Filtreleri Temizle
Marka
Philips

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Demlik Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Philips Semaver & Çay Makinesi

için 3 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Philips Semaver ve Çay Makinesi

Kuruluşu 1891 yılını bulan güçlü teknoloji devi Philips, gelişmiş özelliklere sahip ev aletleri tasarlayarak kullanıcılarına yardımcı olur. Akılcı özellikleri ve doğa dostu teknolojileri ile güven veren Philips marka ev aletleri, kullanıcılarından tam not alan detaylara sahiptir. Hızlı ve lezzetli bir biçimde çay hazırlamak için kullanabileceğiniz Philips marka ev aletleri de bulunur. Bu ürünler arasındaki Philips semaver ve çay makinesi çeşitleri, mutfağınızda konuklarınıza ya da ailenize oldukça lezzetli çaylar demlemeniz için geliştirilmiştir. Farklı kapasitelere sahip alternatif Philips semaver ve çay makinesi modellerine göz attıktan sonra gereksinimlerinize en uygun modelleri seçip kullanıma başlayabilirsiniz. Su haznesi ve demlik bölümleri geniş ve derin olan Philips semaver ve çay makinesi çeşitleri, yüksek depolama kapasitesine sahiptir. Son derece zarif ve estetik bir dış görünüşe sahip olan bu ürünler, mutfağınızda yer verebileceğiniz şık aletler arasında yer alır. Gövdeleri ısıya ve darbelere karşı dayanıklı özelliklerle geliştirilmiş Philips çay ustası modelleri, uzun ömürlü bir kullanım yaşamak isteyen kişilerin beğenisini kazanır. Tasarımlarını tamamlayan dengeleyici ayaklara sahip Philips semaver ve çay makinesi modelleri, bu kullanışlı mutfak aletlerini tezgâh yüzeyine güvenli bir biçimde yerleştirmeniz için idealdir. Tezgâhın düz ve kuru olmasına dikkat ederek Philips semaver ve çay makinesi modelleri arasındaki ürünlerden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda hafif şekilde üretilen Philips semaver ve çay makinesi çeşitleri, taşıma işlemlerini daha kolay hale getirerek kullanıcılarını memnun eder. Ergonomik tutacak bölümlerine de sahip olan bu makineler, güvenli ve pratik bir kullanım yaşamanız için uygundur. Kavrama kolaylığı yaratan demlik ve su haznesi tutacakları, Philips semaver ve çay makinesi çeşitlerini daha rahat şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Saydam hazne özelliği ile dikkat çeken demlikler de kullanıcı dostu detaylar arasında yer alır. Demlik kısmı saydam olarak üretilmiş Philips semaver ve çay makinesi çeşitleri, içeceğinizin son durumunu ürünün kapağını açmadan görebilmenize imkân tanır. Hızlı ısıtma özelliği bulunan alt hazne kısmına sahip makineler, sıcak su elde etmek için fazla zaman harcamanızı engeller. Su ısıtıcı hazneyi bitki çayı hazırlarken ya da yemekleriniz için sıcak suya ihtiyaç duyduğunuzda da kullanabilirsiniz. Semaver ve çay makinesi sayfamız aracılığıyla göz atabileceğiniz çay makinesi ve semaver modelleri sayesinde mutfağınıza en uygun ürünleri rahatlıkla seçebilirsiniz.

Philips Semaver ve Çay Makinesi Modellerinin Fark Yaratan Teknik Özellikleri

Philips Semaver ve Çay Makinesi Modellerinin Fark Yaratan Teknik Özellikleri

Otomatik kapanma özelliği ile fark yaratan Philips semaver çeşitlerini tercih etmeniz, belirli bir süre sonunda kendiliğinden kapanarak enerji tasarrufu sağlayan bir ürüne sahip olmanızı sağlar. Böylece unutkanlık sonucunda ortaya çıkabilecek tehlikeleri ve enerji kayıplarını engelleyebilirsiniz. Tasarımlarını tamamlayan gösterge ışığı bölümü de Philips semaver ve çay makinesi çeşitlerini daha kullanışlı hale getirmeyi başarır. Gösterge ışığı desteği yardımıyla ürünün elektrik bağlantısının sürüp sürmediğini kolayca öğrenmeniz mümkün hale gelir. Sıcak tutma özelliği de Philips çay makinesi cam demlik modellerinin öne çıkan teknik detaylarından biridir. İçeceğinizin taze ve sıcak kalması için yararlanabileceğiniz bu özellik sayesinde gün içerisinde dilediğiniz zaman çayınızı keyifle yudumlayabilirsiniz. Demlik haznesinde çay filtresine yer verilen makineler de son derece kullanışlı ürünler arasında bulunur. Çay çöplerinin içeceğinize karışmasını engellemek için yararlanabileceğiniz filtre bölümü, daha kaliteli bir içim deneyimi için idealdir. Çıkarılıp bulaşık makinesinde yıkanabilir filtre kısmına sahip makineler, hijyenik bir kullanım yaşamanız için son derece uygundur. Demlik haznesi bulaşık makinesinde yıkanmaya elverişli olan Philips semaver ve çay makinesi modellerini tercih ederek temizlik işlemlerini çok daha pratik hale getirebilirsiniz. Su haznesi de yıkanmaya uygun olan makineler sayesinde komple temizlik gerçekleştirerek hijyenik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kireçlenmeye karşı dayanıklı malzemelerle imal edilen Philips semaver ve çay makinesi modelleri, sudaki kirecin ürününüzde kalıntı oluşturmasını engellemeye yardımcıdır. Minimum oranda elektrik tüketimi yapmayı başaran Philips semaver ve çay makinesi çeşitleri, enerji kullanımında verimlilik elde etmek isteyen kullanıcıların önemli tercihleri arasında bulunur. Tasarruflu şekilde elektrik tüketimi yapan makineler, doğaya ve bütçenize katkıda bulunmanız için de elverişli özellikler taşır. Su haznesi bölümünde çizelgeye yer verilen Philips semaver ve çay makinesi modelleri de kullanışlı ürünler arasında bulunur. Çizelge aracılığıyla haznede ne kadar su bulunduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Deforme olmaya ve çizilmeye karşı dirençli gövde malzemeleri ile imal edilen Philips semaver ve çay makinesi modelleri, kaliteli bir kullanım yaşamanız için idealdir. Gövdelerinde yer alan ergonomik tuşlar aracılığıyla yönetebileceğiniz bu makineler, hızlı ve güvenli bir deneyimi için oldukça elverişlidir. Tuşlarında yazılara veya işaretlere yer verilen Philips semaver ve çay makinesi çeşitleri, son derece pratik bir kullanım yaşamanıza yardımcı olur.

Philips Semaver ve Çay Makinesi Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Philips Semaver ve Çay Makinesi Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Su kapasitelerine dikkat ederek aileniz için uygun özelliklere sahip Philips semaver ve çay makinesi modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı çalıştırma modlarına sahip olan çay makinelerini tercih ederek beklentilerinize gereksinimlerinize uygun özellikler taşıyan mutfak aletleri arasından seçimde bulunabilirsiniz. Sıcak tutma fonksiyonu bulunan Philips semaver ve çay makinesi modellerinden birini tercih etmeniz, gün içerisinde taze sıcak içeceğe erişmenizi kolaylaştırır. Ağız kısmı özel olarak tasarlanan Philips semaver ve çay makinesi çeşitleri, suyun taşma yapmadan bardaklara aktarılması için idealdir. Biçimli ağız bölümü ile dikkat çeken bu ürünler, küçük çay bardaklarına dahi içeceğinizi rahatça doldurmanız için elverişlidir. Philips semaver ve çay makinesi kapasite açısından farklılık gösteren birçok üründen meydana gelir. Böylece su haznesi kapasitesine ve demlik kapasitesine göre ürünleri inceledikten sonra tercihlerinizi şekillendirebilirsiniz. Kapak kısmı kolayca açılıp kapatılabilen su haznesi ve demlik, bu alanlara içeceğinizi doldururken işlerinizi kolaylaştırır. Kaynama gerçekleştikten sonra otomatik sıcak tutma özelliğini aktif hale getiren modeller, içeceğinizi unutsanız dahi soğuma sorunu yaşanmasını engeller. Rezistans bölümüyle güven veren çay makineleri de Philips seçkisinde yer alan önemli ürünlerdendir. Hızlı ısınan ve düşük miktarda elektrik tüketimi yapan rezistanslara sahip olan makineler, konforlu bir kullanım için idealdir. 360 derecelik açıyla döndürülmeye uygun olan çay makineleri de Philips'in zengin seçkisinde yer alır. Bu ürünler sayesinde mutfak tezgâhınızın sağladığı alanı esnek şekilde kullanarak makinenizi rahatça bu bölgeye yerleştirebilirsiniz. Tasarımlarında güç kablosu saklama yuvasına yer verilen Philips semaver ve çay makinesi çeşitleri de size sunulan pratik ürünler arasında yer alır. Uzun kabloları sayesinde geniş bir alanda hareket ettirilebilen çay makineleri, elektrik prizi bağlantısını pratik bir biçimde oluşturmanız için dizayn edilmiştir. İşinizi bitirdikten sonra kabloyu prizden söküp makinenizin saklama yuvasına yerleştirebilirsiniz. Alan kazanmayı sağlayan bu özellik sayesinde daha verimli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. İçeriklerinde çıkarılabilir filtrelere yer verilen makineler de Philips aracılığıyla sahip olabileceğiniz ürünlerden biridir. Kireç önleyici filtre desteği, sudaki kirecin oluşturabileceği kalıntıları engellemeniz için idealdir. Çıkarılıp yıkanabilen kireç filtresi bölümü sayesinde bu kısmın uzun ömürlü ve hijyenik bir biçimde kullanılması da mümkün hale gelir. Isının dengeli bir biçimde dağıtılmasına yardımcı olan rezistans kısmı da bu ürünleri daha kullanışlı hale getirir. Dengeli ısı yayılımı desteği sayesinde içeceklerinizin daha lezzetli şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Philips Semaver ve Çay Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Philips Semaver ve Çay Makinesi Fiyatları Ne Kadar?

Ekonomik şekilde erişebileceğiniz ürünler arasında yer alan Philips semaver ve çay makinesi modelleri, hesaplı fiyatları ile ön plana çıkar. Cazip koşullarla erişebileceğiniz bu ürünler, Philips semaver ve çay makinesi fiyatları açısından farklı alternatifleri içerir. Böylece makineleri hem bütçenize uygunlukları bakımından hem de teknik kapasiteleri yönünden inceleyip seçim yapabilirsiniz. Kapasitelerine ve ısıtma güçlerine bağlı olarak fiyatları farklılık gösteren bu ürünleri detaylı olarak inceleyip seçim yapabilirsiniz. Philips semaver özellikleri arasında yer alan çelik ya da plastik gövde özelliği, bu ürünlerin ısıya ve darbelere karşı başarılı bir şekilde korunmasını sağlar. Susuz çalışma sorununu engelleme özelliği bulunan Philips semaver ve çay makinesi modelleri de kullanıcıların ilgisini çeken ürünler arasında yer alır. Su haznesine içecek koymayı unuttuğunuzda çalışma işlemlerini başlatmayan makineler, elektrik kaybını ve olası tehlikeleri engeller. Gizli rezistans detayıyla dikkat çeken Philips semaver ve çay makinesi modelleri tercih edebileceğiniz mutfak aletleri arasında önemli bir yere sahiptir. Rezistansın gizli şekilde ürünün alt kısmında yer alması, görsel olarak daha estetik bir ürüne sahip olmanızı sağlar. Kaynatma işlemi gerçekleştiğinde kendiliğinden atan mandal bölümüne sahip çay makineleri de Philips seçkisinde yer alır. Aynı zamanda fiyatları da ekonomik olan bu ürünler sayesinde makinenizdeki suyun kaynaması durumunda çalışma işlemi kendiliğinden durur. Böylece taşma sorununu ve fazladan elektrik tüketimini engelleyebilirsiniz. Demlik kısmı paslanmaz çelik malzeme kullanılarak imal edilen çay makineleri, ısının dengeli dağılmasını sağlayan dayanıklı gövdeleriyle güven verir. Suyun yol açabileceği paslanma sorununa karşı dirençli materyallerle imal edilen Philips marka semaver ve çay makinesi çeşitleri, güvenli ve lezzetli bir şekilde çaylarınızı hazırlamanız için imal edilmiştir. Çeşme suyu yerine doğal kaynak suyu kullanmaya özen göstererek çaylarınızı hazırlamanız, son derece lezzetli sıcak içecekler elde etmeniz için idealdir. Suyun tam olarak kaynamasının ardından demleme işlemlerini gerçekleştirmeye dikkat etmeniz de önemlidir. Böylece çayınız sıcak su ile buluşarak lezzetli bir biçimde demlenir. Fiyatları ekonomik, teknik özellikleri ise çok yönlü olan Philips semaver ve çay makinesi modelleri sayesinde mutfağınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Kullanım Alanı Geniş Olan Philips Semaver ve Çay Makinesi Çeşitleri

Kullanım Alanı Geniş Olan Philips Semaver ve Çay Makinesi Çeşitleri

Ev ortamında ya da ofis, kafeterya gibi alanlarda kullanılabilen Philips semaver ve çay makinesi modelleri, işlevsel bir deneyimi için uygundur. Çay suyunun yanı sıra bitki çayı suyu, kahve suyu ya da makarna suyu gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için de ısıtıcı hazne bölümünden yararlanabilirsiniz. Philips çay makineleri arasında yer alan ürünleri demlik poşet çayla ya da dökme çayla beraber kullanabilirsiniz. Çay filtresi olan makineler, çay çöplerinin hazne içerisine yayılmasını engeller. Tasarımlarında ışıklı ve görsel göstergelerin yer aldığı makineler, kullanım deneyiminizi geliştirir. Yeşil ve kırmızı renklerle suyun sıcaklığını kullanıcılarına bildiren ürünler, çayınızı ne zaman demlemeniz gerektiğine karar vermenizi kolaylaştırır. İşlevsel özelliklerinin yanı sıra estetik detayları ile de dikkat çeken çay makineleri, çok geniş bir renk çeşitliliği ile size sunulur. Bu ürünler arasındaki Philips semaver ve çay makinesi siyah renkli modeller, yalın tasarımları ile beğeni toplar. Açık ya da koyu renk tonlarına sahip birçok seçeneğin size sunulması, beklentilerinizle uyumlu çay makinelerine erişmenize yardımcı olur. Tamamen çıkarılabilir kapak kısmına sahip makineleri tercih ederek geniş bir dolum ağzına sahip olabilirsiniz. Kapak kısmı geniş açıyla açılabilir olan demlikler de su doldururken işlerinizi kolaylaştırır. Oval hatlarıyla hem estetik bir görünüm kazanan hem de dar alanlara rahatça uyum gösteren Philips semaver ve çay makinesi modelleri oldukça işlevseldir. Özellikleri arasında kaynama göstergesi detayı bulunan makineler, suyun kaynayıp kaynamadığını kolayca öğrenmeniz için elverişlidir. Sesli uyarı özelliği ile fark yaratan makineleri tercih ederek işitsel ikaz desteğinden yararlanabilir, suyun kaynadığından anında haberdar olabilirsiniz. Hem aşırı ısınma emniyetine hem de susuz çalışma emniyetine sahip olan Philips semaver ve çay makinesi modellerini tercih ederek güvenli bir kullanıma başlayabilirsiniz. Cam demlik özelliği ile geliştirilen Philips çay makinesi ve semaver çeşitleri de oldukça kullanışlı ürünlerdendir. Kırılmaya karşı dayanıklı cam materyal kullanılarak imal edilen bu ürünler, suyun ısısının dengeli bir biçimde dağılmasına da yardımcı olur. Böylece demlediğiniz çayın daha yoğun ve lezzetli bir tada sahip olması mümkün hale gelir. Tasarımlarını tamamlayan yazılar ve işaretler silinmeye karşı dayanıklı olduğu çay makinelerinin özelliklerini sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Philips Semaver ve Çay Makinesi Seçiminde Bunlara Dikkat Edin

Philips Semaver ve Çay Makinesi Seçiminde Bunlara Dikkat Edin

Isıtıcı hazne bölümü ile demlik haznesi kısımlarının kapasitelerini ayrı şekilde inceleyerek Philips semaver ve çay makinesi modelleri arasından seçim yapmaya dikkat etmeniz gerekir. Bu sayede ailenizdeki üye sayısına ya da ofisinizdeki çalışma arkadaşlarınızın sayısına göre seçimlerinize şekil verebilirsiniz. Kullanıcı dostu Philips çay makinesi özellikleri açısından da bu ürünleri dikkatli bir şekilde gözden geçirebilirsiniz. Elektrik tüketimi miktarı, kablo uzunluğu ve gövde malzemesi gibi detaylara dikkat ederek seçim yapabilirsiniz. Philips semaver ve çay makinesi modellerini yerleştireceğiniz alanın özelliklerini de göz önünde bulundurarak seçim yapmaya özen gösterebilirsiniz. Dar alanlarda çay makinesi kullanmak istiyorsanız küçük boyutlara sahip Philips semaver ve çay makinesi modelleri arasındaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Geniş bir tezgâha sahipseniz depolama kapasitesi yüksek olan büyük modelleri seçebilirsiniz. Otomatik kapanma ve susuz çalışma emniyeti gibi önemli özelliklere sahip modelleri kullanarak güvenliğinizi ön plana alabilirsiniz. Filtre detayı da Philips semaver ve çay makinesi çeşitlerinin sahip olduğu önemli ayrıntılardan biridir. Çay ve kireç filtresine sahip makineler, çay çöplerine ve kireç oluşumuna karşı koruma yaratır. Çelik, plastik ya da cam hazne özelliği ile dikkat çeken çok sayıda alternatif modelin bulunması, beklentilerinize uyum gösterecek çay makinelerini seçmenizi kolaylaştırır. İçeceklerinizin uzun süreler boyunca sıcak şekilde muhafaza edilmesini istiyorsanız sıcak tutma fonksiyonu bulunan çay makinelerini tercih etmeye özen göstermelisiniz. Rezistans kısmı ısınmaya karşı dayanıklı şekilde üretilen çay makineleri, içeceklerinizi hazırlamanız için gerekli olan sıcak suyu çok kısa bir sürede elde etmenizi sağlar. Aynı zamanda hafif materyallerden imal edilmeleriyle de kullanıcılarını memnun eden Philips semaver ve çay makinesi çeşitleri, oldukça kullanışlı ürünlerden meydana gelir. Ofis ortamında işlerinize odaklandığınızda çayınızı unutmamanız için ideal olan sesli uyarı özelliğine sahip makineler, içeceğinizin hazır olduğunu size anında bildirir. Mama suyu, makarna suyu ya da hazır kahve suyu hazırlamak için de yararlanabileceğiniz çok yönlü makineler, mutfağınızı daha kullanışlı hale getirmeniz için geliştirilmiştir. Zararlı maddeler kullanılmadan imal edilen Philips semaver ve çay makinesi modelleri sayesinde gönül rahatlığıyla evinizde yer verebileceğiniz ürünlere erişebilirsiniz. Gelişmiş teknoloji ürünü özellikleriyle beğeni toplayan Philips semaver ve çay makinesi modellerini şimdi inceleyebilir, fiyatları ve ebatları açısından size uygun bir ürünü hemen satın alabilirsiniz.