Kategoriler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Klavye ve Aksesuarları

için 404 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

iPad & Tablet Klavyesi ve Aksesuarları

İnsan hayatını kolaylaştıran teknolojilerin başında tablet gibi kolay taşınabilir ve hemen her işin rahatlıkla görülebildiği elektronik cihazlar gelir. Özellikle tabletlerin gerçekten etkili bir pratiklik sunduğu yadsınamaz. Ancak uzun yazılar yazmanız gereken bir işiniz varsa ya da yazı üzerine aktif bir şekilde kullanım sağlamanız gereken bir hobiniz bulunmaktaysa, iPad ve tabletleriniz ile bunu başarmak biraz meşakkatli olabilir. Tam da bu kapsamda, sizlere keyifli ve konforlu kullanımlar kazandırmaları açısından birbirinden farklı tasarımlarda kablolu veya kablosuz tablet klavyesi ürün modelleri, sayfada beğeninize sunulur. Yazı üzerine aktif çalışıyorsanız bu fiziksel klavyeler cihazlarınızı kullanmanız konusunda büyük bir kolaylık sağlar. Tablet ve iPad klavyesi birçok farklı niteliklerde bulunabilmekte olup, her biri de çok memnun kalacağınız ürünler olmaktadır.

Başlıca Tablet Klavyesi Ürün Modelleri

Başlıca Tablet Klavyesi Ürün Modelleri

Sanal bir klavye yazı yazabilmek adına gerçekten sizleri büyük bir zahmete sokabilir. Ayrıca ekranınızda yer kaplamaları neticesinde de rahat bir görüş imkânınız olmayabilir. Ancak iPad ve tablet kullanımı, her zaman için hafif yapılarıyla çok daha rahat ve pratik olduğundan bu ürünlerden vazgeçmek istememeniz de gayet doğaldır. Dolayısıyla bu cihazlar ile mükemmel bir uyuma sahip olan, üstün çalışma performansında ve farklı bağlanma özelliklerinde kaliteli birçok harici klavye modelleri üretilir. Bu ürünleri çeşitli markaların güvencesiyle üretilerek hizmetinize sunulmuş olarak bulabilirsiniz. Genel itibariyle tabletinizin veya iPadinizin markaları bu harici klavyeleri de üretir. Böylelikle tabletleriniz ile aynı markada olacak şekilde tablet ürünlerinizi tercihte bulunabilirsiniz. İPad uyumlu klavye modelleri halihazırda markanın kendi özel tasarımları olur. Kategori üzerinde her çeşit tablet ürünleriniz için farklı niteliklerde bir harici klavyeyi hemen bulabilmeniz mümkündür. Bu klavye modellerini ayrıca Mouse donanımları ile de beraber bir set olarak tercih edebilirsiniz. Farklı opsiyonlarda ve özelliklerde tasarlanan bütün bu ürün çeşitleri, sizlerin çok daha konforlu ve başarılı bir şekilde faaliyetlerinizi yürütebilmeniz maksadıyla geliştirilir. Bu klavyeleri başlıca kablolu veya kablosuz modeller olarak elde edebilmeniz mümkündür. Kablosuz tasarımlar bluetooth özellikli çalışan bir ürün modeli olmakta olup, sorunsuz ve kesintisiz bir bağlanma niteliği bulunur. Klavye çeşitlerini ister bütün tuşların üzerinde yer aldığı isterseniz de sadece numaraların bulunduğu bir ürün çeşidi olarak da edinebilmeniz mümkündür. Üzerinde sadece sayıların bulunduğu klavye modelleri, bir hesap makinesi gibi sürekli olarak tabletiniz üzerinden numaralar girip hesaplama yapmanız gereken durumlar için eşsiz bir pratikliğe sahip ürünler olur. En dar alanlarda dahi işlemlerinizi rahatsız olmadan bu ürünler ile yapabilirsiniz. Genel itibariyle Excel gibi tablolar üzerinde sayılar ile ilgili işlemleriniz bulunmaktaysa tabletiniz ve bu numaralı küçük klavyeniz ile sandalyenizde otururken küçük bir sehpa üzerinde dahi konforlu bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kablolu ve USB girişli bir tablet klavyesi çeşidi olan bu ürünler hem Windows hem de Mac işletim sistemleri ile sorunsuz bir şekilde çalışma performansı gösterebilir.

Pratik Tablet Klavye Kullanımı Faydaları ve Klavye Seçiminde Önemli Unsurlar

Pratik Tablet Klavye Kullanımı Faydaları ve Klavye Seçiminde Önemli Unsurlar

Sahip olduğunuz her bir tablet, tablet klavye kullanımı ile çok daha eşsiz bir keyif sunar. Bu klavye tasarımları, konfor açısından, taşınabilirlik bakımından, elektrik kaynağı ve de bağlanabilirlik özellikleri bakımından sizlere maksimum faydayı sağlar niteliklerde geliştirilmektedir. Tablet klavye tasarımları ayrıca ebatları bakımından tabletinizden daha büyük olmamaktadır. Aynı ebatlarda olabilmekte olup, ayrıca daha küçük boylarda da imal edilebilmektedir. Son derece farklı özelliklerde ve boylarda birçok tablet modeli olduğundan aynı çeşitlilikte klavye modelleri de üretilir. Böylelikle taşınabilirlik açısından son derece pratik bir yapıya sahip oldukları söylenebilir. Tablet kullanmayı tercih edenler zaten yer kaplamamaları ve çok hafif olmalarından dolayı bu ürünleri kullanır. Klavyelerin de tabletlerden daha ince yapılı ve küçük ebatlı olması neticesinde aynı hafifliği ve konforu koruyabileceğinizden emin olabilirsiniz. Özellikle uzun iş seyahatlerine çıkıyorsanız veya freelance olarak bir yandan çalışıp bir yandan da sıkça geziyorsanız bu ürünler hiçbir surette sizlere ağırlık yapmaz, engel teşkil etmez ve aynı oranda da en faydalı kullanım deneyimlerini sunabilir. Özellikle kablosuz modellerden yana tercihinizi yapmanız ile çok daha az yer kaplayacakları aşikârdır. Bu kablosuz tasarımlar bluetooth özelliği sayesinde sizlere kullanım olanağı tanır. Ayrıca çoklu bağlantı opsiyonu bulunan ürün modelleri de birden fazla bluetooth cihazına aynı anda bağlanabilir. Ergonomik yapıları sayesinde de parmaklarınız yorulmadan uzun süre kullanım deneyimi elde edebilmeniz mümkündür. Tablet klavye seçenekleri arasında ayrıca oyunculara özel tasarımlar, güneş enerjisiyle çalışabilen ürün modelleri ve katlanabilir nitelikte farklı ürün modelleri de sayfada sizlere sunulan çeşitler olmaktadır. Bütün bu tasarımlar kablosuz nitelikte pratik klavyelerdir. Beğeninize sunulan kablosuz ürün modelleri arasında sadece tabletleriniz ile kusursuz bir çalışma performansına sahip ürünler bulunmaz. Aynı zamanda akıllı telefonlarınız ve laptoplarınız ile de mükemmel bir uyumda çalışabilecek tasarımlar bulunabilir. Kategoride birbirinden kaliteli birçok tablet klavye üreticisinin ürünleri mevcut olabilmekte olup, aralarından kendi elektronik cihazınız ile uyumlu olacak bir tasarımı rahatlıkla bulabilirsiniz. Her bir ürün modelinin her bir laptop modeli ile uyumlu olmayacağını göz önünde bulundurmanız da son derece önemli bir konudur. Bu hususa dikkat ederek tablet bluetooth klavye seçiminizi yapmaya özen göstermeniz gerekir.

Diğer Aksesuarlar İle iPad ve Tablet Klavyesi Fiyatları

Diğer Aksesuarlar İle iPad ve Tablet Klavyesi Fiyatları

Tablet klavyelerinin yanı sıra bu ürünler ile beraber deneyimleyebileceğiniz nice aksesuarlar da kategoride yer alabilir. Başlıca klavye faresi modelleri bu aksesuarlardan birisi olur. Bu ürünler ile kullanım deneyiminiz daha pratik bir hale gelebilir. Ayrıca fareler yerine kullanılabilecek bir başka aksesuarlar da stylus kalemler olur. Bu kalemler hem Android hem de Apple ürünlerinin ikisiyle de mükemmel bir uyumda çalışabilir. Tabletlere özgü kalem tasarımlar en az fareler kadar pratik bir kullanım olanağı sunar. İPad ve tablet klavyesi fiyatları farklı modellere göre değişkenlik de gösterebilir. Söz konusu aksesuarların ise klavyelerden çok daha uygun maliyetlerde bulunabileceğini bilmeniz gerekir. Aksesuarlardan bahsetmeye devam edilecek olursa, fare ve kalem ürünleri kadar büyük bir önem arz eden bir diğer aksesuar da kılıf modelleri olur. Bu tablet kılıfları, içerisinde ayrıca klavyeleriniz için de yer bulunduran tasarımlar olmaktadır. Bu sayede ayrı ayrı taşımanıza ya da uygunsuz çantalarda muhafaza etmenize lüzum olmaz. Çantanın ebatları tabletleriniz ile neredeyse birebir olup, hacimleri ise ürünlerinizi güvenle muhafaza edecek, sıkıştırmayacak ölçüdedir. Böylelikle hem sağlam bir taşıma deneyimi elde edebilirsiniz hem de kolay ve hafif bir şekilde tabletlerinizi gittiğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Çizilmelere ve darbelere karşı hassas bir koruma olanağı sunan çantaların yanı sıra ayrıca klavyelerinizi kullanmanız esnasında da koruma imkânı sağlayan aksesuarlar da bulunur. Bunlardan birisi de silikon malzemeli klavye üstü koruyucu ürün modelleridir. Klavyenizi kullanmanız esnasında bu ürünleri deneyimlemeniz ile klavyelerinizin içerisine toz, kırıntı ve benzeri herhangi bir unsurun girmesi önlenebilir. Herhangi bir surette sıvı bir ürünün dökülmesi de klavyelerinize zarar verebilen etkenlerden biri olabilir. Bu koruyucular bütün bu durumların üstesinden gelinebilmesini mükemmel bir şekilde koruma sağlamayı başarır. Ayrıca bu koruyucular klavyelerinizi uzun süre kullanmanız doğrultusunda meydana gelebilecek, üzerinde yer alan tuşların yazılarının da silinmesine karşı bir önlem olabilir. Daha başka aksesuar ve yedek parça olarak ise klavye bileklikleri ve klavye standları da konforlu kullanımlarınızı destekleyecek diğer ürün çeşitleri olur. İPad pro klavyesi modellerinden diğer pek çok tablet klavyeleri ve aksesuarlarına kadar bu ürünlerin her biri bütçenize uygun niteliklerde mevcut olabilir. Bütün bu ürünleri detayları ile beraber görebilmek için sayfadan inceleyebilmeniz mümkündür.