Data Kablosu & Adaptör

için 2,426 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Data Kablosu & Adaptör

Tablet bilgisayarlar hayatımıza büyük kolaylıklar getiriyor. İş hayatından boş vakitlerimizi değerlendirmeye kadar birçok konuda tabletlerden yararlanmak mümkün. Ama tabletlerin portatif ve pratik olması açısından bazı durumlarda birtakım parçaları harici olarak satın alarak kullanmanız gerekir. Bunlardan ikisi data kablosu ve adaptör. Samsung tablet adaptörünün yanı sıra Android data kablosu ve Apple data kablosu ile Panther, S-Link, Avec, Oem, Dark, Asus, Belkin, Everest, Codegen, Buff, HQ, Silvercrest ve diğer markaların ürünlerini web sitemizde bulabilirsiniz.

Data Kablosu Nedir?

Data Kablosu Nedir?

Bilgisayar aksesuar ve yedek parçaları arasında birçok kablo çeşidi var ve data kabloları ayrı bir çeşit. Data kablosu veya veri kablosu, anabant aktarımlarını bir vericiden bir alıcıya aktaran herhangi bir araca denir. Data kabloları bütün bilgisayar sistemlerinin önemli bir parçasıdır çünkü farklı donanım bileşenleri arasında iletişim kurar. Data kabloları, örneğin Ethernet kabloları, bir ağdaki çok sayıda bilgisayardan bilgi transferi yapmak için kullanılır. Çevresel aygıtlar, örneğin kameralar, tarayıcılar ve yazıcılar da bilgisayara data kabloları aracılığıyla bağlanır. Data kablosunun USB, SATA, IDE ve Koaksiyel çeşitleri vardır.

Adaptör Nedir?

Adaptör Nedir?

Bilgisayar yedek parçaları söz konusu olduğunda adaptör bir yerden başka bir yere aktarılan verileri dönüştüren (veya çeviren) bir donanım parçası olarak karşımıza çıkar. (Yazılım bileşeni olan adaptörler de vardır.) Çevresel aygıtlar, data kablosu gibi adaptörleri de birbirleriyle ve ana bilgisayarla iletişim kurmak için kullanır. Adaptör çeşitleri arasında USB adaptörü, ağ adaptörü, sunucu veriyolu adaptörü ve görüntü adaptörü bulunur. Ayrıca, voltajları da birbirinden farklı düzeydedir. Cihazınızdan tam verim alabilmek için ona uygun voltajda adaptör seçmeniz önemli. Tablet adaptörleri, cihazınıza kulaklık, speaker hoparlör, klavye ve başka çevresel aygıtları bağlamanızı olanaklı hale getirir. Özellikle, kendine has tasarımı olan iPad modellerinde ve de iPhone modellerinde adaptör ile data kablosu kullanmak neredeyse şarttır.

Data Kablosu ve Adaptör Fiyatları Ne Kadar?

Data Kablosu ve Adaptör Fiyatları Ne Kadar?

Data kablosu fiyatları ve adaptör fiyatları ürünlerin markasına, menşeine, kalitesine, çeşidine ve kapasitesine göre değişiklik gösterir. Data kablosu ve adaptör satın alırken ihtiyaçlarınızı iyi belirlemeniz ve cihazınızla uyumlu olan ürünü iyi seçmeniz gerekir. Almayı düşündüğünüz ürünlerin özelliklerini ve sertifikaları ayrıntılı bir şekilde incelemeyi, aklınıza takılan bir soru olursa mağazaya mesaj atmayı ihmal etmeyin. Data kablosu ve adaptör dışında tabletler için şarj cihazı, kamera bağlantı kitleri, araç kitleri ve diğer ilgili aksesuar ve yedek parçaları da web sitemizde bulabilirsiniz. Diğer bilgisayar aksesuarları için Aksesuar & Yedek Parça kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Addison (2)
Asus (226)
Avec (6)
Belkin (11)
Bouletta (1)
Buff (2)
Codegen (8)
Dark (10)
(628)
HQ (3)
Oem (75)
Panther (2)
PLM (1)
S-Link (59)
Samsung (34)
Snopy (4)
Techlink (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(151)
ve üzeri (223)
ve üzeri (249)
ve üzeri (254)
ve üzeri (261)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL