Barkod Ürünleri

Ofis elektroniği vazgeçilmezlerinden, özellikle de fiziksel satış yapan işletmelerin baş ihtiyaçlarından olan barkod ürünleri, örneğin barkod okuyucu ve barkod yazıcı, ürün bilgilerine kolayca erişim sağlayarak hem vakitten tasarruf yaptırır hem de ürün karışıklıklarını önler.

Barkod Nedir?

Barkod Nedir?

Barkod, farklı genişlikler ve boyutlardaki çizgilerden oluşur. Bu çizgilerin her biri çeşitli verileri içerir. Barkod, barkod okuyucuya okutulduğunda bütün bu veriler bağlı cihaza aktarılır. Barkod sistemi genelde çok sayıda ürünü düzenlemeye, bilgileri saklamaya veya tek bir ürün hakkında fiyat veya benzeri özelliklere ulaşmaya yardımcı olur. Barkodlar ülkeden ülkeye ve üründen ürüne geniş bir çeşitlilik taşır. Karekod ise barkoddan farklıdır. Adından anlaşılacağı üzere kare şeklindedir ve piksel piksel görümlü, iki boyutludur. Amacı barkod gibi verileri düzenli bir şekilde sunmak veya bazı verileri şifrelemektir ama daha çok ilaç sektöründe kullanılır. Barkod oluşturmak için bir barkod yazıcıya ihtiyaç vardır.

Barkod Ürünleri Nelerdir?

Barkod Ürünleri Nelerdir?

Barkod okuyucu veya diğer adıyla barkod tarayıcı, satış noktası tarayıcısı olarak da bilinir. Bu cihazlar barkod okumak için özel olarak üretilir. Marketlerde ürünler kasadan geçerken genelde masaüstü lazer barkod okuyucuları görürsünüz. Mağazalarda fiyat sorarken kablolu veya kablosuz barkod okuyucuları da muhtemelen fark etmişsinizdir. Müşteri olarak size ürünlerin fiyatları konusunda yardımcı olan bu cihazlar aslında mağazalara ve üreticilere ürünlerin renk, model veya diğer bilgilerinde de yardımcı olur. Barkod okuyucular sayesinde satış miktarı ve stok durumu gibi bilgileri de elde edebilirsiniz. Barkod yazıcısı barkod oluşturup barkod etiketi basabilir. Bu cihazın oluşturduğu barkodları barkod okuyucusu ile okutabilirsiniz. Karekod okuyucu almak isterseniz ürünün adının bu olmasına veya bu özelliği taşıdığına emin olmalısınız.

Barkod Okuyucu Fiyatları Ne Kadar?

Barkod Okuyucu Fiyatları Ne Kadar?

Barkod yazıcı fiyatları ve barkod okuyucu fiyatları ayrı cihazlar olduğu için ayrı değerlendirilir. Ama genel olarak barkod ürünlerinin fiyatları aradığınız modele ve markaya göre değişiklik gösterebilir. Kablolu modeller kablosuz modellerden biraz daha ekonomik olabilir. Barkod okuyucular ve yazıcıların uzun süre kullanacağınız ürünler olacağını hesaba katarsanız sadece fiyata değil kaliteye de bakmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Zebez, Honeywell, Datalogic, Zebra, Brother, Godex, Champtek, Tanex, Numa, Gorex, Sanem, Tazga ve diğer birçok markanın barkod ürünlerini web sitemizde bulabilirsiniz. Barkod ürünlerinin yanı sıra yine iş yerinizde lazım olabilecek hesap makinesi, yazarkasa ve fotokopi makinesi gibi ofis elekt ronik ürünlerini Ofis Elektroniği kategorimiz üzerinden hemen sipariş verebilir, kısa süre içinde ürünlerinizi teslim alarak işletmenizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Barkod Ürünleri

için 5,126 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Argox (247)
Barfas (1)
Bellona (1)
Brother (19)
BY&DK (1)
Champtek (10)
Cipherlab (17)
Datalogic (257)
(3285)
Godex (57)
Gorex (4)
Honeywell (234)
NETUM (37)
Numa (16)
Sanem (10)
Tanex (32)
Tazga (25)
Yumite (22)
Zebex (289)
Zebra (296)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Karekod Okuma

(801)
(617)
Başka bir kelime deneyin

Barkod Bağlantı Arabirimi

USB (1252)
Ethernet (83)
Ps2 (30)
Seri Port (28)
Başka bir kelime deneyin

Barkod Bağlantı Türü

(959)
(324)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(187)
ve üzeri (232)
ve üzeri (239)
ve üzeri (239)
ve üzeri (242)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL