Filtreleri Temizle
Marka
Luxell

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Hacim (Litre)

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Luxell Pişirme Grubu

için 49 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Luxell Pişirme Grubu

Küçük ev aletleri ve pişirici ürünler alanında ilk akla gelen markalardan olan Luxell, yıllardır dayanıklı ve fonksiyonel ürünleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir. Farklı beklentiler için birçok çeşitte ev aleti üreten marka, daima gelişen teknolojiyi ve değişen ihtiyaçları göz önünde bulundurarak ürünlerini yenilikçi prensiplerle tasarlar. Set üstü ocak, mini fırın, fırın ve ocak gibi ürünlerden oluşan Luxell pişirme grubu, markanın en çok tercih edilen ürünlerindendir. Hem pişirme hem de ısıtma işlemleri için ihtiyaç duyulan ocak ve fırınlar, mutfaklardaki en önemli yardımcılardandır. Luxell pişirme grubu ürünleri ve farklı ürün modellerini sayfamız üzerinden görüntüleyebilir, beğendiklerinizi kolayca sipariş verebilirsiniz.

Luxell Pişirme Grubu Çeşitleri

Luxell Pişirme Grubu Çeşitleri

Modern ve kullanışlı ürün çeşitleriyle Luxell, yıllardır mutfaklarda en çok tercih edilen markalar arasında yer alır. Kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle Luxell, geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Ürün yelpazesinde küçük ev aletleri ve pişirici grupları bulunan marka, modern tasarımlarıyla değişen ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlar. Hem evlerin hem de profesyonel mutfakların en çok ihtiyaç duyulan ürünlerinden olan Luxell pişirme grubu modelleri, genellikle fırın ve ocaklardan oluşur. Mini ya da ankastre fırın seçeneklerinin yanı sıra set üstü ve ankastre ocaklardan oluşan seçenekleriyle Luxell pişirme grupları, farklı tiplerdeki mutfaklara kolaylıkla uyum sağlayan ürünlerdir. Pratik ve kullanışlı ürünlerden olan tekli set üstü elektrikli ocak modelleri, hem evlerde hem de endüstriyel mutfaklarda rahatça kullanılabilir. Kolay taşınabilen ve mutfaklarda az yer kaplayan tekli ocaklar, Luxell kalitesiyle kullanıcılara sunulur. Markanın genellikle siyah, beyaz ve gri renklerden oluşan ürünlerinin yanı sıra, farklı renk seçenekleri sunan mini ve midi Luxell fırın modelleri arasından da tercih yapabilirsiniz.

Luxell Pişirme Grubu Seçerken Öne Çıkanlar

Luxell Pişirme Grubu Seçerken Öne Çıkanlar

Mutfakların en önemli ihtiyaçlarından olan pişirme grupları, farklı model ve özelliklerde üretilir. Luxell, tüm ürünlerini farklı mutfak tipleri ve ihtiyaçları için özenle tasarlar. Değişen teknoloji ve kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretim yapan marka, farklı beklentilere en iyi şekillerde cevap verebilecek ürünler tasarlamaya özen gösterir. Luxell pişirme grubu alışverişlerinizi, mutfağınızın şeklini ve büyüklüğünü göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. Mutfağınız yeterince büyük değilse Luxell mini fırın modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Pişirme grubu seçimlerinizde ihtiyaçlarınıza uygun ürünlere yönelmeniz daha kullanışlı ürünler almanızı sağlar. İhtiyacınıza göre 4’lü ya da 5’li ocak çeşitlerinden tercih edebileceğiniz gibi, tekli elektrikli ocak modellerinden de seçebilirsiniz. Luxell pişirme grubu özellikleri ve modelleri bakımından farklı tasarımlardaki mutfaklara uyumlu şekillerde üretilir. Ankastre ürünlere uyumlu olarak tasarlanan mutfaklarınız için markanın ankastre fırın ve ocaklarından tercih edebilirsiniz.

Luxell Pişirme Grubu Fiyatları

Luxell Pişirme Grubu Fiyatları

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Luxell, yıllardır ürün özelliklerini geliştirerek değişen ihtiyaçlara uygun hale getirir. Farklı birçok Luxell ürününün fiyatları da farklılık gösterir. Luxell pişirme grubu fiyatları belirlenirken ürünlerin modelleri ve özellikleri dikkate alınır. Değişik modellerdeki ürünler kullanıcılara farklı fiyatlardan sunulur. Luxell ocak modelleri ile fırın modelleri arasında fiyat farkı görülebileceği gibi, ankastre setler de farklı fiyatlara sahiptir. Şık ve modern tasarımlarıyla beğeni toplayan Luxell pişirme grupları, yıllardır geniş kitleler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Genellikle ocak ve fırınlardan oluşan pişirme grupları, çeşitli özellikleriyle farklı mutfak tiplerine uyum sağlayabilecek niteliklerde tasarlanır. Mutfakların vazgeçilmez ürünleri olan pişirme grupları arasından kendi mutfak tipinizle uyumlu olan modelleri seçebilirsiniz. İhtiyaç ve beklentilerinize en uygun Luxell pişirme grubu modelini sayfamızı inceleyerek bulabilir, beğendiğiniz ürünleri kolayca sipariş verebilirsiniz.