Öne Çıkanlar

Mini & Midi Fırın

için 960 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mini & Midi Fırın

Kadınların mutfaklarındaki sihirli mutfak aletleri mini fırın ve midi fırınlar, özellikle dar alanlı mutfaklarda adeta birer kurtarıcı haline geliyor. Mini fırın modelleri ve midi fırın modelleri sayesinde küçük mutfaklardan büyük lezzetler çıkıyor. En kullanışlı, en pratik ve en kaliteli mini ve midi fırın çeşitleri burada beğeninize sunuluyor.

Mini Fırın ve Midi Fırın Nedir?

Mini Fırın ve Midi Fırın Nedir?

Mini ve midi fırınlar aslında bilinen standart fırın modelleri ile aşağı yukarı aynı özelliklere sahip olan, yalnızca ebatları açısından daha küçük olan fırın çeşitleri olarak karşımıza çıkar. Mini fırın ölçüleri bakımından sağladığı en büyük avantaj en küçük alanlarda ve en dar mutfaklarda bile kolaylıkla kullanılabilmesidir. Mutfağınız küçük olduğu için ya da mutfağınızda bir mutfak aletine daha yer kalmadığı için üzülmeyin; beğeneceğiniz mini ya da midi fırın modelini sığdaracak bir yer bulacağınıza eminiz. Bununla birlikte satın aldığınız mini ya da midi fırını mini fırın dolabı içerisinde de tutarak bolca alan tasarrufu sağlayabilir ve mutfağınıza estetik bir görüntü kazandırabilirsiniz. Midi fırın çeşitlerinin daha sıklıkla endüstriyel amaçlı kullanıldığını da belirtelim.

Mini Fırın Özellikleri Nelerdir?

Mini Fırın Özellikleri Nelerdir?

Midi veya mini fırın özellikleri aslında standart bir fırın ile benzer özellikleri taşımaktadır. İçerisindeki kullanışlı fırın tepsisi seçenekleri ile birlikte yemek pişirmeyi büyük ölçüde kolaylaştıran mini fırınlar mutfağınızda en lezzetli böreklerin, keklerin ve güveçlerin çıktığı sihirli yer olarak bilinecek. Turbo özellikli mini fırınlar sayesinde fırının yaydığı ısının dengeli bir biçimde dağılmasını sağlar, cam kapaklı midi fırın modelleri sayesinde de fırının kapağını açmak zorunda kalmadan yemeğinizin durumunu kontrol edersiniz. Ayarlı zaman çizelgesi sayesinde mutfaktaki vaktinizi ayarlayabilir ve dış yüzeyi İnox kaplama olan mini/midi fırınlar sayesinde kolay temizleme avantajından yararlanabilirsiniz. İnox kaplama fırınlar aynı zamanda uzun ömürlü kullanım vaat eder ve kolay kolay paslanma gibi problemler yaratmazlar.

Mini Fırın ve Midi Fırın Fiyatları Nelerdir?

Mini Fırın ve Midi Fırın Fiyatları Nelerdir?

En popüler mini fırın markaları çoğunlukla büyük boy fırın alımında sıklıkla tercih edilen markalardan çıkıyor demek mümkün. Arçelik mini fırın, Beko midi fırın ve Kumtell mini fırınlar bu alanda en çok önerilen ve sevilerek kullanılan mini fırın çeşitleri olarak karşımıza çıkıyor. Simfer, Arnice, CVS, Arçelik, Beko, Vestel, Luxell, Teka, Fakir ve Kumtel gibi markalar daha yenilikçi ürünleri piyasaya sürmek amacıyla mini fırınlarını sürekli geliştiriyor. Öyle ki, bazı fırınlarda piliç çevirme özelliği bile bulunuyor ve yoğurt yapma özelliği bulunan fırınlar da doğal beslenmeyi tercih eden ev hanımlarının beğenisi topluyor. Mini fırın fiyatları marka, model ve teknik özelliklere göre değişkenlik gösterebiliyor. En uygun mini ve midi fırın modelleri genellikle davul fırınlar olarak karşımıza çıkarken daha kompleks ve multi fonksiyonel fırınlar bütçenizi biraz daha esnetmenizi gerektirebiliyor. Tüm fırın marka ve modelleri için Pişirme Grubu kategorimizi ziyaret edebileceğiniz gibi ihtiyacınız olan mini ve midi fırın modellerine bu kategorimizden erişebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Simfer (151)
Luxell (88)
Kumtel (35)
İtimat (31)
Altus (27)
Esco (18)
King (18)
Icf (15)
Termikel (15)
Zen (13)
Cvs (12)
Arçelik (9)
Beko (8)
Alf (7)
Samsung (6)
Siemens (6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(82)
ve üzeri (159)
ve üzeri (178)
ve üzeri (182)
ve üzeri (189)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL