Filtreleri Temizle
Marka
Altus

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ocak Göz Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Türü

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Altus Pişirme Grubu

için 56 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Altus Pişirme Grubu

Yemek pişirmekten hoşlanan pek çok kişi evlerinde zamanın büyük kısmını mutfakta geçirir. Yemek yaparken en büyük yardımcılarınızdan biri de hiç kuşkusuz pişirme grubu ürünleridir. Önde gelen beyaz eşya üreticileri arasında yer alan Altus, tasarladığı Altus pişirme grubu ürünleri ile mutfakta vakit geçirmeyi sevenlerin favori markaları arasına girmeyi başarmıştır. Altus pişirme grubu içinde yer alan ürünler arasında bulunan ocaklar, fırınlar, mikrodalga fırınlar, mini ve midi fırınlar her gün sıkça kullanılan ürünler arasında bulunur. Sizin de pişirme grubu içinde yer alan ürünlerden birine ihtiyacınız varsa sayfamızdan Altus pişirme grubu modelleri hakkında geniş bilgi edinebilir, ihtiyacınız olan ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Altus Pişirme Grubu Ürünleri

Altus Pişirme Grubu Ürünleri

Oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Altus pişirme grubu çeşitleri içinde set üstü ocaklar, ankastre serisi, mini ve midi fırınlar, mikrodalga fırınlar ve fırınlar yer alır. Altus pişirme grubu özellikleri incelendiğinde, markanın tasarladığı ürünlerin teknolojinin getirdiği en son yenilikleri taşıdığı görülebilir. Altus ocak modelleri içinde set üstü ocaklar, ankastre ocaklar ve elektrikli tek gözlü ocaklar yer alır. Mutfağınız için seçtiğiniz ocağı dilerseniz, LPG’ye ya da doğalgaza bağlantı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Altus ocak çeşitleri içinde sadece LPG bağlantılı veya sadece doğalgaz bağlantılı ocakları bulabilirsiniz. Inox veya beyaz renkte tasarlanan set üstü ocakların 4 veya 5 gözlü olanlarını tercih edebilirsiniz. Markanın tasarladığı pişirme grubu içinde yer alan fırın modelleri içinde ankastre fırınlar, solo fırınlar, mikrodalga fırınlar ve mini ve midi fırın çeşitleri yer alır. Mutfağınız dar ve küçük bir mutfak ise Altus mini veya midi fırın modellerinden birini tercih ederek lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Kullanım alışkanlığınıza göre analog ya da dijital zamanlayıcılı elektronik fırınları tercih edebilirsiniz.

Altus Pişirme Grubu Ürünlerini Seçerken Öne Çıkan Özellikler

Altus Pişirme Grubu Ürünlerini Seçerken Öne Çıkan Özellikler

Altus fırın modelleri arasında ankastre ve solo fırınlar yer alır. Fırın alırken öncelikle istediğiniz fırın modelinin nasıl olacağına karar vermeniz gerekir. Seçtiğiniz fırının teleskopik raflara ve ayarlanabilir ayaklara sahip olmasına özen gösterin. Teleskopik raflar ve ayarlanabilir ayaklar fırınınızı kullanırken size büyük kolaylık sağlar. Eğer, bir solo fırın almaya karar verdiyseniz ürünün kapağının cam olmasına dikkat edebilirsiniz. Çünkü cam kapaklı fırında yemeğin pişip pişmediğini görebileceğiniz gibi, temizliği de daha kolay yapabilirsiniz. Izgara fonksiyonu olan bir fırın almayı düşünüyorsanız üst ve alt rezistanslara sahip olan statik fırınları seçmeniz daha yerinde bir karar olacaktır. Ocak satın alırken de bazı maddelere dikkat etmek önemlidir. Ocak seçiminde öncelikle gözlerinin birbirlerinden uzak olmasına özen göstermelisiniz. Ocağınızda birden fazla yemeği aynı anda pişirmek istediğinizde birbirine yakın olan ocak gözleri işinizi zorlaştırır. Rahat temizlik sağladığından dolayı dış yüzeyi yağ tutmayan materyalden tasarlanmış ocakları tercih edebilirsiniz. Çocuğunuz varsa emniyet kilidi olan ocaklar ilk tercihiniz olmalıdır.

Altus Pişirme Grubu Ürünleri Fiyatları

Altus Pişirme Grubu Ürünleri Fiyatları

Altus pişirme grubu fiyatları ürüne göre değişiklik gösterir. Ürün fiyatlarını etkileyen ilk faktör ürünün işlevsel özellikleridir. Örneğin; fırınlar ısı ayarlama, zaman ayarlama ve pişirme gibi fonksiyonlara sahiptir. Daha üst düzey özelliklere sahip olan ürünlerin fiyatları farklılık gösterir. Ürünlerin fiyatlarının farklı olmasına neden olan bir diğer faktör ise ürünlerin tasarımıdır. Ankastre ürünler ile diğer ürünler arasında fiyat farkı bulunur. Altus pişirme grubu içinde yer alan ocak fiyatlarındaki değişimleri etkileyen özelliklerden ilk sırada geleni ocağın çalışma mekanizması olarak ön plana çıkar. Ocağın göz sayısı arttıkça ve çalışma mekanizmasının seviyesi yükseldikçe fiyatlarda farklılık görülebilir. Fırınlarda olduğu gibi ocak modellerinin de tasarımı ve taşıdığı teknolojik özellikler ürün fiyatında değişikliklere yol açabilir. Aynı anda hem gazla hem de elektrikle çalışan ürünlerin fiyatlarında farklılık görülebilir. Sizin de pişirme grubu ürünleri içinden birine ihtiyacınız varsa sayfamızdan Altus pişirme grubu ürünleri içinden beğeninize ve bütçenize uygun bir ürünü seçebilirsiniz.