Antivirüs Programları

Bilgisayar virüsleri birkaç on yıl öncesinden bu yana bilgisayar kullanıcılarının gündemini önemli biçimde işgal etmeye başladı. Zararlı yazılımlar ve bilgisayar virüsleri, büyük şirketler ve kurumlar kadar kişisel bilgisayar kullanıcılarının da zarar görme ihtimalini doğurdu. Bu nedenle, bilgisayarlardan akıllı telefonlarımıza kadar bulaşan farklı bilgisayar virüslerini engellemek için üst düzey koruma sağlayan antivirüs programları bir gereklilik halini aldı.

Antivirüs Programları Nedir, Ne İşe Yarar?

Antivirüs Programları Nedir, Ne İşe Yarar?

Bilgisayarlarınızın ve verilerinizin güvenliğini sağlamak, bilgisayarlarınızı zararlı yazılımlardan korumak için geliştirilen bilgisayar programlarına antivirüs programları adı verilir. Antivirüs programları, bilgisayarınızdaki bilgisayar virüslerini tespit etmek, karantinaya almak ve virüs bulaşmış dosyalarınızı bilgisayar virüslerinden temizlemek için yazılmış programlardır. Bilgisayarlarımız internet ortamında virüslere karşı her zamankinden daha fazla hassas konuma geldiklerinden, antivirüs programları kullanmak ve sürekli aktif halde tutmak gereklidir. Antivirüs programları öncelikle bilgisayarınızı ve verilerinizi tarayarak virüsleri tespit eder. Ardından karantina aldığı veri ve dosyaların üzerinde çalışarak virüsleri siler ve bilgisayarınızı virüs ve zararlı yazılımlardan arındırır. Aynı zamanda hacker saldırılarını da engelleyen antivirüs programları, kısaca antivirüs olarak adlandırılırlar.

Antivirüs Programları Nelerdir?

Antivirüs Programları Nelerdir?

Web sitemizde bulabileceğiniz antivirüs programları bilgisayarınızda bulunan bütün verileri baştan aşağıya korumak ve virüs ile kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza bulaşmasını önlemek üzere tam koruma sağlar. Kategorimizde yer alan antivirüs programları full paket halinde satılırlar ve bu paketler sayesinde bilgisayarınız belli bir süre boyunca korunur. Dijital güvenliğinizi asla elden bırakmayan bir antivirüs programı satın almadan önce firmaların sizlere sunduğu deneme sürümlerini deneyerek sizin için uygun olan antivirüs programına karar verebilirsiniz. Web sitemizle anlaşmalı mağazaların sizlere sunduğu antivirüs programlarının en iyisi ve en kalitelisi olacaktır. Kategorimizde inceleyebileceğiniz antivirüs programları isimleri ve markaları arasında Avast antivirüs programları, Kaspersky ve nod32 antivirüs programı gibi ürünler bulunmaktadır.

Antivirüs Programları Fiyatları

Antivirüs Programları Fiyatları

Internet üzerinden erişebileceğiniz ücretsiz antivirüs programları çoğu zaman bilgisayarınızı kısmen korur ve güvenilir değillerdir. Bir antivirüs programı alırken, her detayı kapsayan full koruma sağlayan bir ürün satın almanız bilgisayarınızın korumasını şansa bırakmayacağınız anlamına gelir. Bu nedenle, ücretsiz antivirüs programları yerine garantisi ve hesap verebilirliği olan antivirüs programlarını tercih etmelisiniz. Üstelik ücretli antivirüs programları için ayırmanız gereken bütçe de sizi zorlamayacaktır. Alışverişinizi web sitemiz üzerinden yaparak en uygun antivirüs programları fiyatlarından faydalanabileceksiniz. Diğer oyun & yazılım ürünleri için Oyun & Yazılım kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bilgisayar Virüsleri Hakkında İlginç Bilgiler

  • İlk bilgisayar virüsünün adı Creeper Virüsü’ydü ve 1970’li yılların başında yazılmıştı.
  • Bilgisayar virüslerini yazıp yayan kişilerin pek çoğu 14 ila 25 yaşları arasında erkeklerdir. Çok az kadın virüs yazarı tespit edilmiştir.
  • Günümüzde her ay en az 6000 yeni bilgisayar virüsü yaratılıp internet üzerinden yayılmaktadır.
  • Tüm zamanların en büyük maddi zararına sebep olan virüsün adı MyDoom’dur. 2004 yılında 3.8 milyar dolar zarara neden olmuştur.

Antivirüs Programı Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Ücretsiz antivirüs programları çoğu zaman temel düzeyde koruma sağlar. Oysa ücretli programlar satın alarak daha kapsamlı bir koruma sağlayabilirsiniz.
  • Evinizde ya da ofisinizde bulunan bütün bilgisayarlar tarafından desteklenen bir antivirüs programı satın almanız daha kârlı olacaktır.
  • Satın alacağınız antivirüs programı için mutlaka bir müşteri hizmetleri servisinin ve garantisinin olup olmadığını kontrol edin.

Antivirüs Programları

için 2,185 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Avast (36)
(1)
Bullguard (7)
(2)
Comodo (29)
(1)
(1)
ESET (504)
Eset Nod 32 (116)
F-Secure (16)
(1)
(2)
Kaspersky (249)
Mcafee (22)
(2)
Norton (32)
Pc Tools (6)
Symantec (8)
Trendmicro (37)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı Sayısı

(304)
(198)
(166)
(133)
(51)
(16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(159)
ve üzeri (190)
ve üzeri (195)
ve üzeri (195)
ve üzeri (197)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL