Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çanta, Kılıf, Askı

için 32,802 sonuç bulundu.

iPad & Tablet Çanta, Kılıf, Askı

Son zamanlarda çok yaygın bir şekilde kullanılmaya başlayan tablet modelleri, elektronik cihazlar arasında büyük bir popülariteye sahip olmaktadır. Hem iş hem de eğlence amaçlı olarak eşsiz faydalar sundukları söylenebilir. Ancak uzun süreli bir seyahate çıkılacağı zaman tabletler her ne kadar sizlere pratiklik sunabilseler de zarar görme ihtimalleri de söz konusu olabilmektedir. Bu kapsamda çeşitli koruyucu aparatlar sayfamızda sizlere sunulmaktadır. Birbirinden şık iPad ve tablet çantası ürünleri bu koruyucu modellerin başında gelmektedir. Farklı niteliklerde ve yapılarda elde edebileceğiniz bu ürünler arasından dilerseniz elinizde taşımanıza gerek kalmayacak tablet sırt çantası ürün modelleri de sahip olabileceğiniz kaliteli çeşitlerden birisi olmaktadır.

Farklı Yapılarıyla Başlıca Tablet ve İPad Çantası Modelleri

Farklı Yapılarıyla Başlıca Tablet ve İPad Çantası Modelleri

Tablet ve iPad çantası ürünleri, başta klavyeli ve silikon korumalı çeşitleri olmak üzere daha pek çok farklı niteliklerde beğeninize sunulmaktadır. Her bir iPad ve tablet çantası da farklı kullanım amaçları doğrultusunda düşünülerek tasarlanmıştır. Sizler de bu ürünler arasından seçim yaparken nasıl bir kullanım deneyimi elde edecekseniz o doğrultuda uygun bir modeli tercihte bulunabileceksiniz. Başlıca çanta tasarımlarını sıralamak gerekirse, bunlar; postacı çantası stili, düz kılıf biçimli, klasik tablet çantası olarak veya sırt çantası modeli olmaktadır. Sizler de hangi amaçla kullanım elde edecekseniz o doğrultuda uygun bir modeli deneyimlemenizde fayda vardır. Örneğin profesyonel bir iş için kullanacaksanız hacmi daha geniş olan, postacı tarzı bir ürün çeşidi tercihte bulunmanız uygun olabilir. Bu tasarımlar hem resmi kıyafetleriniz ile eşsiz bir kombin sağlayabilecek olup hem de daha başka pek çok farklı ürün ve aparatı da içerisine koyabilmenize yarayacaktır. Ayrıca eğer iş amacıyla kullanım sağlayacaksanız, muhtemelen çantanızda bazı kağıt ve evraklar için de yer olmasını arzu edeceksinizdir. Dolayısıyla organizer tarzı çantalar her zaman için sizlere pratik kullanım deneyimleri kazandıracaktır. Eğer tabletinizi günlük rutin kullanımlarınız için değerlendiriyorsanız klasik bir tablet çantası işinizi rahatlıkla görebilecektir. Genellikle film izlemelerde ve internette gezinmelerde kullanacağınız bir tablet için son derece hafif ve küçük ebatlı bir çanta hem yer kaplamayacak hem de kolay bir taşıma olanağı sunacaktır. Eğer gezgin bir kişilikseniz tabletinizi elinizde taşımanız sizler için çok yorucu olabilir. Bundan dolayı sırt çantası şeklinde bir tablet çantası edinmekle eşsiz faydalar elde edebilirsiniz. Bu ürünleri zevkinize göre de bulabileceksinizdir. Fonksiyonel yapılarının yanı sıra ayrıca farklı şık detaylarda da hizmetinize sunulmaktadırlar. Her bir tasarım için tablet çantası deri siyah bir ürün olarak da tercih edilebilir, renkli ve farklı materyallerden imal edilmiş olarak da bulunabilir. Pembe renkte bile elde edilebilecek ürün çeşitleri mevcut olabilmektedir. Kısacası tarzınıza ve zevkinize göre bir çantaya kategorimizde kesinlikle rastlayacaksınızdır. Dilerseniz farklı formlardaki her bir çantadan birer tane edinebilir, tabletinizden kullanım sağlayacağınız doğrultuda bu çantaları değerlendirebilirsiniz.

Kaliteli Tablet Kılıfı Klavyeli Ürün Modellerinin ve Tablet Askı Ürünlerinin Başlıca Avantajları

Kaliteli Tablet Kılıfı Klavyeli Ürün Modellerinin ve Tablet Askı Ürünlerinin Başlıca Avantajları

Kapsamlı bir iş yapılacağı zaman tabletler her ne kadar hafif ve kullanışlı olsalar da sizlere rahat bir çalışma imkânı sunmayabilmektelerdir. Örneğin bu durumlar; sanal klavyenin ekranın bir kısmını kaplaması sonucu rahat bir görüş elde edilememesi, ayak veya altlığının olmamasından dolayı sabit bir şekilde duramaması ve dolayısıyla bir işe uzun süre konsantre olmanın zor olabilmesi gibi durumlardır. Ancak tabletlerinizi bazı aksesuarlar ile daha pratik ve kullanışlı hale getirebilmeniz de mümkündür. Sizlere eşsiz bir pratiklik sunacak olan ürünlerin başında tablet askıları gelmektedir. Bu askılar tabletlerinizi sabit tutabilmeniz konusunda etkili bir fonksiyona sahip olan ürün modelleri olmaktadır. Tablet klavyenizi tabletinize bağlamanız ardından askıya da tabletinizi sabitlemeniz ile son derece estetik bir görünüm ve etkili bir çalışma olanağı sağlamış olacaksınız. Uzun süre konsantre olmanızın gerekeceği işleriniz doğrultusunda bu ürünler bir masaüstü bilgisayar gibi görev görecek olup, aynı zamanda da çok daha hafif bir yapıya sahip olacaklardır. İstediğiniz düz bir yüzey üzerinde rahatlıkla bu askıları deneyimleyebileceksiniz. Çalışma ortamı için genelde bilgisayarlarınızı sığdırabileceğiniz bir alan arayışına girebilmeniz doğaldır. Ancak tabletlerde bu konuda yer sıkıntısı yaşanmamaktadır. Tablet askıları da hiçbir surette masa üzerinde yer kaplamamaktadır. Bu durumda oldukça dar alanlarda dahi çalışma deneyimi elde edebileceksinizdir. Örneğin, yazlık bir alanda, istediğiniz bir mekanda bu ürünleri kullanabilir, işinizin bitmesi ardından da güvenli kılıflarında kolaylıkla muhafaza sağlayabilirsiniz. Tablet kılıfı klavyeli ürün modelleri gibi çeşitli çanta tasarımları arasında ayrıca askılarınızı koyabilmenize yarayan niteliklerde de ürün modelleri bulunabilmektedir. Eğer uygun bir tablet çantanız bulunmamaktaysa kategorimiz üzerinden birbirinden nitelikli ürün çeşitlerini tercihte bulunabileceksiniz. Özellikle açık alanlarda tabletlerinizi kullanmanız ardından çeşitli darbelere maruz kalabilmeleri söz konusu olabilir. Bu kapsamda son derece korunaklı bir yapıları bulunan tablet kılıfı silikon materyalli ürün çeşitleri de beğeninize sunulan eşsiz ürünler arasında yer almaktadır. Konforunuz ve konsantrasyon sağlayarak faaliyetlerinizi yürütebilmeniz her zaman için çok önemlidir. Dolayısıyla sizlere her türlü kolaylığı sağlayacak olan nice tablet aksesuarlarını sayfamızda bulabileceksiniz.

Stant Özellikli Tablet ve İpad Taşıma Kılıfları İle Tablet Askılarının Farkı

Stant Özellikli Tablet ve İpad Taşıma Kılıfları İle Tablet Askılarının Farkı

Sizlere eşsiz bir kullanım deneyimi sunabilecek olan bir başka ürün modeli de tabletinizin sabit durmasını sağlayacak olan kılıf tasarımlarıdır. Bu kılıflar, katlanarak ayak desteği olabilmekte olup, bu sayede bir stant gibi faaliyet gösterebilmektedir. Bu ürünler sayesinde tablet ve iPadlerinizi elinizde tutmanıza gerek olmadan düz bir yüzey üzerinde değerlendirebileceksiniz. Birçok farklı renkte elde edebileceğiniz bu tasarımlar arasından zırhlı modelleri de tercihte bulunabilmeniz mümkündür. Tablet ve iPad taşıma kılıfı ürünlerinde renk seçenekleri olarak başlıca; siyah, mavi, kırmızı, mor ve pembe renkler sayılabilir. Bu ürünler çeşitli darbelere karşı da etkili bir koruma özelliği gösterebilecektir. Ayrıca iPad pro kılıfı gibi ürünleri de bu özellikte kategorimizde bulabileceğinizi de bilmeniz gerekir. Tutmanıza gerek kalmadan tabletinizden kullanım elde edebileceğiniz bir diğer ürün çeşidi olarak ise askılardan söz edilebilir. Mekanik bir kol tasarımında olan tablet askıları, bir diğer adıyla tablet tutucuları olarak bilinmektedir. Bu ürünler tabletinizi tutmaya gerek olmadan işlem yapabilmeniz açısından son derece önemli ürün çeşitleri olmaktadır. Tabletlerinizi ister iş – çalışma faaliyetleriniz doğrultusunda isterseniz de eğlence amacıyla değerlendirirken bu askı tasarımlarını kullanarak çok daha verimli bir kullanım deneyimi elde edebileceksiniz. Tablet stantları gibi işlev gören bu ürünler stantlardan daha fazla açı sunabilmeleri ile çok daha kullanışlı ürünler olmaktadır. Dolayısıyla stant özellikli kılıflardan da daha fonksiyonel bir kullanım olanağı kazandıracaklardır. Ancak bu durum stant özellikli kılıflar yerine askıların tercih edilmesi gerektiği anlamına gelmez. Stant özellikli kılıflar en nihayetinde bir koruma özelliği göstermektedir. Pratik bir şekilde yanınızda taşıyabilecek olmanızla da askılardan daha pratik bir kullanım imkanı sunabildikleri söylenebilir. Askıları her zaman için dış ortamlarda yanınızda taşımak istemeyebilirsiniz. Bu sebeple kılıf tercihinizi stant özellikli olarak yapmanız ile son derece faydalı bir seçim yapmış olabileceksiniz. Tablet çantanızı geniş hacimli seçerek askınızı da daima yanınızda bulundurabilmeniz söz konusudur. Bu durumda eğer geniş bir çanta tercihi yapacak olursanız, pek tabii ki tablet askı modellerinden bir tane edinmeniz, sizlere çok daha uygun ve konforlu bir kullanım olanağı sunacaktır. Askı ve tablet kılıfı fiyatları farklı detayları ve formları doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak söz konusu bütün bu ürün modellerini bütçenize uygun seçenekleri ile de sayfamızda bulabileceksiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Çanta Türleri

Kılıf (13858)
(1526)
Klasik (255)
Postacı (59)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Alone (973)
Duxducis (283)
Fuchsia (250)
Beyzacases (147)
Bca (146)
Engo (63)
Melefoni (62)
Smart Tech (39)
Apple (33)
Spigen (28)
Dark (21)
Trust (20)
FLAXES (11)
Apolena (10)
Lily Bloom (10)
Everest (8)
NovStrap (7)
Belkin (5)
HQ (5)
Moshi (4)
Panther (2)
Avec (1)
Codegen (1)
Tucano (1)
(8100)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2,537)
ve üzeri (3,794)
ve üzeri (4,119)
ve üzeri (4,199)
ve üzeri (4,333)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL