Filtreleri Temizle
Marka
Emsan

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Emsan Semaver & Çay Makinesi

için 3 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çay, her koşulda ve her durumda sofraları süsleyen geleneksel içecekler arasında yerini almıştır. Çaydanlık, çay makinesi ve semaver gibi birçok markanın geliştirmiş olduğu modeller, sayfamızda yerini alarak kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Bu modeller arasında en kullanışlı fonksiyonlara sahip olanı bulmak, kişinin isteklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Pratik işleyişinin yanı sıra, şık tasarımı ile gönüllere taht kurmuş ürünlerden biri olan Emsan çaycı çay zevkinden mahrum kalmak istemeyen her kişinin kendisine ve sevdiklerine gönül rahatlığıyla keyif yaşatabileceği ürünlerden bir tanesi olmuştur. Bir diğer ürün olan Emsan semaver kolay kullanımı ve çayın lezzetini uzun süre koruması gibi özellikleri sayesinde sıkça tercih edilmektedir.

Geniş Hazne Kapasitesi ile Emsan Çay Makinesi Her Yerde Yanınızda

Geniş Hazne Kapasitesi ile Emsan Çay Makinesi Her Yerde Yanınızda

Çay içmenin keyfi her ortamda bir başkadır. Ev, ofis ya da bahçe gibi alanlarda, sevdiklerinizle beraber yapacağınız her sohbetin tamamlayıcısı olan Emsan çay makinesi taşınabilir olması ve pratik kullanımı ile çay keyfinizin bölünmesine engel oluyor. Bu sayede sürekli olarak çay demleme derdi ortadan kalkarken zamandan da tasarruf imkanı sağlar. Düşük enerji tüketimi özelliği ile bütçe dostu bir ürün olarak kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Alt kısmında bulunan platform sayesinde dengede durarak engebeli, kaygan, ya da düz olan her alanda kolay kullanım imkanı sağlar, kolay kolay devrilmez. Emsan çay makinesi yorumları bakımından da kullanıcılardan tam not olan ürün, modern tasarımı ve evinizin tamamlayıcı objesi haline gelmesi ile kullanacağınız her alanda estetik bir görüntü sunar. Ergonomik kullanım imkanı ve yüksek teknoloji ile üretilmiş özellikleri sayesinde dikkatleri üzerine çeken çay makinesi, mutfaktaki en büyük kurtarıcınız olmaya aday bir üründür. Hayatı kolaylaştıran teknik donanımla üretilmesinin yanı sıra, güvenli kullanımıyla da pazardaki yerini genişletmiştir. Geniş hazne kapasitesi, emniyetli özellikleri, yüksek ısıtma ve kaynatma gücü, üretildiği materyal, göze hitap eden tasarımı ve bunların yanında birçok özelliği ile çay makinesi, istediğiniz her alanda en iyi yardımcılarınızdan bir tanesi olmaya devam etmektedir. Çayın lezzeti ve makinenin güveliği ile ilgili hassasiyeti bulunan bireyler için paslanmaz çelikten üretilmiş olan gövde ve demlik, hem makine sağlığını, hem de kullanıcının güvenliğini göz önünde bulundurarak uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlıyor. Buna ek olarak makinenin çelikten üretilmiş olması, çayın lezzetinin uzun süre sabit kalmasını sağlayarak keyfinizin saatler boyu sürmesine yardımcı olur. Yoğun geçen bir günün sonunda yorgunluk atmak için çay makinesini kullanmak istediğinizde içine su koymayı unutulabilirsiniz. Çay makinesinin güvenliğini tehlikeye atabilen bu durum, cihazın yanmasına sebep olabilir. Bu durumların önüne geçmek amacıyla üründe yer alan susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi, özel olarak tasarlanarak güvenli bir kullanım imkanı elde etmenize yardımcı olur. Makine, haznenin içerisinde su olmadığını fark ederek kendini çalıştırmayı durdurur ve uyarı vererek durumdan haberdar olmanızı sağlar.

Emsan Çay Makinesi ile Lezzetli Çayın Keyfini Çıkarın

Emsan Çay Makinesi ile Lezzetli Çayın Keyfini Çıkarın

Adını ülke çapında duyuran marka, ürünlerini güçlü ve yenilikçi teknoloji ile buluşturarak kullanıcılarına eşsiz bir kolay kullanım imkanı sunmaya devam ediyor. Çay makinesinin en sevilen özelliklerinden bir tanesi de kullanılmadığı zaman kendini otomatik olarak kapatma özelliği, aşırı ve ihtiyaç dışı enerji tüketiminin önüne geçmeyi amaçlıyor. 1800 Watt değerinde yüksek ısıtma gücü yardımıyla ürün, haznesinde bulunan suyu dakikalar içinde hızla kaynatır ve misafirlerinizi bekletmeden çay keyfi sunmanıza yardımcı olur. Yapmanız gereken tek şey geniş hazneye ihtiyacınız kadar su koyup ısıtma tuşuna basmaktır. Su, kısa süre içerisinde ısınır ve çayınızı rahatlıkla demleyebilirsiniz. Çayınızı demledikten sonra, sevdiklerinizle birlikte çay makinenizin sunmuş olduğu yumuşak içime sahip çaylarınızı içerek güzel bir günün tadını çıkarabilirsiniz. Çay içme sıklığını ve sıcak çay içme arzunuza göre su miktarını kolayca ayarlama imkanına sahipsiniz. Dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi, çay makinenizin haznesinde gösterilen miktardan daha fazla su dolumu yapmamaktır. Bu kriter atlandığı takdirde su ısınıp kaynamaya başladığı andan itibaren taşma yaparak alt hazneye dolum yapabilir. Biriken su, bir süre sonra çay makinenizde güvenlik problemi ve bozulmalara sebebiyet verebilir. Bu gibi durumların yaşanmaması amacıyla dolum yerinde gösterilen miktar kadar su doldurmanın büyük faydası bulunur. Üründe bulunan 1.8 litre su ısıtıcı kapasitesi ve 0.7 litre demlik kapasitesi sayesinde çay makineniz geniş aileler ya da misafiri bol olan bireyler tarafından sıkça tercih edilerek, herkese yetecek kadar su kaynatabilmenize olanak sağlıyor. Çay makinesi, birbirinden farklı renk seçenekleri ve üstün teknolojisi ile birlikte çayın tadını uzun süre koruyor ve her zaman lezzetli ve taze çay keyfini size ve sevdiklerinize sunmaktan vazgeçmiyor. Paslanmaz çelik gövdesinin yanı sıra demliğin içerisinde bulunan filtre ile daha tortusuz, berrak ve lezzetli çay içme imkanına sahip olabilirsiniz. Üretiminde kullanılan dayanıklı malzemeleriyle ve düzenli bakım yapıldığında ürünü uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Emsan çay makinesi fiyatları özelliklerine, tercihlerinize ve beklentilerinize göre çeşitlilik gösterebilir. Küçük bir araştırma ile sayfamızdan istediğiniz ürünü kolayca seçebilirsiniz.

Yüksek Teknoloji ile Üretilen Emsan Semaver Kullanım Kolaylığı Sağlar

Yüksek Teknoloji ile Üretilen Emsan Semaver Kullanım Kolaylığı Sağlar

Lezzetli çay demlemenin diğer yollarından biri de Emsan semaver modelleri ile gerçekleşir. Semaver çayının tadını bilenler için özel olarak geliştirilmiş Emsan elektrikli semaver şık görüntüsü ile mutfakta, ofiste, bahçede ya da çay servisi yapılabilen her alanda hoş bir görüntü yaratmasının yanı sıra çaya lezzet katar. Emsan çelik semaver yüksek kaliteyle üretilmiş paslanmaz çelik gövdesi sayesinde kullanıcılarına uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım imkanı sunar. Paslanmaz çelik olması ile kolayca temizlenebilme özelliğine sahiptir. Temizliğe başlamadan önce makineyi fişten çekin. Semaverin dış yüzeyini, az miktarda bulaşık deterjanı dökülmüş hafif nemli bir bez yardımıyla nazikçe temizleyin. Tüm parçalar ve makinenin yüzeyi tamamen kuruduktan sonra semaverinizi yeniden kullanabilirsiniz. Kalabalık bir yerde kolaylıkla kullanılan Emsan çay semaveri 1,7 litrelik kapasiteye sahip demliği ve 4 litrelik çaydanlığı ile herkesin ihtiyacını karşılar niteliktedir. Geniş su hacmi ve su seviyesi göstergesi ile koymanız gereken su miktarını kolayca ayarlayabilirsiniz. Su miktarı göstergesinden daha fazla su koyduğunuz takdirde, kaynamaya başlayan su taşmaya başlar ve zamanla makinenize zarar verebilir. Bu durumların önüne geçmek için su seviyesine dikkat etmek gerekir. Yüksek gücü ile hızlı ısınma özelliği sunarak çay suyunuzu dakikalar içinde kaynatır, böylece ısınma süresini kısaltarak çay keyfinizin önüne geçmeyi engeller. Demlik bölgesinde yer alan çay filtresi sayesinde ekstra süzgeç kullanmaya gerek kalmaz, çayı en berrak ve en parlak şekilde sizlere sunar. Pratik musluğu ile hazneyi kaldırmaya gerek kalmadan çayınızı kolayca doldurabilirsiniz. Emsan semaver fiyatı kullanılan materyal, watt gücü, geniş hazne gibi yüksek teknoloji ile üretilmiş özelliklere göre çeşitlilik gösterebilir. Tasarım harikası ürünleri ile birlikte her bireye hizmet eden, uzun yıllardır günlük hayatı kolaylaştıran ev aletleri üreten Emsan, ürünlerinde kullandığı yüksek teknoloji, kalite ve geniş ürün yelpazesiyle birlikte kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Teknolojinin ve yeni trendlerin ortaya çıkmasıyla birlikte değişen koşullara kolayca uyum sağlayan, kullanıcı dostu ürünlerini her geçen gün geliştirerek sunan marka, hayatınıza tat katan ürünleri kullanıcılarına sunmaya devam edecektir.