Topuklu

için 1,333 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Topuklu

Kadın çizmeleri arasında hem yazlık ürünler hem de kışlık ürünler bulunmaktadır. Yazlık çizme olarak tabir edilen ürünlerin genelde önü açık ya da dantellidir. Böylece ayakların gün içinde hava almasını sağlar ve terlemesine müsaade etmez. Topuklu yazlık çizme modellerini inceleyerek siz de hoşunuza giden ürünü satın alabilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Topuklu ayakkabılar kadınların vücudunu olduğundan daha alımlı ve daha uzun gösterdiği için, birçok kadın gerek özel günlerde gerekse günlük giyimde topuklu ayakkabı giymeyi tercih ediyor. Yazın herkesten farklı görünmek istiyorsanız, yazlık topuklu çizme modellerini inceleyebilirsiniz. Genelde dantelli ya da ip bağcıklı olarak üretilen bu çizmelerden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Kışın soğuk ve zorlu hava koşullarında ayak sağlığınızı korumak ve şıklığınızdan ödün vermemek için topuklu çizme giymeyi tercih edebilirsiniz. Topuklu çizme modelleri arasında, ince topuklu olanları ve kalın topuklu olanları bulunmaktadır. Boyunuz kısaysa, topuklu çizmelerden yararlanarak daha uzun görünebilirsiniz. Topuklu çizmeler arasında bir de dolgu topuklu olanları ve platform topuklu olanları bulunmaktadır. Bacak boyunuzun olduğundan daha uzun görünmesi için geniş paçalı pantolonlarınızın altına dolgu topuklu çizme giyerek hem ortaya son derece şık bir görüntü çıkarabilir hem de ayaklarınızı ve bacaklarınızı soğuğa karşı koruyabilirsiniz. Günlük hayatta da topuklu giymek istiyorsanız, rahat olmak için dolgu topuklu çizmeleri tercih edebilirsiniz. Dolgu topuk, diğer topuklara nazaran ayakların daha rahat etmesini sağlamaktadır.

Kışlık çizme modellerinde, tüm kadın ürünlerinde olduğu gibi püskül modası esmeye devam ediyor. Kış mevsiminde de modaya ayak uydurmak ve trendlerden geri kalmamak için püsküllü, topuklu çizme modellerinin istediğiniz rengini satın alabilirsiniz. İş kadınıysanız, ofisinizin en şık kadını olmak için siyah eteğinizle kırmızı püsküllü çizmeleri kombinleyebilirsiniz. Bacaklarınızı ve dizlerinizi soğuktan korumak, kış mevsiminde olduğunuzdan daha şık görünmek için topuklu diz üstü çizmeleri kullanabilirsiniz. Diz üstü topuklu çizmeler ile eteklerinizi veya elbiselerinizi giyebilir, üzerinize de kabanınızı alabilirsiniz. Topuklu çizmelerin arasında bir de tüylü olanları bulunmaktadır. Bu çizmeler ile dar paça pantolonlarınızı ve eteklerinizi rahatlıkla giyebilirsiniz. Topuklu çizme fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Numara

(298)
(289)
(280)
(263)
(252)
(85)
(76)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Qupid (73)
Bamboo (42)
BRECKELLE (40)
Mammamia (36)
Polaris (34)
Venüs (27)
37numara (26)
Erbilden (20)
Greyder (16)
TrendyES (16)
Shalin (12)
elile (12)
shOepi (11)
Mio Gusto (10)
M.p (9)
Miss F (9)
BUTIGO (6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(48)
ve üzeri (62)
ve üzeri (66)
ve üzeri (67)
ve üzeri (67)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL