Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Eğitim Yazılımları

için 17 sonuç bulundu.

Eğitim Yazılımları

Eğitim kendimiz için yaptığımız en büyük yatırımdır. Günümüz dünyasında kendini geliştirmek ve bunu bir alışkanlık haline getirmek, rekabetçi piyasada yer bulabilmek ve sağlam bir pozisyona yerleşebilmek için oldukça önemlidir. Ancak kimi zaman fiziksel koşullarda verilen eğitimler için yoğun programımız içinde vaktimiz olamayabilir. Bu durumda, eğitim almak istediğimiz konu üzerine piyasaya sürülmüş olan eğitim yazılımları imdadımıza yetişir.

Eğitim Yazılımları Nedir?

Eğitim Yazılımları Nedir?

Artık hemen her yaştan ve her profilden insan bilgisayar kullanımı konusunda en temel bilgiye sahip. Bilgisayarlarımızı profesyonel amaçlarla ve eğlence amacıyla kullanıyoruz. Bir boyut daha ekleyerek kişisel gelişiminiz için gerekli olan eğitimleri de bilgisayar üzerinden alabiliyorsunuz. Bunun için tasarlanmış ve geliştirilmiş olan birtakım programlar ve yazılımlar bulunmakta. Bunlara eğitim yazılımları adını veriyoruz. Temel bilgisayar bilgisinden, yabancı dil bilgisine ve özel amaçlara ve profesyonel gelişime yönelik eğitim yazılımlarına ve programlarına kadar pek çok skalada evinizde, bilgisayarınızın başında oturarak eğitim alabiliyorsunuz. Örneğin, yeni bir dil öğrenmek için yabancı kursuna gitmenize gerek kalmıyor ve siz öğrenmek istediğiniz dile ait bir eğitim seti satın alarak bilgisayarınıza yüklüyor ve öğrenmeye hemen başlayabiliyorsunuz.

Eğitim Yazılımları Örnekleri

Eğitim Yazılımları Örnekleri

Kategorimiz üzerinden satın alabileceğiniz eğitim yazılımları pek çok alanda kendinizi geliştirmenize yarayan, bilgisayara kurulumu kolayca tamamlanan, anlaşılır ve hızlı programlardır. Örneğin, Autocad öğrenmek için, temel ve gelişmiş düzeylerde bilgi veren bir Autocad yazılımı satın alabilirsiniz. Aynı zamanda görsel işlerle uğraşan kişiler için bir gereklilik olan Photoshop eğitimi için binlerce lira para dökmenize gerek kalmadan bir Photoshop eğitim seti edinebilirsiniz. Görsel eğitim seti olarak adlandırılan videolu, sesli ve e-kitaplı eğitim setleri sayesinde pek çok alanda eğitim almanız mümkün. Java görsel eğitim seti web sitemizde bulabileceğiniz bu setlerden yalnızca biri. İngilizce eğitim yazılımları başta olmak üzere, çeşitli yabancı dil öğrenme programları için de kategorimizi inceleyebilirsiniz. İspanyolca, Portekizce, Japonca, Arapça eğitim seti, Almanca eğitim seti ve Rusça eğitim seti sayesinde bilgisayar karşısında yabancı dil öğrenmenin tadına varacak, kendi eğitim saatlerinizi kendiniz belirleyeceksiniz.

Eğitim Yazılımları Fiyatları

Eğitim Yazılımları Fiyatları

Eğitim yazılımları yukarıda da bahsettiğimiz üzere pek çok farklı alanda kullanıcıların evde, iş yerinde ya da bilgisayarlarını götürdükleri her yerde kişisel gelişimleri için yatırım yapmalarını sağlayan yazılımlardır. Bu yazılımlar hemen herkesin bütçesine uygun olması gerekliliği düşünülerek fiyatlandırılırlar. Bu nedenle, dışarıda gideceğiniz kurslardan her zaman daha ucuzdurlar. Web sitemiz yoluyla satın alacağınız eğitim yazılımları fiyatları açısından piyasada size vaat edilen kurs fiyatlarının çok altındadır. Hem ucuz hem de kaliteli bir eğitim için siz de eğitim yazılımlarını tercih edebilirsiniz. Diğer oyun ve yazılım çeşitlerimizi görmek için buraya tıklamanız yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Eğitim Yazılımı Türleri

(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Marka

CORELDRAW (1)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Eğitim Dili

(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Eğitim Konusu

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL