Ofis Programları

için 631 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ofis Programları

Bilgisayarların gelişmesi ile birlikte ortaya çıkan kelime işlemci programlar sayesinde döküman düzenlemek oldukça kolay bir hal aldı. Günümüz ofis programları sayesinde, dikkat çeken iş sunumları hazırlayabilir, raporlarınızı düzenleyebilir ve kitaplar yazabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm MS ofis programları bu kategoride beğeninize sunuluyor.

Office Programları Nelerdir?

Office Programları Nelerdir?

Ofis programı denilince akla ilk gelen Microsoft Office programları günümüzde neredeyse her bilgisayarda kullanılmaktadır. Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint gibi programları bulunan Microsoft Office yazılımları ile ödevler hazırlayabilir veya muhasebe tabloları oluşturabilirsiniz. Birçok kullanıcı kitlesi tarafından sıklıkla kullanılan ofis programlarının özellikleri arasında yer alan afiş hazırlama fonksiyonu sayesinde istediğiniz reklam afişlerini, duyuruları, ilanları kitlelere kolaylıkla duyurabilirsiniz. Verim Basic muhasebe programları ile evinizin, firmanızın veya çalıştığınız kurumların muhasebe ve ödeme tablolarını kolaylıkla bilgisayarınızda tutabilir hem paradan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. İşin uzmanı olmak isterseniz ofis programları dersi alabilir ya da ofis programları kursuna katılabilirsiniz.

Office Programları ile Neler Yapılabilir?

Office Programları ile Neler Yapılabilir?

İş yerindeki uluslararası iş sunumlarınızı, faturalarınızı, epostalarınızı tercüme etmek için kullanabileceğiniz, Babylon 9.0 tercüme ve sözlük programı ile birçok dili tercüme edebilir ve 75 ülkenin diline ait geniş kelime haznesine sahip bir sözlüğe sahip olabilirsiniz. Adobe Acrobat programı ile dijital alanda birçok dosyanızı görüntüleyebilir, taranmış belgelerinizi yüksek çözünürlüklü olarak e-posta yoluyla çalışanlarınıza ve iş ortaklarınıza gönderebilirsiniz. Apple firmasının müşterilerine sunduğu Macbook ve iMac cihazlarda çalışan MC ofis programları arasında sayılan iWork ofis yazılımı paketi ile siz de kendi ofisinizi dijital dünyaya taşıyabilir, iMovie programı ile kendi filmlerinizi oluşturabilir, Pages programı ile dökümanlar hazırlayabilirsiniz. Üstelik yeni nesil iPad ve Macbook cihazları ile birlikte gelen bu ofis programlarını Windows tabanlı cihazlarda da kullanabilirsiniz.

>Office Programları Fiyatları Ne Kadar?

Office Programları Fiyatları Ne Kadar?

Ofis programları ile iş hayatınızı daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Ofis programı fiyatları, programların özelliklerine ve fonksiyonlarına göre belirlenirken, bütün ofis programları internet üzerinden satın alınabilmektedir. Ofis programları arasında yer alan ve genellikle muhasebeciler tarafından kullanılan hesaplama uygulamaları ile şirketinizin veya firmanızın hesap tablolarını dijital ortamda tutabilirsiniz. Ofis programları, kilolarca hesap defteri yükünden kurtulmanıza da yardımcı olur. Tüm ofis programları isimleri arasında gezinmek, tüm ofis programı çeşitlerini incelemek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir ofis programı satın almak için doğru yerdesiniz. Bilgisayarınız için ihtiyaç duyabilieceğiniz diğer oyun ve yazılımsal programlara Oyun & Yazılım kategorisi üzerinden ulaşabilmeniz mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

APERTURE (1)
BABYLON (1)
CORELDRAW (1)
(215)
İlon (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Lisans Tipi

(164)
(52)
(16)
Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı Sayısı

(214)
(8)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Sistem Mimarisi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(39)
ve üzeri (42)
ve üzeri (44)
ve üzeri (44)
ve üzeri (44)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL