Klavye ve Aksesuarları

için 485 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Klavye ve Aksesuarları

Tabletin hayatımıza getirdiği kolaylık yadsınamaz. Hem kolayca taşınabilir olması hem de akıllı telefona kıyasla daha geniş bir ekrana sahip olması onu birçok iş için kullanışlı hale getirir. Film izlemek, müzik dinlemek ve daha nicesi. Ama maalesef yazı yazmak bunlardan biri değil. Sanal klavye ile yazı yazmakta zorlananlardansanız ihtiyacınız olan şey fiziksel bir tablet klavyesi.

Tablet Klavye Nedir?

Tablet Klavye Nedir?

Tablet klavyesi, dokunmatik ekrandaki sanal klavye bazı konularda, örneğin yazı yazmakta yetersiz veya zorlayıcı geldiğinde kullanabileceğiniz bir donanımdır. Aslında bunlar Bluetooth klavye veya kablosuz klavye olarak adlandırılır ve sadece tabletler ile değil akıllı telefonlar ve laptoplar ile de kullanılabilir. Kategorimizde Panther, Samsung, Apple, Addison, Logitech, Belkin, Everest, Asus, HQ ve diğer birçok tablet klavye markası ve onların klavye modellerini bulabilirsiniz. Tablet klavyesi seçerken dikkat etmeniz gereken temel şey tabletle klavyenin birbiriyle uyumlu olması. Ayrıca, klavye fiyatları da klavye seçiminizi etkileyecektir. iPad ve iPhone klavye Apple ürünleri için idealdir ama başka marka tabletler için daha uygun fiyatlı ürünlere yönelebilirsiniz.

Tablet Klavye Çeşitleri Neler?

Tablet Klavye Çeşitleri Neler?

Tablet klavye çeşitleri konfor, taşınabilirlik, elektrik kaynağı ve bağlanabilirlik gibi farklı önceliklere göre belirlenir. Mini klavyeler tabletin kendi kadar veya ondan daha küçüktür, dolayısıyla taşınabilirlik arayanlara hitap eder. Bunlar Bluetooth teknolojisini kullanır ve çoklu bağlantı seçeneğine sahip olanları birden çok Bluetooth cihazına bağlanabilir. Ergonomik klavyeler, uzun saatlerini yazı yazarak geçirmek durumunda olan kişiler için idealdir. Bunların kıvrımı ve girinti çıkıntılarının yanı sıra avuç içi desteği Karpal Tünel Sendromu gibi rahatsızlıkların ortaya çıkmasını engeller ama mini klavyeler kadar taşınabilir değildir. Bunların dışında, oyunculara özel bir klavye olan oyun konsolu, güneş enerjisiyle çalışan klavyeler, katlanabilen klavyeler gibi tablet klavye çeşitleri de var.

Tablet Klavye Aksesuarları Neler?

Tablet Klavye Aksesuarları Neler?

Tablet klavyesi klavye aksesuarları ile daha etkili ve daha uzun süre kullanılabilir. Tablet klavye faresi, tablet klavyesiyle uyumlu olarak çalışırken hareketlerinizi kolaylaştırır. Fare yerine sylus kalem de kullanabilirsiniz. Tablet klavye kılıfı tabletinizi ve klavyenizi çizilmelere ve darbelere karşı korur, onları bir yerden bir yere hasar görmeden taşımanıza da imkan sağlar. Silikon klavye koruyucu, klavyenizi kullanırken takabileceğiniz bir aksesuar. Bu aksesuar klavyenizin içine kırıntı ve toz kaçmasını önlerken klavye tuşlarının üstündeki yazıların da uzun süre dayanmasını sağlar. Klavyenize klavye bilekliği ekleyerek ellerinizi destekleyebilir ve uzun vadede rahatsızlıklardan korunabilirsiniz. Yatay olarak yazmak ellerinizi yoruyorsa klavye standından yararlanarak açılı bir şekilde yazı yazmanız da mümkün. Diğer tablet aksesuarları için iPad & Tablet Aksesuarları kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(160)
Panther (78)
Logitech (26)
Apple (10)
Samsung (7)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(27)
ve üzeri (44)
ve üzeri (50)
ve üzeri (54)
ve üzeri (59)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL