Filtreleri Temizle
Marka
Conti

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Demlik Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Conti Semaver & Çay Makinesi

için 10 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Conti Semaver & Çay Makinesi

Ülkemizde en sık tüketilen içeceklerin başında gelen çay günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş durumda. Her gün bolca içtiğimiz çayın tadı doğal olarak demlenme kalitesinden gelmekte. Conti çay makinesi en lezzetli çayları bir çırpıda demleyip keyfine varmanız için özel olarak tasarlanıyor. Her an her yerde sıcacık bir bardak çayın tadına varabilmeniz için Conti çaycı kolay taşınıp hazırlanabilen üstün bir demleme deneyimi sunuyor.

Conti Çaycı Hakiki Bir Çay Deneyimi Sunar

Conti Çaycı Hakiki Bir Çay Deneyimi Sunar

Lezzetli bir çayın yerini hiçbir şey tutamaz. Yorucu bir günün ardından keyifli bir bardak çay tüm gün beklenen rahatlığı sağlayabilir. Aynı şekilde güne başlarken Conti çaycı demlik kullanılarak demlenen taptaze bir bardak çay en güzel günlerin başlangıcı olabilir. En kaliteli ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilen bu ürünler 25 bardak çay demleme kapasitesine kadar sahip modeller de sunar. Böylelikle kalabalık misafirleriniz geldiğinde çok sayıda çaydanlık veya demlik kullanmak zorunda kalmaz, hepsini tek seferde demleyip taze çay ikram edebilirsiniz. Aynı zamanda yüksek kapasitesine rağmen rahatlıkla taşınabilen bu cihazları istediğiniz yere götürebilir, elektriğe bağlı olduğu sürece leziz çayın tadına varabilirsiniz. Conti çaycı yorumları ve önerileri göz önünde bulundurarak üretildiği için kişinin kullanım kolaylığına oldukça önem verir. Kolay tutulabilen kollarının yanı sıra ısıyı geçirmeyen yüzeyi sayesinde kaynar su tarafından yanmalara karşı en büyük önlem alınmış olur. Aynı sebeple içerisindeki suyu sıcak tutma konusunda olağanüstü başarı gösteren bu elektrikli mutfak aleti ile suyu pek çok kez kaynatmanız gerekmez. Tek seferde bardaklarca çay yapabilirsiniz.

Conti Çaycı ile Keyif Zamanı

Conti Çaycı ile Keyif Zamanı

En lezzetli kahvaltıların olmazsa olmazlarından biri olan çaydır. Demlemesi bir zamanlar uzmanlık isteyen bu lezzet günümüzde gelişen teknoloji ile oldukça kolay hale geldi. Tek bir tuşla rahatlıkla ısıtılabilen su, ısı geçirmeyen demlik ve kendi içindeki süzgeç aparatı ile leziz bir çay deneyimi yaşamak artık çok kolay. Tüm bunları ve daha da fazlasını sunan Conti çay makinesi kullanımı kolay olduğu kadar etkili de. 1.7 litreye kadar çıkabilen kapasitedeki suyu anında kaynatabilen bu ürünler aynı anda 1 litre çayı demleyebiliyor. Böylelikle hem zamandan hem de enerjiden tasarruf ederken 2200 Watt gücündeki bu makinelerle güvenle çay demleyebiliyorsunuz. Paslanmaz çelik kullanılarak üretilen bu ürünler sürekli suyla temas etmesi için özel olarak tasarlanıyor. En hijyenik ve sağlıklı çay deneyimini sunmak adına Conti çelik çaycı modelleri uzman işçilik ve kaliteli ham maddeler kullanılarak üretiliyor. Su kaynadığında otomatik olarak kendini kapatma özelliğine sahip olması ile fazla enerji kullanımını engelliyor ve enerji tasarrufu sağlıyor. Aynı şekilde cihazınızın uzun ömürlü kalması amacıyla içinde su yokken çalışmasını engelleyen mekanizma koruyucu bir görev görüyor.

Conti Çaycı Kullanıcı Dostu Bir Tasarıma Sahiptir

Conti Çaycı Kullanıcı Dostu Bir Tasarıma Sahiptir

Ailecek herkesin kullanabilmesi adına kolay tutulabilen kolları ve ısı geçirmeyen yüzeyi sayesinde olağanüstü kullanım kolaylığı sunar. Geniş tasarlanan ağzı sayesinde hem çayın hem de suyun dökülmemesi için önlem alınan bir tasarıma sahiptir. Gizli kablo sarma yatağına sahip olan modeller görüntü kirliliğinin önüne geçtiği gibi fazladan güvenlik ve kolaylık da sağlar. Çift rezistans özelliği ile sıcağı geçirmeyen gövdeye sahip olması hem elektrik kablosunu hem de çevresindeki her türlü yüzeyi aşırı sıcak suya karşı dahi korur. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmesi sayesinde Conti çaycı yedek parça ihtiyacını olabildiğince aza indirger. Böylelikle kullanıcının bütçesini göz önünde bulundururken uzun ömürlü cihazlar olarak üretilirler. Kolay kolay bozulma, çizilme ya da kırılma gibi risklerle karşılaşmadığı gibi bu ürünler steril gövdeleri ve filtreleri sayesinde kullanıcının sağlığını da gözetir. Conti çaycı fiyatları modelleri arasında değişiklik gösterirken her kullanıcının bütçesine hitap etmesi amacıyla farklı özelliklerde pek çok farklı model barındırır. Bunlardan ihtiyacı olan modeli kullanıcı kendi beğenisine göre kolayca seçebilir. Farklı renk seçenekleri de bulundurması sayesinde evinize şık bir eklenti olacaktır. Eğer diğer çay makinelerini de incelemek isterseniz Semaver & Çay Makinesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.