Ekran Koruyucusu

Tabletleriniz ne kadar yoğun bir testten geçirilirse geçirilsin günlük yaşamda siz onları kullanırken başlarına bir şey gelmesi an meselesi. Yere düşen veya başka bir darbe alan tabletlerin en hassas, en kırılmaya müsait yeri ise ekranları. Bilgisayar aksesuar ve yedek parçalarından biri olan iPad ve tablet ekran koruyucusu, tabletinizi görünmez kazalara karşı koruyan bir kahraman, üstelik ekran tamirine kıyasla çok çok daha ekonomik.

Ekran Koruyucusu Nedir, Ne İşe Yarar?

Ekran Koruyucusu Nedir, Ne İşe Yarar?

Aksesuar & Yedek Parça kategorisinde yer alan ekran koruyucusu, adından kolayca anlaşıldığı üzere, telefon ve tablet gibi hassas bileşenlere sahip cihazlarınızın ekranını korumayı sağlar. Ekrana gelen darbeleri kendine çekerek ekranınızın hasar görmesini ve durduk yere masrafa girmenizi önler. Bu açıdan ekran koruyucusu küçük ama çok etkili bir aksesuardır. Akıllı telefonlar ve tabletler aslında darbelere karşı test edilir ve çizilmelere karşı korunur ama ekran size koruyucular bunların çok daha ötesinde bir garanti sağlar.

Ekran Koruyucu Nasıl Takılır, Nasıl Çıkartılır, Nasıl Temizlenir?

Ekran Koruyucu Nasıl Takılır, Nasıl Çıkartılır, Nasıl Temizlenir?

Ekran koruyucusu takma kolay ama dikkat gerektiren bir işlemdir. Kabından çıkardığınız koruyucunun yapışkanını özenle çıkararak tabletinize denk gelmesi gereken kısımları iyice ayarlamanız gerekir. Film koruyucu takacaksanız en baştan en sonra kadar hava kabarcığı kalmaması için parmaklarınızla bastıra bastıra yapıştırın. Cam koruyucularda ürünü tek seferde düzgün şekilde bırakarak elinizle bastırın. Ekran koruyucuyu çıkarmak için kenarlarından birini kaldırıp çekmeniz yetecektir. Temizlik için de nemli bir bez veya gözlük mendili kullanabilirsiniz.

Ekran Koruyucusu Fiyatları Ne Kadar?

Ekran Koruyucusu Fiyatları Ne Kadar?

Ekran koruyucusu çeşitleri temel olarak üçe ayrılır. PET film, bir tür plastik olan polietilen tereftalat denilen bir malzemeden yapılır. PET filmin bir tarafında çizilmeye dayanıklı mat kaplama, diğer tarafında silikon yapıştırıcı bulunur. Kaliteli olanlar oldukça nettir ama darbeye karşı koruma sağlamaz. TPU, yan, termoplastik poliüretan ekran koruyucu kimyasal olarak kuvvetlendirilmiş bir plastikten yapılır. Bunlar ekranınızı çizilmelere ve yağ lekelerine karşı korur, elastiktir ve daha serttir. Elastikliği aşırı sert olmayan darbelere koruma sağlar. Temperli cam ise alabileceğiniz en sağlam ekran koruyucularundan. Çok katmanlı bu ürünlerde, darbelere absorbe eden alt katman, ardından PET film ve optik olarak şeffaf bir yapıştırıcı bulunur. Çiziklere, yağ lekelerine ve darbelere karşı tam koruma sağlar. Ekran koruyucusu fiyatları ürünün çeşidine ve kalitesine göre değişebilir ama genel olarak ekran tamirine kıyasla oldukça ekonomiktir. Telefonunuzda en iyi sonuçları alabileceğiniz ekran koruyucusunu kullanmanız önemli. Dark, Samsunh, Cayka, HQ ve diğer markaların ekran koruyucularını web sitemizde bulabilirsiniz.

Ekran Koruyucusu

için 4,731 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Asus (22)
(1)
Buff (15)
(1)
(5)
Dark (44)
(2763)
FLAXES (13)
(3)
(3)
(2)
Otterbox (6)
Samsung (101)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(281)
ve üzeri (432)
ve üzeri (514)
ve üzeri (533)
ve üzeri (574)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL