Mikrodalga

için 577 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mikrodalga

Hızlı pişirme, çözdürme ve ısıtma işlevleri ile mutfaklarda büyük kolaylık sağlayan mucize alet mikrodalga fırın, yemek hazırlamayı olduğundan daha keyifli bir hale getiriyor; üstelik bunu olabildiğince minimum elektrik tüketimi ile yapıyor. Kullanışlı, ergonomik ve kaliteli mikrodalga modelleri ve markaları için doğru adrestesiniz.

Mikrodalga Fırın Nasıl Çalışır?

Mikrodalga Fırın Nasıl Çalışır?

Mikrodalga fırınlar temelde elektrik enerjisini mikrodalga enerjisini, bu mikrodalga enerjisini de ısı enerjisini çevirerek işler. Mikrodalga fırınların içerisinde "mikrodalgalar", ışık hızında hareket eden ve çok kısa dalga boyuna sahip elektromanyetik enerjilerdir. Bu şekilde mikrodalga fırınlar mikrodalga ışınlarını kullanarak gıdaları dilediğiniz ölçüde ısıtabiliyor. Mikrodalga fırın ile ilgili doğal olarak en çok sorulan soru mikrodalga zararlı mı oluyor. Bu noktada belirtmek gerekir ki mikrodalga fırının oluşturduğu enerji hiçbir şekilde radyasyon içermez. Bu nedenle de mikrodalga fırınlar kullanarak pişireceğiniz ya da ısıtacağınız yemekler radyasyona maruz kalmaz. Mikrodalgada pişirdiğiniz yiyecekler en az diğer yöntemlerle pişirdikleriniz kadar sağlıklıdır ve içerisinde barındırdıkları vitamin, mineral ve besin değerlerinden hiçbir şey kaybetmezler. Başka bir deyişle mikrodalgadan çıkan yemeğinizde hiçbir şekilde radyasyon olmaz.

Mikrodalga Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Mikrodalga Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Mikrodalga patates, mısır, çorba, tavuk ve daha başka pek çok gıdaya pişirmenize yarayan en kullanışlı ev aletlerinden bir tanesi desek yanılmış olmayız. Mikrodalgada kek pişirebileceğiniz gibi kıyma çözdürebilir, bir önceki günden kalan yemeğinizi ısıtabilir veya sinema keyfi için mısır patlatabilirsiniz. Mikrodalganın sağladığı belki de en büyük avantaj yemek ısıtmak için tencere, tava ve ocak kullanmayı gerektirmemesidir. Özellikle yorucu ve stresli bir iş gününün ardından eve geldiğinizde ocağa yemek koymak zorunda kalmaz, yemeğinizi tabağınıza koyarak mikrodalgaya atar ve dakikalar içerisinde sıcacık bir şekilde yersiniz. Mikrodalga aynı zamanda yemek yapmayı da kolaylaştırır. Özellikle mikrodalgada et çözdürme ev hanımlarının en pratik mutfak sırlarından bir tanesidir; ne de olsa normal şartlar altında etin çözülmesini saatlerce beklemek gerekirken, mikrodalga fırında 15 dakikada bu işlemi halletmek mümkün.

Mikrodalga Fiyatları ve Markaları Nelerdir?

Mikrodalga Fiyatları ve Markaları Nelerdir?

Beko, Arçelik, Samsung, Delonghi, Simfer, Bosch, LG, Arnica gibi markaların solo ve ankastre mikrodalga fırınlarından birisi mutlaka sizi mutfakta tatmin edecektir. A ve B enerji sınıflarına sahip midi & mini mikrodalga fırınların fiyatlarını araştırırken, özelliklerini de dikkatle incelemenizi öneririz. Mikrodalga fiyatları özellikle sağladığı fiyat-performans verimi açısından bütçenizi pek de zorlayacak aletler değildir; zira kaliteli mikrodalgalar uzun ömürlü kullanım vaat ederler. Mikrodalga fırınınızı aldıktan sonra, keyifle kendinize ait bir mikrodalga fırında yemek tarifleri rehberinizi oluşturabilirsiniz. Mikrodalga fırın kullanırken dikkat etmeyi unutmayın: Fırınınızı sık sık temizlemek, boşken çalıştırmamak ve kapağı kapanmıyorsa çalıştırmamak gerekir. Daha fazla elektrikli ev aleti ve mutfak elektroniği için Beyaz Eşya kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Mikrodalgaya Konabilir

  • Cam
  • Seramik
  • Kağıt kaplar
  • Plastik saklama kapları

Mikrodalgaya Konmaz

  • Alüminyum folyo
  • Metal kaplar
  • Kese kağıdı
  • Naylon poşet

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Samsung (149)
Bosch (28)
Silverline (28)
Vestel (25)
LG (18)
Arçelik (15)
Beko (11)
Luxell (11)
Franke (8)
Altus (7)
Siemens (7)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(66)
ve üzeri (90)
ve üzeri (98)
ve üzeri (99)
ve üzeri (101)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL