Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

iPad & Tablet Aksesuarları

için 54,678 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

iPad ve Tablet Aksesuarları

Günden güne gelişen teknoloji ile birlikte insan hayatında birçok değişim meydana geliyor. Teknoloji ile birlikte gelişim gösteren insanlar, çeşitli alanlarda uzmanlık ortaya koyuyor. İş, eğlence, eğitim gibi birçok konuda geniş kullanım alanına sahip olan bilgisayar ve tabletler, geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Çocuk kullanıcıdan yaşlı kesime kadar herkesin tercih ettiği bu teknolojik aletler, dünya üzerinde de oldukça fazla tercih ediliyor. Farklı markalar aracılığıyla piyasaya sunulan iPad ve tablet aksesuarları, kullanıcı beklentisi ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanıyor. Uzman kadrolar ile büyük bir özenle tasarlanan bu ürünler, öncelikle kaliteli ürünler sergilemeyi amaçlıyor. Alanında uzmanlık geliştirmiş bazı markalar aynı zamanda en çok tercih edilen popülerliğini artırmak istemekte olup çeşitli özellikler ile piyasa da yerini alıyor. Her aşamasında kontrol edilen ürünler özel olarak tasarlanıyor ve kaliteli yapısı ile kullanıcısına sunuluyor. Tablet aksesuarları kılıf, kalem, tablet çantası, şarj makinesi gibi birçok farklı özellik taşıyan materyal bulunduruyor. Farklı işlevlere sahip olan bu ürünler, özellikleri ile kullanım amacına hizmet ediyor. Tablet aksesuar modelleri, kullanıcısının her türlü ihtiyacını karşılamaya ve etkileyici tasarımları sunmaya devam ediyor. Son dönemlerde popülaritesi hızla artan, dinamik ve kolay kullanımı ile tüm dikkati üzerine toplayan bu aksesuarlar, farklı alanlarda kullanım sunuyor. Bu bazen oyun ve eğlence alanı olurken bazen de eğitim ve iş için gerekli ürünler içerebiliyor. Her yaştan kişiye hitap eden, farklı tasarım ve özellik içeren aksesuarlar, pratik kullanımı sayesinde zamandan tasarruf sağlamayı hedefliyor. Geniş kullanıcı kitlesine sahip olan bu ürünler, birçok ülkede ve bölgede de yoğun bir ilgi uyandırıyor. Bu özel tasarım aksesuarları dönerli ve eğilebilir modelleriyle farklı yönlere dönebilme özelliği sergiliyor. Kullanım açısından oldukça rahat olan bu ürün modeller, dış etkenlere karşı koruyarak uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor. Farklı tasarım ve desenleri ile dikkat çekici bir özellik sunarken aynı zamanda stand özelliği ile fonksiyonlu kullanıma sahiptir. Cihaz üzerinde bulunan tasarımı sayesinde tuşlara erişim kolaylığı sağlanıyor. Özel tasarım ve işlevsellik ile hazırlanan aksesuarlar kullanıcıların memnuniyeti için donatılıyor. Taşınabilirlik özelliği ile rahatlıkla kullanılabilecek aksesuar modelleri, aksesuar ve yedek parça ürün yelpazesi ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

iPad ve Tablet Aksesuarı Çeşitleri

iPad ve Tablet Aksesuarı Çeşitleri

iPad ve tablet aksesuarları, kaliteli yapısı ve farklı işlevsel özellikleri ile birçok kullanıcının ilgisini çekmeyi başarıyor. Çeşitli alanlarda kullanım imkanı sağlayan bu ürünler, aynı zamanda hız, güç ve koruyuculuğu ile kullanıcılar için önemlilik taşıyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik tasarlanan bu araçlar istenilen her ürün için farklı tasarım modelleri sunuyor. Kullanıcı beğenisine ve tercihine göre hazırlanmış olan desen ve farklı renk modelleri kullanıcılarını karşılıyor. iPad kılıfları deri, plastik, silikon ve kumaş materyal açısından çeşitli özellikler sergiliyor. Kullanıcıların tercihleri doğrultusunda birçok ürün alternatifi sunulurken piyasa üzerinden ulaşılıyor. Tablet üzerinde video izlemek, kitap okumak ve benzer türde birçok kullanım alanlarına sahip oluyor. Yatay ve dikey kullanıma uygun olarak hazırlanan bu ürün kılıfı çıkarmadan bütün slotlara girmenizi sağlıyor. Kamera, speaker, kulaklık çıkışı, şarj portu, ses artırma-azaltma düğmesine ulaşımı sağlarken aynı zamanda seyahat sırasında üst düzey koruma sağlıyor. Koruyucu kılıf modelleri, dışarıdan gelen darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı olmakla birlikte zayıflatılmış mıknatıs kullanılıyor. Bu sayede manyetik alandan cihazı koruyarak uzun ömürlü kullanım fırsatı sunuyor. Mıknatıslı yapı ile hem daha pratik kullanım sunuluyor hem de cihazın güvenliği saplanıyor. Kaliteli ve dayanıklı materyaller ile farklı şekillerde stand olabilme özelliği sunuyor. iPad ve tablet aksesuarları, arka kaplama ve ön kısım materyalleri ile özel malzemelerden üretiliyor. Dışarıdan gelen darbe, kir ve çiziklerden, koruyan kılıf, kalem koyma bölmesi sayesinde pratik bir kullanım sunuyor. Ürün modlelri, cihaz üzerinden çıkarılmadan çıkarmadan bütün slotlara erişilebiliyor. Kolayca takıp çıkarılabilir ve katlanabilme özelliği sayesinde rahat kullanım imkanı sunuyor. Yapısı ve kalitesi ile uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Katlanabilir, bükülebilir ve eğilebilir özellikleri ile birçok alanda konforlu kullanım yansıtıyor. Bunun yanı sıra iPad ve tablet aksesuarları, kademeli, katlanabilir, ayarlanabilir ve taşınabilir özellikler sunuyor. Tüm tabletler için uygunluk gösteren bu ürünler seviyeli ayarlanabilir yükseklik özelliği sergiliyor. Kullanım kolaylığı ve isteğe göre ayarlanması sayesinde vücut sağlığını korumaya yardımcı oluyor. Küçük boyutlu olmaları ve kolay taşınabilirlik gösterirken ev, seyahat, ofis için uygundur. Kaymaz yapı özelliği ile hasarı en aza indiriyor.

Modern iPad ve Tablet Aksesuarları

Modern iPad ve Tablet Aksesuarları

Çevresel koşullar ve ekosistemdeki değişimler insanoğlunun yaşamını günden güne değiştiriyor. Gelişen teknoloji ile birlikte daha bilinçli bir toplum yetişiyor. Farklı modeller ve tasarımlarla insanların ilgisini çeken kulaklık ve hoparlör modelleri, kaliteli yapısı ile gözler önüne seriliyor. Uyumlu kulaklık ürünleri, yüksek ses kalitesi ile istenilen düzeyde ayarlanabiliyor ve artı bir materyal kullanılmasına gerek kalmıyor. Kulak içi, kulak üstü ve mikrofonlu kulaklık modelleri her alanda rahatlıkla kullanım fırsatı sunuyor. Kulaklık gibi daha birçok aksesuar modeli farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Son teknoloji ve gelişmiş seçenekleri ile ürünler hem yurtiçi hem de yurt dışında büyük ilgi görüyor. Hoparlör modelleri farklı renk tasarımları ile dikkat çekiyor olup özel tasarım modeller sergileniyor. Bu özel tasarımlar dış görünümleri açısından birbirinden farklı tarzı yansıtıyor. Birçok rengin eşsiz tonları ile bezenen iPad ve tablet aksesuarları kırmızı, mavi, yeşil, siyah ve beyaz gibi belirli renkler ile destekleniyor. Kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde eşsiz modeller gözler önüne seriliyor. Güçlü hoparlörler ile kaliteli müzik deneyimi sunarken aynı zamanda iki, üç ve daha fazla hoparlör ile bağlantı kuruluyor. Bağlantı kablosu ve diğer yardımcı materyaller sayesinde cihazlarla uyum sağlanıyor. SD kart girişi, ses dekoder çipi, radyo destekleyici ve USB gibi birçok materyal ile kullanım kolaylığı sağlanıyor. Bu ürünler, özelliği ile doğrudan kullanarak yumuşak, pürüzsüz ve dinamik ses özelliği ile tüm ses düzeyleri ayarlama imkanı sunuyor. Kapsama alanı ile geniş bir zemin hazırlayan modeller, bilgisayar, tablet, telefon ve diğer elektronik ürünler ile kullanım imkanı sunuyor.tablet şarj aleti modelleri, kullanılan marka ve kullanım tipine uygun bir şekilde farklılık göstermekte olup cihaza uygun özel olarak tasarlanıyor. Şarj cihazı modelleri, volt, amper USB çıkışlı şarj başlık gib materyaller ile destekleniyor. Otomatik amper ayarlı olan bu ürünler cihaza zarar vermiyor. iPad ve tablet ürünleri belirli kullanım alanları ile birçok alanda ortam hazırlıyor. Kaliteli ve dayanıklı yapısı ile dikkat çekerken her yaş ve cinsiyet ile kullanıcı kitlesi sağlıyor. Üreticilerin büyük bir hassasiyet çerçevesinde piyasaya sunduğu ürün modelleri, geniş ürün yelpazesi ile kullanıcı beğenisine sunuluyor.

İşlevsel iPad ve Tablet Aksesuarları

İşlevsel iPad ve Tablet Aksesuarları

Sürekli olarak kullanılan ve birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen iPad ve tablet aksesuarları, çeşitli alanlarda kullanım alanları sağlıyor. Farklı materyaller aracılığı ile gündelik yaşam üzerinde ufak ve pratik ürünler olması sayesinde büyük artıları bulunan bu modeller, farklı donanım özellikleri bakımından da kendi içinde ayrılıyor. Tablet çizim kalemi ve diğer ürünmodelleri piyasa özel olarak yerini alıyor. Ekran çizim kalemi modeli rahat kavrama ve ergonomik sap tasarımı ile kullanım kolaylığı sunuyor. Dokunmatik ekran iPad ve tabletler için ideal olup ekran üzerinde parmak izi azaltıcı etki sağlıyor. Dokunmatik ekranlı aygıtlarda, oyun, yazım ve çizim için kullanılan bu ürün modeli, alüminyum alaşım ve bakır materyallerinde üretiliyor. Tüm cihazlar ile uygunluk gösteren modeller, bluetooth bağlantısı gerekmeden kullanım sağlıyor. iPad ve tabletlerde çizim ve yazmayı yeniden tanımlıyor. Gerçek bir kalem kullanıyor hissi ile yazabilme özelliği sunarken ergonomik dizaynı sayesinde rahat bir tutuş imkanı sergiliyor. Çizim kalemi, sessiz çalışma deneyimi, dokunmatik arayüz, çift hassasiyet teknolojisi sunuyor. Yanlışlıkla temasa karşı korumanın yanı sıra mat tasarım teknolojisi ile 10 saate kadar çalışma süresi tanınıyor. Çizim kalemleri ile konforlu kullanım alanları oluşturulurken bunun yanı sıra sessiz kullanım fırsatı sayesinde rahatsız etmiyor. Diğer aksesuarlar arasında bulunan tablet klavyesi modelleri kablosuz klavye modeli olup Bluetooth ile çalışıyor. Q Klavye düzeni bulunan bu ürün, ultra ince özellikte bir görünüm sergiliyor. Klavyelerin nitelikli özellikleri ile belirli modellerin ölçüleri farklılık gösteriyor. İnce, ultra ince kalın ürünler çeşitleriyle sergileniyor. Şarjlı ve aynı anda iki cihaz bağlantı özelliği gösteriyor. Ürün modlelri saat kullanımı açısından da değişiklik gösteriyor olup 100 saat ve üzeri kullanım süresi sunuyor. Çeşitli aksesuarlar ile birlikte görüntü ürünleri de bulunuyor. Aksesuarlar işlevsel özelliklerle dolu olan estetik olarak kullanıcıların tatmin olmasını sağlıyor. Özel tasarımı ile bulunduğu mekana şıklık katan bu ürün modelleri, kaliteli yapısını gözler önüne seriyor. Dönen başlık ve kamera ayarı ile kurulum gerektirmeden hemen çalıştırılabiliyor. Kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünler, her alanda kullanıma uygun bir yapı sergiliyor.

Şık iPad ve Tablet Aksesuarları

Şık iPad ve Tablet Aksesuarları

Gelişen teknolojinin etkisi ile birlikte daha tasarruflu ürünler ortaya çıkarılıyor. Bu ürünler ile birlikte enerji tasarrufu sağlandığı görülüyor. Tüm bu artılarıyla çeşitli kriterler ortaya çıkıyor. iPad ve tablet kullanımı ile birlikte daha pratik ve işlevsellik kazanılıyor. Pratik kullanım söz konusu olan bu ürünlerin çeşitli özellikleri ile birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. iPad batarya ve diğer güç cihazları, dokunmatik ürünler için oldukça büyük önem taşıyor. iPad ve tabletlerin güçlü olması cihazın içinde birçok veri bulundurmasına ve daha uzun ömürlü olmasına yardımcı oluyor. Batarya modelleri, kademeli giriş gerilimi ve frekans özellikleri ile çeşitli ürünler ile sergiliyor. Ürünler güç, akım ve amper ile nitelikli performans yansıtırken aynı zamanda cihazda bulunan fotoğraf ve videoları paylaşmak için pratiklik sunuyor. Müzik dinleme, film izleme video gibi özellikler ile çözünürlüğünü destekliyor. iPad ve tablet aksesuarları, sinyal kalitesinde bozulma olmaksızın aktarım sağlarken aynı zamanda 3D video ve gerçek 3D oyun deneyimi sunuyor. Esnek materyalleri ve dış yapısı sayesinde kablo çekirdeğini dış etkenlere karşı koruyarak kaliteli yapısını sergileyen bu ürün modelleri, sinyal aktarımında minimum dirençle yüksek oranda hassasiyet sağlıyor. Üreticiler kullanıcılar için farklı aksesuarlar ile oldukça tatmin edici seçenekler sunuyor. Her ihtiyaca uygun aksesuar modelleri konusunda kullanıcısını düşünüyor. Tablet cam koruyucu aksesuarları ile cihazlar için koruma oluşturuluyor. Dışarıdan gelen sert darbeler ve çizilmeler karşı etkili olan bu ürün modelleri farklı ürün seçenekleri sunuyor. iPad aksesuar modelleri, nano cam, ekran koruyucu temperli cam özellikleri ile korumalı bir yapı sergiliyor. Ekran ve diğer ürünler için kullanılan koruyucular, esnek ve ince bir yapıya sahiptir. Darbelere karşı daha güçlü yapısı ile antibakteriyel bir yapı sunuyor ve üzerinde bakteri barındırmaz. Esnek ve kalın bir ürün olan bu model, keskin objelere karşı cihazı koruyor. Çeşitli aksesuar modelleri, dokunmatik ekranın hassasiyetine etki etmeyerek uzun süre ekranınızı koruyor. Kolayca çıkabilen cam ekran, ekran üzerinde hiçbir iz bırakmıyor.

Yeni Nesil iPad ve Tablet Aksesuarları

Yeni Nesil iPad ve Tablet Aksesuarları

Modern dünyada üzerinde geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan tabletler, her yaş kesimi tarafından tercih ediliyor. Teknolojik gelişme ile birlikte hem yurtiçi hem de yurtdışında hızla ilerleme kaydederken insan gelişimine de katkı sağlıyor. Doğru kullanımıyla oldukça büyük katkı sağlayan bu cihazlar, gerekli aksesuarlar ile destekleniyor. Günümüzde birçok alanda kolaylık sağlayan bu cihazlar, çeşitli alanlarda da kullanım fırsatı sunuyor. iPad çantası markalar tarafından kullanıcı tercihleri doğrultusunda farklı renk ve türüne göre tasarlanıyor. Bu modeller, kumaş, polyester ve diğer dayanıklı malzemeden yapılmış olup üst düzey koruma sağlıyor. Küçük boyutlu, büyük kapasiteli hazneleriyle rahat kullanım sunarken aynı zamanda gizli bölmeler ile güvenli kullanım özelliği sunuyor. Kompakt ve hafif, taşıması, ısı dağılımı, rahat ve nefes alabilir özellikleri ile dikkat çekiyor. Hafif malzeme yapısına sahip ürünler su geçirmez özelliği ile gözde parçalar haline geliyor. Kullanılan özel ve kaliteli malzemeler sayesinde sırtta ağırlık yapmayan bu ürün geniş haznesi sayesinde kolay kullanım fırsatı sunuyor. Aksesuar modelleri yeşil, kırmızı, mavi ve siyah renk seçeneklerini kullanıcısının beğenisine sunuyor. Benzer özelliklere küçük cihazlar için kullanım fırsatı sunuyor. Ürün tasarımına bağlı olarak cırtlı geniş ön ceple alternatif kullanım sağlarken aynı zamanda köpük desteği ile darbelere ve çizilmeye karşı ekstra dayanıklılık sergiliyor. Üstten açılma özelliği ve ayarlanabilir omuz askısı ile konforlu kullanım sunuyor. iPad ve tablet aksesuarlarının birbirinden farklı renk seçenekleri ve farklı teknik özelliklerine sahip modeller üreticileri tarafından piyasaya sürülüyor ve kullanıcı tercihine bırakılıyor.