Taşsız Bileklik

için 3,253 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Taşsız Bileklik

Taşsız bileklik modelleri takı tasarımlarında daha sade alternatifleri tercih edenleri memnun eden modellerdendir. Taşsız altın bileklik modelleri hem değerli bir hediye hem de yatırım ürünü olabilir. Yatırım için alınan altın bileklik modellerinde işçiliğin az olduğu, sade modelleri tercih etmekte fayda vardır. Bileklikte uygulanan işçilik onun ücretini arttırır. Eğer yatırım amaçlı altın bileklik alınıyor ise, işçiliksiz bir model seçilerek alım satımda oluşabilecek fiyat farkını engelleyebilirsiniz. Şahsi kullanım ya da hediye amaçlı alınan altın bileklik çeşitleri, işçiliği yüksek, farklı tasarımlar olabilir.

Taşsız Altın Bileklik Modelleri Nelerdir?

Taşsız Altın Bileklik Modelleri Nelerdir?

Taşsız bileklik modelleri, tasarımlarına, altın renklerine, altın ayarlarına, yüzey çeşitlerine, hatta tarzlarına göre bile değişmektedir. Altın piyasanın dinamiklerine göre değişen bir maden türü olduğu için, altın bileklik modelleri de piyasanın değişkenlerine göre farklılık göstermektedir. Kategorimiz üzerinden hem kadın hem erkek bileklik çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Kategorimizde bulunan farklı tasarımlar içerisinden her zevke ve tarza uygun bir model bulunmaktadır. Altın bileklik modelleri erkek çeşitleri, örgü, kelepçeli, ipli gibi daha sade modellerden oluşmaktadır. Altın bileklik ince modelleri ise, daha sade ve spor takı tarzlarını sevenleri memnun etmektedir. Altın tel bilezik modelleri ya da altın örgü bilezik modellerigibi daha klasik tarz sevenlerin tercih edeceği modellerimizde bulunmaktadır.

Taşsız Altın Bileklik Tarzları Nelerdir?

Taşsız Altın Bileklik Tarzları Nelerdir?

Kategorimizde, 8 ayar, 14 ayar, 22 ayar gram altın bileklik modelleri ve çeşitleri bulunmaktadır. Bileklik eğer yatırım amaçlı alınıyorsa 22 ayar taşsız bileklikler arasından seçim yapmakta fayda vardır. Şahsi kullanım ya da hediye etmek için 14 ayar taşsız bileklikler yeterli olacaktır. Otantik, Türk ve Osmanlı temalarına sahip taşsız altın bileklik modelleri ülkemizde çok tercih edilmektedir. Yıldız, yusufçuk, kelebek, kar tanesi, uğur, hayvan gibi sembollerin kullanıldığı figürlü tarz altın ipli bileklik modelleri de gençler tarafından çok sevilmektedir. Kategorimizde, dini temalı altın bileklik zincir tasarımları da bulunmaktadır. Bunun dışından çok tercih edilen nazar boncuklu, çiçek figürlü, isimli, harfli taşsız altın bileklik ipli modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir, bütçenize ve kişisel zevkinize uygun bir bileklik modeli seçebilirsiniz.

Taşsız Altın Bileklik Markaları Nelerdir?

Taşsız Altın Bileklik Markaları Nelerdir?

Altın Bileklik kategorimizde birçok farklı markanın son moda ve trendlerine göre tasarlanmış altın bileklik yeni modelleri ve çeşitleri bulunmaktadır. Altın bileklik çeşitleri alırken, aldığının bilekliğin altın ayarına (8, 14, 22 ayar) bakmayı unutmayınız. Altınbaş, Cigold, Eskişehir Kuyumculuk Mücevherat, Mahra Gold, Oromini, Reis Kuyumculuk, Safir, Maygold, Midas, Moda Kulesi, Modam Gold, Fagold, Favori Gold , Felusya, Glorria, Goldstore, Degerli Kuyumculuk, Diva Pırlanta, Altında Moda, Altınkaynak gibi birçok ünlü ve kaliteli kuyumculuk markasının son moda taşsız altın bileklik modellerinin arasından seçim yapabilirsiniz. /p>

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Altın Ayarı

14 Ayar (2957)
8 Ayar (141)
18 Ayar (18)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Sarı (775)
Çift Renk (220)
Üç Renk (165)
Beyaz (67)
Pembe (53)
Bronz (22)
Kırmızı (20)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (1398)
Erkek (88)
Unisex (70)
Çocuk (44)
Başka bir kelime deneyin

Zincir Uzunluğu

(884)
(388)
(131)
(63)
(29)
(19)
(13)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (196)
Çocuk (37)
Uğur (22)
Hayvan (7)
Sembol (6)
Sonsuzluk (6)
(5)
(4)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün – Model Tipi

Fantezi (314)
Spor (256)
Zincir (73)
Klasik (28)
Deri (8)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(486)
(72)
(53)
(53)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(46)
ve üzeri (48)
ve üzeri (50)
ve üzeri (50)
ve üzeri (52)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL