Taşlı Bilezik

Bütün altın takılar gibi altın bilezikler de oldukça rağbet gören bir takı çeşidi. Altın bilezik şıklığına bir de taşların görkemini katmak isterseniz o zaman taşlı bilezik modellerine hemen göz atmaya başlayabilirsiniz.

Taşlı Bilezik Nedir?

Taşlı Bilezik Nedir?

Taşlı bilezik altın ile zarif taşların şık bileşiminden oluşan bir altın takı çeşididir. Taşlı bilezikler taşlarından bağımsız olarak 8 ayar altın bilezik, 14 ayar altın bilezik veya 22 ayar altın bilezik olabilirler. Taşlı bileziklerin, 10 gram ve 20 gram başta olmak üzere, 15 gram, 18 gram, 21 gram, 25 gram, 30 gram, 35 gram, 40 gram ve diğer ağırlıkları mevcuttur. Bu bileziklerin altınları sarı dışındaki renkleri beyaz, bronz, pembe ve kırmızıdır. Beyaz altın gümüşle karıştırılmış, kırmızımsı tonlar ise bakırla karıştırılmış altınlardır. Bu renklerden ikisinin veya üçünün kullanıldığı taşlı bilezikler de bulabilirsiniz. Taşlı bileziklerde kullanılan taşlar genelde ince taşlardır. Zirkon bilezik modelleri en yaygın bulabileceğiniz taşlı bilezik modellerindendir. Saydam bir değerli taş olan zirkonun renksiz, sarı, yeşil veya kahverengi türleri vardır. Swarovski bilezik şık Swarovski kristalleri, ametist bilezik mor renkli hoş ametist parçaları barındırır.

Taşlı Bilezik Modelleri

Taşlı Bilezik Modelleri

Taşlı bilezik modelleri fantezi ve spor olarak ayrılır. Fantezi modelleri abiye kıyafetlerinizle, spor modelleri de günlük kıyafetlerinizle takabilirsiniz. Kıyafetlerinizle uyum açısından altın renginin yanı sıra taş rengine de bilhassa dikkat edin. Taşlı kelepçe bileziklerde beyaz, siyah, mavi, lacivert, kırmızı, pembe, yeşil veya karışık renkli taşlar bulunabilir. En sık karşınıza çıkacak model olan taşlı kelepçe bilezik kolay takılıp çıkarılabildiği için tercih sebebi. Ayrıca, geniş yelpazedeki modelleriyle herkesin beğenisine hitap etmeyi başarıyor. Taşlı kaburga bilezik, taşlı su yolu bilezik ve taşlı Trabzon bileziği de diğer favori modellerden. Taşlı söz bileziği bakıyorsanız su yolu bilezik gibi kibar modelleri tercih edebilirsiniz. Bileziğin temasını belirlemek (mesela aşk, nazar boncuğu, Osmanlı, isim, çiçek, hayvan, vb.) seçiminizi kolaylaştıracaktır. Çocuklar da unutulmamış; çocuk bileziklerinde uğur böceğinden kiraza kadar sevimli ayrıntı yer almakta.

Taşlı Bilezik Fiyatları

Taşlı Bilezik Fiyatları

Taşlı bilezik fiyatları kullanılan altının ayarına ve gramajına, kullanılan taşların türüne ve sayısına, uygulanan işçiliğin inceliğine ve markanın eklediği kâr miktarının toplanmasıyla belirlenir. Kuyumcu, mücevherci veya sarraflardan taşlı altın bilezik alırken aldığınız yerin kurumsal bir yer olmasına; ürünün patent, marka ve ayar bilgisinin eksiksiz olmasına; sertifikasının bulunmasına; işçilikten dolayı gerçekleşen sapmanın takının geneliyle belli bir oranda olmasına, yani takının gerçek değerini yansıtmasına dikkat edin. Yatırım amaçlı altın takı için alınan bilezikler genelde 22 ayar bilezikler veya ziynet altınlı bileziklerdir. Ama kaliteli bir taşlı bileziğin de bozdurulduğunda iyi bir fiyatlandırması olabilir. Taşlı bilezik bozdururken bir miktar kayıp yaşayacağınızı ve işçilik arttıkça kaybın artacağını hesaba katın. Bozdurmadan önce farklı yerlerden fiyat almayı ihmal etmeyin. Altınbaş, Altınaşkı, Favori Gold, Bilezikci, Maygold, Reis Kuyumculuk ve daha birçok markanın taşlı bilezikleri burada. Altın Bilezik kategorimizde taşsız ve inci bilezikleri de bulabilirsiniz.

Taşlı Bilezik

için 1,765 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1Viva (30)
(2)
(2)
2B Trendy (9)
Akmel (28)
(3)
Altınkaynak (177)
Arpaş (13)
(1)
(1)
(2)
Atasay (16)
(2)
Bilezikci (215)
(2)
Cigold (24)
(4)
DEMASGOLD (11)
(1)
(5)
ENES (30)
(1)
Felusya (11)
(1)
Gülaylar (261)
(1)
Lucky Kids (13)
Maygold (100)
(1)
ModaKulesi (11)
(2)
(1)
Romance (30)
Rosella (44)
Safir (8)
(1)
(4)
(1)
(2)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Altın Ayarı

14 Ayar (1587)
8 Ayar (150)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Sarı (317)
Çift Renk (224)
Pembe (13)
Üç Renk (8)
(5)
(4)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (23)
Hayvan (12)
Evlilik (7)
Çocuk (6)
(5)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün – Model Tipi

Fantezi (270)
Spor (52)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Zirkon (216)
Swarovski (20)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

(134)
(22)
(5)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL