TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

, Dock Station & Stand

için 464 sonuç bulundu.

Dock Station & Stand

Tablet bilgisayarlar teknolojinin gelişmesiyle hayatlarımızda yeni olasılıklar açarken onlarla birlikte kullanabileceğimiz aksesuar ve yedek parçalar da çeşitleniyor. Tabletinizi ister iş hayatında ister eğlence amaçlı kullanın, dock station ve tablet standı da ihtiyaçlarınız arasında yerini alacak.

Dock Station Nedir?

Dock Station Nedir?

Türkçe “yuva istasyonu” demek olan dock station, üniversal port çoğaltıcı (çoklayıcı) olarak da bilinir. Bu donanım parçası, bilgisayarınızı diğer cihazlarınızla, mesela tabletinizle neredeyse hiç zahmet etmeden bağlamanızı sağlar. Dock station, dizüstü bilgisayarları ofiste veya evde masaüstü bilgisayara dönüştürmenizi sağlar. Örneğin, tabletinizi, e-kitap okuyucunuzu, iPod’unuzu veya dizüstü bilgisayarınızı yolda seyir halindeyken kullanabilir, ofise veya eve geri döndüğünüzde onu monitör, hoparlör veya yazıcıya bağlayabilirsiniz. Dock station ekstra kablo kullanmanıza gerek kalmadan cihazlarınız arasında doğrudan bağlantı kurmanızı sağlar. Dock station modellerinin farklı olduğunu unutmayın ve cihazlarınızın alacağınız ürünle uyumunu araştırmayı ihmal etmeyin. Dock, cihazlarınızı birbirine bağlamak anlamına gelirken, undock da bağlantıyı kesmek demektir. Bağlantıyı kesmeden önce gerekli adımları uygulamanız cihazlarınızın ömrü açısından önemlidir.

Tablet Standı Nasıl Kullanılır?

Tablet Standı Nasıl Kullanılır?

Birçok dock station aslında tablet standı işlevi de görür ve onunla birlikte genelde ekstra bir stand ihtiyacı duymazsınız. Tablet standı, cihazınızı kullanırken onu dik veya açılı tutmanızı, gerektiğinde yönünü değiştirmenizi sağlayan bir aksesuardır. Böylece ellerinizi tabletten bağımsız hale getirerek veya onu uzaktan yöneterek daha verimli çalışabilirsiniz. Masaüstü tablet standı ve ayaklı tablet standı gibi modellere göz atabilirsiniz. Samsung tablet standı başta olmak üzere cihazınızın markasına uygun ürünleri bulmanız oldukça kolay. Dark, Codegen, Avec, Asus, Everest, Samsung, Addison ve diğer dev bilgisayar markaları ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş yelpazede kaliteli ürünlerle karşımıza çıkıyor. En iyi dock station ve standları seçmenin anahtarı bu ürünler ve kendi cihazınız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak.

Dock Station ve Tablet Stand Fiyatları Ne Kadar?

Dock Station ve Tablet Stand Fiyatları Ne Kadar?

Dock station fiyat seviyesi genelde onun yapabilecekleriyle belirlenir. Sadece monitör, klavye, yazıcı girişi içeren basit bir dock station daha uygun fiyatlarla satın alınabilir. Ama hoparlör, ses sistemi ve benzeri özellikler eklendikçe bütçenizi da artırmanız gerekecektir. Önemli olan alacağınız ürünün gerçekten ihtiyaçlarınızı karşılaması ve elinizdeki cihazlarla tamamen uyum içinde olması. Dell dock station, HP dock station, LG dock station, Samsung dock station ve Asus dock station dışında Everest, Dark, Codegen, Avec, Addison ve diğer markaların dock station ve tablet standı çeşitlerini web sitemizde bulabilirsiniz. Diğer tablet aksesuarları için iPad & Tablet Aksesuarları kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Addison (1)
Belkin (1)
Buff (3)
Codegen (1)
Dark (3)
(143)
Everest (1)
HQ (1)
Oem (3)
PLM (1)
Snopy (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(59)
ve üzeri (83)
ve üzeri (91)
ve üzeri (94)
ve üzeri (97)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL