Altın Bilezik

Altın bilezik, düğünlerde ve nişanlarda takılan takı çeşitleri arasında yer almaktadır. Siz de yeni evlenecek gelinler arasında yer alıyorsanız, altın bileziklerinizi kategorimizden seçebilirsiniz. Altın bilezik modelleri arasında: taşlı, taşsız ve incili olanları bulunmaktadır. Zevkinize ve tarzınıza göre bilezik modelinizin hangisi olacağına karar verebilirsiniz. Burma altın bilezikler ve hasır altın bilezikler, gelinlere en çok takılan takılar arasında yer almaktadır. Altın bilezik modelleri arasında klasik kesime ve spor kesime sahip olanları bulunmaktadır. Spor kesim altın bilezik modellerini günlük hayatta da kullanabileceğiniz gibi, klasik kesime sahip olan altın bilezik modellerini de özel davetlerde ya da düğünlerde kullanabilirsiniz.

24 ayar kelepçe altın bilezikler de gelinler tarafından çok sevilmektedir. Siz de gelininize ya da kızınıza hediye almak isterseniz, tercihinizi altın kelepçelerden yana kullanabilirsiniz. Altın kelepçeleri düğünlerde hediye olarak takabileceğiniz gibi, günlük hayatta da kullanabilirsiniz. Altın kelepçe fiyatları, altının karat derecesine ve işçiliğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Atasay, Altınbaş ve Favori gibi çeşitli markalar tarafından altın bilezik modelleri üretilmektedir. Altın fiyatları sabit kalmadığı ve devamlı değiştiği için altın bilezik fiyatları da devamlı olarak değişime uğramaktadır. Altın bilezik fiyatları, altının karat derecesine ve işçiliğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Uygun fiyatlı altın bilezik modeli arıyorsanız, kategorimizde yer alan indirimli altın bilezik fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Altın, değerli bir maden olduğu için özellikle düğünlerde ve nişanlarda, genç çiftlere destek olmak için hediye edilir. Yatırım maksatlı altın bilezik satın almak isterseniz, tercihinizi taşsız altın bilezik modellerinden yana kullanabilirsiniz. Günlük hayatta ya da özel günlerde kullanmak için altın bilezik modeli bakıyorsanız, tercihinizi taşlı altın bileziklerden ya da fantezi altın bileziklerden yana kullanabilirsiniz. 24 ayar altın bilezik fiyatlarını merak ediyorsanız, hemen kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve hoşunuza gideni anında satın alabilirsiniz. Diğer altın takı modellerini incelemek ve hoşunuza gideni satın almak için altın takılar kategorisine göz atabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara hediye bakıyorsanız, altın takılardan birini tercih edebileceğiniz gibi pırlanta takılardan birini de tercih edebilirsiniz. Pırlanta takıları incelemek için pırlanta takılar kategorisinde bakabilirsiniz.

Altın Bilezik

için 2,455 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(3)
Akmel (52)
(5)
(1)
Altınbaş (256)
Altınkaynak (338)
Arpaş (13)
(1)
(2)
Bilezikci (276)
Bilezikhane (147)
(2)
Cigold (24)
(1)
(1)
(5)
(5)
ENES (15)
(5)
(2)
Favori Gold (144)
Gülaylar (33)
(1)
Kuyumcunuz (48)
Maygold (113)
Modam Gold (10)
(3)
Safir (10)
(3)
(1)
Veronya (36)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Altın Ayarı

14 Ayar (1837)
8 Ayar (246)
22 Ayar (121)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Sembol (37)
Evlilik (29)
Hayvan (12)
Çocuk (10)
Aşk (6)
(4)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Sarı (404)
Çift Renk (154)
Üç Renk (36)
Beyaz (11)
Bronz (10)
Pembe (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün – Model Tipi

Fantezi (189)
Spor (100)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Zirkon (204)
Swarovski (16)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

(165)
(22)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(41)
(25)
(12)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (19)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL