Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Şekil

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Dekoratif Ayna

için 3,446 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Dekoratif Ayna

Yaşam alanlarını çok daha şık hale getirmek için tercih edebileceğiniz dekoratif ayna çeşitleri, yenilikçi ve modern tasarımları ile kullanıcılarının beğenisini kazanır. Yatak odası ve çocuk odası gibi alanlara uygun dekoratif ayna modelleri ile beraber bu alanları daha estetik gösterebilirsiniz. Aynı zamanda ferahlık hissi yaratmayı başaran dekoratif ayna seçenekleri, dar alanları daha geniş göstermeye yardımcıdır. Boyutları bakımından inceleyebileceğiniz dekoratif ayna modelleri ile beraber odalarınız için ideal boyutlara sahip ürünlere erişmeniz kolaylaşır. En, boy ve yükseklik gibi değerlerin dışında kalınlık seviyesini de göz önünde bulundurarak dilediğiniz aynayı çok kısa bir sürede seçebilirsiniz. Çerçeveli ve çerçevesiz modeller aracılığıyla evinizin tasarımına ve beklentilerinize en uygun ürünleri seçmeniz de kolaylaşır. Dikey olarak kullanılabilen dekoratif ayna çeşitlerinin yanı sıra yatay olarak duvara monte edilmeye elverişli modeller de vardır. Böylece evinizdeki alanların özelliklerine en uygun seçimleri yapıp kullanım gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Şekilleri bakımından da birçok alternatif yaratan dekoratif ayna modelleri, kare ve dikdörtgen biçiminde tasarlanan ürünlere ulaşmanızı sağlar. Bu ürünler sayesinde hem estetik hem de keskin hatlara sahip aksesuarlarla evinizi dekore edebilirsiniz. Ofis ve büro gibi alanlarda, mağaza ve kafeterya gibi noktalarda kullanılmaya uygun olan dekoratif ayna 3'lü setler de bulunur. Birbirini tamamlayan üç parçadan oluşan bu setler, son derece estetik bir görünüm yaratmayı başararak kullanıcılarını memnun eder. Kenar kısımlarına rodaj işlemi uygulanan dekoratif ayna çeşitleri, ellerinizin zarar görmesini engelleyecek şekilde üretilmiştir. Ellerinizin kesilmesini ya da çizilmesini önlemek için uygulanan rodaj işlemi, taşıma sırasında aynayı güvenli bir şekilde kavramanızı kolaylaştırır. Dilerseniz taşıma eldivenleri ile beraber aynaları farklı noktalara kısa bir sürede taşıyabilirsiniz. Hafif şekilde üretildikleri için kullanıcılarını memnun eden dekoratif ayna modelleri, kollarınızı yormadan taşıyabileceğiniz şekilde imal edilmiş modellerden oluşur. Oval hatlara sahip olan modellerin yanı sıra yuvarlak şekilde dizayn edilmiş aynalar da bulunur. Evinizde ya da işletmenizde oluşturmak istediğiniz dekorasyonu göz önünde bulundurarak size en uygun modelleri saniyeler içerisinde seçebilirsiniz. Simetrik tasarımları ile öne çıkan dekoratif ayna çeşitlerinin yanı sıra asimetrik şekilde dizayn edilmiş aynalar da tercih edebileceğiniz ürünlerdendir. Oluşturmak istediğiniz konsepte bağlı olarak dekoratif ayna çeşitlerini boyutları, kesimleri ve görünümleri açısından derinlemesine inceleyebilirsiniz. Ayna sayfamızı, ziyaret ederek dekoratif aynaların yanı sıra diğer modelleri de inceleyebilirsiniz.

Farklı Alanlara Uyum Gösteren Dekoratif Ayna Modelleri

Farklı Alanlara Uyum Gösteren Dekoratif Ayna Modelleri

Kullanıcı dostu dekoratif ayna çeşitleri, farklı alanlara uyum göstermeyi başaran çok sayıda modelden oluşur. Banyo ve tuvalet gibi alanlar için üretilen şık modeller, suya ve buhara karşı dayanıklı yüzeyleri ile kullanıcılarını memnun eder. Silerek temizleyebileceğiniz dekoratif ayna çeşitleri, kısa bir sürede hijyenik hale getirebileceğiniz ürünler arasında bulunur. Mikrofiber bezlerden yararlanarak bu ürünleri son derece güvenli bir şekilde temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda cam silme spreylerini de kullanarak olası leke kalıntılarını ve izleri bertaraf edebilirsiniz. Pleksi malzeme ile üretilen dekoratif ayna modelleri de pratik bir şekilde kullanılabilen ürünler arasında yer alır. Dayanıklı pleksi gövde özelliği ile öne çıkan bu ürünler, kırılma ve çatlama gibi sorunlara karşı koruma sağlar. Kendinden yapışkanlı pleksi ayna çeşitleri ile evinizin farklı alanlarda oldukça dekoratif ürünlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Görüntünüzü net olarak incelemek için kullanabileceğiniz pleksi ürünler, arka kısımlarında yer alan yapışkanlarla kullanıcılarına zaman kazandırır. Bu yapışkanları kullanarak aynanızı farklı noktalara saniyeler içerisinde monte edebilirsiniz. Akrilik malzeme kullanılarak lazer kesim tekniği ile kusursuz şekilde üretilen aynalar, evinizi çok daha estetik hale getirmeniz için geliştirilmiştir. Farklı boyutlara ve farklı şekillere sahip olan bu ürünleri dekoratif ayna fiyatları açısından kolayca inceleyebilirsiniz. Fiyatları üretim malzemelerine ve tasarım detaylarına bağlı olarak değişen dekoratif ayna çeşitleri, geniş bir alanda yararlanabileceğiniz ürünlerden oluşur. Tekli olarak kullanıcılara sunulan dekoratif ayna çeşitlerinin yanı sıra çok sayıda ürüne tek seferde sahip olmayı sağlayan setler de bulunur. Görüntüleri net olarak yansıtmayı başaran ve ışığı etkili bir şekilde kullanan aynalar, banyo ve tuvalet gibi alanlarda size konfor kazandırır. Tıraş olurken ya da makyaj yaparken kullanılmaya elverişli özellikler taşıyan dekoratif ayna çeşitleri, son derece işlevsel ürünleri içerir. Bu ürünler arasındaki yuvarlak dekoratif ayna modelleri, sevimli görünümleri ile dikkat çeker. Yuvarlak şekilde kesilen bu ürünler, evinizi daha estetik ve şık hale getirmeniz için tasarlanmıştır. Koridorlarda ve antre kısmında kullanılmaya elverişli aynalar yardımıyla evinizi son derece kaliteli bir şekilde dekore edebilirsiniz. LED lamba detayına sahip olan dekoratif ayna modellerini de yaşam alanlarınızı daha estetik hale getirmek için değerlendirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman lambasını açıp kapatabileceğiniz bu ürünler, ortamdaki ışık miktarına bağlı olarak esnek bir kullanım sağlamanız için geliştirilmiştir. Işık yoğunluğu ayarlanabilir olan LED lambalı dekoratif ayna modelleri, son derece esnek bir kullanıcı deneyimi için idealdir. Farklı markalar tarafından üretilen aynalara göz atabilir, markadan bağımsız ürünleri incelemek için diğer aynalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hafif ve Parlak Dekoratif Ayna Çeşitleri

Hafif ve Parlak Dekoratif Ayna Çeşitleri

Hem hafif hem de parlak şekilde üretilen dekoratif ayna modelleri, verimli bir kullanım gerçekleştirmeniz için son derece elverişli özellikler taşır. Estetik çerçeveleri ile dikkat çeken ahşap dekoratif ayna çeşitleri, tasarımlarını tamamlayan detaylarla öne çıkar. Ahşap malzeme kullanılarak üretilen çerçeveler, aynaların daha otantik ve zarif bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Çizilmeye ve deforme olmaya karşı dayanıklılık sağlayan ahşap çerçeveler, uzun ömürlü ve şık bir kullanım için gerekli olan desteği oluşturur. İçeriklerinde askı aparatı da bulunan aynalar yardımıyla bu ürünleri çok kısa bir sürede duvara monte edebilirsiniz. Dekoratif ayna duvar ile uyumlu şekilde üretildiği için montaj işlemlerini saniyeler içerisinde tamamlayarak ürününüzün sabitlenmesini sağlayabilirsiniz. Boy aynası çeşitleri de dekoratif özellikleri ile öne çıkan birçok modeli içerir. Giyiminizi kontrol etmek için kullanabileceğiniz bu ürünler, yatak odası ve antre gibi alanlara yerleştirebileceğiniz çok sayıda alternatifi barındırır. Uzunluklarına göre inceleyebileceğiniz boy aynaları, evinize en uygun seçimleri yapmanızı kolaylaştırır. Ayaklı boy aynası modelleri, tasarımlarını tamamlayan ayak bölümü sayesinde dayanaksız şekilde kullanabileceğiniz ürünleri içerir. Gövde kısmı sallanabilir olan hareketli aynalar son derece dekoratif ürünlerden biridir. Merkezî noktalara yerleştirerek kullanmaya başlayabileceğiniz bu ürünler, bulundukları alanlara zarif bir detay katmayı başarır. Tasarımlarında kablolu fiş detayına yer verilen LED lambalı boy aynası modelleri de bulunur. Bu ürünleri tercih ederek priz bağlantısını pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz. Priz bağlantısını oluşturduktan sonra LED ışık desteğini dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Açma kapama anahtarı bulunan lambalı aynalar, pratik bir şekilde yönetebileceğiniz kullanışlı ürünler arasında yer alır. Kullanıcı dostu modeller arasında salon dekoratif ayna çeşitleri de yer alır. Çerçevelerinde çeşitli süslemelere yer verilen bu ürünler sayesinde gümüşlük, koltuk takımı gibi farklı mobilyalarla uyumlu aksesuarları kolayca seçebilirsiniz. Salonlarda kullanılmaya uygun aynaları incelerken salonunuzdaki boş alanların ölçülerini dikkate almanız gerekir. Salonların yanı sıra yatak odası ve çocuk odası gibi noktalar için elverişli olan aynalar da bulunur. Bu ürünler arasındaki çekmeceli ayna modelleri, çeşitli eşyalarınızı muhafaza etmeniz için uygun bölmeleri içerir. Şifonyer şeklinde tasarlanan aynalar, giysilerden makyaj malzemelerine kadar birçok ürünü yerleştirebileceğiniz rafları içerir. Böylece işlevsellikleri ile öne çıkan kullanışlı ürünlerden evinizde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Çekmeceli aynaların taban kısmı geniş şekilde üretildiği için bu ürünleri düz zeminlere güvenli bir biçimde yerleştirebilirsiniz.

Dekoratif Ayna Seçeneklerinin Fark Yaratan Önemli Özellikleri

Dekoratif Ayna Seçeneklerinin Fark Yaratan Önemli Özellikleri

Çerçeveleri çizilmeye ve solmaya karşı dayanıklı şekilde üretilen dekoratif ayna seçenekleri, son derece güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz ürünler arasında bulunur. Yüksek yansıtma becerisine sahip olan dekoratif ayna modelleri, düz kesimli modellerin yanı sıra eğimli kesimleri ile öne çıkan modelleri de içerir. Böylece daha ince ya da daha uzun görünmenizi sağlayacak aynaları mağazanızda kullanabilirsiniz. Dekoratif ayna çeşitleri arasında bulunan parçalı modeller, birçok parçanın bir araya gelmesinden oluşan aynaları içerir. Bu özellik sayesinde salonunuzu çok daha estetik hale getirmek için yararlanabileceğiniz aksesuarları tercih edebilirsiniz. Çerçeveleri elektrostatik boya kullanılarak boyanan dekoratif ayna modelleri de kullanıcılardan tam not alır. Tozlara karşı dayanıklılık sağlayan boyaları aynı zamanda solma ve çizilme problemlerine karşı da çözüm üreten aynalar, son derece güvenli ürünler arasında bulunur. Minimal tasarım özelliği ile ön plana çıkan ayna çeşitlerinin yanı sıra dikkat çekici süslemelere sahip tasarımlarıyla kullanıcılarından tam not alan modeller de bulunur. Dalgalı desenlere sahip olan estetik modeller, evinizi daha zarif ve ferah göstermeniz için geliştirilmiştir. Altıgen şeklindeki parçaların birleşiminden oluşan dekoratif ayna çeşitleri de bulunur. Geometrik hatları ile fark yaratan bu ürünler, hayalinizdeki dekorasyonu kolayca oluşturmanız için dizayn edilmiştir. Beyaz dekoratif ayna seçeneklerini değerlendirerek evinizde açık renklere sahip mobilyaları rahatça kullanabilirsiniz. Açık renkli ürünlerle renk uyumu sağlayan bu aynalar, göze hoş gelen bir dekorasyon yaratmanıza yardımcı olur. Arka kısmında çift taraflı bant detayına yer verilen ürünler, çok kısa bir sürede duvara monte edilmeye uygundur. Böylece matkap ve tornavida gibi ekipmanları kullanmanıza gerek kalmadan aynanızı evinize monte edebilirsiniz. Taşıma işlemleri sırasında yararlanabileceğiniz ayna bantları da işlerinizi kolaylaştırır. Aynanızı sarmak istediğinizde bu bantları kullanarak ürününüzü güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Aynaların yüzeyinde iz bırakmayan bantlar, son derece güvenli ve kullanışlıdır. Farklı desenleri içeren tasarımları ile beğeni toplayan ayna setlerini de evinizde kullanabilirsiniz. Baklava dilimi şeklinde tasarlanmış parçalardan oluşan aynalar, olukça estetik bir görünüm yaratmayı başarır. Salonunuzda kullanabileceğiniz aynaları seçerken bu ürünlerin çerçevelerinde yer alan detaylara dikkat etmeniz gerekir. Altın varaklı çerçeve detayı bulunan ürünlerin yanı sıra gümüş çerçeve özelliği ile öne çıkan aynalar da vardır.

Zarif Bir Görünüm Yaratan Dekoratif Aynalar

Zarif Bir Görünüm Yaratan Dekoratif Aynalar

Toplantı salonu, ofis gibi alanlarda zarif bir görünüm yaratmayı başaran dekoratif aynalar, hem mini ebatlara sahip ürünleri hem de büyük boyutlara sahip aksesuarları içerir. Çaplarına ve genişliklerine göre inceleyebileceğiniz dekoratif ayna seti çeşitlerini de iş yerinizde şıklık elde etmek için kullanabilirsiniz. Yalın ve keskin hatlara sahip olan modeller, iş ortamı için son derece uygun özellikler taşır. Kare kaplama şeklinde üretilen aksesuarlar da son derece kullanışlı modeller arasında bulunur. Küçük kare aynaların bir araya gelmesiyle elde edilen kaplamalar, iş yerinizin giriş kısmında ya da toplantı salonunda yer verebileceğiniz aksesuarlar arasındadır. Hem iş yerlerinde hem de ev ortamında kullanılmaya uygun özellikler taşıyan plastik dekoratif ayna modelleri de bulunur. Dış etkilere karşı tam koruma sağlayan bu ürünler, görüntüleri net şekilde yansıtarak kullanıcılarını memnun eder. Otel ve site gibi alanların lobilerinde kullanılmaya elverişli şekilde dizayn edilen büyük boyutlu aynalar da vardır. Motiflerle süslenen bu aynalar, oluşturmak istediğiniz konsepte bağlı olarak seçebileceğiniz birçok ürünü içerir. Bombeli cam ayna çeşitleri de son derece estetik ve dikkat çekici dekorasyon ürünleri arasında yer alır. Tasarımlarını tamamlayan bombe detayı ile fark yaratan bu ürünler, görüntüleri bükerek yansıtmayı başarır. Pencere şeklinde tasarlanan ürünleri de yaşam alanlarınızı daha dekoratif hale getirmek için değerlendirebilirsiniz. Dar alanları daha ferah göstermek için ideal olan pencere şeklindeki aynalar, son derece estetik tasarımları ile beğeni toplar. Ferforje detayı ile üretilen dekoratif ayna çeşitleri de oldukça dikkat çekicidir. Evinizdeki ya da ofisinizdeki ferforje mobilyalarla tam uyumlu şekilde kullanabileceğiniz bu ürünler, son derece estetik özellikleri ile beğeni toplar. Kıvrımlı metal çerçeveleri bulunan aynalar, çiçek desenlerini başarılı bir biçimde yansıtarak bulundukları alanı daha zarif gösterir. Estetik özellikleri ile öne çıkan ürünler arasında makyaj aynası setleri de yer alır. Tarak ve ayna gibi ürünleri bir arada içeren setler de hem kullanışlı hem de şıktır. Şifonyer çekmecesinde ya da banyo dolabında saklanmaya uygun mini aynalar, tıraş olurken veya makyaj yaparken yararlanabileceğiniz ürünler arasında bulunur. Taşınabilir şekilde üretilen hafif ve küçük aynaları gün içerisinde yanınızda bulundurabilirsiniz. Katlanabilme özelliği bulunan aksesuarlar, çantanıza güvenli bir biçimde sığdırabileceğiniz ürünlerdendir.

Yaratıcı Kullanımlar İçin Uygun Dekoratif Aynalar

Yaratıcı Kullanımlar İçin Uygun Dekoratif Aynalar

Farklı alanları dekoratif hale getirmek için ideal olan birçok ayna modelinin bulunması, hayalinizdeki tasarımı kolayca oluşturmanız için size yardımcı olur. Üçgen şeklinde tasarlanan parçalardan oluşan şık aynalar, estetik bir şekilde salon ya da oturma odası gibi alanları dekore etmeyi mümkün hale getirir. Bambu ve hasır gibi detayları içeren sevimli çerçeveleri ile öne çıkan aynalar, ahşap mobilyalarla uyumlu bir dekor oluşturmanız için idealdir. Banyo ve tuvalet gibi alanlar için tasarlanan raflı ayna modelleri de hem kullanışlı hem estetik aksesuarlar arasında bulunur. Tasarımlarını tamamlayan raf detayı ile beğeni toplayan bu ürünler, fırçalık ve sabunluk gibi çeşitli aksesuarları yerleştirmeniz için uygun bir alan oluşturur. İnce hatları ile şıklık kazanan dekoratif ayna modelleri, son derece estetik bir tasarım yaratmanıza imkân tanır. Demonte edilebilir raf detayı bulunan aynalar, taşıma işlemlerini daha kolay hale getirerek kullanıcılarına zaman kazandırır. Kenar kısımlarında dayanıklı PVC malzeme kullanılarak sağlamlaştırılan aksesuarlar, son derece uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım deneyimine ulaşmanız için tasarlanmıştır. Çeşitli testlere tabi tutularak üretilen modern aynalar, güvenli bir kullanım sağlamanız için özel olarak geliştirilir. Korozyona karşı dirençli şekilde üretilen zarif ayna modelleri, şıklığını koruyan aksesuarlara erişmenizi sağlar. Çocuk odalarına uygun olan dekoratif ayna modelleri de son derece estetik ve kullanışlıdır. Bulut şeklinde tasarlanan sevimli aynaların yanı sıra renkli çerçeveleri ile estetik ve dikkat çekici bir görünüm kazanan ürünler de bulunur. Tasarımlarında mozaik detayına yer verilen aksesuarlar da son derece zarif dekorasyon ürünleri arasında bulunur. Çerçeve kısmında mozaik taşları kullanılmış aynaları tercih ederek banyo ya da antre gibi alanları çok daha şık hale getirebilirsiniz. Tasarımlarında dokunmatik tuş detayına yer verilen ürünler, teknolojinin sunduğu olanakları değerlendirmeniz için geliştirilmiştir. Bu tuş sayesinde aynanızın ışıklarını ihtiyaçlarınıza uygun şekilde açıp kapatabilirsiniz. Gün ışığı şeklinde ışık yayan modellerin yanı sıra sarı ve beyaz ışık yayan LED lambalı aynalar da vardır. Hem estetik özellikleriyle hem de kullanıcı dostu detayları ile öne çıkan dekoratif ayna modellerini şimdi inceleyip siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.