Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Dekoratif Ayna

için 2,747 sonuç bulundu.
Model seçiniz

Dekoratif Ayna

Yaşam alanınızda yarattığınız dekorasyon fikirleri, sahip olduğunuz alanın sizi yansıtabilmesi açısından önem taşır. Evleriniz bu konuda en özen bekleyen alanlardan biridir. Her odasına ayrı dokunuş yapmak isteyeceğiniz evlerinizde dekoratif eşyaları kullanmak, o evin tüm havasını değiştirebilecek olan önemli malzemelerdir. Bu malzemelerin en önemli olanlarından biri ise dekoratif aynalardır. Evlerinizde kullanmaktan vazgeçemediğiniz aynaları çok daha dekoratif bir sunum ile uygun alanlara konumlandırmanız halinde, o alana oldukça şık dokunuşlar eklemeniz mümkün olur. İster salona ister hole ya da yatak odalarına koyun, doğru ebatlarda ve çerçevede tercih edeceğiniz dekoratif ayna seçenekleri ile göz alıcı şıklığı yakalamanız kaçınılmaz olur. Banyoların vazgeçilmez unsurlarından biri de aynalardır. Fayanslarla bütünleşen göz alıcı bir ayna, banyonuzda estetik bir görüntü oluşturabilir. Dekoratif aynalarınızı her nerede kullanırsanız kullanın hem ihtiyaç duyacağınız hem de görsel olarak vazgeçemeyeceğiniz bu ürünler ile modern ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. İhtiyacınıza göre duvara asabileceğiniz, ayaklı konumlandırabileceğiniz ya da taşınabilir olan aynalar size farklı alanlarda kullanım imkanı sunar. Duvarlarınızda görmekten zevk duyacağınız onlarca çeşit dekoratif ayna modellerini bir arada bulabilirsiniz. Birbirinden zarif ve çarpıcı tasarımlar sunabilen dekoratif duvar aynalarından zevkinize göre seçim yapabilmeniz mümkündür. Sade ve minimal tasarımlar ilginizi çekiyor ise düz ayna modelleri seçeneklerinizin arasına girebilir. Özel kesim çerçevesiz tasarımlar, duvarınızda oldukça zarif bir duruşa sahip olabilir. Size sadece doğru tercihi yapmak kalır. Kişisel alanınız için tercih edeceğiniz dekoratif ayna modelleri duvarlarınızda çok şık duracak. Aynalara olan ihtiyacınız yalnızca ev ya da iş yeri gibi sabit alanlar olmak zorunda değildir. Bulunduğunuz her alanda kendinizi kontrol etmek ya da kişisel bakımınızı tazelemek isteyebilirsiniz. Bu sebeple, taşınabilir el aynalarını kullanarak aynaya olan ihtiyacınızı her türlü durumda gidermiş olursunuz.

Dekoratif Duvar Aynaları

Dekoratif Duvar Aynaları

Yuvarlak ayna modelleri, odanızı geniş gösterebilme imkanına sahiptir. Ayrıca yumuşak geçişli hatları ile sade ve modern bir görünüm de sunar. Yuvarlak aynaları salonunuzda ya da banyonuzda kullanmanız şıklığı ön plana çıkarabilecek unsurlardan biridir. Salona dekoratif ayna asmayı tercih ediyorsanız odanın şekline ve genişliğine uygun tasarımları tercih edebilirsiniz. Küçük salonlara asılan dekoratif aynalar, salonunuzu daha geniş göstermeye yardımcı olabilir. Daha farklı tasarımlara ilgi duyuyor olmanız halinde geometrik kesimlere sahip dekoratif ayna modelleri ilginizi çekebilir. Dekoratif ayna yapışkanlı modelleri ise çerçeve kullanmak zorunda kalmadan duvarınızda şık tasarımlar elde edebilmenizi sağlar. Birbirinden farklı onlarca özel kesim şekilleri ile duvarlarınızda fark yaratan tasarıma sahip ayna modellerini evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Yapışkanlı ayna tasarımlarının kullanımı oldukça basittir. Çivileme yapamadığınız tüm yüzeylere yapışkanlı aynaları konumlandırabilirsiniz. Görsel tasarıma ve özel konseptlere ilgi duyuyorsanız mutfaklarınızda isme özel ve desenli ayna modelleri kullanabilir, kişisel alanlarınızı daha da size özgü tasarımlarla şekillendirebilirsiniz. Aynı zamanda yatak odanızda ya da oturma odanızda da kullanıma uygun bu özel tasarımlar fark yaratmaya adaydır. Bu tip aynaları kişiselleştirebildiğiniz gibi saat olarak da kullanabilir ve işlevselliğiniz artırabilirsiniz. Yine odanızın şekline ve yapısına uygun olarak ayna boyutu tercih edebilirsiniz. Büyük aynaları kullanmanız odanızda daha parlak ve ferah bir etki yaratabilir. Ancak dekoratif ufak dokunuşları tercih ediyorsanız daha küçük aynalar ile bunu sağlayabilmeniz de mümkün olur. Ayna kullanımını daha işlevsel hale de getirebilirsiniz. Çerçeveli dekoratif aynaları kullanabilir, raflı yapıya sahip olan çerçeveli ayna modelleri sayesinde günlük kullanımda ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri bu raflara yerleştirebilirsiniz. Böylece, kendinize küçük bir depolama alanı yaratmış olursunuz. Duvar aynası tasarımlarını yalnızca evinizde kullanmanız şart değildir. İş yerinizde kafe, restoran gibi alanlarda ya da ofisinizde de dekoratif aynaları kullanarak zarif tasarımlar oluşturabilirsiniz. Ofiste ya da kafe gibi küçük işletmelerde 3’lü dekoratif ayna ya da 4’lü dekoratif ayna modellerini kullanarak zengin bir görsel tasarım oluşturabilirsiniz. Farklı şekillerde bulabileceğiniz dekoratif ayna seti oldukça zarif tasarımlar ile karşınıza çıkabilir.

Dekoratif Boy Aynaları

Dekoratif Boy Aynaları

Dekoratif boy aynaları daha çok kişisel kullanım ile öne çıkabilen ayna modellerinden biridir. Genellikle dikdörtgen ayna modelleri arasında yer alan dekoratif ayna boydan görünüşünüzü rahatça kontrol edebileceğiniz dekoratif modellerdendir. Dekoratif boy aynaları, duvara asılabilir ya da ayaklı modelleri ile karşınıza çıkabilir. Gün içinde rutin hazırlıklarınız sonrasında nasıl göründüğünüzü bütünsel olarak en iyi gösteren ayna çeşidi boy aynaları olduğundan işlevsel olarak oldukça ihtiyaç duyulabilir. Boy aynalarını yatak odanızda kullanabileceğiniz gibi dekoratif hol aynası olarak da kullanabilmeniz mümkündür. Boy aynalarını hazır halde bulabilir ya da farklı ayna çeşitlerini bir araya getirip birleştirerek dekoratif bir boy aynası haline getirebilirsiniz. İster çerçeveli modeller ile tercih edebilir ister özel kesim aynaları yapışkanlı ya da çivili olacak şekilde asılabilir halde tercih edebilirsiniz. Dekoratif ayna beyaz renkte tercih ettiğinizde daha ferah bir görünüm sunar. Ayrıca, beyaz ayna tasarımları sayesinde oda mobilyalarınız ile uyumu yakalamak kolaylaşır. Renk unsurları fazla olan bir tasarıma sahip olan odalarınız için ise dekoratif ayna siyah rengiyle asil ve modern duruşu sayesinde alanınızı zenginleştirebilir. Boy aynanızı ayaklı olarak tercih etmeniz durumunda taşınabilir yapısıyla zaman zaman yerini değiştirerek oda dizaynında farklılıklar yaratabilirsiniz. Ayrıca, döndürülebilen yapıdaki boy aynalarının açısını kendinize göre ayarlayarak kullanabilmeniz de mümkün olur. Boy aynalarında diğer bir seçenek ise çok parçalı yapılardır. Farklı ya da aynı olan küçük parçaları bir araya getirerek kendiniz boy aynanızı oluşturabilirsiniz. Bu şekilde, farklı tasarımlar ortaya çıkarabilir ve kendinize özgü görseller oluşturabilirsiniz. Geometrik şekilleri bir araya getirerek görsel ritmi ön plana çıkarabileceğiniz gibi dalgalı şekilleri ya da puzzle parçalarından oluşan tasarımları kullanarak görselliği artırabilirsiniz. Çerçeveli boy aynaları farklı materyaller ile karşınıza çıkabilir. Düz ya da desenli olarak tercih edebileceğiniz bu ayna çeşitleri ile kullandığınız alanı renklendirebilirsiniz. Her renkte bulabileceğiniz boy aynalarını dilerseniz ahşap çerçeve ile zenginleştirmeniz mümkün olur. Daha sade bir boy aynası tercih ediyorsanız parçalı aynaları birleştirmek sureti ile ya da tek parçadan oluşan yapışkanlı boy aynanızı dolabınıza yapıştırarak da kullanım elde edebilirsiniz.

Taşınabilir Dekoratif Aynalar

Taşınabilir Dekoratif Aynalar

En çok kullanılan dekoratif el aynası modellerinden biri kapaklı çanta boyu aynalardır. Oldukça kullanışlı olan bu tip aynalar kendi içlerinde ufak boyut farklılıkları içerseler de genel olarak işlevleri aynıdır. Farklı materyallerle karşınıza çıkabilen el aynaları, el yapımı ahşap malzemeden oluşabildiği gibi süsler ile bezenmiş özel kapaklarla da karşınıza çıkabilir. El aynalarını, kendi tarzınıza göre bir model seçerek her an çantanızda bulundurabilirsiniz. Tek aynalı modeller bulunmakla birlikte bu tip ürünler, içlerinde iki çeşit ayna barındırabilir. Biri normal ayna iken diğeri büyüteç etkili ayna tipidir. Böylece, farklı işleve sahip aynaları bir arada yanınızda bulundurmuş olursunuz. Bu tip cep aynaları farklı kapak seçenekleri sunar. İster taşlı ister baskılı figürlere sahip bu ayna kapaklarından dilediğinizi tercih etmeniz mümkün olur. Birçok renk seçeneği de sunan dekoratif aynalar ile sevdiğiniz renkleri yanınızda taşıyabilirsiniz. Yine taşınabilir boyutlarda olan makyaj aynaları da sıklıkla ihtiyaç hissedebileceğiniz ayna tiplerinden biridir. İster odanıza ya da banyonuza sabitlemek suretiyle kullanabileceğiniz ister kendinden ayaklı yapısı ile dilediğiniz alana taşıyarak kullanabileceğiniz bu aynalar oldukça işlevseldir. İki taraflı kullanılabilen bu aynaların da bir tarafı normal diğer tarafı büyüteç etkili olarak işlev görür. Böylece, kişisel bakımınızı ve makyajınızı daha kolay yapabilmenize olanak tanır. Tutulabilir yapısı ile makyaj aynalarını gerektiğinde elde kullanabilmeniz de mümkün olur. Taşınabilir bir diğer ayna çeşidi ise dekoratif küçük çerçeveli aynalardır. Bunlar daha çok görsel kullanım üzerine çeşitlenebilir. Sevimli figürlerden oluşabilen çerçeveleri ile bu dekoratif aynaları dilediğiniz her yere asarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinize de hediye ederek onların yüzlerini güldürebilirsiniz. Dekoratif ayna türlerinden biri ise mobilyalarda kullanılabilen türlerdir. Orta sehpa ve zigon sehpaların yüzeyinde kullanılabilen aynalar ile lüks ve dekoratif bir görsel etki yaratabilirsiniz. Parlak ve ışığı yansıtan yapısı ile oldukça zarif ve zengin bir duruşa sahip olan bu tip mobilyalar ile gösterişli tasarımlara sahip olabilmeniz mümkün olur. Sayfamızdan DecoHome dekoratif ayna modellerine de bakabilirsiniz.

Dekoratif Ayna Çerçeveleri

Dekoratif Ayna Çerçeveleri

Aynalar, çerçeveler ile bir bütün halinde daha dekoratif tasarımlarla karşınıza çıkabilir. Düz, sade ve tek renk içeren çerçeveler olduğu kadar, ilgi çekici tasarımlara sahip olan dekoratif çerçeveler de duvarlarınızı süsleyebilir. İhtişamı sevenler için varaklı aynalar oldukça gösterişli yapısı ile göz doldurur. Farklı renk seçenekleri ile karşılaşabileceğiniz varaklı aynalar, eskitme motifleri ile oldukça dikkat çekici etkiler sunar. Kişisel alanınızda modern yapıları tercih edenlerdenseniz şık ve asil çerçeveler ile evinizi canlı tutabilirsiniz. Dekoratif ayna çerçeveleri, malzemeleriyle de ön plana çıkar. Birçok farklı malzemeden üretilebilen çerçevelerden size ve odanıza uygun olanı tercih etmeniz mümkün olur. Parıltılı ve zengin tasarımları severek kullanıyorsanız dekoratif cam ayna çerçeveleri size uygun olabilir. Işık yansımalarının etkisini üzerinde barındıran bu yapı, lüks duruşu ile göz alıcı bir tasarım sunar. Bulunduğu alana ferah bir etki de bırakan cam çerçeveleri banyoda ve salonda sıklıkla tercih edilebilir. Nostaljik bir etki yaratmayı tercih ediyorsanız MDF kaplamaya sahip olan çerçeveleri kullanabilirsiniz. Özellikle geniş ve farklı ayrıntılar içeren ayna tasarımlarında kendini oldukça gösteren bu çerçeveler ile istediğiniz etkiyi odanıza yansıtabilmeniz mümkün olur. Yaşam alanlarınızda daha natural geçişleri tercih ediyorsanız ahşap çerçevelerden oluşan ayna modellerini düşünebilirsiniz. Ahşap tasarımlar oldukça zengin görseller içerebilir. Ahşap materyaliyle ister eskitme tasarımlar yapabilir ister modern tasarımlarla harmanlayarak farklı estetik görseller elde edebilirsiniz. Her haliyle oldukça şık tasarımları bir arada sunan dekoratif ayna ahşap malzemesi ile sizi tatmin edebilecek etkiye sahiptir. Plastik çerçeveli aynalar pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Birçok farklı tasarımı plastik çerçeveli aynalar ile bulabilirsiniz. Suntalem malzemeye sahip olan aynalar da dayanıklı yapısı ile asılabilir duvar ayna modelleri üzerinde kullanılabilir. Ahşap görünüm de sunabilen bu malzeme, tasarımda gerek otantik gerekse modern duruşu ayrı ayrı destekler. Aynalara takılarak dekoratif etki alınabilen çerçeveler olduğu kadar, aynalı çerçeveler ile kullanılan tablolar oluşturmak da mümkündür. Kendi yaptığınız ya da edindiğiniz bir tabloyu aynalı çerçeve modellerinden birini kullanarak göz alıcı görseller elde edebilirsiniz. Şık tasarımı ile kendi ışıltısını yaratan bu ürün çeşidi, dikkat çekici tasarımlar arasında yer almayı başarabilir. Daha ağır motifler ve otantik görsellerden hoşlananlar için ise kapaklı ayna çerçeveleri ideal seçeneklerdir. Açılıp kapanabilen kapakları sayesinde ürünü ister ayna olarak ister dekoratif bir obje olarak kullanabilirsiniz.

Dekoratif Ayna Modelleri ve Fiyatları

Dekoratif Ayna Modelleri ve Fiyatları

Dekoratif ayna çeşitleri, birbirinden farklı pek çok tasarımı farklı malzemeler ve kombinasyonlar ile tercihinize sunar. Her ayna modelinin bünyesinde barındırdığı özellikler birbirinden farklı olabilir. Ayna dekorasyon malzemelerinden aynanın boyutlarına ve kullanış şekillerine kadar birçok özellik, ürün fiyatlandırmasını da şekillendirebilir. Duvar aynası modelleri, içerdikleri boyutlara ve çerçeveli olup olmamalarına göre kendi içinde ayrışabilir. Çerçeveli duvar aynası fiyatları, çerçevesiz olanlara göre farklı fiyat aralığıyla karşınıza çıkabilir. Düz ayna fiyatları ise varaklı ya da ışıklı aynalara göre avantajlı fiyat aralıkları sunabilir. Kullanım alanları bakımından da ayna çeşitleri birbirinden ayrılır. Geniş alan kaplayan boy aynaları ya da duvar aynası fiyatları, çanta boyuna sahip el aynalarına göre farklı fiyat seçenekleri sunar. Küçük dekoratif aynalar dahi kendi içinde tekli veya 2’li dekoratif ayna modeli olarak sınıflandırılıp fiyatlandırılabilir. Ürüne eklenen her bir özellik, ürünün fiyat performansını etkileyen unsurları içerebilir. Bu sebeple, dekoratif ayna fiyatları, tek fiyat çatısı altında değerlendirilemez. Avantajlı fiyat skalasına sahip olan dekoratif ayna çeşitlerini, ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyerek hemen Artepera dekoratif ayna sayfamızdan sipariş edebilirsiniz.

Dekoratif Ayna Nasıl Takılır?

Dekoratif aynayı asmanız için farklı yöntemler bulunabilir. Eğer özel kesim yapışkanlı dekoratif aynayı duvara asmak istiyorsanız çift taraflı özel bantları kullanabilirsiniz. Bu bantların bir tarafı aynayı arka yüzeyinden yapışarak tutarken diğer tarafı duvara yapışarak aynanızın asılı kalmasını sağlar. Ancak, bu bantlar belirli bir ağırlığa kadar olan objeleri taşıyabileceğinden, yapıştıracağınız dekoratif aynanın çok ağır olmamasına dikkat etmelisiniz. Çerçeveli duvar aynasını duvara monte etmek için ise çerçevenin arkasına yerleştirilmiş olan küçük çivi halkasını duvara çaktığınız çiviye geçirecek şekilde takarak asabilirsiniz. Aynayı konumlandıracağınız alanı özenle seçmenizde fayda bulunur. Çünkü doğru alana sabitlenmeyen ayna, bulunduğu odayı boğuk gösterebilir. Ayrıca, astığınız aynanın doğru şekilde sabitlendiğinden de muhakkak emin olun. İyi sabitlenmemiş olan bir ayna, düşmesi durumunda farklı olumsuzluklara da sebep olabilir.

Dekoratif Aynalar Nasıl Temizlenir?

Dekoratif aynalar, yapımında kullanılan malzemeye göre hassas yapıda olabilir. Bu sebeple, talimatlarına bakmakta büyük fayda bulunur. Genel olarak, zarar vermeden hassas şekilde ayna temizliğini gerçekleştirebilmek için sirkeli su kullanabilirsiniz. Temizleyeceğiniz aynanın miktarı ve büyüklüğüne uygun olacak şekilde hazırlayacağınız sirkeli su ile her bir aynayı nazikçe silebilirsiniz. Silme işlemini tamamladıktan sonra toz ve tüy bırakmayan uygun bir bez ile kurulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Su izi kalmaması için kurulama işlemini iyi yaptığınızdan emin olun. Aynayı daha rahat silebilmek için sprey şişesi kullanabilirsiniz. Bunun dışında, deterjanlı su ile veya cam temizleyiciler ile aynanızı aynı özende silebilmeniz de mümkün olur. Evde en sık kullanılan deterjan türlerinden biri olan bulaşık deterjanı ile bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kurulama işlemi için gazete kullanmak da yaygın bir yöntemdir. Bunun haricinde, mikro fiber bezler de kurulamada size oldukça yardımcı olacak ürünlerdir.

En Güzel Dekoratif Ayna Modelleri Nelerdir?

Dekoratif ayna modellerinden birini tercih etmek, kişisel zevklere bağlı olarak farklılık içerebilir. Ayrıca, aynayı kullanacağınız alanın hangi özelliklere sahip olduğu da kullanacağınız ayna tipinde belirleyici bir unsurdur. Dekoratif aynayı salonda kullanacaksanız salonun renkleri de önem kazanır. Koyu renklerin yoğunlukta olduğu salonlarda sade tasarımlara sahip bir ayna kullanmanız, o odanın daha ferah hale gelmesine yardımcı olabilir. Ancak, kullanacağınız aynanın çerçevelerinin salon renkleri ile bütünleşecek şekilde olmasına özen gösterebilirsiniz. Mutfak dolaplarınızda ya da tezgah arkasında kullanacağınız aynalar derinlik etkisi verebilir. Bu da mutfağı daha geniş gösterebileceği gibi daha canlı da tutar. Yatak odanız geniş bir alana sahip ise ayaklı boy aynası tercih edebilirsiniz. Yatak odanızın rengine ve tarzına göre makyaj masanızın üzerine dekoratif bir ayna asmanız odaya modern bir çizgi katabilir. Yaşça küçük çocuklarınız varsa onların odalarında plastik çerçeveli ve keskin hatlara sahip olmayan sevimli aynalar kullanabilirsiniz. Böylece, olası kazaların önüne geçerken odayı çocuklar için eğlenceli bir hale de getirmiş olursunuz. Banyoda ise lavabo üstünde kullanacağınız aynayı dilerseniz ışıklandırmalı olacak şekilde düzenleyebilirsiniz. Eğer koridorunuz dar ve karanlık ise duvarlardan birine belirli aralıklarla aynaları yan yana yerleştirebilirsiniz. Bu şekilde koridora derinlik katmış olursunuz. Aynayı kullandığınız odanın dekorasyonuna dikkat etmelisiniz. Eğer gösterişli yapılar kullanılmış ise ekleyeceğiniz aynanın daha sade tasarımda olmasına özen gösterebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Şekli

(375)
(331)
(174)
(168)
(127)
Başka bir kelime deneyin

Marka

M3 Decorium (195)
Tackapak (101)
NEOstill (67)
Selim (49)
PORIO (36)
VİTALE (36)
1001Hediye (29)
HOMMY (27)
NobbyStar (25)
ahsapdekor (25)
GLASS TEC (23)
Mensa (20)
10EN (19)
Woodesk (19)
DECORITA (16)
RON (15)
Dekorister (14)
Ratolye (12)
HÜMA'S (10)
Liar Dekor (10)
10n5y (9)
30X20 (8)
100X30 (7)
ZRNkids (7)
TUBİX (6)
MIGNATIS (5)
Mozaik (5)
125X60 (4)
1A sanat (4)
2Y (4)
312Dizayn (4)
plustablo (4)
İTHAL (4)
20X30 (3)
EraHome (3)
Linens (3)
Lucky Art (3)
Meddex (3)
3d Wall (2)
Aynasan (2)
Bourneo (2)
Decor (2)
Dekonomik (2)
Ikea (2)
K 105 (2)
PLANIA (2)
Petrix (2)
The Mia (2)
Woodbook (2)
1000 Hour (1)
2M (1)
30X60 (1)
3M (1)
ART AYNA (1)
Adalin (1)
Altunlar (1)
Artikel (1)
Aynam (1)
B.A.S. (1)
Bamyum (1)
Bdy (1)
DecoHome (1)
Dekor (1)
Digiwall (1)
DİA'S (1)
Ege (1)
Markabi (1)
Mezon (1)
PÜFF (1)
Scubapro (1)
Wise (1)
ZRN (1)
aadekor (1)
alls (1)
cozze (1)
durbuldum (1)
morya (1)
ÇERÇİ (1)
(370)
(1294)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(143)
ve üzeri (195)
ve üzeri (208)
ve üzeri (215)
ve üzeri (231)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL