KADIN ÇİZME

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.
21 sonuç bulundu.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Mammamia Kadın Çizme

Çizme kışla özdeşleştirilse de aslında hemen hemen her mevsimde giyilebilen bir ayakkabı biçimi olarak bilinirken ayakları serin havalardan, toz ve olası diğer sorunlardan korurken şıklığıyla da göz kamaştıran Mammamia kadın çizme seçenekleriyse dört mevsim çizme giymek istemenizi sağlayan birbirinden orijinal tasarımlarıyla ayakkabı dolaplarınızın vazgeçilmezi oluyor. Mammamia kadın botları her yaş grubundan kullanıcıya hitap eden hem rahat hem de klasik modelleriyle kullanıcıların kalbini kazanırken her giyim biçimine ve her zevke uygun çizmeler kullanıcısını tanıyan bir marka olmanın başarısıyla ışıldıyor. Mammamia çizme modasına şekil vermeye kullanıcılarının memnuniyetiyle devam ediyor.

Mammamia Kadın Çizme ile Dört Mevsim Çizme Şıklığı

Mammamia Kadın Çizme ile Dört Mevsim Çizme Şıklığı

Kış mevsiminin olağanüstü soğuklarından ayaklarınızı koruyarak size hastalıksız ve sımsıcak bir mevsim vaat eden çizmelerin aslında yaz dahil olmak üzere her mevsimde giyilebilir olduğu özellikle genç kullanıcı kitleleri tarafından kanıtlanmıştır. Her mevsim çizme koruması yaşamanız için tasarlanan Mammamia çizme modelleri hem elbiselerle hem de pantolonlarla son derece şık durmalarıyla sizin için mevsimlik çizme dönemini başlatıyor. Yağmurun sıkça yağdığı sonbahar mevsimi için geliştirilen su geçirmez Mammamia kadın botları diz altında kalan uzunluklarıyla bacakları ve ayakları ıslaklıktan korurken sıradan yağmur botlarının yapay görüntüsünden uzak bir şıklıkla tarzınızı tamamlıyor. Farklı renkler ve desenlerle bahar aylarının neşesini giyiminize yansıtmanızı sağlayan bilekte biten paça boyutuna sahip Mammamia kadın botların ne çok kalın ne de çok ince yapısı sayesinde bahar akşamları size bahar gribi olarak dönmüyor. Kışın giyilen botlara oranla hem daha hafif hem de daha ince olarak tasarlanan mevsimlik Mammamia bayan çizme seçenekleri sayesinde özellikle her mevsim kolayca üşüyen kullanıcıların yüzü gülüyor. Her kıyafetinizle uyum sağlayabilen bir modeliyle Mammamia kadın çizmelerinin kış için üretilen seçenekleriyse size soğuğa karşı maksimum korumayı vadediyor.

Mammamia Kadın Çizme ile Kış Daha Eğlenceli

Mammamia Kadın Çizme ile Kış Daha Eğlenceli

h3>

Kış soğuk olduğundan dolayı diğer mevsimlere nazaran soğuk geçse de soğuktan iyi korunduğunuz sürece bu mevsimi etkin kılmanın yollarını bulabilirsiniz. Kışın ayaklarınızı koruyarak size tüm soğuğa rağmen uzun yollar kat ettirmeyi hedefleyen Mammamia ayakkabı bot bayan kullanıcıların aşırı üşüyen ayakları için bir kalkan vazifesi görüyor. En soğuk kış havalarından maksimum oranda korunmanız için geliştirilen Mammamia kışlık botlar yumuşak iç yüzeyleriyle ayaklarınızı ısıtırken sıkı dış yüzeyleriyle soğuğun ayaklarınıza ulaşmasını engelliyor. Deri, nubuk ve kauçuk gibi esnek ve rahat malzemelerden yapılan Mammamia kadın botlarının kalınlaştırılmış iç yüzeyi ayağın üst yüzeyini korurken su geçirmeyen, kalın tabanı ayakların soğuk yüzeylerle temasını minimuma indiriyor. Yün ve pamuk iç yüzey sayesinde ayaklar sıcak kalırken havasız kalmıyor. Hem deri hem de diğer materyallerden yapılan Mammamia kadın çizmelerinin ayakların şeklini alan yapısı ayakların daha etkin korunmasını sağlıyor. Bacakları koruyanMammamia uzun çizme seçenekleri soğuk kışlarda hem etek hem de pantolonla giyildiğinde maksimum korumayı sağlayan çizme seçeneklerinden biri oluyor.

Mammamia Kadın Çizme ile Tarzınızı Detaylarda Keşfedin

Mammamia Kadın Çizme ile Tarzınızı Detaylarda Keşfedin

Hem mevsimlik hem de kışlık kadın çizme tasarımlarıyla ayaklarınıza şıklığı ve rahatlığı taşıyan Mammamia size kendi tarzınızı en etkili şekilde yansıtmanız için oldukça geniş ve renkli bir ürün yelpazesi sunuyor. Mammamia bayan ayakkabı bot modelleri markanın özgün tasarımlarıyla detaylandırılıyor. Örneğin sıradan görünen siyah bir bota eklenen zincir detayıyla giyiminde ideal bir bot yaratılırken klasik görülen uzun bir Mammamia bota eklenen bağcık ayrıntısıyla giyiminize iddialı bir renk katmanız mümkün oluyor. Tek renkli ürünlerin şık görüntüsüne katılan sim ayrıntısı kullanıcıların özellikle gece giyiminde öne çıkmasını sağlarken dolgu topuk veya kalın tabanla eklenen birkaç santimetre hem rahatlık hem de şıklık hissine katkıda bulunuyor. Topukludan vazgeçemeyen kullanıcılar için kısa topuk boyutlarından yüksek topuklara kadar bir skala sunan markanın parlak renkli mevsimlik botları canlı renkleri giyimin her aşamasına yansıtan kullanıcılar için ideal oluyor. Mammamia çizme fiyatları farklı ürünler arasında değişkenlik gösterebiliyor. Markanın birbirinden ince tasarımlarını incelemek ve beğendiğiniz Mammamia kadın çizmeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfamıza göz atabilirsiniz.