TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kemikler

için 761 sonuç bulundu.

Kemikler

Köpeklerin doğasında önemli bir yere sahip olan kemikler, birçok köpeğin içgüdüsel olarak ihtiyaç duyduğu maddelerden olmaları ile biliniyor. Köpek kemikleri , köpeklerin hem eğlenceli vakit geçirmesi için, hem de diş ve ağız sağlığı için son derece önemli olan ürünler olarak köpek sahiplerine sunuluyor. Birçok köpeğin en çok isteyeceği tarzlarda üretilmiş olan köpek kemiği çeşitleri, tırtıklı yapısı ve farklı şekillerdeki görüntüleri ile birçok kepek için lezzetli ve sağlıklı yapılardaki ürünler olarak görülüyor. Genellikle yapay tarzlarda üretilen köpek kemikleri arasında doğal yapılı modeller de bulunuyor. Küçük ya da büyük olmak üzere birçok köpeğin eğlenceli oyunlar oynaması için de üretilen köpek kemikleri, sevimli dostlarınızın ruh sağlığı için en önemli maddelerden olmaları ile biliniyor.

Köpek Kemikleri Köpeklerinizin Sağlığını Koruyor

Köpek Kemikleri Köpeklerinizin Sağlığını Koruyor

Köpek çiğneme kemikleri , genç ya da daha yetişkin olmak üzere birçok farklı köpeğe uygun yapılarda üretiliyor. Genç ve yavru köpeklerin gelişen diş sağlığını korumak amacı ile sunulan köpek kemikleri farklı boyutlarda ve kalınlıklarda olmaları ile biliniyor. Kolaylıkla temizlenen yapılarda üretilen kaliteli köpek kemikleri ile köpeklerinizin diş yapısının daha iyi gelişmesini sağlayabilmeniz önemli oluyor. Genç köpekler için kauçuk ve renkli yapılarda sunulan köpek kemikleri, köpeklerinizin dişlerinin ekstra gelişimi için tırtıklı model yapısıyla sunuluyor. Sarı, yeşil, kırmızı, mavi, pembe olmak üzere birçok genç köpeğin diş gelişimini olumlu olarak destekleyen köpek kemikleri, renkli yapıları ile her cins köpekte ilgi uyandırabiliyor. Köpek kemik oyuncak olarak da kullanılan yapıları ile memnuniyet yaratıyor. Genç ya da yaşlı olmaksızın birçok köpeğin sahibi ile oyunlar oynamasını sağlayan çeşitli tasarımlardan oluşmuş köpek kemikleri, köpek sahiplerinin belirli yerlere fırlattığı kemiklerin köpekleri tarafından getirilmesi ile çeşitli sosyal aktivitelerin ve oyunların oynanmasını sağlamaları ile memnuniyet yaratıyor. Kokulu ve çeşitli aromaların kemik modellerine eklenmesi ile daha cazibeli ürün özellikleri gösteren lezzetli yapıdaki köpek kemikleri, yaşlı köpeklerin ağız sağlığı antrenmanı yapabilmesinin de önünü açıyor. Çiğnemeyi, ısırmayı ve kemirmeyi en çok seven köpekler için üretilmiş olan birçok köpek kemiği çeşidi bulunuyor. Köpek eğitiminde de fazlaca kullanılan köpek kemikleri, ödül kemiği olarak kullanılan çeşitleri ile birçok köpeğin daha iyi eğitim almasını sağlıyor. Kauçuk, sert plastik ve polimer yapılarda üretilen Köpek kemiği faydaları bakımından son derece önemli olan evcil hayvan ürünleri arasındaki yerini alıyor. Köpekleriniz ile aranızda bağı güçlendirecek farklı tasarımlarda üretilen köpek kemikleri, köpeklerin hem sahibi ile hem de tek başına oynaması için üretilen güvenli köpek ürünleri arasındaki yerini alıyor. Her cins köpeğin sevmesini sağlayan ortak lezzetler ve kemik yapısında sunulan köpek kemikleri, köpeğinize aldığınız en işlevsel ürünler arasındaki yerini koruyor. Farklı boyutlarda üretilen köpek kemik çeşitleri, köpeklerin daha istekli diş antrenmanı alışkanlığını kazanması için zaman zaman özel tatları içeren kokulu ve lezzetli yapılarda köpeklere sunulabiliyor.

Köpek Kemiği Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Köpek Kemiği Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Köpek kemirme kemikleri , her yaştan ve türden köpeğe daha iyi vakit geçirebilmesini ve daha sağlıklı diş sağlığı yaşamasını sağlaması için özel olarak üretilmiş olan köpek ürünleri arasındaki yerini alıyor. Ödül kemiği, diş kaşıma kemiği, çiğneme çubuğu, ağız bakım kemikleri ve doğal yapıya sahip olabilen kemik modelleri olmak üzere birçok köpek kemik modeli bulunuyor. Farklı boyutlarda ve tasarımlarda bulunabilen köpek kemikleri, üzerinde deri, işkembe, süt ve et kokusu ile sunulabiliyor. İçgüdüsel olarak çiğneme eğilimi gösteren köpeklerin, zararlı maddeleri çiğnemesine de engel oynayan köpek çiğneme kemikleri, köpeklerin diş sağlığını koruduğu için, plak gibi zararlı oluşumları da engelliyor. Ödül kemiği olarak köpeklerinize sunulan köpek kemikleri, sevimli dostlarınıza dur, kalk, otur gibi komutları rahatlıkla verebilmeniz için önemli oluyor. Yetişkin ve genç köpeklere sunulan ve onların dişlerini kaşımasını sağlayan diş kaşıma kemikleri,dayanıklı kauçuk malzemeden yapılmış formları ile kullanışlılık sağlıyor. Köpek burgu kemik modelleri, genellikle sığır derisinden üretilen, içerisinde süt aroması ve protein bulunan besleyici yapılardaki köpek kemikleri modeli olarak öne çıkıyor. Köpeklerinizin sıkılmadan vakit geçirmesini sağlayan kaliteli ve besleyici köpek kemiği modellerinden olan burgu kemikler, farklı sayılarda paketlenip, köpeklerinizin damak tadına uygun olarak sunuluyor. Plak, tartar ve köpeklerin ağzındaki kötü koku oluşumunu engelleyici özelliklere sahip olabilen burgu kemikler, sağlam dişlerin her zaman güçlü yapıda kalmasını sağlayan antrenmanların oluşmasını sağlıyor. Dana derisi ve kemiğinin kurutulup, paketlenmesi ile üretilen köpek doğal kemik modelleri, üzerinde çeşitli besleyici proteinlerin bulunduğu köpek kemikleri olarak dikkatleri çekiyor. İçerisinde köpek sağlığına zarar verici hiçbir maddenin bulunmadığı doğal Köpek Oyuncakları, kemikleri, tatlandırıcı ve renklendirici maddelerini içermemesi ile de memnuniyet yaratıyor. Zaman zaman ödül kemiği olarak da kullanılan doğal köpek kemiği modelleri, köpeklerinizin eğitimi için son derece önemli modeller olarak dikkatleri çekiyor. Renkli yapılarda bulunan kokusuz plastiğe sahip köpek kemikleri sadece diş egzersizleri yapabilmek için önemli olurken, kokulu ve %100 doğal yapılardan üretilerek sunulan köpek kemiği modelleri ise, lezzetli ve besleyici model yapıları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Köpek kemiği fiyatı , satın alınmak istenen modele ve onun gösterdiği ekstra özelliklere bağlı olarak farklılık gösteriyor.

Köpek Kemikleri Köpeğiniz ile Aranızdaki Bağı Koruyor

Köpek Kemikleri Köpeğiniz ile Aranızdaki Bağı Koruyor

Köpek kemikleri, birçok köpeğin sahibi ile oyunlar oynamasını sağladığı ve oyunlar oynarken diş sağlığını koruyan faydaları köpeklere sağlamaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Oldukça farklı stillerde ve boyutlarda karşınıza çıkabilen modellere sahip olan köpek kemikleri, büyük ve kalın stildeki keöpek kemikleriyle de çeşitlilik gösteriyor. Yetişkin ve büyük köpeklerin ağız anatomisine uygun olarak sunulan köpek kemiği büyük çeşitler, birçok büyük köpek ırkını memnun eden özelliklere sahip olmaları ile biliniyor. Genellikle beyaz ve krem rengine sahip olan köpek kemikleri, çeşitli malzeme yapılarına sahip yapay kemik modelleri ile kırmızı, yeşil, turkuaz, turuncu olmak üzere farkındalık yaratan renk yapısında sizlere sunulabiliyor. Köpek çubuk kemik çeşitleri olarak da isimlendirilebilen burgu kemikleri, ambalaj içerisinde çoklu seçeneklere sahip olabilen model yapıları ile uzun süreli kullanımları sağlamaları ile deön plana çıkıyor. Lezzetli yapıları ile köpeklerin çok fazla istediği kemikler arasında dikkatleri çeken burgu kemikler, ödül kemiği olarak kullanılmaları ile de biliniyor. Farklı ağırlıklarda üretilen köpek kemikleri, farklı boyutlara sahip olmaları ile dikkatleri çekiyor. Sağlam ve güvenilir ambalaj yapısı ile sizlere sunulan köpek kemikleri daha önce kullanılmamış yapıları ile köpeğinizin sağlığı dikkate alınarak üretiliyor. Üzerinde kullanımı ile ilgili yararlı bilgileri bulabileceğiniz köpek kemikleri, ürüne dair önemli içerikleri köpek sahipleri ile paylaşıyor. İçeriğinde zararlı hiçbir olumsuz maddenin bulunmadığı köpek kemiği modelleri, köpeklerinizin sağlığını koruyan kaliteli ürünler olmaları ile biliniyor. Köpek ısırma kemiği çeşitleri, sert ve dayanıklı silikon malzeme yapısından üretilen dolgulu kemik özellikleri gösterdiği için, kolaylıkla tırtılan ve parçalanan özelliklere sahip olmaması ile biliniyor. Tırtıklı yapısı ile diş etlerine ve dişlere masaj etkisi gösteren tırtıklı köpek kemiği modelleri, köpeklerin kemirme ihtiyacını ve isteğini fazlası ile sağlıyor. Yavru ve yetişkin köpeklerin ağız anatomisi daha farklı olduğu için, alacağınız köpek kemiği modelinin köpeğinize uygun olup olmadığı iyice incelenmelidir. Köpeğinizin en çok ihtiyacı olan kemik özelliğini bilmeniz durumunda istenilen modeli rahatlıkla seçip, köpeğinize fayda sağlamanız mümkün oluyor. Köpeğinizin ağız anatomisine uygun olduğunu düşündüğünüz birbirinden lezzetli ve farklı tasarım yapısında bulunanKöpek kemik çeşitlerini rahatlıkla seçebilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

8 in 1 (2)
8in1 (7)
Aktiv (1)
Ans (6)
Apco (1)
Atlantik (2)
beeztees (1)
Best Pet (1)
Bobo (1)
Bonnie (1)
Cado Pet (10)
Delibon (7)
Dibo (17)
(415)
Doggie (1)
Doglife (13)
Dr.Sacchi (1)
Eastland (29)
Flamingo (35)
Flip Cat (1)
Gigwi (5)
Gimdog (9)
Imac (4)
Kardelen (23)
Karlie (46)
Kong (5)
Leon Pet (1)
Lion (1)
Markapet (6)
Mio (1)
Moderna (1)
Naturbird (1)
Pati (1)
Pawise (4)
Pet Bee's (1)
Pet Pretty (11)
Pet Style (8)
Petcraft (1)
Petstages (4)
PetStyle (10)
Promore (10)
Royalist (3)
Single (6)
Trexie (9)
Trixie (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(28)
ve üzeri (46)
ve üzeri (54)
ve üzeri (54)
ve üzeri (61)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL