Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Dock Station & Stand

için 614 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

iPad & Tablet Dock Station & Stand

iPad ve diğer tüm tablet bilgisayarlar artık günlük yaşamda çok geniş bir kitleye hitap eden ve birçok kişinin ihtiyacı olan ürünler haline gelmişlerdir. iPad insanların hayatında bilgisayarın yerini almıştır. Kullanım kolaylığı, taşıma kolaylığı olsun birçok yönden tercih edilmektedir. Diğer tabletlerde hayatın her alanında kolaylık sağlamaktadır. Özellikle eğitim alanında bu durum oldukça ilerlemiştir. Tabi bununla birlikte ürünlerle ilgili aksesuarlara da ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Bunların içerisinde en çok tercih edilen ürünlerden birisi de stantlardır. Tablet stantları cihaz düşmeden sabit bir şekilde, güvenle, durmasına yardımcı olmakta. Birçok farklı boyut çeşitleri vardır. Bambu, plastik, metal, alüminyum gibi farklı materyallerden üretilmiş olan ürünler bulunmaktadır. Tabletlerinizle yapacağınız işlemler bazen uzun sürebilir. Bu da daha hızlı yorulmanıza, verimliliğinizin düşmesine ve günün geri kalanında yapacağınız işlerin aksamasına sebep olur. Stantlar üzerinde tabletlerinizi rahatlıkla çalıştırabilir ve işlem yaptırabilirsiniz. Kullanım açısından oldukça rahat ve konforludurlar. Tabletlerinizi kullanma rahatlığı sunan bu stantlar sayesinde ürünleri tek elinizle tutmanıza gerek kalmıyor. İzleyeceğiniz bir içeriği daha rahat izlemenize yardımcı oluyor, ya da yapacağınız bir işi yorulmadan daha kolayca halletmenize imkan sağlıyor. Ergonomik dizayn ile dizüstü bilgisayarlarınızı ya da tabletlerinizi mükemmel bir yüksekliğe kaldırabilirsiniz veya alçakta kullanabilirsiniz. Başlıklarını kendinize göre ayarlayıp döndürebilirsiniz. Ayrıca bazı ürünler yatay veya dikey olarak kullanım avantajları sağlamaktadır. Bu ürünlerin katlanabilir, taşınabilir, küçük boyutlu, ahşap, ayaklı olmak üzere birçok çeşitleri sayfamızda bulunmaktadır. Ayrıca seyahatlerde, arabalarda ofis içerisinde oldukça uygun ve kullanışlı ürünlerdir. Şarj giriş kısmını kapatmayan yapısından dolayı cihazınızı kullanırken zorlanmadan şarj edebilirsiniz. Kullanım alanınıza göre birçok alternatif modeller vardır ayaklı ve doğrudan masaüstü kullanımı için konumlandırılmış ürünler de sayfamızda sizleri bekliyor.

iPad & Tablet Dock Stant Çeşitleri

iPad & Tablet Dock Stant Çeşitleri

Günümüzün teknolojik görüntüleme çözümleri için oldukça orijinal bir tasarımdır. Tabletinizi tutan başlık dikey ve yatay konumlarda görüntülenebilmek için döndürülebilir ve gerekli okuma açısına göre ayarlanabilir.Tablet tutucu kenarlarındaki yumuşak silikon ped sayesinde tabletinizi çizmez. Ürünler genellikle kolay kurulabilir. Bu tarz ürünlerin sert plastikten oluşan, katlı iken 6 cm × 11 cm × 2 cm, açık iken 6 cm × 12 cm × 9,5 cm boyutunda olan küçük taşınabilir çeşitleri de mevcuttur. Ayrıca boy uzunluğu 23 cm olan, toplamda ise 56 cm uzunluğa sahip olan, ayak çapının da 19 cm olan, 360 derece döndürebileceğiniz ürünlerde vardır. Bu tarz ürünleri kolaylıkla montaj edebilirsiniz. Ürünlerin masa, yatak tutucu şeklinde olanları da mevcuttur. Bu tarz ürünleri yaylı hareket sistemi ile yüksekliğini ayarlayabilir, istediğiniz masanın, dolabın ya da yatağın kenarına metal sıkıştırma mekanizması ile sabitleyerek kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tarz ürünlerde tablet stantta takılı iken şarja takabilirsiniz ve başlığı 360 derece döndürebilirsiniz. Alüminyum malzemeden üretilen gayet kolay katlanabilen ölçüleri 150x180x138 olan çeşidi de vardır. Farklı bir çeşit olarak 2 ayaklı ayarlanabilir modeldir. Bu ürün sayesinde düz zeminler üzerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz ürünlerde mevcuttur. Ahşap yüzeye, duvara ya da diğer yüzeylere 3M yapıştırıcı ile yapıştırarak daha sonrasında ise 2 vidalı aparatı ile sabi zeminlerde kullanabilirsiniz. Görüntü açısını 180 derece ayarlayarak, başlığını 360 derece döndürerek kullanım rahatlığına kavuşabilirsiniz. Cihazınızı dikey ya da yatay olarak kullanabilirsiniz. Bu tarz ürünler yüksek ABS plastik + alüminyum alaşım malzeme ile üretilmiştir. Bir diğer tür olarak da stant yastıklar karşınıza çıkmaktadır. Yumuşak yüzeyi ile terletmez, yıkanabilir özelliğe sahiptir. Tablet ve telefona bakarken yattığınız yerde rahatça bakmanıza kolaylık sağlar. Fiyatlar ürünlerin malzemesi açısından değişiklik göstermektedir. Birçok model ve renk seçeneği sayfamızda bulunmaktadır.

Tablet Stantlarının Hayatımızdaki Yeri

Tablet Stantlarının Hayatımızdaki Yeri

Sürekli olarak gelişme içinde olan teknolojiye her gün birçok farklı ürün katılmaya başladı. Günden güne artan bu değişmeler ve gelişmeler hayat şekline, eğlence anlayışına kadar birçok alışkanlığı değiştirdi. Önceleri masaüstünde kullanılan, elektrik akımıyla desteklenen bilgisayarlar zamanla şarj edilen ve kolay taşınabilen dizüstü bilgisayarlara yerini bırakmıştır. Sadece dizüstü bilgisayarlara yerini bırakmakla kalmayıp daha da küçülerek hayatımızda kullanım kolaylığı taşıyan tabletlere dönüşmüştür. Diğer teknolojik aletlere kıyasla daha kolay taşınabilmesi, kullanırken ki hafifliği ve istediğiniz kadar artırılabileceğiniz hafızası ile özellikle iş alanlarında daha çok tercih edilen tablet, ilk çıktığı günden bu güne kadar teknoloji alanında yapılan en iyi atılımlardan biridir. Tabletler kullanılmaya başladıktan sonra pratik olmasıyla iş alanında çok fazla ilgi yaratmıştır. Toplantılar hakkında olan notları, pdf’leri, görsel araçları daha kolay bir şekilde depolama imkanına ulaşıldı. İşte bu kolaylıklara erişen insanlar her alanda tablet kullanmaya başladılar. Bugün farklı farklı firmalarda, toplantılarda ve daha birçok alanda kullanılan tablet bir de okullarda eğitim alanında oldukça tercih edilmektedir. Eğitim alanının vazgeçilmezi konumundadır. Ayrıca iPad kullanımı da günden güne artmaktadır. iPad insanların hayatında bilgisayar yerini almaktadır, insanlar çoğunlukla oyun oynamak ve video izlemek için kullanmakta aynı zamanda taşınabilir kolaylığı ile tercih edilmekte. Bu tarz ürünler hayatlara karışırken kullanımı kolaylaştıracak aksesuarlara ihtiyaç artmaktadır. Bu ihtiyaçlardan birisi Tablet standı iPad ve tabletlerde video ve film izlerken, araçta giderken sabit bir şekilde durmasını ve kolay kullanılmasını sağlar. Yemek yerken ders videoları izlerken tabletinizin stabil durmasını, tek elinizle her şeyi halletmenizi sağlar. Bu tarz ürünlerde kullanım alanınıza göre birçok çeşitleri bulunmaktadır. Bu tarz ürünlerin fiyatları boyut ve materyallerine göre değişiklik göstermektedir.

Dack Station Çeşitleri

Dock Station Çeşitleri

Dock station oyunlarda, bilgisayarlarda tablet tarzında olan teknolojik aletlerde bağlantı çoğaltmaya yarayan bir aygıt. Aynı zamanda kenetleme yuvası olarak da bilinir. Bir diğer bilinen şekli de araç bağlantılarıdır. Bu mobil istasyonlar araçlarda; dizüstü, dizüstü bilgisayar ve tablet işlemleri için sizlere kullanışlı bir ortam sağlar. Sizlere basitleştirilmiş bir yol sunar. Üretici firmalar seyahatleri düşünerek bu tür zorluklara dayanmak için mobil işletme istasyonları tasarlamaktadır. Bu tarz ürünler darbe ve titreşim için MIL-STD 810E özelliklerine sahiptirler. Taşınabilir bilgisayar veya tablet, sistemdeki özelliklere bağlı olarak soğuk, sıcak bekleme modüllerini takabilirsiniz veya çıkarabilirsiniz. Kenetlenme yuvasından veya yerinden çıkarıldığında, yerleştirmeden ve çıkarmadan önce bilgisayarı komple kapatır. Sıcak bir kenetleme yuvasında veya kenardan çıkarılmak üzere, bilgisayar sabit, takılı değilken çalışmaya devam etmektedir. Bazı ürünlerde CD ve DVD girişi bulunmaktadır. Bu tür modellerde bilgisayardaki CD’den Dock station içerisindeki bir CD’ye kopyalamayı kolaylıkla yapmış olursunuz. Fiyatlar bu tarz ürünlerde değişiklik göstermektedir. Ürünlerin farklı modelleri bulunmaktadır, detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz ürünü sayfamızdan sipariş verebilirsiniz.