Boy Aynası

için 603 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Boy Aynası

Ev dekorasyonunda yokluğu fark edilmeyecek birçok parça vardır ama ayna bunlardan biri değil. Kendinizi boydan boya görmek ve kıyafetlerinizin nasıl durduğuna bakmak için evinizde mutlaka en az bir boy aynası bulunmalı. M3 Decorium, plustablo, Ratolye, 1001 Hediye, Crate & Barrel, Regal ve daha birçok markanın aynalarını kategorimiz üzerinden en uygun boy aynası fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Hangi Aynalara Boy Aynası Denir?

Hangi Aynalara Boy Aynası Denir?

Bütün aynaların temeli aynıdır. Işığı neredeyse %100’e yakın bir oranda düz bir şekilde yansıtır. Böylece onun karşısında duran kişinin kendini görmesini sağlar. Bütün aynaların camı düzgün ve pürüzsüz olmalıdır. Camın arkası, özel bir karışım olan sırla boyandığında cam ayna özelliğini kazanmış olur. Bu açıdan boy aynası da klasik bir aynadır. Onu diğer aynalardan ayıran özelliği boyutlarıdır. Boy aynasının standart bir uzunluğu yok ama ince uzun dikdörtgen şeklinde olup vücudunuzu büyük ölçüde görmenizi sağlayan aynaları boy aynası olarak değerlendirebilirsiniz. Boy aynası modelleri genelde bir ayak veya bir destek üstünde bağımsız bir şekilde durur ama duvarlara, gardırop kapaklarının üstüne veya içine de monte edilerek kullanılabilir. Boy aynası çerçevelerinin farklı tarzları bulunur.

Boya Aynası Modelleri Nasıl Kullanılır?

Boya Aynası Modelleri Nasıl Kullanılır?

Boy aynası modellerini istediğiniz yerde istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Gardıroba monte edilmiş bir boy aynası için yapabileceğiniz pek bir şey yok ama diğer modellerde biraz ayrıntılı düşünmeniz gerekli. Ayaklı boy aynası almayı düşünüyorsanız yatak odasında, holde veya onu koyacağınız alanda yeterince yer olması lazım çünkü iş sadece aynayı koymakla bitmez, onu hafif bir şekilde yatırarak açmanız ve belli bir uzaklıktan kendinize bakmanız gerekir. Ayaklı boy aynaları hafif eğimleri sayesinde biraz alan avantajı sunarken sizi daha ince göstermeye de yardımcı olur. Boy aynasını duvara veya kapıya asmayı düşünüyorsanız yerini iyi hesap etmelisiniz. Ayaklı aynalarda olduğu gibi biraz uzakta durmanız şart. Ayrıca boyunuzu hizalamak için hesabınızı da iyi yapmalısınız.

Boy Aynası Nasıl Temizlenir?

Boy Aynası Nasıl Temizlenir?

Evinizin genel dekorasyonu ile uyumlu olarak seçtiğiniz boy aynası da diğer aksesuarlar gibi belirli aralıklarla temizliğe ihtiyaç duyacaktır. Aynalar, kiri ve tozu diğer aksesuarlardan daha fazla gösteren ürünler olduğundan normalden daha sık aralıklarla temizlenmeleri hem sundukları görüntü hem de hijyen açısından önemlidir. Ayna temizliğinde en çok karşılaşılan sorun silmek için kullanılan bezin ayna üzerinde tüy bırakmasıdır. Bunu engellemek için boy aynasını silerken tüy bırakmayan mikro fiber bezleri tercih edebilirsiniz. Hafifçe ıslattığınız mikro fiber bezler ile aynanızı temizleyebilirsiniz. Dilerseniz, mikro fiber bez ve camsil kullanarak da aynanızı iz kalmayacak şekilde yuvarlak hareketlerle silebilirsiniz. Sirkeli su karışımı da ayna temizliği için tercih edilen sıvı ve organik temizlik malzemelerinden biridir. Bu karışımla da aynalarınızı temizleyerek berrak bir yansıma elde etmeniz mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Model

(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

100X30 (1)
1A sanat (2)
3d Wall (1)
Active (1)
Aksemania (1)
Alaturka (1)
Aynam (5)
Chiclife (4)
(73)
(71)
evcazım (9)
Güzelev (1)
Lucky Art (1)
Mikasa (3)
Modacanvas (298)
plustablo (12)
PORIO (15)
Ratolye (43)
Regal (2)
RON (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (74)
Cam (51)
MDF (15)
Polyester (14)
Suntalem (14)
Plastik (8)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(41)
ve üzeri (58)
ve üzeri (65)
ve üzeri (68)
ve üzeri (72)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL