanepenizi veya ayakkabılarınızı çiğneme oyuncakları olarak kullanabilirler. Gençler gibi yavru köpekler de sınırlarını test etme aşamalarından geçer. Güvenli çiğneme seçeneklerini erkenden sağlayarak ve onlara bol miktarda egzersiz ve eğitim vererek, yavru köpeğinizin hayatının ilerleyen dönemlerinde kırılması zor olan yıkıcı çiğneme alışkanlıkları geliştirmesini önleyebilirsiniz. Yavru köpekler için üretilen kemikler, yavru köpeğinizi meşgul etmek için güvenli ve nazik bir seçenektir. Yavru köpeğiniz yaklaşık sekiz aya ulaştığında, tam set yetişkin dişlerine sahip olur. Böylece onlara çiğ veya havayla kurutulmuş kemikler vermeye başlayabilirsiniz. Köpek ödül kemiği çeşitleri, köpeğinizin dişlerinin doğal olarak en iyi durumda kalmasına yardımcı olacaktır. Onlara doğru kuru mama , kemik ve çiğneme oyuncaklarını verirseniz, onların diş sağlığı ve genel sağlığı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ödül kemikleri, olumlu pekiştirme eğitmenleri sırasında en sevilen ödüldür. Çünkü bunlar kolayca elde edilebilir, köpeğe hızlı bir şekilde verilebilir ve çoğu köpek onları sever. Köpeğinizi eğitmek için ödül mamaları kullanmaya karar verirseniz, birkaç basit kurala uyduğunuzdan emin olun. Ödüller, eğitim sırasında bile köpeğinizin günlük kalori alımının %10'undan fazlasını asla oluşturmamalıdır. Kullandığınız ödüller, köpeğiniz için ödüllendirici olacak kadar yüksek değerli olmalıdır. Bu nedenle köpeğinizin en çok neyi sevdiğini bulmak için denemeniz gerekebilir. Ödül kemiği maliyetinden tasarruf etmek için köpek çiğneme kemiği 100 lü seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Köpek kemik fiyatları ürünlerin markasına ve adedine göre değişir. En kaliteli köpek ödülleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.