Filtreleri Temizle
Marka
Remta

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Demlik Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Otomatik Kapanma

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Remta Semaver & Çay Makinesi

için 70 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Remta Semaver & Çay Makinesi

Türk geleneğinin vazgeçilmez içeceği çayı artık gelişmiş teknoloji sayesinde kolayca demleyebilirsiniz. Remta çay makinesi sizlere pratik kullanım sağlar ve kısa sürede çok miktarda çay demlemenize yardımcı olur. Ürünün kullanımı ve temizliği oldukça basittir. Sizlere güvenli kullanım sağlayan marka, model ve tasarımları ile mutfağınızın mimarisine de dekoratif görünüm kazandırır. Remta semaver modelleri de sizlere geniş hacimleri sayesinde kalabalık misafirlerinizi kolayca ağırlamanıza yardımcı oluyor.

Remta Semaver ve Çaycı ile Çay Keyfiniz Yarıda Kalmasın

Remta Semaver ve Çaycı ile Çay Keyfiniz Yarıda Kalmasın

Çayınızın tadını değiştirmeden uzun süre muhafazasını sağlayan çay makinesi ve semaverler size pratiklik sağlamak için tasarlanmıştır. Mutfakta harcadığınız süreyi en aza indirgemeyi hedefleyen çaycı, kısa sürede suyunuzu kaynatarak çayınızın hızlı demlenmesine yardımcı olur. Remta çaycı sayesinde çayınızın sıcaklığı korunur ve soğuması engellenir. Böylece çayınızın keyfini uzun uzun çıkarabilirsiniz. Özellikle paslanmaz çelik malzeme kullanılmasından ve uzun yıllar kullanıldığı halde sağlık açısında bir sorun teşkil etmemesinden dolayı Remta çay makinesi modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çayınızın lezzetini özenle koruyarak bardağınıza taşıyan çaycı ve semaverler, ay süzgecine sahiptir. Bu süzgeç çayınızın daha iyi demlenmesine yardımcı olur. Üstelik kolay temizlenimi sayesinde sizlere pratik kullanım sağlar. Otomatik ısı kontrol sistemi sayesinde enerjiden tasarruf sağlayan ürün ekoloji dostudur. Enerji tasarrufunun yanı sıra sizlere zamandan da tasarruf sağlayan ürün gelişmiş teknolojik özellikleri ile ön plana çıkar. Remta semaver modelleri de üstün performansı ile kullanıcılarını memnun bırakmaya devam ediyor.

Remta Semaver & Çay Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Remta Semaver & Çay Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gelişmiş teknolojisi ile evlerinizin vazgeçilmezi olan Remta çay makinesi, kısa sürede sizlere çok miktarda çay demleme imkanını sunuyor. Çeşitli renk ve tasarımları ile mutfağınızın mimarisine uygun olan çaycı, pratik çay demlemenize yardımcı olur. Ürünün kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bunlardan bazıları cihazın tabanlığının ve su ısıtıcısı haznesinin bulaşık makinesinde yıkanmamasıdır. Cihazın performansını ve uzun ömürlülüğünü korumak için kullanımı bittikten sonra kapatmayı ve fişini prizden çekmeyi unutmayınız. Remta çay makinesi fiyatları sizlerin bütçenizi düşünür ve oldukça hesaplıdır. Fiyat – performans açısından sizleri memnun bırakacak ürünün teknik özellikleri sayesinde artık çayın lezzetini uzun süre koruyabilirsiniz. Özel tasarımı ve rengi ile, ofis ve iş yerlerinde kullanıma uygun olarak üretilen Remta semaver modeli ise yaklaşık 13 litre çay kapasitesine sahiptir ve üzerine iki adet demlik konulacak şekilde üretilmiş olup demlikler ürün koli içeriğine dahildir. Cihazın iç ve dış kazanı arası ısı yalıtımlı olup soğumayı geciktirerek elektrik tasarrufu sağlar. Remta semaver fiyatları ise boyutları, teknik özelliklerine göre değişim göstermektedir. Ürünün sizlere sağladığı kolaylık sayesinde artık rahat bir şekilde çay demleyebileceksiniz. Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlayan semaver modelleri, hijyenik ve uzun ömürlüdür.

Remta Çay Makinesi ve Semaver Modellerinin Emniyet Sistemi ve Temizliği

Remta Çay Makinesi ve Semaver Modellerinin Emniyet Sistemi ve Temizliği

Çayınızı sizler için her daim sıcak tutan Remta çaycı, kazaları önleme amaçlı emniyet sistemlerine sahiptir. Cihazda susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi bulunmaktadır. Bu özellik ürününüzün yanmasını engellemek için tasarlanmıştır. Cihazın içerisinde su bulunmuyorsa veya suyun miktarı minimum seviyenin altında ise ürün kendini devre dışı bırakır. Üstelik kendini soğutana kadar tekrar çalışmaz. Cihazın içerisine maksimum su seviyesinin üstünde su doldurmayınız. Kaynama aşamasında sıcak suyun dışarı sıçramasına neden olabilir. 8 boy modeli bulunan Remta elektrikli semaver, pratik kullanım sağlayarak sizlere gün boyu bayatlamayan çay sunar. Ürünün temizliği kullanımı kadar basittir. Dış yüzey temizliğini kuru veya nemli bir bezle silerek gerçekleştirebilirsiniz. İç temizliğinde ise aşındırıcı ve sert kimyasal malzemeler kullanmamaya dikkat edin. Uzun ömürlü ve yüksek performanslı ürün sayesinde kısa sürede çok miktarda çay demleyerek çayınızın keyfini uzun uzun çıkarabilirsiniz. Arzu ederseniz Remta çay makinesi ve semaverlerin yanı sıra tüm markalara ait modelleri Semaver & Çay Makinesi kategorimizde inceleyebilirsiniz.