Dijital İndirilebilir Lisans

için 272 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dijital İndirilebilir Lisans

İster iş için, ister kişisel kullanım için olsun; pek çoğumuz bilgisayarlarımızda özel yazılım ve kurulum gerektiren bilgisayar programları kullanabiliyoruz. Bu programların kimisi lisanssızken kimisi özel bir lisans gerektiriyor. Dijital indirilebilir lisans kullanarak lisans satın alabileceğiniz bu programları dilediğiniz süre boyunca kullanmanız mümkün.

Dijital İndirilebilir Lisans Nedir?

Dijital İndirilebilir Lisans Nedir?

Ürün aktivasyon kodu, ürün aktivasyon şifresi ya da elektronik lisans olarak da bilinen dijital lisanslar, indirmiş olduğunuz programın yasal lisansını satın almanıza ve süresiz kullanıma erişmenize vesile olur. Dijital indirilebilir bir lisans satın aldığınızda aslında herhangi bir fiziksel ürün satın almış olmazsınız. Bunun yerine aktivasyon kodunu satın aldığınız ürünün lisans kodu ya da indirme linki, doğrudan e-mail adresinize gönderilir. Bu kod çoğunlukla siz satın almayı gerçekleştirdikten sonra en geç 24 saat içerisinde tarafınıza iletilmiş olur. Tekrar hatırlatmakta fayda vardır ki elektronik lisans satın aldığınızda elinize kargoyla herhangi bir fiziksel ürün, CD ya da DVD gönderilmemektedir.

Ürün Aktivasyon Kodları Nasıl Çalıştırılır?

Ürün Aktivasyon Kodları Nasıl Çalıştırılır?

Aktivasyon kodunuzu satın aldıktan sonra elektronik lisans bilgileriniz, doğrudan n11.com üzerinde kayıtlı olan mail adresinize gönderilir. Bununla birlikte kodun gönderildiğine dair anlık SMS bilgisi de firma tarafından n11.com hesabınızda kayıtlı cep telefonu numaranıza gönderilmektedir. Kimi kodların ulaşması en fazla 10 dakika sürerken, kimisi satın alma gerçekleştikten sonraki 24 saat içerisinde tarafınıza iletilir. Bu süre, satın almış olduğunuz lisansın, dolayısıyla da programın markasına göre değişmektedir. Kodu teslim aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey, halihazırda çalıştırmış olduğunuz ilgili programa ürün aktivasyon kodunu girmektir. Anında aktive olacak programı süresiz ve kısıtlamasız bir biçimde kullanma imkanına sahip olacaksınız.

Hangi Programlar İçin Aktivasyon Kodu Satın Alabilirim?

Hangi Programlar İçin Aktivasyon Kodu Satın Alabilirim?

Kategorimizde pek çok farklı bilgisayar yazılımı için ürün aktivasyon kodu lisansı bulmanız mümkün. SQL Server, Microsoft, Zyxel, Windows, Office 365 ve Adobe gibi bilgisayar devlerinin program şifrelerini burada bulabilir ve herhangi ekstra bir uğraşa girmeden tek tıkla satın alabilirsiniz. Antivirüs yazılımları çoğunlukla 6 ay gibi bir süre ile kısıtlı olurken diğer lisansların büyük bir çoğunluğu süresiz ve limitsiz olarak satılmaktadır. En hızlı olarak gönderilen lisanslar Microsoft'un olurken diğer markaların aktivasyon kodlarının ulaşması bir tık daha uzun sürebilir. Aktivasyon kodunuzun taahhüt edilen süre içerisinde tarafınıza ulaşmaması durumunda ilgili mağaza ile iletişime geçebileceğiniz gibi n11.com'un müşteri destek hattını da kullanabilirsiniz. Eğer özellikle antivirüs programları arayışı içerisindeyseniz buraya tıklayarak tüm programları inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(68)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (11)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL