Filtreleri Temizle
Marka
Beko

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Hacim (Litre)

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Beko Pişirme Grubu

için 76 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Beko Pişirme Grubu

Her evin en temel ihtiyaçları şüphesiz mutfak eşyalarıdır. Mutfak eşyalarının önemli parçalarının en başında ise pişirme grupları gelir. Bu teknolojilerle üretim yapan ve bütün yenilikleri takip eden Beko, beyaz eşya sektöründe inovatif kimliği ile bilinir. Marka, uzun yıllar önce Türkiye’nin yeni sanayileşmeye başladığı dönemlerden bu yana kullanıcılarını hizmet verir. Kırk yılı aşkın tecrübesini de arkasına alarak, ürettiği yüksek kaliteli ürünler ile adından başarıyla söz ettirir. Ürettiği bütün beyaz eşyalar, yüksek kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir. Özellikle Beko pişirme grubu, kullanıcılar tarafından her dönem yoğun olarak tercih edilir. Pişirme grubu dendiğinde akla ilk olarak fırın ve ocak modelleri gelir. Önceden tek renkte üretilen ve genelde beyaz olarak tasarlanan bu ürünler, günümüzde çok daha farklı model ve renkte üretilir. Fırınlar da genelde tek tip iken şu an birçok modeli bulunur. Bunlar; set üstü, ocaklı, ankastre ve mikrodalga fırın olarak bilinir. Hepsinin birbirinden farklı özellikleri bulunur. Gri, siyah renk seçenekleriyle de kullanıcı beğenisine sunulur. Markanın, yeni evlenecek çiftler için de beyaz eşya ve pişirme grubu paketleri bulunur. Bu sayede, mutfakta ihtiyaç duyduğunuz bütün pişirme gruplarına Beko sayesinde tek paket ile sahip olabilirsiniz. Sayfamızda Beko markasına ait pişirme grupları mevcuttur. İhtiyacınız olan ürünlere sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Beko Pişirme Grubu Çeşitleri

Beko Pişirme Grubu Çeşitleri

Pişirme grubu dendiğinde, öncelikli olarak akla ocak ve fırın modelleri gelir. Beko pişirme grubu ürünleri, hem yüksek performanslı hem de üstün kaliteli modellerdir. Beko fırın modellerinin, her türlü ihtiyaca yönelik ürün çeşidi bulunur. Set üstü fırınlar, mini fırın olarak da bilinir. Genelde, mutfakta yeterli alanı olmayan kullanıcılar için idealdir. Kolaylıkla depolanan set üstü fırınları, pişirme esnasında dilediğiniz alanda kullanarak işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ocaklı fırınlar ise hem fırın hem de ocak ihtiyacınızı kompakt bir biçimde karşılar. Solo fırın olarak da anılan bu modelleri seçerken, konumlandıracağınız alanın metrekaresini göz önünde bulundurmalısınız. Genel olarak standart boyutlarda olan ankastre fırınlar ise, son yıllarda hem pratik hem dekoratif bir öğe olarak kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir. Mikrodalga fırınlar ise görünüşünün ve bilinenin aksine sadece yemek ısıtmakla kalmaz. Mikrodalga fırınlara özel pişirme tarifleriyle çok kısa sürede yemek ve tatlılar hazırlayabilirsiniz. Beko ocak modelleri ise fırınların tamamlayıcı parçalarıdır. Set üstü ocaklar, fırından bağımsız bir şekilde tasarlanmış olan sadece tezgaha yerleştirilebilen ocak üniteleridir. Yenilenen tasarımları sayesinde, günümüzde set üstü ocaklar çok daha kullanışlı ve pratik bir hale gelmiştir. En yaygın kullanılan ocak türlerinden biri olarak yemek pişirirken gerçek ateşten vazgeçemeyenler için gazlı ocaklar son derece idealdir. Ayrıca gelişen teknoloji sayesinde gazlı ocaklar için de güvenli sistemler kullanılır. Güvenlikli ocaklar, gaz sızıntısının önüne geçen sistemlerle üretilir. Beko pişirme grubu özellikleri arasında yer alan gaz emniyet sistemi, bu noktada oldukça önemlidir. Ayrıca, bazı modellerde bütün gözler gazla çalışırken bazı modellerde ise bir gözü elektrikle çalışır. Beyaz, gri ve siyah gibi renk seçenekleri sayesinde mutfağınıza ve tarzınıza en uygun ocağı seçebilirsiniz. Sayfamızda Beko markasına ait pişirme grubu ürünleri mevcuttur. İhtiyacınız doğrultusundaki modellere, özellikleriyle birlikte ulaşabilirsiniz.

Beko Pişirme Grubu Çeşitleri Seçerken Öne Çıkan Özelliklerr

Beko Pişirme Grubu Çeşitleri Seçerken Öne Çıkan Özellikler

Kullanıcılar, mutfak eşyalarını uzun süre kullanmak istedikleri için modeller arasından seçim yaparken de bazı kriterlere önem verirler. Bu kriterlerin en başında, yüksek performans gelir. Fırınlarda yüksek performans için ısıtıcı özelliğine dikkat edilmesi gerekir. Turbo olmasına rağmen rezistans kısmı güçlü değilse, ısı ayarı düşük olacaktır. Bu durumda kek, poğaça gibi kabarmasını istediğiniz yiyecekler istediğiniz gibi olmayabilir. Hem hızlı hem de fansız iyi pişiren bir fırın arıyorsanız, elektroturbo fırınları tercih edebilirsiniz. Yemeği pişirme esnasında kontrol etmek için kapağını açmak istemiyorsanız cam kapaklı bir ürün seçebilirsiniz. En önemli detaylardan biri ise seçtiğiniz fırının mutfağınıza uygun olmasıdır. Bu sebeple, fırını koyacağınız alanın ölçülerine uygun bir fırın tercih etmek işinizi kolaylaştıracaktır. Seçeceğiniz fırının kapasitesini araştırmak da kullanım rahatlığı sağlayacaktır. Litre ile ifade edilen fırın kapasiteleri, fırının boyutlarını açıklar. Geniş bir aileniz varsa ve çok sık fırınlanmış gıdalar tüketiyorsanız buna göre seçiminizi yapabilirsiniz. Ocak modelleri arasından seçim yaparken ise güvenliğiniz için gaz emniyet sistemi olan modelleri seçebilirsiniz. Bu sayede, en ufak bir sızıntıda bile sizi uyarır ve sistemi devre dışı bırakır. Seçeceğiniz ocağın kullanım kolaylığı sunması ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması büyük önem taşır. Ayrıca, ocağınızda aynı anda birden fazla çeşit yemek pişirmek istiyorsanız ocağınıza yerleştireceğiniz tencerelerin boyutlarına göre ocak gözlerinin birbirine olan mesafesine de karar verebilirsiniz. Tabii ki iyi ve hızlı yemek pişirmek için ocakların performansının da iyi olması gerekir. Beko pişirme grubu modelleri hem yüksek performanslı hem de estetik tasarımları ile dikkat çeker. Beko markasına ait pişirme gruplarını incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beko Pişirme Grubu Fiyatları

Beko Pişirme Grubu Fiyatları

Kullanıcılar için ürünlerin sistemsel özellikleri kadar fiyat unsuru da önemlidir. Beko markasına ait pişirme grupları fiyat olarak değişiklik gösterebilir. Markanın ürünlerinin fiyatını etkileyen pek çok faktör bulunur. Ocak fiyatlarını etkileyen faktörler; içeriğinde kullanılan malzemesi, enerji tüketimi, performansı ve ocak gözüdür. Ocak gözünün sayısı arttıkça, aynı anda yapacağınız yemek sayısı da artar. Bu sayede, misafir ağırlarken hızlı ve yorulmadan yemeklerinizi yapabilirsiniz. Enerji tüketimi de kullanıcılar için önemlidir. Çok enerji harcayan ürünler yerine, enerji tasarrufu yapan modeller yoğun olarak tercih edilir. Ocağın performansı da fiyatla doğru orantılıdır. Aynı zamanda, estetik bir görünüm için yeni çıkan son teknoloji ve özgün tasarımlı modelleri inceleyebilirsiniz. Renk seçeneği olarak beyazın yanı sıra siyah, gri ve inox renkler de fiyat aralığını değiştirebilir. Fırın fiyatlarında ise pişirme teknolojileri belirleyici unsurlar arasında yer alır. Fırının birbirinden farklı fonksiyonları pişirme teknikleri konusunda farklı alternatiflere sahip olmanızı ve farklı lezzetlere ulaşmanızı sağlar. Hızlı ön ısıtma, aynı anda birkaç yemeği pişirme, yoğurt yapma, buz çözme, ızgara gibi fonksiyonlar fırının fiyatlarına da yansıyabilir. Kaliteli elektrik yalıtımı, kapak açıp ısıyı düşürmeden fırının içini görmenize imkan sağlayan fırınlar farklı fiyatlansa da enerji tasarrufu anlamında fayda sağlayabilir. Fırınınızın ısı ile kolayca temizlenmesi de seçim yaparken önemli kriterlerden biri olabilir. Buharlı temizleme özelliği, yağ emici filtreler sayesinde fırını yağ ve kirden efor harcamadan arındırabilirsiniz. Beko pişirme grubu fiyatları bu özelliklere göre değişse de genel olarak her bütçeye uygun modeller mevcuttur. Sayfamızdan Beko markasına ait pişirme grubu modellerine fiyatlarıyla birlikte ulaşabilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda, filtreleme seçeneği sayesinde en uygun modelleri listeleyebilir, en uygun fiyatlarla güvenle sahip olabilirsiniz.