Filtreleri Temizle
Marka
Arçelik

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Demlik Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Isıtma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Arçelik Semaver & Çay Makinesi

için 18 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Arçelik Semaver & Çay Makinesi

Mutfaklarımızın vazgeçilmez tatlarından biri olan çay, Arçelik çay makinesi sayesinde eşsiz bir lezzete ulaşarak damağınıza geliyor. Çayın tadını değiştirmeden uzun süre muhafazasını yapan ve sıcaklığını koruyan bu cihaz ile kalabalık misafirlerinizi ağırlamakta artık hiç sıkıntı çekmeyeceksiniz. Hızlı su kaynatma ve pratik çay demleme özellikleri ile çay makinesi sayesinde çaydanlıkta demlediğiniz çaydan on kat daha fazla verim alabilirsiniz. Elektrik ve enerji tasarrufu ile Arçelik elektrikli çaydanlık, mutfağınızın yeni dostu olabilir. Üstelik markanın kullanıcıları sunduğu birbirinden farklı semaver modelleri ile çayınızı rahatça ve kolayca demleyip içebilirsiniz. Arçelik elektrikli semaver makinesinde çok daha fazla çay demleyerek kalabalık misafirlerinizi ağırlamakta zorluk çekmezsiniz. Değişik model ve tasarımları ile markanın semaver ve çay makinesi cihazlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Arçelik Çay Makinesi ve Semaverde Kolayca Çay Demleme

Arçelik Çay Makinesi ve Semaverde Kolayca Çay Demleme

Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilen semaver ve çay makineleri, size en iyi verimi sunmak için tasarlanmıştır. Cihazınızı genel güvenlik kurallarına uyarak hem enerjiden tasarruf edebilir hem de üründen en yüksek verimi alabilirsiniz. Arçelik elektrikli çaydanlık, kullanımı oldukça basit bir cihazdır ve servis kurulumu gerektirmez. Ürünün ilk kullanımında su ısıtıcısını maksimum seviyeye kadar doldurarak suyu kaynatın. Su kaynadıktan sonra kaynatma göstergesi otomatik olarak sıcak tutma konumuna geçer ve gösterge yeşil yanmaya başlar. Kaynayan sıcak suyu dökerek içini tekrar suyla çalkalayın. Ürünü kullanırken eğer çay filtresinden bulunan çayı sudan geçirip akıtırsanız daha lezzetli bir çay elde edebilirsiniz. Demlikte su bırakmamaya özen gösterin. Su ısıtıcısında su olmadığında veya minimum seviyenin altında su olduğunda cihazı çalıştırmaktan kaçının. Bu cihazınızın yanmasını engellemek içindir. Arçelik semaver cihazının ilk kullanımında ise cihazı dik konumda, düz ve sabit bir yüzeye yerleştirin. Cihazda en az bir defa çay demlemeden sadece su kaynatın. Semaver cihazında, su ısıtıcısı bölümüne çay miktarına göre musluk seviyesi ile maksimum işareti arasında su doldurun. Filtreye de dilediğiniz kadar çay ekledikten sonra kapağını kapatın. Ana şalteri ve kaynatma şalterini açık konuma getirdikten sonra çayınızı kaynamış su ile demleyebilirsiniz. Pratik çay demlemenize yardımcı olan semaver ve çay makinelerinden enerji tasarrufu yapmak için çay yapılması veya çayın sıcak tutulması gerekmiyorsa cihazı çalıştırmayın ve fişinden çekin. Çay makinesi Arçelik markasının size sunduğu birbirinden farklı model ve tasarımları sayesinde mutfağınızın çok kullanılan bir parçası haline gelecektir.

Arçelik Semaver & Çay Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arçelik Semaver & Çay Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İki hazneli çay demleme makinesinin kettle bölümü ve demlik bölümü bulunmaktadır. Bazı modellerde demlik modeli cam ve porselen olup kullanıcının arzusuna göre değişmektedir. Arçelik çay makinesi, 0.7 L demlik kapasitesi ve 1.7 L su ısıtıcı kapasitesi sayesinde kalabalık ortamlarda kullanıma oldukça elverişlidir. Ortalama 1650 W bir güç ile çalışan cihazın su ısıtma süresi oldukça kısadır fakat suyun miktarı kaynama süresini etkiler. Arçelik çay makinesi fiyatları, ürünün kapasitesine ve demlik malzemelerine göre değişim gösterebilir. Teknik özellikleri ile mutfakların vazgeçilmezi olan çay makinesinin sıcak tutma özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde çayınızı uzun süre boyunca soğuma kaygısı gütmeden içebilirsiniz. Çay makinesi Arçelik markasının size sunduğu güvenlik önlemleri sayesinde çok daha rahat bir kullanıma ulaşıyor. Üründe otomatik kapanma özelliği bulunmaktadır. Eğer ürünü iki saat boyunca kullanmazsanız, herhangi bir kazaya mahal vermemek adına cihaz kendini otomatik olarak kapatır. Cihazın su göstergesi sayesinde su miktarını kolayca görebilir buna göre ekleme yapabilirsiniz. Ürün eğer içerisinde hiç su bulunmuyorsa çalışmamaktadır. Bu da markanın aldığı güvenlik önlemlerinden biridir. Ürünün demlik malzemesi paslanmaz çeliktir ve içerisinde kireç filtresi bulunmaktadır. Bu filtre kireçleri süzerek çayda daha temiz bir su elde etmenize yardımcı olur. Çayın ve suyun tadını değiştirmeden içtiğiniz her bardakta aynı lezzeti yakalayabilirsiniz. Işıklı açma ve kapama düğmesi ile Arçelik otomatik çay makinesi 360 derece dönebilen kablosuz kullanımı ve portatif tasarımı ile sizlere kullanım açısından kolaylık sağlar. Ortalama 33 cm’lik bir yükseliğe 21 cm’lik genişliğe sahip olan çay makinesi mutfağınızda fazla alan kaplamayarak size ekstra alan sunar. Cam, porselen ve çelik demlik modellerine sahip olan cihazın çay filtresi bulunmaktadır. Bu filtre sayesinde demliğinizdeki çayı temizlemeniz oldukça rahattır. Cam demlikli modellerde ürün içi LED aydınlatma bulunmaktadır. Bu ışıklandırma sayesinde ürün daha modern bir görünüm kazanır. Gizli rezistansı bulunan ürün elektrik kesintilerine ve sigorta atımlarına karşı dirençlidir. Arçelik semaver ise 1.2 L’lik demlik kapasitesi ve 2.5 L’lik su ısıtıcısı kapasitesine sahiptir. Ortalama 1800 W’lık güce sahip olan semaver modelleri suyun hızlı kaynamasına ve sizin zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Semaverleri yalnızca çay demlemek için değil su ısıtıcısı olarak da kullanabilirsiniz. Ürünün bir de ısıtıcı bölümünde musluğu bulunuyor. Yine diğer modeller de olduğu gibi susuz çalışmaya karşı koruma sistemi de vardır. 360 derece dönen kablosuz kullanım ve gizli rezistansı da olan Arçelik semaver fiyatları her bütçeye uygundur. Çok fazla alan gerektirmeyen cihazın yüksekliği 48 cm olmakla beraber genişliği 24 cm civarındadır. Semaver ve çay makinesi modelleri farklı tasarım ve renk seçenekleriyle her mutfağa hitap etmektedir.

Gelişmiş Teknik Özelliklere Sahip Arçelik Çay Makinesi ile En Güzel Çayı Siz Demleyin

Gelişmiş Teknik Özelliklere Sahip Arçelik Çay Makinesi ile En Güzel Çayı Siz Demleyin

Çay demlemek Arçelik otomatik çay makinesi ile eskisinden çok daha kolay. Üstün teknolojik özelliklere sahip olan cihaz, çayınızın lezzetinde hiçbir bozulmaya yol açmadan mutfağınızdan bardağınıza taşıyor. Çayınızı dilediğinizce aynı sıcaklıkta içme imkanını da önünüze seriyor. Artık çayınızı sürekli ısıtma ihtiyacı duymayacaksınız. Bunun yanında Arçelik çay makinesi gurme serisi ile size bambaşka bir deneyim yaşatıyor. Zamanlama fonksiyonuna sahip olan Arçelik gurme çay makinesi çayınızı dilediğiniz zaman demleme fırsatı sunar. Makinenin üzerindeki dokunmatik panelden çayınızın hazır olmasını istediğiniz saati girebilir, demlenme biçimini seçebilirsiniz. Programlanan zaman geldiğinde makine çayınızı otomatik olarak hazır eder. Size de tam kıvamında demlenmiş çayınızın tadını çıkarmak kalır. Bu cihazın boyutu diğer çay makinelerine göre daha büyük olmakla beraber kapasitesi de aynı oranda artmaktadır. Ortalama 1 L’lik demleme kapasitesine ve 1.7 L su ısıtıcı kapasitesine sahiptir. Sesli uyarı ve otomatik kapanma özelliği ile cihaz size en yüksek performansı vermek için tasarlanmıştır. Ek olarak, çay makinenizin rengini, malzemesini ve boyutunu dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Farklı renk seçenekleriyle karşınızda olan çay makineleri evinizin dekorasyonuna uyum sağlar. Semaverlerde; paslanmaz çelik, cam ve porselen malzemeler bulunmaktadır. Üstelik marka size siyah porselenli demlik seçeneği sunuyor ve zevkinize en uygun ürünü seçmenizde size yardımcı oluyor. Arçelik semaver & çay makinesi modelleri multifonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkarak sizlere eşsiz çay içme fırsatı tanıyor. Hayatınıza kolaylık sağlayacak bu cihaz sayesinde çayınızı keyifle yudumlayabilirsiniz. Cihazın tüm çeşit ve renklerini sayfamızdan kolayca inceleyebilir, kendi tarzınıza ve kullanımınıza en uygun çay makinesi veya semaveri bularak çayınızın tadını keyifle çıkartabilirsiniz.