Filtreleri Temizle
Marka
Silter

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Su Haznesi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Silter Buharlı Ütü

için 3 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Silter Buharlı Ütü

Moda, insanın kendine yakıştırdığı olarak tanımlansa da kırışık ya da bakımsız giysiler her modada sakil durur. Silter buharlı ütü, ceket, pantolon bluz veya tişört gibi giysilere verdiği yeni görünümü ile kullanıcına güven verir. Güçlü buhar sistemi kalın kumaşlarda bile başarılı sonuçlar ortaya çıkarır. Sanayi tipi olmasına rağmen taşıması kolay olan ürün, dakikada 40 gr buhar gücü ile pratik ve hızlı olması ile de dikkat çeker.

 Silter Buharlı Ütü  İle Elbiseler Yeni Gibi

Silter Buharlı Ütü İle Elbiseler Yeni Gibi

Silter buharlı ütü modelleri, ergonomik yapısı ile uzun süreli ütü işlemlerinde kolu yormaz. Çalışırken ihtiyaç duyduğu 2900 watt güç, ürünün performansına da yansıyarak ceket gibi kalın kumaşlı giysilerde bile kırışıklıkları kısa zamanda giderir. Şok buhar özelliği, çok fazla efor gerektirmeden başarılı sonuçlar almayı sağlar. Silter buharlı ütü kullananlar, yıllar sonra bile en eski giysilerin buharın gücü ile yeni gibi görünmeye devam ettiğini bilir. Boyut olarak da küçük tasarlanmış ürünü, kullanılmadığı zamanlarda evin herhangi bir alanında saklamak mümkündür. Kırmızı ve siyahın hakim olduğu renk kombinasyonu ile de estetik bir tasarıma sahiptir. Her ne kadar sanayi tipi olsa da buharlı ütü, evler de rahatlıkla kullanılan pratik bir üründür. Kolay kavranabilen kulp özelliği sayesinde kumaşlar üzerine çok fazla güç uygulamadan kırışıklıkları açar. Buhar gücünün uyguladığı basınç ile kırışık alan üzerinden defalarca geçmek gerekmez. Silter buharlı ütü fiyatları ve özellikleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Silter Buharlı Ütü Hayatı Kolaylaştırır

Silter Buharlı Ütü Hayatı Kolaylaştırır

Dakikada 40 gr buhar sağlayan ürün ile yapılan ütüler, iş görüşmelerinde, önemli toplantılarda, düğünlerde şık bir görüntü sağlar. Acil ütü gerektiren durumlarda da hızlı performansı ile iyi bir kurtarıcıdır. Buharlı el ütüsünün yanında Silter buhar kazanlı ütü modelinin özelliği ise suyun kazana konulması ile kazanda oluşan buharı ütüye ulaştıran bir sisteminin olmasıdır. Buhar kontrolü ile giysinin istenilen bölgesine buhar verilir. Buhar verilen alan üzerinden ürün ile geçildiğinde giysi profesyonel elinden çıkmış gibi olur. Kumaşın cinsine göre yapılacak ayar sayesinde giysiler geleneksel tabir ile jilet gibi olur. Alüminyum alt tabanı sayesinde çabuk ısınan ürün kısa zamanda giysilerin gardıroba yerleştirilmesine olanak sağlar. Böylece kullanıcı geri kalan zamanını farklı faaliyetlere ayırabilir. Silter buharlı ütü nasıl sorusunun cevabına kullanıcı yorumlarından ulaşmak mümkün. Teknik olarak ise ütünün pratik, profesyonel kullanıma uygun ve çalışma verimi ile de başarılı performans sağlayan bir Silter ürünü olduğunu söylemek yerinde olur.

Silter Buharlı Ütü Profesyonel Yardımcınız

Evlerde ütü yapmak için ayrılmış özel gün ve saatler vardır. Genellikle de bu işi kimse üstlenmek istemez. Özellikle yaz aylarında ütü masası başında geçirilen saatler bunaltıcıdır. Bir de kolay açılmayan kırışıklıklar, efor gerektiren kumaşlar düşünüldüğünde, bu iş bazı zamanlarda bir kabusa dönüşebilir. Bu gibi durumlarda Silter ütü kumaş üzerinde kolayca kayarak, şok buhar özelliği ile kırışıkları rahatlıkla açar. Ütü yapma işi artık özel bir gün olmaktan çıkar ve günlük rutinde sıkıntısız bir işlem olarak yerini alır. Ayrıca ergonomik tutacağı sayesinde bileğe binen yükü azalttığı için bilek ağrısının da önüne geçer. Evdeki profesyonel yardımcı tanımı ürün için yanlış olmaz. Sanayi tipi olmasına karşın minimal ve hafif yapısı sayesinde evde dolaplara rahatlıkla sığabilir. Ütü yapmayı keyifli hale getiren buharlı ütü ev aleti, kullanıcılarına özel günlerde giyebilecekleri düzgün kıyafetler sunarken, performansı ile de günlük hayatlarına ek zaman kazandırır. Ürün hakkında daha fazla bilgiye sayfamızda yer alan Silter buharlı ütü yorum alanından ulaşabilirsiniz.