Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Şarj Cihazı

için 2,051 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 49,95 TL 7,50 TL
  % 85
  GCCTMARKT
  %92
 • 99,90 TL 69,90 TL
  % 30
  cepservis
  %94
 • 99,90 TL 69,90 TL
  % 30
  cepservis
  %94
 • 130,47 TL

  Sepette Ek İndirim

  119,47 TL

  TEKNO54
  %100
 • 249,90 TL 149,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  138,90 TL

  % 40
  cepservis
  %94
 • 59,00 TL 49,00 TL
  % 17
  erkateknik
  %100
 • 253,36 TL 221,49 TL

  Sepette Ek İndirim

  199,49 TL

  % 13
  polham-mobile
  %100
 • 177,76 TL

  Sepette Ek İndirim

  166,76 TL

  expresss
  %100
 • 177,76 TL

  Sepette Ek İndirim

  166,76 TL

  expresss
  %100
 • 177,76 TL

  Sepette Ek İndirim

  166,76 TL

  expresss
  %100
 • 177,76 TL

  Sepette Ek İndirim

  166,76 TL

  expresss
  %100

iPad & Tablet Şarj Cihazı

Herhangi bir mobil cihaza; bilgisayar veya telefon gibi elektronik bir ürüne sahipseniz muhakkak şarj aletlerine de daima ihtiyaç duyulur. Özellikle de iş hayatınız ile ilgili olarak tablet ya da iPad kullanmaktaysanız, iPad ve tablet şarj cihazı ürünlerinizi çantanızdan eksik etmemeniz çok önemlidir. Şarj aparatları, bir teknolojik cihazın en çabuk arızalanabilen parçası olabilmektedir. Bu sebeple iyi korumanız, dikkatli muhafaza etmeniz çok önemlidir. Ancak herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda da sayfanız üzerinden en kaliteli tablet ve iPad şarj adaptörü ürün modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu ürün tasarımları biçimsel olarak farklı yapılarda bulunabilmekte olup, başlıca siyah ve beyaz renklerde beğeninize sunulur.

Nitelikli Ve Farklı Yapılardaki Başlıca Tablet Şarj Adaptörü Ürünleri

Nitelikli Ve Farklı Yapılardaki Başlıca Tablet Şarj Adaptörü Ürünleri

Çeşitli elektronik cihazlarınızı şarj etmenize yarayan ürün modellerine, adaptör ya da şarj aleti denilir. Başlıca akıllı telefonlar, e-kitap okuyucular, laptop ve tabletler, bu ürün aparatlarına her zaman için gereksinim duyar. Bazı şarj aletleri cihazına özel bir tasarımda olup, sadece söz konusu cihaz ile çalışma özelliği gösterebilirken bazı ürünler ise birden fazla farklı elektronik cihazı şarj etmeye yarayabilir. Örneğin Apple şarj aletleri, hem Apple telefonlarını hem de iPadleri şarj etme konusunda eşsiz bir performansta çalışma özelliği gösterebilir. Sayfada bu ürünleri en nitelikli yapılarda bulabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarların şarj aparatlarından da kısaca söz edilecek olursa, bu ürünler için de pek standardın olmadığı söylenebilir. Laptop ile aynı marka olan bir şarj aleti, rahatlıkla farklı modellerde olan elektronik cihazı şarj edebilir. Kategoride yer alan tablet şarj adaptörü ürünleri genel itibariyle kabloları ile bütünleşik olarak bulunur. Ancak iPad ve iPhone ürünleri için elde edebileceğiniz adaptör modellerini kablo ve adaptör kısmı ayrı olmak üzere kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu sayede bu tasarımlarda kablonun zarar görmesi üzerine adaptörü değiştirmeye gerek kalmadan sadece kabloyu değiştirerek kullanım elde edebilirsiniz. Sizlere sunulan her bir adaptör kablosu, eşsiz bir kaliteye sahip, orijinal ürün aparatları olur. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapıları sayesinde sorunsuz bir şekilde kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Bilgisayar aksesuar ve yedek parça kapsamında şarj aletleri, her zaman için çok büyük bir öneme sahiptir. Bu ürünler arasından nasıl bir tercihte bulunmanız gerektiğini bilmeniz, hem cihazınızın ömrü hem de kendi güvenliğiniz açısından oldukça büyük bir önem arz eder. Mobil cihazınızın yapısı doğrultusunda kullanmanız gereken adaptöründe yapısı değişebilir. Kategori üzerinden ihtiyacınızı karşılayacak nitelikli bir ürün çeşidini de kolaylıkla bulabileceğinizi bilmeniz gerekir. Elinizdeki elektronik cihazınıza uygun tasarımı sayfadan kolaylıkla bulabileceğiniz gibi, söz konusu ürün detaylarını incelemek suretiyle de doğru seçimi rahatlıkla yapabilirsiniz. Tablet şarj cihazı modelleri arasında kendi tabletinize göre tercihte bulunacağınız ürün sağlam ambalajında sizlere sunulacak olup, raflarında ve bekleme depolarında en güvenilir koşullarda, yüke maruz kalmadan muhafaza edilmektedir.

İPad Şarj Cihazı Çeşitleri Arasından Seçim Yaparken Göz Önünde Bulundurulması Gerekenler

İPad Şarj Cihazı Çeşitleri Arasından Seçim Yaparken Göz Önünde Bulundurulması Gerekenler

Tablet ve iPad şarj cihazı çeşitleri arasından bir tercihte bulunmadan önce en çok dikkat etmeniz gereken, kesinlikle göz ardı edilmemesi gereken husus, tabletiniz ile söz konusu adaptörün uyumlu olmalarıdır. Ürünleri sadece maliyetine bakarak edinmek sizleri yanlış bir seçim yapmaya itebilir. Bu doğrultuda ürünün cihazınıza uyumu ilk olarak kontrol etmeniz gereken bir husustur. Aksi takdirde yanlış bir ürün tercihinizin bilgisayarınızın ömrüne mal olacağını unutmamalısınız. Bir adaptörün elektronik cihazınız ile uyumlu olup olmamasını en kolay anlayabileceğiniz yöntem, adaptörü cihazınız ile beraber kullanırken ısınıp ısınmadığıdır. Uyumsuz bir adaptör oldukça kısa bir süre içerisinde ısınmaya başlar. Bu durum hatalı üretim olan bir kablo için de geçerli bir durum olur. Isınma ile karşılaşmanız durumunda kullanmaya devam etmemeniz bilgisayarınızın sağlığı açısından büyük bir öneme sahiptir. Her bir USB bağlantısının 5 voltluk bir elektrik sağlamakta olduğunu belirtmek gerekir. Bu durum, micro USB şarj aletlerini elektronik cihazlarınıza bağlarken tereddüt etmemeniz gerektiğini gösterir. Ancak şarj aletlerinin cihazınıza sağladığı elektrik akımı, konusunda dikkatli olmanız gerekir. Amperin ne kadar yüksek olduğu, o oranda elektrik sağlayacağı anlamına gelir. Örneğin tablet ve iPad şarj cihazı ürünleri ile 2 amper elektrik sağlanabilmekte olup, cep telefonlarında ise 1 amper elektrik sağlanması normaldir. Talep edeceğiniz üründe bu noktaya dikkat ederek doğru bir tercih yapma konusunda etkili bir adım atabilirsiniz. Cihazlarınıza uyumlu olduğundan emin olduğunuz bir ürün modelini edinmenin ardından tereddüt etmeden kullanım elde edebilirsiniz. Fiziksel olarak her birinin de sağlam materyallerden imal edildiklerini belirtmek gerekir. Bu ürünler hiçbir surette gövdelerinde zedelenme veya kablolarında hasar söz konusu olmadan, hiç açılmamış ambalajlarında sertifikaları ile beraber sizlere teslim edilir. Dayanıklı yapıları ve eşsiz fonksiyonları sayesinde bu ürünleri cihazlarınızda güvenle deneyimleyebileceğinizden emin olabilirsiniz. Her bir ürün için de giriş voltaj ve çıkış voltaj bilgileri sayfada yer alır. Farklı kablo uzunluklarında da mevcut olan bu tasarımlar arasından sizlere en çok fayda göstereceğini düşündüğünüz bir çeşidi zahmetsizce bulabilirsiniz.

Uygun Maliyetlerdeki Tablet ve İpad Şarj Aleti Fiyatları

Uygun Maliyetlerdeki Tablet ve İpad Şarj Aleti Fiyatları

Birbirinden nitelikli olan şarj cihazı ürünleri markalarına ve modellerine göre değişen fiyatlarda beğeninize sunulur. Ürünler arasından ihtiyacınız olanların fiyat performans oranlarına göre değerlendirmelerini yapabilirsiniz. Bu ürünler hakkındaki her bir detayı, sayfa üzerinden her bir ürün için kolaylıkla bulabilirsiniz. Her biri de sertifikalı olan bu tasarımlar ile ilgili net olmayan bir husus mevcut ise ürünün üreticisi ile temasa geçebilmeniz mümkündür. Birden fazla birbirinden nitelikli tanınmış markanın üretimi ile beğeninize sunulan bu ürün çeşitleri, sizleri çok memnun edecek performanslara sahiptir. Tabletinizin markasına göre uygun markada tablet şarj cihazı çeşitleri özellikle sayfada yer alan arama motoru sayesinde rahatlıkla saptanabilir. Benzer nitelikli şarj cihazları ve adaptörler arasında meydana gelebilen fiyat farklılıkları, tamamıyla marka faktöründen kaynaklanan bir durum olur. Bazı markaların piyasada daha çok ön plana çıkıyor olabildiği aşikârdır. Dolayısıyla bu markaların ürünlerine çok daha fazla talep olduğu söylenebilir. Bu doğrultuda da bu markaların ürünlerinde bir fiyat artışı gözlemlenmesi de beklenen bir durum olabilir. Aynı şekilde fiyat artışı bu markalara ait olan ürünlerin çeşitli aparatlarında da söz konusu olabilir. Genel itibariyle her biri kaliteli olan ürünlerin kalitelerine göre farklı fiyatlandırılmaları pek mümkün sayılmaz. Bu kapsamda bütçenizi zorlamayacak nitelikli bir ürün çeşidini de kategori üzerinden bulabilmeniz mümkün olur. Bazı adaptör ve şarj cihazları, yapısal olarak farklı niteliklerde üretilebilir. Bu farklı detayları doğrultusunda da maliyetlerinde farklılık söz konusu olabilir. Ancak iPad şarj aleti fiyatları konusunda etkili olan bir husus ise giriş uçları olmaktadır denebilir. Son derece özgün bir bağlantı özelliğine sahip olan bu ürünler, bu nitelikleri sayesinde diğer adaptör ürünlerinden farkını ortaya koyan bir tasarım olur. Kullanıcı yorumları incelenecek olursa, bu tasarımları iPad ürünlerinde deneyimleyen herkesin büyük bir memnuniyet duymakta olduğu da görülebilir. Bu ürünleri değerlendirebileceğiniz başlıca cihazlar; iPad 1, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Mini, iPad Air, iPod olarak sıralanabilir. Eğer sizler de tablet veya iPad ürünleriniz için nitelikli birer adaptör edinmek isterseniz sayfayı incelemeye başlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Samsung (25)
S-Link (73)
Oem (31)
Dark (9)
Buff (2)
Belkin (1)
Logitech (1)
(275)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(69)
ve üzeri (100)
ve üzeri (105)
ve üzeri (109)
ve üzeri (114)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL