Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oyun & Yazılım

için 1,963 sonuç bulundu.

Oyun & Yazılım

Bilgisayarlar, adına yazılım dediğimiz programlar ile çalışır. Bilgisayarlarımızda hangi işi yaparsak yapalım, o işe uygun en az bir bilgisayar yazılımı edinmemiz gerekir. Örneğin, bilgisayarda yazı yazmak için Microsoft Word yazılımına veya programına ihtiyaç duyduğumuz gibi. Yazılımlar çeşitli amaçlara uygun olarak tasarlanır ve kullanıcılara sunulur. Kategorimizden ihtiyacınıza en uygun orijinal ve tam sürüm yazılımlara erişebilirsiniz.

Antivirüs ve Oyun Programları

Antivirüs ve Oyun Programları

Bilgisayarlarınızı bilgisayar virüsleri ve diğer kötü amaçlı yazılımların saldırılarından korumak ve olası virüsleri imha etmek amacıyla üretilen programlara antivirüs programları ya da kısaca antivirüs adı verilir. Avast antivirüs programları, Kaspersky ve nod32 antivirüs programı gibi bilinen ve çok kullanılan antivirüs programlarını kategorimizde bulabilirsiniz.Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Powerpoint gibi Microsoft Office programları, bilgisayarınızda çeşitli formatlarda belge yazmak, düzenlemek ve oluşturmak için kullandığınız programlardır. Hem öğrenciler hem de profesyoneller tarafından tercih edilen ofis programları arasında en popüler olan MS ofis programları ve diğer ürünlere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İşletim Sistemi ve Bilgisayar Oyunları

İşletim Sistemi ve Bilgisayar Oyunları

Bilgisayarlarımızda kullandığımız işletim sistemleri, bilgisayarlarımızdaki yazılımların ve donanımların düzgün, hızlı ve güncel kalmasını ve çalışmasını sağlar. İşletim sistemi olmayan bir bilgisayara rastlamak mümkün değildir. En sık kullanılan işletim sistemi olan Windows işletim sistemi, Windows 10, Windows 8 ve Windows 7 gibi güncel sürümleriyle web sitemiz garantisiyle sizlere ulaşıyor. En uygun işletim sistemleri fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek için de kullanıyoruz bilgisayarlarımızı. Bilgisayar oyunları adeta tutkunu haline gelebileceğiniz eğlence ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyon oyunları, savaş oyunları, yarış oyunları, simülasyon oyunları gibi türlerde en iyi PC oyunlarını satın almak için doğru yerdesiniz. Kişisel bilgisayarınızı PC oyunları sayesinde bir eğlence merkezine dönüştürün!

Eğitim Yazılımları

Eğitim Yazılımları

Gerek dil öğrenmek ya da yabancı dilinizi geliştirmek için yabancı dil eğitim programları, gerek profesyonel anlamda gelişim için görsel eğitim seti gibi ürünlere ihtiyacınız varsa, web sitemiz sizin için en kaliteli eğitim yazılımları yelpazesini sunuyor. Kursa gitmeden, evde PC başında kendinizi geliştirmek isteyenler için Photoshop eğitim seti, Java görsel eğitim seti, İngilizce eğitim yazılımları ve AutoCAD yazılımı gibi yazılımları kategorimizden satın alabilirsiniz. Grafik tasarımcı ya da kendisini grafik tasarım alanında geliştirmek isteyenler için en iyi yöntem grafik tasarım programları üzerinden bolca pratik yapmaktır. Corel Draw, AutoCAD ve Photoshop gibi programlar, bilgisayarlarınızda grafik çizimler, filmler, animasyonlar ve afiş ve logo tasarımları yapmak için idealdir. 3D grafik tasarım programları sayesinde 3D teknolojisinin tadını kendi film, video ve afiş gibi görsel iletişim ürünleri tasarlarken çıkarabilirsiniz.

Yazılım Çeşitlerine Kısa Bir Bakış

  • İşletim sistemi olmaksızın bir bilgisayarın kullanıma açılması mümkün değildir. Doğru işletim sistemi seçimi, işlerinizi en yüksek hız ve performansta yapmanızı sağlar.
  • Bilgisayarlarda kullandığınız birtakım programlar işletim sisteminizle uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Örneğin, Windows 10 kullanıyorsanız, PC programlarınızı edinirken işletim sisteminizle uyumunu gözetmelisiniz.
  • Uygulama yazılımları adı verilen grupta ofis programlarını ve grafik tasarım programlarını da sayabiliriz. Farklı amaçlara ve ihtiyaçlara yönelik pek çok uygulama programına bugün ulaşabiliyoruz.
  • Bilgisayarınızdaki yazılımlar ve programlar, işletim sisteminizle birlikte bir bütün ve iş birliği halinde çalışırlar. Güncellikleri ve uyumlulukları bu nedenle önemlidir.

Bilgisayar Yazılımlarını Kullanırken Bunlara Dikkat!

  • İlk dikkat edilmesi gereken yazılımların lisanslı ve orijinal olmasıdır. Lisanslı yazılım, garanti, müşteri hizmetleri gibi hizmetlerden faydalanmanızı sağlar ve lisanssız yazılımlar gibi güvensiz değildir.
  • Yazılımlarınızın sürekli güncel olmasına özen göstermelisiniz. Bu hem güvenlik hem de performans açısından önemlidir.
  • Bilgisayar oyunları da belli yazılımlar aracılığıyla çalışır. Örneğin Java yazılımını kullanan oyunlar için Java yüklemeniz gerekecektir. Bu tür ayrıntılara dikkat etmelisiniz.
  • Bilgisayarınızdaki bütün yazılımları koruyan, hacker saldırılarına ve virüslere karşı güçlü önlemler alan bir Antivirüs programı edinmeyi sakın ihmal etmeyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Eğitim Yazılımı Türleri

(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı Sayısı

(244)
(109)
(77)
(49)
(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Oyun Türü

(84)
Aksiyon (38)
Macera (11)
Savaş (8)
Yarış (8)
Strateji (6)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Lisans Tipi

(69)
(37)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Medya Tipi

Cd-Rom (66)
Dvd-Rom (34)
Başka bir kelime deneyin

Üretici Firma

Aral (95)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Sistem Mimarisi

(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Grubu

12+ (31)
3+ (21)
18+ (19)
7+ (12)
16+ (7)
Başka bir kelime deneyin

Eğitim Konusu

Php (9)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Eğitim Dili

Türkçe (6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(302)
ve üzeri (360)
ve üzeri (371)
ve üzeri (374)
ve üzeri (381)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL