Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çanta, Kılıf, Askı

için 74,011 sonuç bulundu.

Çanta, Kılıf, Askı

İyice yaygın hale gelen tablet bilgisayarlar iş ve eğlence dahil pek çok alanda kullanılıyor. Akıllı telefonlar gibi aslında kayda değer bir yatırım yaptığınız tabletler, birçok testten geçmelerine rağmen yine de sert darbelere ve çizilmelere karşı korunmaya gerek duyar. Avec, Wize&Ope, HQ, Everest, Dark, Vespa ve daha birçok markanın tablet ve iPad çanta, kılıf ve askı modelleri sayesinde tabletlerinizi hem güvenli hem de konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tablet ve iPad Çantası

Tablet ve iPad Çantası

Tablet çantaları oldukça zengin bir çeşitlilikle karşınıza çıkar. Tablet çantası çeşitleri farklı amaçlar için üretilir ve seçiminizi yaparken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Tablet çanta fiyatları ürünün markasına, amacına veya kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterir. Ama fiyat performans kısmından önce tabletinizi nasıl kullanmak istediğiniz ön plana çıkar. Web sitemizde tablet çantaları kılıf, postacı çantası, klasik çanta ve sırt çantası olarak karşınıza çıkar. Tabletinizi iş amaçlı kullanacaksanız ayrı, eğlence amaçlı kullanacaksanız ayrı çantaları seçmeniz gerekebilir. Örneğin, postacı çantası işe giderken, sırt çantası seyahatte, klasik bir model ise film izlerken daha elverişli olabilir. Tablet çantaları, tabletinizin her an güvende olmasını ve onu kolaylıkla taşımanızı garanti eder.

Tablet ve iPad Kılıfı

Tablet ve iPad Kılıfı

Aslında tablet çantasının bir çeşidi sayılan tablet kılıfı tabletinizi korusa da çantadan farklı olarak tutma yeri bulunmayan, kapaklı bir üründür. Tablet kılıfları genelde sert malzemeden üretilir ve tabletinizin kulaklık jakı ve kamerası gibi noktalarını açıkta bırakacak şekilde tasarlanır. O yüzden, tablet kılıfı tablet şarjı gibi sertifikalı ürün olmayı gerektirmese de tabletinizin modeliyle uyumlu olmalıdır. Bazı tablet kılıfları tablet standı olarak da işlev görür ve özellikle film izlerken tabletinizi açılı olarak kullanmanıza imkan tanır. iPad kılıfları, başka bir deyişle Apple’ın akıllı kılıfları, piyasadaki en pahalı ürünlerdendir ama iPad’e uygun üretilmiş başka marka kılıfları da konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Bazı tablet kılıfları stand dışında ekran kilitleme, ekranda geçiş yapma, gömme USB veya Bluetooth klavye gibi özelliklere sahip olabilir.

Tablet ve iPad Askısı

Tablet ve iPad Askısı

Tablet askısı veya tablet tutucu mekanik bir kola benzer. Araba koltuğu tablet askısı ve tablet duvar askısı hem iş için hem de eğlence için kullanımlarda size kolaylık sağlayarak tabletinizi tutmadan işlem yapmanızı olanaklı kılar. Bu kollar tablete boyutuna ve istediğiniz uzaklığa göre ayarlanabilir. Tablet askısı bu özelliğiyle tablet standı yerine geçebilir, hatta ondan daha fazla açı sunabilir. Diğer aksesuarlar için Aksesuar & Yedek Parça kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Çanta Türleri

Kılıf (24600)
(3339)
Klasik (250)
Postacı (69)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Alone (1133)
Apolena (1)
Avec (2)
Bca (1)
Belkin (4)
Codegen (2)
Dark (39)
(20008)
Duxducis (38)
Engo (79)
Everest (12)
FLAXES (12)
Fuchsia (5)
Herschel (1)
Hiper (5)
HQ (6)
Lifeproof (1)
Lily Bloom (111)
Melefoni (507)
Moshi (8)
Panther (5)
Smart Tech (32)
Spigen (18)
Trust (23)
Tucano (3)
Wize&Ope (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3,007)
ve üzeri (4,579)
ve üzeri (5,032)
ve üzeri (5,143)
ve üzeri (5,338)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL