Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Hacim (Litre)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Fırın Tipi

Başka bir kelime deneyin

Pişirme Fonksiyon Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mini & Midi Fırın

için 191 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Mini ve Midi Fırın

İcat edildiği günden bugüne mutfak eşyaları arasında vazgeçilmez bir yere sahip olan ve sıklıkla hamur işlerini pişirmek amacıyla kullanılan fırınlar zaman içerisinde farklı teknolojik donanım ve özelliklere sahip olmuştur. Gelişen teknoloji ile birlikte değişen yaşam alanları ve bu alanlara uygun boyutlarda üretilen mutfak malzemeleri arasında başı çeken Mini fırın küçük yaşam alanlarına sahip olan insanlar için neredeyse olmazsa olmaz ürünlerin başında gelir. Kullanım özellikleri ve teknolojik donanımı sayesinde çok kullanışlı bir icat olan bu mutfak eşyası mutfağınızda fazla yer kaplamaz ve asla kalabalık yapmaz. Boyutunun aksine oldukça kullanışlı olan bu üründen en verimli sonuçları rahatlıkla alabilirsiniz. Normal fırınların yaptığı işlemleri rahatlıkla ve en mükemmel şekilde yapan bu ürün ile hamur işlerini pişirmek artık çok kolay olacaktır. Kullanıcılarına farklı seçenekler sunan bu ürün farklı renk ve modelleri ile kullanıcıların gözdesi haline gelmiştir. Bu nedenle de mutfak ve evinizin ayrılmaz bir parçası olmuş olan fırın mutfağınızın farklı bir boyut kazanmış olmasına yardımcı olur. Kaliteli ve şık malzemeler ile üretilmiş olan bu mutfak eşyası 21. yüzyıl akıllı teknolojisi ile donatılarak kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış olan bu fırın sayesinde börek, kek, poğaça gibi canınızın istediği her türlü hamur işini rahatlıkla pişirebilirsiniz. Dayanıklı ve üstün teknoloji ile donatılmış pişirme grubu ürünleri sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir ve kullanıcılarının hayatına konfor katar.

Enerji Dostu ve Yemeklerin Ustası Fırınlar

Enerji Dostu ve Yemeklerin Ustası Fırınlar

Akıllı teknolojinin insan hayatına girmesi ile insan yaşamının büyük oranda kolaylaştığı su götürmez bir gerçektir. Mutfak malzemeleri alanında üretilen ürünler sayesinde yemek pişirmek artık zaman alan bir uğraş olmaktan çıkarak eğlenceli bir iş haline gelmiştir. Akıllı teknolojiye sahip ürünlerin başında gelen Mini fırın fiyatları ile hayatı kolaylaştırmakla kalmaz bütçenizi de destekler. Farklı renk ve modelleri ile tüm ev ve ofis ortamlarına uygun olan bu ürün hem farklı boyutlarda hem de ekonomiktir. Bu mini teknolojik aletler ile kullanıcıları her zaman rahat eder. Hamur işlerinde ve enerji tasarrufu konusunda en iyi sonucu almanızı sağlayan bu cihaz mutfağınızın vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Yaşam alanınızı ve mutfağınızı daraltmayacak olan bu ürün eviniz için ihtiyacınız olandan daha fazlasını sunarak sizi şaşırtacaktır. Fırında pişirilebilecek tüm yemeklerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün içerisindeki fan sayesinde ısının eşit miktarda dağılmasını sağlayarak yiyeceklerin mükemmel derecede iyi pişmesini sağlar. Teknik donanım ve özellikleri ile hayatı kolaylaştıran bu ürün ile yemekleriniz daha lezzetli olacaktır. Midi fırın ve daha fazlası için midi fırın yorumları okuyabilir ve fikir edinebilirsiniz.

Mutfağınızın En Vazgeçilmezi Fırın

Mutfağınızın Vazgeçilmezi Fırın

Teknolojide yapılan yenilikler ile birlikte değişen ve gelişen akıllı ev aletleri, yaşamın her alanında kendine insanların hayatına girmiş ve özellikle mutfaklarda sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Yaşamın her alanında olduğu gibi teknolojik ürünlere eklenen yeni teknolojik özellikler ile hayata olan bakış açısı daha da öteye taşınmış ve yemek pişirme anlayışı gün geçtikçe ilerlemiş ve yenilenmiştir. Fırın gibi küçük ev aletlerine eklenen ekstra özellikler ile pişirme işlemleri artık çok kolay hale gelmiştir. Çalışan ya da çekirdek bir aileye sahip olan bir kişinin gönül rahatlığı ile kullandığı bu mini fırın tavsiyeleri her zaman pozitif yönde olmuştur. Ailenize ve kendinize göre yemekleri rahatlıkla pişirebileceğiniz bu cihaz sayesinde hem yemek israfı yapmamış olursunuz hem de en iyi şekilde fırın yemeklerini pişirmiş olursunuz. Kademeli ısı ayarlama düğmesi sayesinde kısır ayarda pişecek olan yemekleriniz en mükemmel şekilde pişerek kıvamını olmuş olur. Ayrıca cihazda kullanılan ısı rezistansları cihaz içine doğru bir şekilde yerleştirildiğinden fırın içerisinde pişecek olan ürünün her yerinin eşit oranda pişmesine olanak sağlar. Her seferinde aynı performansı gösteren ürün ile ekmekleriniz, poğaçalarınız ve börekleriniz gibi hamur işleriniz asla kurumaz. Pişirdiğiniz yiyeceğin yumuşaklığını koruyarak yumuşacık çıkmasını sağlayan bu küçük ev aleti mutfak işlerinizde en büyük yardımcınız olacaktır. Bu konudaki başarısından dolayı sıklıkla midi fırın önerileri görmeniz mümkündür. Kek, börek, pasta ve kurabiye gibi birçok hamur işi ve fırında pişen yemeklerinizi çok kısa sürede ve lezzetine lezzet katarak pişirebilirsiniz. Bu sebeplerle de evde kullandığınız fırının teknik özellikleri oldukça önem arz eder. Sürekli yenilenen ve değişen teknoloji neredeyse zamanla yarıştığından hızına yetişmek imkansız denilebilecek kadar zordur. Mutfağınızda gönül rahatlığı ile kullanacağınız Midi fırın fiyatları ve özellikleri ile teknoloji alanındaki yenilikleri yakalamanıza yardımcı olacaktır. Bu üründe kullanılan yüksek donanımlı akıllı teknoloji sayesinde kullanıcılar daima memnun olmuştur. Zamanın ötesinde teknolojik donanımlara sahip olan bu küçük ev aleti, fırın yemeklerinin ve hamur işlerinin en iyi ve lezzetli şekilde pişmesine yardımcı olur. Sayfamızdan Luxell mini ve midi fırın modellerine bakabilirsiniz.

Boyutları ile Mutfağınız İçin En İyisi

Boyutları ile Mutfağınız İçin En İyisi

Gelişen teknoloji ile birlikte mutfak eşyaları yenilenmiş ve mutfağa farklı anlamlar katan ürünler haline gelmiştir. Mutfak eşyalar ya da beyaz eşya denildiğinde akla ilk gelen ürünleri unutturacak olan boyutlara sahip mini fırın modelleri kullanıcılardan tam not almıştır. Farklı renk ve modelleri ile kullanıcıların evlerine en uygun ürünü seçmesine olanak sağlayan teknolojik yenilikler dar yaşam alanına sahip kullanıcıları düşünerek tasarladığı mini fırın ölçüleri ile kullanıcıların mutfaklarını en verimli şekilde kullanmalarına olanak sağlamıştır. Mutfağında kalabalık olsun istemeyen ve aynı zamanda görsel olarak da mutfağında şık bir görünüme sahip olsun isteyenlerin ilk tercihlerinden olan mini mutfak eşyalarının başında gelen fırınlar kullanıcılarından büyük beğeni toplamıştır. Boyutunun aksine oldukça kullanışlı olan ürün pişirme performansı ile de sizi şaşırtacaktır. Her türlü fırın yemeğini gönül rahatlığı ile pişireceğiniz ürün mutfağınızda asla fazla yer kaplamaz ve kalabalığa neden olmaz. Teknolojinin trendlerini rahatlıkla yakalayacağınız bu fırın ile profesyonel aşçılara taş çıkaracaksınız. Son zamanlarda trend haline gelen ve insan sağlığını olumlu yönde etkileyen ev yapımı ekmekleri bu fırın ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu küçük mutfak aleti sayesinde hem sağlığınıza dikkat etmiş hem de bütçenize destek olmuş olursunuz. Yapacağınız birbirinden farklı hamur işi ile yoğun iş yaşamının neden olduğu stresten uzaklaşabilir ve kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Son zamanların en yaygın sağlık problemlerinden olan aşırı kilonun başlıca kaynağı yağlı yiyeceklerdir. Fırında pişireceğiniz yemekler ile yağ kullanımını azaltmış olursunuz. Ayrıca bu ürün yiyeceklerin nem dengesini koruyarak pişirdiği için fırında pişireceğiniz sebzelerde vitamin kaybı yaşanmaz bu sayede sebzelerden en yüksek besin verimini elde etmiş olursunuz. Bu nedenle pek çok kullanıcıdan memnun kaldıkları için mini fırın tavsiyeleri duymanız mümkündür. Kullanıcılarından tam not alan bu ürün ile hamur işleri hiç olmadığı kadar kolay ve eğlenceli hale gelecektir. Mutfağına ve yemek pişirme stiline farklı bir anlayış getirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden olan bu ürün ile hayatınız artık çok farklı olacaktır. Sayfamız üzerinden Beko mini ve midi fırın özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mini Fırın Marifetleri ile Sizi Şaşkına Çevirecek

Mini Fırın Marifetleri ile Sizi Şaşkına Çevirecek

Değişen teknoloji ile birlikte insanlardaki boyut algısı gün geçtikçe farklılaşmıştır. Çoğu insan minimal bir yaşam tarzını benimseyerek zamanlarının çoğunu kendine ayırmak istemekte ve bu nedenle de kıyafetlerinden evlerinde kullandıkları eşyalara kadar birçok alanda tasarruf etmeyi amaçlamaktadır. Bu bakış açısından yola çıkarak tasarlanan Mini fırın 40 lt kullanıcılarının isteklerini tam anlamıyla karşılamıştır. Birbirinden farklı eşsiz tasarımları ile kullanıcıların hayatlarına ve evlerine tam anlamıyla uyun sağlayan bu ürün ile yemekleriniz hiç olmadığı kadar pratik olacaktır. Çoğu insan yemek pişirdiğinde rahatlamakta ve bu sayede hayata daha pozitif, enerjik bir şekilde devam etmektedir. Bu ürün sayesinde yemek pişirmek sizin için adeta bir sanat eseri haline dönüşecektir. Bu fırınlar ile pişireceğiniz yemekler ile sevdiklerinizi ve kendinizi son derece mutlu edeceksiniz. Siz yemek yapmanın zevkini çıkarırken sevdiklerinizde yemeklerinizin zevkini çıkaracaktır. Farklı tarifler deneyerek birbirinden farklı fırın yemeklerini büyük bir zevk ve keyif ile yapacaksınız. Bu sayede yeni şeyler öğrenecek farklı kültürlere yelken açmış olacaksınız. Bakış açınızı değiştirerek mutfakta size farklı bir hava katacak olan midi fırın ölçüleri ile mutfağınız için en iyisidir. Mutfağınıza özel olarak üretilmiş hissi veren boyutu ile bu ürün mutfağınız küçük olsa bile rahatlıkla her yere sığacaktır. Farklı renk ve modelleri ile mutfağınızın görünüşüne şıklık katan ürün sahip olduğu teknik özellikler sayesinde fırın yemeklerinin olmazsa olmazı haline gelecektir. Tek başına yaşayan kadın ve erkek kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bu ürün ile istedikleri yemeği anında pişirmeleri ya da ısıtmaları çok kolaydır. Her türlü amaca uygun olarak kullanabileceğiniz bu mini fırın tepsi ile kendinize göre kek, börek, pasta gibi hamur işlerini kolaylıkla pişirebilirsiniz. Boyutunun aksine geniş bir kullanım alanına sahip olan bu ürün klasik modellerin yapabileceği tüm işlemleri kolaylıkla yapabilir. Ayrıca sahip olduğu teknolojik donanım sayesinde fırın içerisindeki ısının eşit dağılmasına yardımcı olarak yiyeceklerin eşit oranda pişmesine olanak sağlar. Mini fırın yorumları ile diğer kullanıcıların memnuniyetini rahatlıkla görebilirsiniz.

Hamur İşlerinin Vazgeçilmezi

Hamur İşlerinin Vazgeçilmezi

Beyaz eşyaların vazgeçilmezi olan fırına alternatif olarak üretilen mini fırınlar günümüzdeki küçük mutfaklı evlerin olmazsa olmazlarındandır. Kaydırmaz tabanı sayesinde mutfak tezgahınıza kurulumunu gönül rahatlığı ile yapabilir, pratik bir şekilde kullanım sağlayabilir ve estetik görünümü sayesinde mutfağınızda istenilen şıklığı yakalayabilirsiniz. Zamanlayıcı ve uyarıcı zil fonksiyonları, yüksek ısı sayesinde kısa sürede pişirme özelliği zaman sıkıntısı yaşayan çalışan tüketicilerin mini fırın önerileri listelerinde aradıkları özelliklerinden sadece birkaçıdır. Buna ek olarak camlı kapak ve iç aydınlatma sayesinde mini fırının kapağını açmadan yemeğinizi kontrol edebilir zaman kaybı yaşamadan yemeklerinizi daha hızlı pişirebilirsiniz. Mini fırın çeşitleri ölçüsüne göre farklılık gösterir. Tüketici ihtiyacına ve alanına uygun olan arzu ettikleri mini fırını seçebilirler. Mini fırınların alt üst pişirme, turbo pişirme, ızgara pişirme özellikli mini fırın çeşitlerinden sadece birkaçıdır ve günümüzün en önemli konularından biri olan sağlıklı beslenme konusunda tüketicilere yardımcı olur. Fırında ve özellikle buharda pişen yemekler kızartılarak pişirilen yemeklerden daha sağlıklı ve besin değerleri daha iyi korunmuş olduğu bilinmektedir. Diyet ya da spor yapan kişilerin de vazgeçilmezlerinden olan fırın yemekleri hem pratik hem de daha lezzetli olması ve buna ek olarak midi fırınların yiyeceklerin türüne göre farklı sıcaklıklarda ve sürelerde pişirilmesini sağlayan fonksiyonları midi fırınların tercih sebebidir. Birbirinden farklı seçeneği ve daha geniş iç hacmi özelliğiyle tek seferde birden çok yemeyi pişirmede kolaylık sağladığı için kalabalık ailelerin vazgeçilmezlerindendir. Sağlığından ödün vermeyen her tüketicinin pratik bir şekilde kullanmasına olanak sağlayan bu ürün hayatınızı kolaylaştırarak sağlığınızı korumaya yardımcı olur. Mini fırın 50 lt ağırlığı, fırın iç kapasitesi, güç, ısı ayarı gibi özellikleriyle kullanıcıların tavsiye ve tercih ettiği modellerdendir. Pratik kullanımı ve hafif olması mini fırının mutfaklarda yer almasının nedenlerinden biridir. Mini fırın 50 lt iç hacmi olmasına rağmen kaliteli yemekler yapmada performansı oldukça yüksektir. Termostatlı ısı kontrolü sayesinde hızlı, zamanında ve besin değerini kaybetmemiş yiyecekler hazırlamak her zamankinden daha kolay olacak.

Midi Fırın Nasıl Kullanılır?

Teknolojik değişim ve gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda hayatın birçok farklı alanını farklı şekillerde etkilediği su götürmez bir gerçektir. 21. yüzyıl teknolojisi ile insan hayatını etkisi altına alan teknolojik yenilikler evinizin her köşesinde göze çarpar. Özellikle mutfak eşyaların da kendini belli eden bu değişikliklerin başında küçük ev aletleri gelir. Kullanımı oldukça pratik ürünler üretilerek yemek yapma işlemini ve mutfakta geçirilen zamanı keyifli kılmayı amaçlayan yenilikler ile her şey daha kolay hale gelmiştir. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan mutfak eşyaları farklı kullanım ve temizleme şekillerine sahiptir. Çoğu kullanıcı tarafından sıklıkla sorulan kullanım sorusunun cevabı oldukça basit ve kolaydır. Klasik fırınlar ile benzer özelliklere sahip olan bu ürünün tek farklılığı boyutudur. Kullanımı oldukça basit olan fırın sahip olduğu teknik donanım ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmıştır.

Midi Fırınlar Kaç Litredir?

Boyutu göz önüne bulundurulduğunda boyutunun aksine yüksek yemek pişirme kapasitesine sahip olan ürün geniş iç hacmi ile oldukça kullanışlıdır. Farklı litre seçenekleri ile kullanıcılarına birçok seçenek sunan ürün bu sorunun cevabında en kolay şekilde vermiş olur.

Midi Fırın Nereye Konur?

Küçük yaşam alanlarına sahip olan özellikle mutfağının darlığından yakınan insanların kolaylıkla kullanacağı bu ürünü dilediğiniz yere kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Küçük boyutu sayesinde her alana kolaylıkla sığabilen bu ürün ile yerden tasarruf sağlayabilirsiniz. Ekstra yer kaplamadan mutfağınızda yerini alarak size büyük kolaylık sağlar. Mini fırının kullanımı oldukça basittir. Artık herkes tarafından bilinen ve klasik bir kalıp olan fırını 180 dereceye getirip pişirmek yerine midi fırının pişirme özelliklerine ve fonksiyonlarına uygun pişirilmelidir.

Mini Fırın Nasıl Kullanılır?

Sonuçta her yemeğin pişirme süresi ve ısısı farklıdır. Homojen şekilde düşük ısı ve uzun sürede pişen yemekler daha lezzetli olur böylelikle mini fırın nasıl kullanılır sorusu tüm ayrıntılarıyla cevaplanmış olur. Her şeyde olduğu gibi modern teknoloji beyaz eşyalarda da kendisini göstermektedir.

Mini Fırın Nasıl Temizlenir?

Bazı yeni teknoloji ile üretilmiş mini fırınlar tek tuşla buhar temizleme özelliği sayesinde oldukça pratik ve hızlı bir şekilde temizlenir. Bunun yanı sıra klasik temizleme yöntemleri de temizlik konusunda yardım eder. Az yer kapladığından oldukça kolay kullanılan bu ürün mutfağınızın yeni şefi olmaya adaydır. Muhteşem yumuşaklıkta ve kıvamında pişmiş yiyecekler hazırlamak amacıyla kullanabileceğiniz bu ürün ile sevdiklerinize Harika sofralar hazırlayabilirsiniz. Zaman içerisinde değişen damak zevklerine en uygun yemeklerin hazırlanmasında baş yardımcınız olacak olan bu fırın ile sadece kek, börek gibi hamur işlerini değil dilediğiniz yemeği rahatlıkla pişirebilirsiniz. Geniş kullanım alanı ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıran bu ürün sayesinde siz de birer uzman aşçı gibi olursunuz. Farklı boyutları ve renk seçenekleri ile mutfağınıza tam uyum sağlayan bu ürün ile zarafeti en derinden hissedeceksiniz. Teknolojik donanımı ile son derece kullanışlı olan bu ürün sayesinde hayatınız hiç olmadığı kadar kolay olacaktır. Şık dış tasarımı ve görünümü ile evinize ve mutfak eşyalarınıza tam uyum sağlayacak olan bu ürün mutfağınızın gözdesi olacaktır.