Filtreleri Temizle
Marka
Peugeot

Kategoriler

Marka

Pro
XLC
CST
Asn
Xlc
Asm
Mtb
PRO
FSA
3T
Cst
OXC
IRC
Knt
19
Tec
Fsa
Rks
Dsi
Bmx
Oem
Ybn
ASN
GRL
Oxc
Kmc
YBN
Aim
DT
Fox
KMC
Koo
Yws
KNT
Umt
CYT
Xcp
Başka bir kelime deneyin

Vites

21
24
7
16
18
8
27
Başka bir kelime deneyin

Jant Çapı

Başka bir kelime deneyin

Kadro Tipi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kadro Boyu

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Fren Tipi

Başka bir kelime deneyin

Jant

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bisiklet & Scooter

için 154 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Peugeot Bisiklet & Scooter

Peugeot bisiklet, kullanıcılarına her yol koşulunda güç, hız ve hareket özgürlüğü vadeder. Gelişen teknolojinin ışığında yön verdiği donanımlı modeller ile bisikletseverlerin beklentilerini fazlasıyla karşılar. Farklı yol tiplerine uyum sağlayacak pek çok model üreten Peugeot, şehir içinde kullanılan modellerden yarış bisikletlerine kadar çok geniş bir ürün skalasına sahiptir. Özellikle outdoor ve arazi koşullarına uygun bisiklet modelleri ile doğayı seven, adrenalin tutkunu kullanıcıların gözde bisiklet markası olmuştur.

Peugeot Bisiklet Çeşitleri

Peugeot Bisiklet Çeşitleri

Zorlu arazi koşulları için özel olarak üretilmiş modellerden şehir içi ya da outdoor kullanıma uygun modellere kadar farklı standartları olan onlarca seçenekteki Peugeot bisiklet modelleri içinden dilediğinizi seçebilir ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer bisikletinizi arazi koşullarında kullanmak istiyorsanız tercihinizi Peugeot’nun M ve JM serilerinden yana kullanabilirsiniz. Özel hidrolik fren sistemi ile üretilen M ve JM serisi bisikletler en zorlu arazi koşullarında bile fren yapmayı kolaylaştırır, kontrolün her zaman sizde kalmasını sağlar. Hem çocuklar hem de büyükler için uygun olan bu bisiklet serileri, gerektiğinde bisikletinizi diğer aile fertleriyle paylaşabilmenize olanak tanır. Eğer bisikletinizi outdoor aktivitelerinde ya da şehir içinde kullanmayı düşünüyorsanız şehir kullanımına özel olarak üretilmiş C serisinin modelleri uygun olacaktır. Ön vites kullanılmayan bu modeller şehir içi yollara kolaylıkla adapte olur, yüksek hakimiyet ve güçlü sürüş sağlar. Eğer aradığınız bisiklet çocuklarınız için ise; Peugeot J ve JM serilerindeki modeller çocuklara uygun tercihler olacaktır. J serisindeki modeller özellikle küçük çocukların güvenliğini sağlamak için şişme teker ve yumuşak fren sistemi ile üretilir. Böylece bisiklet sürmeyi yeni öğrenen küçük bir çocuk dahi kolayca bisiklet hakimiyetini kurabilir. Onlarca farklı modele sahip Peugeot bisikletleri buradan inceleyebilir ve Peugeot bisiklet fiyatları karşılaştırması yapabilirsiniz.

Peugeot Bisiklet Özellikleri

Peugeot Bisiklet Özellikleri

Peugeot bisiklet özellikleri, bisiklet modeline ve kullanılacağı yere göre değişkenlik gösterir. Arazi koşulları için üretilmiş bisikletlerde fren sistemi çok hassastır ve en küçük basınçta bisikletin hemen durmasını sağlar. Çocuklara özel üretilen bisikletlerde ise fren sistemi oldukça yumuşaktır ve bu sayede bisikleti kullanan bir çocuk frene bastığında bisiklet kademeli olarak önce yavaşlar, sonra durur. Böylece düşme, hakimiyet kaybetme gibi riskler ortadan kalkar. Şehir içi kullanıma özel ürettiği bisikletlerde ön vites kullanmayan Peugeot, kullanıcısının yola daha rahat adapte olmasını sağlar. Şehir içindeki küçük yokuşları ve bazı engebeli yolları geçmeyi kolaylaştıran arka vites, sürücülerin bütün sorunlarını çözmeye yeterli olur; bu sayede yola göre sürekli vites değiştirme derdi ortadan kalkar.

Peugeot Bisiklet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Peugeot Bisiklet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Peugeot bisiklet serileri farklı koşullar için özel olarak üretilir. Şehir içi kullanıma özel üretilen bisikletlerde ön vites yoktur; bu nedenle bu bisikletler zorlu arazi koşullarında kullanıcısını daha da zorlayabilir. Aynı şekilde arazi koşulları için üretilen bisikletlerin fren sistemi çok hassastır, arazideki sürtünme koşulları ile çok iyi bütünleşen bu sistem şehir içindeki asfalt yollarda aniden durarak kullanıcı hakimiyetini zorlayabilir. Böyle sorunlarla karşılaşmamak için bisikletin kullanıldığı yol koşullarına karar verilmesi ve seçilen yollar için özel üretilen bisikletlerin tercih edilmesi yerinde olacaktır. Peugeot bisiklet alırken jant seçimine de dikkat edilmelidir. Bisikleti kullanacak bir çocuk ise; çocuğun yaşına uygun olan jant grubuna, bisikleti kullanacak bir yetişkin ise; kişinin boy uzunluğuna uygun olan jant grubuna bakılmalı ve seçim buna göre yapılmalıdır. Peugeot bisiklet yorumları da doğru model seçiminde size yol gösterecektir. Ayrıca Bisiklet & Scooter kategorimizde bulunan tüm marka ve model bisiklet türlerini inceleyebilirsiniz.