Filtreleri Temizle
Marka
Kumtel

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Hacim (Litre)

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kumtel Pişirme Grubu

için 51 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kumtel Pişirme Grubu

Mutfakta vakit geçirmeyi ve yemek yapmayı sevenlerin önemli mutfak eşyalarından biri pişirme gruplarıdır. Mutfakta fazla yer kaplamayan, güçlü pişirme kapasitesine sahip ocak ve fırınlarıyla Kumtel, dünyada bu alanda önde gelen firmalar arasında yer alır. Piyasadaki gelişmeleri ve kullanıcı ihtiyaçlarını yakından takip eder. Set üstü ocak, mini fırın ve solo fırınlardaki tecrübesini ankastre ürünlere de aktararak ürün yelpazesini genişletir. Kumtel pişirme grubu, kullanıcı ihtiyaçlarını yüksek güvenlik çerçevesinde karşılamayı ilke edinerek, kolay kullanıma sahip ürünlerini size sunar. Gaz emniyetinin ön planda olduğu ocak ve fırınlarda, son teknoloji sistemleri uygulamaya özen gösterir. Mutfakta hareket alanınızı kısıtlamamaya özen gösteren Kumtel pişirme grubu ürünleri, göze hitap eden tasarımıyla dikkatleri üzerine çeker. Farklı renk seçenekleri sayesinde mutfağınızın atmosferine uyum sağlar. Sayfamızdan Kumtel pişirme grubu ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Kumtel Pişirme Grubu Çeşitleri

Kumtel Pişirme Grubu Çeşitleri

Gelişen ürün gamına sahip Kumtel pişirme grupları, evlerin ihtiyaçları arasında yer alır. Kumtel pişirme grubu modelleri mutfakta fazla yer kaplamamaya dikkat ederek geliştirilir. Küçük alanlarda yüksek pişirme gücüne sahip olmanızı sağlar. Pişirme gruplarında LPG tüp, doğalgaz ve elektrik gibi enerji kaynakları kullanılır. Enerji dönüşümüne sahip bu pişirme gruplarında doğalgazdan LPG’ye dönüşüme izin veren teknolojiye sahip modeller karşınıza çıkar. Kumtel pişirme grubu özellikleri kullanıcılar için kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak geliştirilir. Dokunmatik özelliğe sahip pişirme grupları, teknolojik ürünleri sevenlerin tercihleri arasında yer alır. Ankastre setlerin sahip olduğu davlumbazlarda da tercih edilen dokunmatik sistem, hem kolay kullanım hem de kolay temizlik sağlar. Ürünlerin yağlanma oranının yüksek olduğu mutfakta, temizlik önemli yer tutar. Kumtel ürünlerinde kullanılan cam ve seramik sayesinde yorulmadan temizlik yapmanın tadına varabilirsiniz. Kumtel, kullanımı yaygın olan set üstü ocaklarda gazın yanında elektrik enerjisini de kullanarak pişirme verimini artırmayı hedefler. Fırınlarda da verimi göz önünde bulundurarak geliştirdiği sistemde, büyük hacimde yüksek oranda enerji tasarrufu sağlar. Pişirme grupları çeşitli fonksiyonel grup ve ayarlanabilir termostatları sayesinde, kendinize en uygun ayarı oluşturmanıza imkan tanır.

Kumtel Pişirme Grubu Seçerken Öne Çıkanlar

Kumtel Pişirme Grubu Seçerken Öne Çıkanlar

Pişirme gruplarında güvenlik ve enerji tasarrufu ön plandadır. Kumtel, tüm ürünlerinde uyguladığı Harr teknolojisi sayesinde %40 oranında enerji tasarrufu sağlar. Üretim aşamasından önce başlayan güvenlik testleri ve üretim sırasında kullandığı yüksek kalitede malzemeler sayesinde güvenilir pişirme ürünlerini karşınıza çıkarır. Kumtel fırın modellerinin kapaklarında kullanılan çift camlı kapak ve içerisinde bulunan aydınlatma sayesinde, pişirdiğiniz yemekleri sürekli kontrol altında tutabilirsiniz. Farklı sıcaklık ve pişirme ayarlarını kullanabileceğiniz fırınlardan beklenen teknik özellikleri, set üstü ocaklarda da görebilirsiniz. Ocaklarda yer alan pişirme gözleri sayesinde ihtiyacınıza en uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Ankastre setlerin tamamlayıcısı olan davlumbaz konusunda da gelişmiş teknolojiye sahip Kumtel, yüksek emiş gücüne sahip çeşitleriyle dikkatleri üzerine çeker. Filtre temizliğinin kolaylığı ve dokunmatik seçenekleri sayesinde mutfağınızda görmek isteyeceğiniz davlumbazları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Kumtel Pişirme Grubu Fiyatları

Kumtel Pişirme Grubu Fiyatları

Gelişen teknolojisi ve üstün mühendislik çalışmaları ile ön plana çıkan Kumtel, güvenilir ve kaliteli ürünleri sayesinde tercih edilme oranı yüksek pişirme grubu markaları arasında yer alır. İnsan sağlığını ön planda tutarak geliştirdiği ürünlerde malzeme kalitesinden ödün vermez. Özellikle gaz kaçağı konusunda ekstra koruma sağlanarak üretilen sistemi sayesinde, olası tehlikelere karşı sizi korur. Kumtel ocaklarda yüzeydeki camı ısıtmadan, yalnızca ocak gözünün üzerinde bulunan kabı ısıtan endüksiyon sistemi bulunur. Bu sistem sayesinde ateşle temastan kaçınabilirsiniz. Diğer ocaklarda ise otomatik sistem sayesinde ateş ile direkt temasın önüne geçilir. Bu sayede kolay ve güvenilir bir kullanım meydana gelir. Geniş bir skalaya sahip Kumtel ocak fiyatları, farklı modelleri ve kullanım seçenekleri doğrultusunda değişiklik gösterir. Pişirme ürünlerini barındıran ankastre setlerde, dokunmatik ve tuşlu seçenekler karşınıza çıkar. Kumtel pişirme grubu fiyatları ve bu ürünleri daha önce kullananların yorumlarına sayfamızdan ulaşabilir, ihtiyacınıza en uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.