Çerçeveli Ayna

için 752 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çerçeveli Ayna

Aynalara neredeyse her yerde ve her zaman ihtiyaç duyarız. Ayna olmadığında vitrin camlarında veya su birikintilerinde kendimizi görmeye çalışırız. Neyse ki, sınırsız çeşitlilikteki çerçeveli aynalar sayesinde evlerde ve iş yerlerinde aynayı çok uzaklarda aramanıza gerek yok.

Çerçeveli Aynalar ve Ayna Çerçeveleri

Çerçeveli Aynalar ve Ayna Çerçeveleri

Büyüteçli veya efektli aynalar haricindeki aynalar, görüntünüzü düz bir şekilde, olduğu gibi yansıtır. Çerçeveli aynalar da farklı değildir. Onları farklı kılan çerçeveleridir. Ayna çerçevesi aynayı sadece çevreleyip korumakla kalmayan, onu işlevsellikten dekoratifliğe taşıyan bir parçadır. Ayna çerçevesi ayrı olarak da satılır ve dilerseniz değiştirilebilir ama bazı çerçeveli ayna modellerinin çerçevesi sabittir. Aslında, gardıroba monte edilen boy aynaları veya kimi banyo aynaları dışında hemen her ayna bir tür çerçeveye sahiptir. Çerçeveli ayna modelleri çerçeve stilleri dışında, çerçeve malzemesi ve aynanın kendi şekli açısından da değerlendirilir. Köşeli veya yuvarlak modeller arasından da seçim yapabilirsiniz.

Dekorasyona Uygun Çerçeveli Ayna Seçme Tüyoları

Dekorasyona Uygun Çerçeveli Ayna Seçme Tüyoları

Çerçeveli aynaların bu kadar çeşitli olması sizin avantajınıza ama bir yandan dekorasyonunuza en uygun ürünü seçmenizi de zorlaştırır. Çerçeveli ayna veya başka bir ayna seçerken dikkat etmeniz gereken üç adım var. Birincisi, mükemmel konumu bulmalısınız. Duvar dekorasyonu için ayna düşünüyorsanız onu asacağınız duvarın konumu ve o duvardaki boş alan oranı önemli. İkincisi, şekil konusunda katı olmamalısınız. Geleneksel geometrik şekillerin dışındaki şekiller de mekanın atmosferini şaşırtıcı ölçüde değiştirebilir. Amacınız kendinize bakmak değilse birkaç küçük aynayı parça parça gruplamayı deneyebilirsiniz. Son olarak, genel dekorasyonu es geçmemelisiniz. Modern veya minimal tasarımlara sade ve ince çerçeveler gider. Daha oymalı ve süslemeli modelleri klasik dekorasyonda kullanmanız mümkün.

Çerçeveli Ayna Fiyatları ve Markaları

Çerçeveli Ayna Fiyatları ve Markaları

Çerçeveli ayna fiyatları aynanın kendisi dışında çerçevenin malzemesi ve tasarımına göre farklılık gösterir. Aynalar hemen her zaman camdır ama çerçeveler ahşap, MDF, masif, plastik, polyester ve akrilik gibi birçok malzemeden üretilebilir. Ferforje aynalar ve varaklı aynalar genelde biraz daha maliyetlidir ama bunlar klasik bir salonda en iyi duracak aynalardır. IKEA gibi markalarla hayatımıza giren düz çerçeveli aynalar hem ekonomik, hem dekoratif hem de sade ve minimaldir. Beyaz duvar üstüne beyaz çerçeveli ayna gibi akıllı dekorasyon hamleleri ile mekanı daha büyük gösterebileceğinizi de aklınızda bulundurun. Ayna çerçevesi temizliğinde çerçevenin malzemesine ve boyasına zarar vermeyecek temizlik ürünlerini kullanmayı unutmayın. Asedia, Zarif Sanat Evi, 312Dizayn ve daha birçok tasarım markasının çerçeveli aynaları evlerinizi güzelleştirmek için sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Model

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Cam (86)
Ahşap (52)
Masif (22)
Polyester (22)
MDF (18)
Plastik (7)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(35)
ve üzeri (43)
ve üzeri (49)
ve üzeri (50)
ve üzeri (50)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL