Filtreleri Temizle
Marka
Homend

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Demlik Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Homend Semaver & Çay Makinesi

için 40 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Homend Semaver & Çay Makinesi

Kahvaltı sofralarımızın ve akşam oturmalarımızın vazgeçilmezi çay, Homend çaycı sayesinde artık eskisinden daha kolay demleniyor. Çayın tadını bozmadan hızlı su kaynatma özelliği ile sizleri çaydanlık derdinden kurtarıyor. Birbirinden farklı model ve tasarımları ile evinizin vazgeçilmez bir parçası haline gelecek olan Homend çay makinesi, sağladığı enerji tasarrufu ile cebinize ve doğaya katkıda bulunur. Ürün doğru kullanıldığında % 90’a varan enerji tasarrufu sağlayarak ekoloji dostu olduğunu göstermiş olur. Hayatınıza pratiklik ve kolaylık sağlayacak çay makinesi boyutları, teknik özellikleri ve renk çeşitleri değişim göstermektedir. Modelleri ürün sayfasından inceleyerek kendinize ve mutfağınıza en uygun çay makinesini seçebilirsiniz.

Homend Çay Makinesi ile Çayın Lezzeti Burada

Homend Çay Makinesi ile Çayın Lezzeti Burada

Yaşamımıza pratiklik ve hız kazandırmak için tasarlanmış Homend çay makinesi, farklı demlik ve su ısıtıcısı malzemeleri ile karşınıza çıkıyor. Çay tiryakisi olan herkesin tahmin edeceği üzere çayın en lezzetli hali cam, çelik veya porselen demlikte demlenmiş olanıdır. Cam sağlıklı ve şık duran bir malzemedir. Marka model olarak bir çay makinesinin alt gövdesini ve demliğini tamamen camdan üretmiştir. Şıklığı ve sağlığı sizlere bir arada sunan Homend çaycı, paslanmaz çelik filtreye sahiptir. Özel tasarımlı paslanmaz çelik çay filtresi sayesinde ağzınızın tadı da çayınızın rengi de tam istediğiniz gibi oluyor. Çay filtresi sizlere pratiklik kazandırmak için tasarlanmıştır. Çayınızı makineye eklerken ve boşaltırken hiç zorlanmazsınız ve filtreyi kolayca suyun altında yıkayabilirsiniz. Lezzetli bir çay için sıcak bir sohbete ve çay makinesinden başka bir şeye ihtiyacınız yok. Ürün üstelik kireç filtresi de bulundurmaktadır. Kireç filtresi sayesinde makineye koyduğunuz suyun kireci arındırılarak daha berrak bir su elde etmeniz sağlanır. Çayınızı eğer uzun süre sıcak tutmak isterseniz, çay makinenize tıpkı bir çaydanlık gibi davranabilirsiniz. Cam gövdeli çay makinenizde bulunan sıcak tutma düğmesine basın, çayınızın istediğiniz kadar sıcak ve taze kalmasını sağlayın. Çayınızın muhafazasını sağlarken Homend çay makinesi, çayınızın lezzetinin korunmasına yardımcı olur. Cihazınızı isterseniz kettle (su ısıtıcısı) olarak da kullanabilirsiniz. Bu opsiyonu sayesinde hayatınıza pratiklik kazandıran çay makinesi, özel tasarımlı hazne kapağı sayesinde evde başka bir su ısıtıcısına gerek duymamanızı sağlar. Demlemenin dışında, uzun süre boyunca sıcak su kullanımınız olacaksa, cam gövdeli çay makineniz imdadınıza yetişiyor. Sıcak tutma tuşu sayesinde kullanacağınız sıcak su, hazır ve nazır bir şekilde sizi bekler. Geniş hacmi ile tek seferde çok miktarda çay demlemenize yardımcı olan güçlü çay makineniz, 1.9 L’lik suyu 6 dakikada kaynatarak size bir yarışı kazandırmış olur. Zamandan tasarruf ederek hayatınıza pratiklik sunan Homend çay makinesi yorumları da ürünün pratik kullanımına ve üretildiği sağlıklı malzemelere dikkat çekiyor. Çelikten yapılmış çay makineleri de size sağlıklı çay içme imkanı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Çelik ve camın sağlıklı buluşmasına bir de Homend’in Ar-Ge’si ekleniyor. Hayatımıza kolaylık sağlamak üzere tasarlanan çay makinesinin hızlı su kaynatması, portatif tasarımı ve çok yer kaplamayan boyutları kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Homend Semaver & Çay Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Homend Semaver & Çay Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Geleneksel Türk çayında yeni bir gelenek oluşturan Homend çay makinesi modelleri boyutlara, gelişmiş teknolojisine ve renk skalasına göre değişim göstermektedir. Ortalama 2000 W’lık güç ile çalışan cihaz hızlı su kaynatma özelliği ile hayatınıza pratiklik sağlar. 1 L’lik demlik kapasitesi ve yaklaşık 2 L’lik su ısıtıcısı kapasitesi ile çay makineniz size bol miktarda çay demleyerek kalabalık misafirlerinizi kolayca ağırlamanıza yardımcı olur. Ürün su ısıtıcısı olarak da kullanıldığı için demlik kapağı aynı zamanda su ısıtıcısının üst yüzeyine de uyumludur. Çay makinesinin saymakla bitmeyen yeteneklerinin başında konuşma özelliği geliyor. Homend konuşan çaycı, istediğiniz fonksiyonda çalıştıktan sonra dillere destan özelliğini konuşturuyor ve size kendi sesiyle suyun hazır olduğunu haber veriyor. Bu sayede artık suyun ne zaman hazır olacağını kontrol etmenize gerek kalmıyor. Çay makineniz su kaynadığı gibi size haber veriyor. Homend konuşan çay makinesi, bu gelişmiş teknolojisi sayesinde evlerinize yeni bir gelenek kazandırmış oluyor. Çay makinesini, Türk çayını geleneksel tadıyla içmeyi seven çay tiryakilerini düşünerek üreten marka, çayın deminin tazeliğini korumasını sağlıyor. Suyu da ideal sıcaklıkta tutarak keyifli bir çay ziyafeti çekmenize yardımcı olan cihaz sayesinde tam kıvamını almış çayınızı afiyetle yudumlayabilirsiniz. Homend çaycı, yalnızca Türk çayı değil bitki çayı demlemenize de imkan tanıyor. Siyah çaydan farklı olarak bitki çayının ideal demleme sıcaklığı 80 derecedir. Eğer kaynar su ile bitki çayı demlerseniz bitki yapraklarını haşlayabilirsiniz. Homend çay makinesi, bitki çayınızı lezzeti ve faydasıyla tüketmeniz gerektiğini bilerek çay makinenize özel 80 derece fonksiyonuna sahiptir. Bunun yanında, bebeğiniz için mama suyuna ideal sıcaklık da ayarlamanız da mümkün. Konuşan çaycı Homend markasının size sunduğu başka bir özellik ile karşınızda. Bebeğinizin mama suyu için ideal sıcaklık 40 derecedir. Gece hazırladığınız mamalar için suyun önce kaynamasını sonra soğumasını bekleyerek vakit kaybetmeyin. Çay makinenizin mama fonksiyonunu çalıştırın, sizin için beş saat boyunca 40 derece ısıda beklesin. Böylece bebeğinize mama yapmak eskisinden çok daha kolay. Homend çaycı fiyatları ise ürünün sahip olduğu fonksiyonel özelliklerine ve boyutlarına göre değişmektedir. Çayın lezzetini doyasıya çıkarmanıza yardımcı olan bu ürün hesaplı fiyatları ile sizi ve cebinizi düşünür. Multifonksiyonel yapısı ile kullanıcılarını memnun bırakan çay makinesi bütçenizde zorlamaya yol açmayacaktır.

Geleneksel Türk Çayında Yeni Bir Homend Geleneği

Geleneksel Türk Çayında Yeni Bir Homend Geleneği

Birbirinden farklı gelişmiş teknik özellikleri ile karşınızda olan Homend çay makinesi, hayatınıza büyük oranda pratiklik sağlıyor. Ürünün sahip olduğu güvenlik sistemi sayesinde kullanımı oldukça rahat. Çay makinesi, ikili güvenlik sistemi ile çalışır. Su haznesine maksimum seviyeden fazla veya minimum seviyesinin altında su koyduğunuzda cihaz otomatik olarak kapanır. Ayrıca kullandığınız fonksiyonun çalışma süresi tamamlandığında da çay makinesi kendini kapatarak daha fazla enerji harcamaz ve sizi merakta bırakmaz. Homend konuşan çay makinesi modelinde ürünün kullanım süresi çay demleme modunda iki saat, bitki çayı / kahve suyu hazırlama modunda bir saat ve mama suyu hazırlama fonksiyonunda ise beş saat boyunca çalışır, sizi hazırda bekler. Mama hazırlama fonksiyonu düğmesine uzun süre basılı tutarsanız, çay makineniz suyu önce 100 dereceye çıkarır, sonra 40 dereceye düştüğünde size haber verir. Suyu sterilize etmeniz için koyulmuş bir fonksiyondur. Bunu dilerseniz bitki çayınızı hazırlamadan önce de gerçekleştirebilirsiniz. Standart uyarı sesi yerine sizlere konuşarak haber veren çay makineniz sizlere haber vermek için tasarlanmıştır. Dilerseniz Homend konuşan çaycı modelinin bu konuşma özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz. Kullanışlı yapısı ve geniş haznesi sayesinde mutfaklarınızın vazgeçilmez bir küçük ev aleti haline gelecek çay makinesi, demlediği çay ile sizlere ve misafirlerinize eşsiz bir çay keyfi yaşatacak. Gelişmiş teknik özellikleri ile mutfaktaki yükünüzü hafifletmek üzere tasarlanmış olan cihazın temizliği ve bakımı da oldukça rahattır. Aşındırıcı ve keskin temizleyiciler kullanmadığınız takdirde cihaz uzun süre yüksek performans ile çalışıp sizleri model ve tasarımları ile memnun edecektir. Ürün sayfasından renk çeşitlerini ve tasarımları inceleyerek mutfağınızın dekorasyonuna en uygun çay makinesini tek tıkla seçebilirsiniz. Dilerseniz tüm semaver ve çay makinesi modelleri hakkında detaylı bilgileri Semaver & Çay Makinesi kategorimizde edinebilirsiniz.